Catty1 2006 dec. 10. - 15:13:14
(152/1052)
Nah! EZT NEM HISZEM EL!!! A Südiék ANNNYIRA bénák, és mégis ki eik ki? A Farkasháziék, akiknek legalább másodiknak kellett volna lenniük!!!
Bazsarózsa 2006 dec. 10. - 15:07:44
(151/1052)
A férjem meg sem lepõdött.

Már az elején mondta,hogy rádióban hallotta az RTL-nek terve van Südi Iringóval.
Hát tessék ,ezt láthattuk tegnap.

A falábú páros tovább is jutott !
csipety 2006 dec. 10. - 13:34:31
(150/1052)
A mûsor megbukott ezzel. Nevetséges. Az egész pontozási rendszert át kellene variálni, és ha lesz következõ sorozat belõle Südi Iringót mellõzni, mert csak "összek*rv*lkodja" (nem szó szerint!!!) a szavazatokat a hízelkedésével.
rozsa38 2006 dec. 10. - 11:21:21
(149/1052)
SZIASZTOK!Én a rendezõk helyébe bevezettem volna egy olyan szabályt,hogy a zsüri álltal a legjobb 2 helyezet automatikusan tovább jut,és a többi párosra lehetett volna szavazni,igy a legjobbak biztos,hogy nem esnek ki.Én végig néztem volna egy Farkasházi-Csonka párbajt,és a Csonkájék gyözelme sem biztos még,mert teljesen a nézõkre lesznek bizva a versenyzõk és ha a szinpátia és nem a tánc tudás miatt szavaznak akármi is megtörténhet,még az is,hogy Somloék nyerik a versenyt.
:) 2006 dec. 10. - 11:19:01
(148/1052)
Ez hihetetlen!!!!!!!!! Olyan jó volt eddig a Szombat esti láz, de hogy a Rékáék estek ki!!!!! Ez nagyon nem volt fer!!!! Õk a kedvenceim, szerintem isszonyú jól táncolnak!!!! A Somló meg egyáltalán nem tud, nem értem, hogy van ennyi
"vak" ember, aki rá szavaz... Miért??? Réka és Andris a legjobbak, nekik kellett volna megnyerni az egészet!!! Nagyon megérdemlik!!! Ezek után, ha a Somlóék nyerik... Remélem, ha már így alakult Csonkáék kapják a trófeát!!!
doszi82 2006 dec. 10. - 10:38:10
(147/1052)
Ez igy van!! Aki ide beírt, mindenkinek igaza van!
A tegnapi döntés miatt, egyáltalán nem nézünk izgalmas döntõ elé. Mert tuti hogy Keletiék fognak nyerni, hacsak Iringónak nincs akkora tábora, hogy még ezt is megfektetik...mert rájuk nem Somló miatt szavaztak az tuti...hanem sztem még az 1. fordulós tábor fodrász egyvelege...
Sokkal izgalmasabb lett volna a döntõ, hogy Rékáék bent maradnak, mert nagyon egyvonalon voltak Keletiékkel, és így végigizgulhattuk volna, de így......a fene megeszi.....
Az 1. forduló ebbõl a szempontból sokkal jobb volt, mert ott tényleg azok jutottak tovább, akik jók voltak....én már ott is sajnáltam Angyal Andrist a kieséskor, s most jól mondta, hogy déja-vu. Most pedig még ezerszer jobb párja is volt!!!!!!!!!!!
ZAVI 2006 dec. 10. - 09:48:47
(146/1052)
Hát ahogy látom, leírták már jópáran elõttem, de nekem is le kell, hogy ez a tegnapi Farkasházy kiesés nagyon gáz volt, és szégyenletes. Annak ellenére mondom ezt, hogy én a Südiéket kedveltem, jókat nevettem a Somlón, de mostmár ki kellett volna esniük!! OK, hofy szimpátia, meg minden, de ez mégiscsak egy játék, táncverseny, ahol azt kell értékelni, nézni. Ki ez a sok hülye szavazó, aki ezt nem veszi figyelembe? Ráadásul az egész verseny óta a taáncilag toronymagasan a mezõny felett álló 2 páros (a Csonkáék a másik) közül kiejteni valakit!? 2 döntõt nyertek! Ezek után én is picit keserûbb szájízzel nézem meg majd a döntõt, gondolom úgyis a Südiék nyerik majd a legrosszabb tánccal. A Stohl meg inkább maradjon mûsorvezetõ, mert amikt ott "énekelt" az elején az borzalmas volt!
szaboat 2006 dec. 10. - 06:24:06
(145/1052)
Nem tudom ki dönti el hogy a három 5 pontos közül ki esik ki????
Szeritem a Farkasháziék minimum 5 pontot szereztek. Kérdés hogy a közönségtõl hány pontot kapott a többi. Mert ha négyet kapott a falábú Somló 3-at a Göncziék és 2-t a Csonkáék, akkor a következõ volt a végeredmény
I. Csonka 6pont
II-IV holtversenyben a többi 5 pontos
Bármi más eredménynél nem ehettek ki a Rékáék.
bagatelle 2006 dec. 09. - 23:14:23
(144/1052)
Hát, gyerekek, döbbenet! Nem kellene a népre bízni az ilyen döntéseket, mert se füle, se szeme, csak szentimentális kis butaságai vannak. Na persze, akkor semmi izgi nem lenne, ha a zsûri döntene, na meg persze nem dõlne az a millió pénz az sms-ekbõl! Kit érdekel ott, hogy kemény munkával, igazán kiemelkedõ teljesítményt nyújtók esnek ki, szegény Somlókám meg (nagyon szeretem, de csak énekeljen, és ne táncoljon, plíz!) bebotorkál a döntõbe. Szóval...
