10/10
siild 2009 okt. 20. - 22:24:35 10/10
(9/109)
Szerintem nagyon jó ötlet volt...és én biztosan nézni fogom. Bár amikor elkezdték reklámozni gondoltam rá,hogy jelentkezem,de nem tettem. Most megbántam.Persze nem minden a külsõ,ez igaz,de azok akiknek a fejükben minden rendben a külsejükkel kapcsolatban és el is fogadják magukat biztosan nem értik minek ez.Sajnos sokan vagyunk,akik annyira nem tudják elfogadni magukat,hogy ez nagyon komolyan kihat az életükre, kapcsolataikra.Ezek az emberek pont arra vágynak,hogy "tömegesítsék" ,hiszen úgy érzik kitûnnek a külseik által.Szerintem nagyon is jó dolog,hogy megpróbálják,hogy elfogadják magukat...és aki 100kg-san megy el, szerintem õ is ilyen boldogan jönne ki egy ilyen után.... sok sikert mindenkinek,aki hasonló helyzetben van és remélem nyerünk mi is lelki erõt a mûsorból... :)
Emese333 2009 okt. 20. - 22:22:26
(8/109)
Jó lett a mûsor szerintem is, nézni fogom a legközelebbit is.
Bár azért lehetne valamivel pörgõsebb... nem is tudom, miért éreztem pörgõsebbnek a külföldi verziókat.
*star* 2009 okt. 20. - 22:14:30
(7/109)
Szerintem kell ilyen mûsor itthon is.Tetszett!Melindának nem volt semmi önbizalma,pont a külsõségek miatt,holott mindaz,amit kihoztak belõle,mindvégig a szeme elõtt volt.Nagyon-nagyon megszépült ez a kedves Nõ!
10/10
letliv 2009 okt. 20. - 22:02:28 10/10
(6/109)
tetszett a mûsor
10/10
Barbie24 2009 okt. 20. - 21:58:11 10/10
(5/109)
na szerintem nem rossz, bár én szeretem az ilyen átalakítós mûsorokat. :) a külföldi verziót is néztem, azt hiszem meztelenül is szép vagyok vagy mi volt :D
én nézõ leszek ;)
Flóra_kisasszony 2009 okt. 20. - 21:57:55
(4/109)
Ha már egy ilyen mûsor, akkor ahelyett, hogy kiragadnak egy embert, és "tömegesítik", inkább arra kéne idõt és energiát, na meg nem kevés pénzt fordítani, hogy az utcán ezer, tízezer, meg százezer embert ráébresszenek arra, hogy ne zabáljanak meg mindent, amit a kozmetikai- és divatcégek a biztos profit érdekében fogyasztásra elõírnak. Ergo nem a milliomodik ugyanolyan cicababát kéne megcsinálni, hanem beépíteni a köztudatba, hogy nem feltétlenül az a szép és a trendi, ami a sablonnak megfelel. Mert ha nem is mindenkinek (pl. lehet, hogy épp nekem sem, vagy igen, de tökmindegy), de vannak, akiknek igenis tetszenek a kopasz, szemüveges, pattanásos, slampos, vagy éppen 120 kg-os emberek. És az meg ne legyen már ciki.
Ha ez sikerülne, már alapból nem lenne oka senkinek rosszul éreznie magát a bõrében...
maya69 2009 okt. 20. - 19:47:18
(3/109)
"Az Angliában és az Egyesült Államokban évek óta nagy sikerrel futó mûsor célja, hogy az önbizalomhiánnyal küszködõ nõknek bebizonyítsa: a szépség belülrõl fakad, és fizikai (pl. plasztikai sebészet) beavatkozás nélkül is képesek megszépülni saját maguk és a környezetük számára is."

Akkor most minek is ez a mûsor? Ha a szépség belülrõl fakad miért kell profi stáb az átváltoztatáshoz, a feltupírozáshoz? Hülyeség! Igenis a mai világban csak a külcsíny számít, a belbecs érdektelen. Minden esetre érdeklõdéssel várom a mûsort.
8/10
T25 2009 okt. 19. - 17:57:26 8/10 Előzmény Iv
(2/109)
Royksopp - Tricky Tricky

Az ilyen kérdésekre a válasz itt található meg:
www.reklamadatbazis.hu
Iv 2009 okt. 17. - 10:13:54
(1/109)
Üdv mindenkinek!
Nem tudná megmondani valaki, hogy ki az elõadója a mûsor elsõ ajánlója (http://video.viasat3.hu/page/szeretem_a_testem-oktober_20-tol_2) alatt szóló zenének?
A választ elõre is köszönöm!
Iv