10/10
dorinalue 2016 máj. 26. - 21:06:38 10/10
(339/379)
136 részes volt.
Szóval már nincs sok hátra...hát apróbb dolgok történni fognak de az igazán domináns dolgok az utolsó pár részben és fõként a legutolsóban vannak (de az nálunk valószínû ketté lesz szedve ezért 137 részes lesz, mert a finálé 1 óra 42 perc körül volt)
Clara és Justino esküvõje nemsokára lesz..meg Juli és Arturo valamint Nina és Eladio kapcsolata is hamarosan megmutatkozik bár az utóbbi az csak heves pillanat lesz és az elsõ is olyan kétkedõs...de mondom a lényegesebb dolgok (tragikus események) az utolsó részekre csoportosítódott..
malvinkicska 2016 máj. 26. - 19:33:15
(338/379)
Lenne egy kérdésem, mikor lesz valami érdemleges, mert itt semmi nem történik hetek óta, Erich fekszik az ágyban Nina jajgat mellete, Franco csinálja az üzleteit a más vagyonából az öreg is nagyon rondán viselkedik ami a pénzt illeti nála is az a fõ szempont, nagyon ronda család Arturo is nagyon dilis, mindenki hibás a drogért, hogy õ nem tudta megnevelni a gyerekeit. Azt sem tudni hány részes.
PMate01 2016 máj. 26. - 16:32:02
(337/379)
Igen! Köszönöm! Nem voltam egyértelmû. Az eredeti nem szükséges, egy kis leíráshoz kellett.
10/10
dorinalue 2016 máj. 25. - 21:14:58 10/10
(336/379)
Egyébként Luly egy l betûvel csak elírtam..de sajnos az eredeti nevére nm jöttem rá..de mivel Luist meg egyebeket hallottál gondolom a sorozatbeli nevére gondoltál hát ez az..és nem a Luis kizárólag férfi név :)
10/10
dorinalue 2016 máj. 25. - 21:11:00 10/10
(335/379)
Mondjuk nem tudok viszonyítani mit mondanak a szinkronszínészek mert csak akkor nézem úgy ha visszanézem vagy lemaradok egy részrõl de újra akarom látni.. :) de spanyolul szépen ki lehet venni ...meg azt bírom mikor van hogy egy két dolgot lehagynak magyar fordításban (mondjuk nem olyan lényegeseket csak egy két szót) :D
10/10
dorinalue 2016 máj. 25. - 21:05:18 10/10
(334/379)
Mármint az eredeti nevére gondolsz? :) Mert a sorozatban Lully a neve, de ha az eredetire gondolsz mindjárt megkeresem :)
PMate01 2016 máj. 25. - 20:22:37
(333/379)
Õ az a lány.
PMate01 2016 máj. 25. - 20:20:46
(332/379)
Nem tudja véletlenül, hogy Daniela barátnõje aki mindig mellette van mostanában meg is védi most Arturóval megbeszélte, hogy vigyáz Danielára ennek ellenére az õ hajszálát adták a második drogtesztbe (egyébként Dögei Éva a magyarhangja) - Na szóval nem tudjátok mi a neve pontosan Ruis? Esetleg Luis!? Mert én mindig annak hallom nem tudom spanyolban lehet-e ez nõi név??
PMate01 2016 máj. 25. - 20:15:13
(331/379)
Jorge magyarhangjában egyetértek. (Szeritnem mondjuk Borbíró András nagyon illett volna neki egybõl õ jutott eszembe)
Legalább Franco visz egy kis színt a sorozatba.
malvinkicska 2016 máj. 25. - 19:23:14 Előzmény dorinalue
(330/379)
Abban igazad van van enneka sok semminek is mondani valója, itt a pénz dominál, ott az Erich esete, õ õlte meg a csajt az apja lefizette nem kapott semmit, most a féltestvérét szinte mankóra akarja nyomorítani a sok hazugsággal ál betegséggel. az nagyon jó volt, mikor mondták mennyire sérült meg az agya melyik ami nincs, az nem sérülhet. Aztán ott van Franco az apját akarja csõbe húzni aki embert faragott belõle, amiért nem veszi a nevére. Aztán ott van Julia apja az is akkora féreg, mint , hogy megmondaná az unokának, részt kér belõle, a szülei vagyonából. Ezek a bemutatott karakterek akkora aljas emberek jelzõ nincs rá. Legalább én így látom, aki rendesen viselkedett, azt is hülyére vették. Aztán az a drogos Daniela, miért írták össze Daviddal, mert úgy sem lesznek együtt csak keverték a semmit. Nina akkora szemét, az is valami borzalom, a gyerekei között, csak szítja a tûzet.
10/10
dorinalue 2016 máj. 24. - 21:14:39 10/10
(329/379)
Hát én annak ellenére hogy rég végignéztem (mert ugye már április 10. - én véget ért Mexikóban), követem a TV2-n is.
Bár kizárólag eredeti nyelven mert egy két szinkronhang rémes (pl. Jorge..atyám mint egy kis nyálas gyerek).
Én szeretem, de többségében a szereplõk miatt, bár úgy nagyon lehámozva vannak benne lényegre törõ dolgok.
