9/10
offtopic
wukovsky 2009 szept. 21. - 11:34:17 9/10 Előzmény kgyuri0
(277/577)
Kedves Gyuri.


Ismerösöm rokona átélt, akármi, ezalatt gondolom a második világháború eseményeire gondolsz. Ismételni tudom csak magam, egy nagyon elgondolkodató képsorozatot láttam régebben.


bal oldal jobb oldal

SS katona csinál valamit egy izraeli katona csinálja ugyanazt

egy gázkamra szökevénnyel egy palesztinnal.

Itt nem azon kell vitatkozni, hogy egy gárda hogy jöhetett létre, mármint megalakulásának körülményei, hanem azon, hogy hogyan alakulhatott ki az a táptalaj, amin ez megtudott kapaszkodni, gyökeret tudott ereszteni.

És tudod, viccelünk, viccelünk, aztán mégis. A társadalom gondjai sokszor a vicceken keresztül jönnek ki, és a cigányos vicceknek elég sajátos az aspektusa, vagy arról szólnak, hogy lopnak, bünöznek, vagy arról, hogy megélhetési gyerekgyártó kisiparosok!!!


Valamint szeretném, ha egyszer éjfél tájban lemennél a nyugati aluljáróba, aztán látványosan megszámolnád a nálad levõ pár tízezer forintot, lebonyolítanál egy hívást a csúcsmobilodról, utána pedig betennéd a füledbe az mp4-edet, hogy ne unatkozz, és útnak indulj.


Kiváncsi lennék milyen faja kis verbális terrorok érnék azt a csodás személyedet.
10/10
offtopic
A bosszú angyala 2009 szept. 21. - 11:11:01 10/10 Előzmény kgyuri0
(276/577)
Ahogy olvaslak, te sem vagy különb nálunk. :D Bár úgy todom, még szabad országban élünk, érvényben van még a szólásszabadság. Vagy tévedek?
És te, ne mond meg nekem, hogy mit csináljak. Azt csinálok, ami nekem jól esik és ott vagyok, ahol jól esik. Neked ahhoz semmi közöd. Ha meg bajod van, nem muszáj szóba állni velem. Lehet úgy is itt lenni, hogy nem szólsz hozzám! Nem fogom emiatt felvágni az ereim!
1/10
offtopic
kgyuri0 2009 szept. 21. - 01:42:50 1/10 Előzmény A bosszú angyala
(275/577)
Jobb lenne, ha ti húznátok innem de igen-igen messzire, gárdástól, Jobbikostól az egész fasiztoid banda!
10/10
offtopic
A bosszú angyala 2009 szept. 21. - 01:06:24 10/10 Előzmény Dros
(274/577)
Ahogy nálad is lehet vonni! :D
offtopic
Dros 2009 szept. 20. - 11:24:12
(273/577)
Nem pont a skinheadekre gondoltam a hszeid alapján szerintem meg mindenki letudja vonni a következtetéseket, hogy milyen beállítottságú ember vagy :P
10/10
offtopic
A bosszú angyala 2009 szept. 20. - 11:12:16 10/10
(272/577)
Évi, ezt senki nem felejtette el, legalább is remélem hogy nem. :)
10/10
offtopic
A bosszú angyala 2009 szept. 20. - 11:08:30 10/10
(271/577)
Álljunk meg egy pillanatra! Mi az hogy az én fajtám???????? :O Nem vagyok skenhead, ha erre akartál célozni! És eszem ágában se állt se zsidózni, se cigányozni. Minden ember véleményét meghallgatom, de kiállok az enyéim mellett. Nem kell valakit a neve alapján megítélni, ha nem tudod mi áll a háttérbe. Ennyit meg errõl!
offtopic
norton15 2009 szept. 20. - 10:05:52
(270/577)
Kézicsapatot akartál írni, nem?:)
offtopic
norton15 2009 szept. 20. - 10:05:07
(269/577)
Én akartam volna, de az m1-nél úgy érezték, ezt nem kell mutogatni reklámban, hát le is maradtam, így nagyon érdemben nem tudok nyilatkozni. Abban viszont biztos vagyok, hogy ez a film akkor a lehetõ legrosszabbkor jött.
offtopic
Pünkösdi Kató 2009 szept. 20. - 06:22:11
(268/577)
Ja, és amit elfelejtettem az elõbb, nehogymár dizsiben ne lehessen beszolni a másiknak, hogy menj már arrébb. Gondolom, szerintem, az vághatta ki a gyilkosoknál a biztosítékot, hogy Kozma 2 m és talán nem magyarult szólalt meg.
Pünkösdi Kató 2009 szept. 20. - 06:21:51
(267/577)
Az, hogy valakit összepüfölnek az utcán, ez mindennapos dolog? Mert ha igen, akkor tényleg túl lenne lihegve...
Nyilván nem készítenek sebességmérésrõl filmet, aki pont 180-nal haladt 110 helyett..., mert ez manapság nem mindennapos. Itt az a lényeg, hogy a csoportból álltak körülötte, hogy kint álltak, számomra az, hogy a benzines nem értesítette a rendõröket - gondolom elvett a galery ezt-azt fizetés nélkül és majd Te fogod megfizetni a köv. tankolásaid alkalmával -, hogy bentrõl telefonált vki? Gondolom, annak a kis szórakozóhelyalagsornak van egy befogadó képessége, bizt. õr, csapos hol volt? Nemcsak az ital fogyasztása a lényeg,hanem hogy kis helyen ne szardíniaszerûen szórakozzanak az emberek...
Pünkösdi Kató 2009 szept. 20. - 06:14:08 Előzmény norton15
(266/577)
Térjünk vissza a filmre, mert én tegnap néztem meg.
Észre sem vettem, hogy kik játszották el a gyilkosságot, annyira a lényegre figyeltem, hogy Szonját se ismertem fel..., Csányirõl nem is beszélve. :))
Tetszett - hülye kifejezés - a dokumentumfilm, illetve elégedett vagyok a készítõk munkájával, mert nekem 0 infóm volt a kosárlabdacsapatró, de ebbõl a filmbõl maximálisan megértettem mindent. Maximálisan át tudtam érezni a film mondanivalóját, a fiúk és a többiek bánatát, örülök, hogy láthattam a dokumentumfilmet.

