Téma: Szétcsúszva

tommytm 2008 szept. 07. - 02:40:29
(11/31)
nem volt olyan rossz, a sztoriból nekem valami hiányzott, a zene viszont feldobta az egészet, enélkül elég lapos lenne. ha valakit megkérdezek róla kapásból az az elsõ hogy milyen jó a zenéje, nem az hogy mennyire jó film, vagy pedig azt hogy az a drogos, pedig "drogos szempontból" se a rekviem egy álomértet, se a trainspottinget nem üti meg, de gondolom nem is az volt a cél.
VADÓCFIU 2008 ápr. 27. - 22:44:22 Előzmény Jedrik
(10/31)
sziasztok:) a filmmel kapcsolatban annyit szeretnék hozzáfûzni de nem hozzáértõen, hogy én a kilencvenes években éltem mosonmagyaróváron és környékén a diszkóvilágomat nem drogoztam sosem, de nem ítélem el hogy õszinte legyek a normális partiarcok bulizós velejáró szereit.......
Nálunk pl gyõrplázában 2002 ben láttam a filmet és a filmben elhangzott diszkózenék nagyrészét ismertem illetve mixelt változataira még táncoltam.....és nekem úgy jött át mint nosztalgia mivel hogy visszarepítet tizenéves koromig a képi és zenei világával !!!
Nagyon jó érzés volt és mai napig is megnézem a tévében ha leadják mert mégis csak az életem része volt a diszkóvilág a zenék és énis a trance 90 es éveiben éltem ki magamat a diszkókban a csajozásban az önmegismerésben........más ember számára lehet hogy uncsi film ,de számomra kellemes emlékeket idézõ film!
valakinek bejön valakinek nem........de ez minden filmre igaz!!béke mindenkinek:)
Jedrik 2007 dec. 16. - 22:07:42
(9/31)
Ez a film dramaturg szempontjából elképesztõen gyenge, a sztori nem valami fantáziadús, néhol röhejes. Viszont mégis meg lehet nézni, akár egynél többször is, mert van egy hangulata, elég jól visszaadja az ilyen partyk hangulatát+jó zenék vannak benne. SZóval kellemesen el lehet tölteni vele egy estét, de nagy újdonságot nem hoz. A zenéje király!
gojszi 2007 ápr. 15. - 22:40:12
(8/31)
Ömm, nem próbáltam korábban magamban meghatározni, milyen mûfajba tartozik ez a film, így a thriller most egy egészen új megvilágításba került elõttem:D Meglepett, na.
Nekem tetszett – moziban láttam még annak idején –, leszámítva a csöpögõs nyenyerészést, ami pedig muszáj, ezért azt ki is kell élvezni. A "bennfentes" részek kiválóan érzékeltetik, hogyan lehet úgymond' "lecsúszni" egyik napról a másikra, ezek tényleg faszásan ábrázolják a megtapasztalás lépcsõit végigjárva, és ezzel különleges hangulatot teremtenek a filmnek. A történet meg az elvárható minimumot megüti, hiába fújjuk már kívülrõl, olyan nagyon sok panasz nem lehet rá. Akinek a film felkelti valaha is az érdeklõdését, az úgysem a hepiendre lesz kíváncsi. Ennyit a spoilerrõl.
Newcastle United 2007 márc. 07. - 15:09:56
(7/31)
Attól függ mi az az információ.
Loki 2007 márc. 07. - 14:09:02 Előzmény Newcastle United
(6/31)
És aki egyetlen információ alapján ítélkezik egy ember felett?
Newcastle United 2006 dec. 31. - 10:09:55
(5/31)
Aki fiataloknak drogot árul az egy elvetemült gazember. Egyébként már én is régen láttam a filmet, ezért nem igazán emlékszem melyik szereplõrõl van szó.
Loki 2006 dec. 31. - 00:32:53
(4/31)
A "jók" és "rosszak" nem életszerû megközelítés szerintem. Attól, hogy ezzel foglalkozik, még dönthet úgy, hogy megmenti az életüket. Talán neki ez az a pont, ahol már sok, és innentõl nem csinálja tovább. Attól, hogy drogot árul, õ is ember, és nem feltétlenül elvetemült gazember. (Kb. ezt a negyedórát láttam egyébként a filmbõl.)
Norikhha 2006 dec. 29. - 19:05:16
(3/31)
Fú én ezt a filmet hetedikben láttam elöször az osztályommal, és akkor nagyon nem tetszett. Aztán tegnap éjjel megint megnéztem és így két évvel idõsebbben :P:D kicsit átértékeltem...
Magának a történetnek elvileg ugye az lenne a lényege, hogy valamilyen szinten elrettentsen a drogoktól; hát nem tudom döntsék el a benfentesek, hogy ez sikeres akció e...
Ami még fura, hogy ez a film is tipikusan a sikerre épít és ezáltal a végén a Jake meg nem tudom hogy hívják s másikat megmentik a fõszereplõket. Na mármost ezzel nem lenne semmi baj, csak éppan emiatt õk el vannak könyvelve "jók"-nak. Pedig, szerintetek "jó" egy olyan ember, aki mindennap drogokat árul a fiataloknak??
Newcastle United 2006 máj. 31. - 11:45:44
(2/31)
A sztori tényleg harmadrangú, de nekem a zene se jött be.

5/10
10/10
Bru 2006 máj. 30. - 22:27:49 10/10
(1/31)
Ez szerintem egy profi film elbaltázott sztorival. Kár.
Pedig a zenéje, a hangjai, az effektjei, a képi világa eszméletlen. Ha a nézõ nem összpontosít a sztorira akkor kellemes idõtöltés, de ez azért egy film esetében érdekesen hangzik. Még dícsérendõ a filmben a valóban élethû ábrázolása azoknak a dolgoknak amirõl alapból senkinek se szabadna tudni...