fuego 2006 dec. 09. - 23:00:09
(143/1052)
ez az egész 1 üzlet!ahol nem a tudás számít,hanem a profit.profit nélkül nincs show.ez van.ebben a világban már errõl szól minden és nem a tudásról!az dönti el,h ki marad és ki megy,hogy kinek több a szimpatiánsa,tábora,ki hogyan nyílvánul meg az emberekfelé-Az ember a legbefolyásolhatóbb áfaj.
kár,h így alakult.már nem izgalmas a döntõ.
vagy ki tudja?!
anini 2006 dec. 09. - 22:45:51
(142/1052)
Teljes mértékben igazat adok neked.Most már értem hogy a Stohl miért vág olyan tragikusan drámai fejet mintha elõre sejtette volna az egészet.Engem nagyon felidegesített és felháborított hogy kiestek a Rékáék.Nem tudom hogy miért nem a tánctudásuk alapján szavaznak rájuk.Ez igy nem igazságos és bunda.Csók puszi pá
Fortunka 2006 dec. 09. - 22:43:42
(141/1052)
Teljes mértékben igazatok van.Ez felháborító!!Az egyik legnagyobb esélyes esett ki!!Rékáék nem a kiesést,hanem a trófeát érdemelték volna meg.Az összes adásban nagyon jól táncoltak,szinte a legjobban,kb. egy szinten voltak Csonkáékkal,sõt szerintem egy kicsit jobbak is voltak Csonkáéknál,fõleg ami az utolsó 3adást illeti,nem hiába lettek elsõk a zsûrik szerint!Én nagyon nagyon meglepõdtem és elbeszélgetnék azokkal akik inkább Somlót tartották bent helyettük.Igazán büszkék lehetnek magukra!Na most bebizonyították h M.o. nagy része vak és süket!Ezt nem gondoltam volna!!!!:-(((((((
turandot 2006 dec. 09. - 22:39:13
(140/1052)
Nem tragédia, de döbbenet és komédia Farkasháziék kiesése. A döntõ szinvonala szereintem máris nagyot esett, mert a verseny a Csonka és Farkasházi páros között dölt volna el. Igy már izgalom semmi, a végeredmény boritékolható. Somló ugyan igyezett helytállni, de ez nem az õ mûfaja! Érthetetlen az egész!
nymphetamine.girl 2006 dec. 09. - 22:26:54
(139/1052)
Ez esküszöm nevetséges...kiszórják a jókat a falábút meg bennhagyják... mindig a Csonkáék az elsõk (elsimerem h jók, de azért mindig õk legyenek a legjobbak...?) a Göncziékkel semmi gond, mindig pont ott vannak ahol lenniük kell, ha nem hátrébb, mert nagyon ügyesek és helyesek!! De h a Somlóék mindig ennyi hellyel elõrébb kerülnek ( oké h az Iringó ilyen helyes szimpatikus kis csajszi, de nem õ az amatõr hanem a párja, aki nem hiszem, h megérdemli a 2. helyet; bmennyit is készült, szomorú de ez van, korához képest nagyon jól nyomja, de ez sztem még mindig kevés!)
Kicsit gáz h kiket szavazunk tovább csupán szimpátiából és kiket hagyunk elmenni...
doszi82 2006 dec. 09. - 22:17:13
(138/1052)
Társulok az elõttem szólókhoz.
Gracias azoknak, akik Somlóékat elõbbre tartották mint Rékáékat. Ennyire még zsûri és nézõi döntés nem ment el egymás mellett. Oké, hogy sokakat nem a tánctechnika érdekel, hanem a szimpátia, de ez nem egy TÁNCról szóló mûsor??????????????
Hihetetlen ez az egész! András tanította sztem a legügyesebben Rékát, nemhiába kapták most is a legtöbb pontot a quickstepre!
Sokakból biztos az irigykedés szólt........
A döntõt ezek után merem remélni hogy Keleti Andiék nyerik!
Most nem a megfelelõ személyek kerültek a döntõbe, közel sem voltak hozzá!
Szandy89 2006 dec. 09. - 22:06:37
(137/1052)
ILYEN NINCS!!!!! Miért Farkasháziék estek ki??? hát ez lett volna az utolsó akeket gondolta volna hogy most esnek ki!! Iringó nagyon örült hogy tovább jutottak... megérdemli csak kár hogy somlót kapta.. szegénynek eléggé nehéz dolga van vele... csonkában biztos voltam hogy továbbjut... igazából somló meg gönczi közt gondoltam hgoy közülük fog kiesni valaki.. hát ez meglepõ volt...
elizabeth 2006 dec. 09. - 22:04:37
(136/1052)
sajnálom Rékáékat, Somlónak kellett volna kiesni már rég,
bár mint zenészt imádom
frenirr 2006 dec. 09. - 22:03:06
(135/1052)
Igazságtalan h Farkasháziék ki estek:((( Nem nekik kellett volna :(((
Leen 2006 dec. 09. - 20:31:25
(134/1052)
Hellosztok!! Nekem annyira tetszik ez a mûsor,hogy sosem tudom kihagyni! Csonkáék és Gönczi Gáborék a kedvenceim. Remélem Gábor és Kitti nem fog kiesni. mert nagyon bírom õket.
gregirl 2006 dec. 09. - 17:53:31
(133/1052)
Szijjasztok!Én henivel meg Ruthival is nagyon egyetértek...Csonkáék és Farkasháziék is szupik de Gönczi a legjobb mert mindig vidám és mosolyog!!!!!!Ki ne merjenek esni!!!