Viszont ki volt az az elme..., aki a feliratot ilyen apróra készítette el... Elõre kellett hajolnom, majdnem leestem az ágyról és még így sem tudtam elolvasni mindent...
Dros 2009 szept. 19. - 21:07:20
(265/577)
Nem azért utálom a magyarokat mert õk is engem ez csak a folyamat része :)
És attól, hogy nem kedvelek valakit még eltudok velük beszélgetni.
A nem szeretés/kedvelés nem egyenlõ azzal a gyûlölködéssel és uszítással amit a te fajtád mûvel :D
S mielõtt elkezdenél zsidózni meg cigányozni (máshoz nem értetek) én is magyar vagyok csak szégyellem, hogy ilyen agymosott emberek az utcán ordítozva büszkélkednek azzal, hogy mennyire bunkó, rasszista, hungarista vagy épp náci.
10/10
offtopic
A bosszú angyala 2009 szept. 19. - 18:52:41 10/10 Előzmény Dros
(264/577)
Neked már a bemutatkozó szöveged sem sugall semmi jót! Utálod a magyarokat, mert õk is téged. De mégis beszélgetsz velük! Hmmmm, elég érdekes.
10/10
offtopic
A bosszú angyala 2009 szept. 19. - 18:49:33 10/10 Előzmény atti1974
(263/577)
Ezt nem neked írtam. Igen, a Gárdára számíthattunk, számíthatunk, és számítani is lehet! Attila, csak tudod van pár olyan ember aki itt él Magyarországon, de mégsem. Persze mindenkinek megvan a maga véleménye, ami kiderül, hogy mégsem a saját véleménye. Sokan ezeket a szavakat üres fecsegésnek és hülyeségnek tartja. Akinek nem tetszik, nyitva a kapu É, D, K vagy Ny felé. Nem muszáj itt maradnia!