Igazából amennyi pénzt beleöltek ebbe a soriba, ahhoz képes szinte nulla. Ha nem lenne benne ennyi nagy név akkor aztán tuti befuccsolt volna.
Õszintén én a végével nem vagyok megbékélve, de arról az elképzeléseimet akkor írom le ha már vég lesz itt is. :)
malvinkicska 2016 máj. 24. - 12:06:53
(328/379)
Azért nem szeretem, mert ha már húzzák akkor miért nem normálisabb eseményeket írtak bele, az egész veszekedés volt, és most is csak ezen lovagolnak, tök unalmas, más is így látja az egész semmit mondó sorozatokat veszik meg, nem tudom miért nem lehet olyat, mint a Feketén Fehéren, vagy mint a királyokkal foglalkozó, aztán, az Olaszok azok is nagyon jók lényegre törõek, meg sorolhatnám ha nem ezta sok nyál mócot, hatalmas stáb, munka semmi, csak nyûglõdnek szeresem v ne váljak v ne, és ez megy már nagyon régen. Aki szeretne azt nem engedik, csalás csalás hátán, a sok rossz nõ férfi benne, erre nem vagyunk vevõk, igaz nem törõdnek a mi véleményünkkel.
kikelet54 2016 máj. 23. - 21:20:38
(327/379)
Én még nézem, mert elég gyér a felhozatal, de tényleg nem sok minden van benne. Az a sok bizonytalan nõ, szeretem-nem szeretem, nem tudják eldönteni mit akarnak.

Reginat sem értem mit izgatja magát, hogy az apja kit csókolt meg, így csak õ boldogtalan. David túl hamar vigasztalódott meg, seperc alatt halálosan szerelmes lett abba a riharongy Danielaba.

Jó lenne már valami normális sorozat.
malvinkicska 2016 máj. 23. - 16:52:17
(326/379)
Látom nincs vélemény, hiszen csak a hörcsög képû Erich aljaskodik meg az a szemét Franco, annyi kitudódott, hogy Daniela drogos, egyszerûen gyomor forgató dolgok vannak benne, elég buta vagyok, hogy nézem, ez minden csak nem sorozat. Most már nem is nézem tovább ,mert nincs mit.
malvinkicska 2016 máj. 18. - 18:19:05
(325/379)
Elvált mind akét pár a rétes tésztát nyújtják tovább a sok értelmetlen dolgokkal, Franco még több rosszat tegyen, aki ellen csak tud annak senki nem számít csak õ, különleges egy valaki nagyon ronda szerepe van, utálni nagyon lehet.
malvinkicska 2016 máj. 15. - 07:38:03
(324/379)
ÁLDOTT PÜNKÖSDI ÜNNEPET KÍVÁNOK MINDEN FÓRUM TÁRSNAK.
malvinkicska 2016 máj. 13. - 18:39:48 Előzmény dorinalue
(323/379)
Tudom nem sok van belõle, de annyi szemétség van benne az embernek elmegy a kedve, a ai részben is az a sok szemétség, amit az a hörcsög pofa zacskós Erick követ Ninával az már sok, aztán Daniela meg drogos is én már gondoltam rá mikor úgy viselkedett, de Ashmor, most megmondta szemébe, nem változik a véleményem ez egy utolsó lotyó. David itt jóval kezdett, Gabit sajnáltam az a tuskó Franco félvállról vette azt, hogy nem lehet babája, mert csak a vagyon miatt van vele ez nem ember , csak annak van csúfolva.
10/10
dorinalue 2016 máj. 13. - 10:12:19 10/10
(322/379)
Hát abban igazad van hogy Erick-et kiírhatták volna, szerintem nem hiányozna senkinek és akkor tényleg lett volna egy boldog szál a sorozatban (Clara és Justino mellett). Mert most ez csak egy töltelék amit mûvelnek a gyerekkel, SPOILER! de hát a végén úgy is minden jó lesz. a gonoszak bûnhõdnek, a jók meg virulnak. :)
malvinkicska 2016 máj. 12. - 18:44:15
(321/379)
A mai részben elhittem Eladionak, oda van Juliáért, mindenbe, belemegy csak ne sérüljön a nõ. David úgy szereti Danielat, hogy sehogy, mert állandóan Regin az esze, és rettenetesen bosszantja mikor az nevet, persze az sem a boldogságtól. A Julia apja öreg ember létén nagyon rondán viselkedik, elég lenne ha nõbõl volna de egy férfinak ez roppant utolsó dolog. Erick amilyen galád féreg az párját ritkítja miért nem írták ki, mikor balesetet szenvedett, és Consuelo boldog lehetne, nagyon ráférne már valakire a boldogság, mert eszik egymást. Franco az nem is tudom milyen jelzõt használjak, most az apja vagyonát akarja azzal a Marintiaval nagyon remélem nem jön be neki, a csalás. Caridad is egy utolsó lotyó, most azt hiszi, kell õ E-nek szerintem nem.
10/10
dorinalue 2016 máj. 10. - 21:33:24 10/10
(320/379)
Eladio igen válni akar de csak azért mert azt szeretné ha boldog lenne Julia.
Na de mind1 is lesz benne egy két meglepetés az biztos és ahogy eddig is mondtam várd ki a végét pláne hogy már csak 32 rész van kb. :))