Szebb jövõt!
1/10
offtopic
kgyuri0 2009 szept. 18. - 02:25:36 1/10
(262/577)
Ezek a dumák az én véleményem szerint ócska demagógia kategóriájába esnek.
offtopic
atti1974 2009 szept. 18. - 00:13:51
(261/577)
Az égvilágon semmi probléma nincs a gárdával,a tisztességes dolgos embereknek nem kell tartaniuk tõle,inkább számíthatnak rá,nem úgy mint rendõrségünkre,akik közölték az ismerõsömmel mikor lelopták az ipari e-.kapunyitóját,(150.000Ft.)-nem mennek ki,nincs szabad autójuk.(lesipuskás módon sebességet mérni,baszogatni a köt.bizt.és zöldkártyáért,arra van-de ne a közrendõrt bántsuk,tudjuk fejétõl bûzlik a hal.)
-Szebb jövõt!
offtopic
Dros 2009 szept. 17. - 23:38:17
(260/577)
Rasszista parlagfûirtó gyerekek... :D
Nem kell itt a mellébeszélés :)
10/10
offtopic
A bosszú angyala 2009 szept. 17. - 23:16:51 10/10 Előzmény kgyuri0
(259/577)
Nem értem mi bajod van a Magyar Gárdával? Mi bajod van azokkal az emberekkel, akik kiállnak egy nemes célért! Hisz a céljuk a hagyományok õrzése, a felnövekvõ korosztályok testi, szellemi és lelki képzése, a nemzetben gondolkodók összefogásának és összetartozásának erõsítése, a magyar nemzet értékeinek ápolása és védelme.

A baj csak az, hogy az olyan emberek akik nem ismerik a Gárdát "belülrõl", az elhiszi amit a rosszakarók mondanak, hogy egy cigánygyûlölõ szervezet, egy skenhead banda. Holott ez totális hülyeség. Meg hogy a Gárda a cigányok ellen jött létre. Ami megint csak egy baromság. A Gárda a magyarokért jött létre, azért hogy összefogja azokat az embereket, akik egyetértenek és követik az eszméiket. Hisz Magyarország úgy lenne teljes, ha az emberek összefognának. Ez a baj, ebben az országban, hogy nincs meg a nemzeti összefogás. Ezért tartunk ott, ahol tartunk. Mert a legtöbb ember szarik arra, hogy mi van az országgal, mintha nem is itt élnének. Könnyebb elfutni, mint szembenézni a hibáinkkal és valahogy javítani a helyzeten. Nem azt mondom legyen minden a régi, mert azt mindenki tudja, hogy nem lehet, de lehetne javítani ezen az állapoton, ha az emberek végre a saját lábukra tudnának állni és kiállni azokért a célokért, azokért az eszmékért amiket szem elõtt tartanak és felvállalni azt amik. Lábra lehetne állni. De ezt nem egy bizonyos rétegnek kell akarnia. Ezt az egész nemzetnek akarnia kell. El lehet érni! Mondom, csak akarni kell.

Adjon az Isten, Szebb jövõt! KITARTÁS!
1/10
offtopic
kgyuri0 2009 szept. 11. - 23:00:59 1/10 Előzmény Simson
(258/577)
Viszonylag nem túlfejlett logikai érzékkel, értelemmrl pontosan kikövetkeztetheted a véleményem.
1. Ha konkét kérdéekre adott válaszimraennél kiváncsi, me kén kérdezzed.
2.Nagyjából jó irányba tapogtóznál, ha az utánad szóló(szöcske) szövegében mindent az ellnkezõjére fordítanál.Persze,nem gépiesen, de majdnem moinden értelemben, nem könnyû föladat, de szép!