1/10
offtopic
nappalitv 2021 szept. 14. - 08:14:05 1/10 Előzmény Zeynep
(55/115)
Tényleg megeszed ezt a keradós kamuhisztit? Gagyi az egész kupi krauszné nélkül is.
Zeynep 2021 szept. 13. - 21:02:56
(54/115)
Tóth Gabi egy igen megosztó személyiség, ezt eddig is tudtam. A polgárpukkasztó magatartásáról is. Nekem eddig nem volt gondom vele. Sőt, nem tisztem ítélkezni sem. De a mostani viselkedése engem is zavart, mert  ez már mindennek a csimborasszója!
Egyszer  úgy beszél, mint egy keresztény-nemzeti ősanya.. Aztán pedig felállva elkezd ordibálni, rázza a műmelleit, csücsöríti feltöltött száját és integet az agyontetovált karjaival. Hiteltelen. És! Hatalmas önzés részéről amit csinál. Értem én, hogy kell a nézettség, de ezt a műsort nézték évekkel ezelőtt is, Tóth Gabi nélkül is! A csatorna meg nyilván azért hívta, mert ismeri ! Amit csinál, ezt megjátszani nem lehet.  Most már én is látom, hogy egy erőszakos némber.
Amikor Majka szembesítette ( jogosan ) mindezzel, még neki állt feljebb??!! Kivonult a studióból?! A csatorna pedig hagyta! Mert ha nem hagyta volna, már rég "rászóltak volna a fülére", hogy ácsi, viselkedj!!
Tóth Gabinak rengeteg versenyzője van már, és zöme ki fog esni (bizonyára még a tehetségesebbek közül is!) Hiszen 3 embert vihet magával az élő műsorba. Az igaz, hogy "  szabad rabolni ", vagy " lehet passzolni", De a né2ő csak azt hallja állandóan, ahogy ordítja, hogy " jó vagy, kellesz nekem, az én csapatomba gyere" Tehát, egy önző,  HP és punktum!
Nem érdekli a többiek véleménye, csak fújja, fújja a magáét. Kár, hogy nem látja be, hogy hibázik, kár, hogy nem elég intelligens ehhez (sem!)
De vajon miért engedik meg ezt neki????? Kicsoda Ő? Azon kívül, hogy Krauszné??
1/10
offtopic
nappalitv 2021 szept. 13. - 13:50:38 1/10 Előzmény kovimari
(53/115)
Krauszné a bigott katolikus.
offtopic
kovimari 2021 szept. 13. - 13:02:56
(52/115)
Na tessék. Szegény csaj. Ő lett az üldözött keresztény.
Na látjátok mit tettetek vele. / A gond, hogy ezt még el is hiszi./
Igen is, ami jár, az jár. Vagy az van amit ő akar, vagy az van amit ő akar.
Blikk:
"Tóth Gabi arra kér mindenkit, ne bántsák azért, mert keresztény: belebetegedett a történtekbe"
Magenta99 2021 szept. 13. - 09:58:14
(51/115)
Elképesztő, milyen pofátlan ez a tótnőci.
Az összes versenyző neki kéne, erőszakos és akkor még kiejt ilyen mondatot a pofáján, hogy miért mindig (sic!!!) neki kéne lemondania a versenyzőről - miután tényleg mindenkire erőszakkal rárabol és sértődötten kivonul a nagyasszony, miután beszóltak neki (biztos elengedett egy panaszos telefont a doktorminielnökünknek).
1/10
nappalitv 2021 szept. 12. - 11:25:03 1/10 Előzmény de.vi
(50/115)
Majd kimennek az erdőbe szeretkezni... ja nem, már csak ölelkezni.
de.vi 2021 szept. 11. - 20:57:53
(49/115)
Gabinál már annyian lesznek, hogy sajnálom őket, mert mentoronként 3 vagy 4 vrsenyző jut tovább...
1/10
nappalitv 2021 szept. 07. - 19:34:38 1/10 Előzmény Magenta99
(48/115)
Sztem Freddie lecsapta volna őket ezért, és nem olyan lájtosan mint Kovács Kati 6 évvel ezelőtt tótgagyit a játékszerezés miatt.
Magenta99 2021 szept. 07. - 18:46:02 Előzmény nappalitv
(47/115)
Uhhhh...igazad van, micsoda fertő.
1/10
nappalitv 2021 szept. 07. - 15:52:44 1/10 Előzmény Magenta99
(46/115)
A Freddy mercury imitátorról se feledkezz meg.
3/10
offtopic
Brierley 2021 szept. 07. - 13:32:06 3/10
(45/115)
Ilyen zsűri mellett nem csoda.
Magenta99 2021 szept. 07. - 11:02:51
(44/115)
Ezt nem nézisenki?
Márpedig volt egy érdekes rész, az ájtatos, néphhy, nemzetthy keresztyén tévékettő, főműsoridőben 12-es karikával meztelen női mellek mutogat.
Ez vajon milyen hatással van a kiskorúak szexuális orientációjára?
10/10
Zsolt-1- 2020 dec. 18. - 15:54:37 10/10
(43/115)
Én nagyon jól szórakoztam amíg ezt a műsort néztem, volt néhány egészen kiemelkedő előadás, főként Békefi Viktóriától és Misurák Tündétől. Az élő adások nyitószámai is rendesen össze voltak rakva. A fődíjat én is Vikinek adtam volna, na és szövegek amit Majka papa és Tilla lenyomtak a november 3. -i adásban azon sírtam :)
Amiel 2019 nov. 28. - 19:01:21
(42/115)
Tasnádi Bence Michael Jackson előadása (utánzásnak semmiképp se mondanám) gyalázatos volt, szinte megszégyenítette azt a dalt. Mákja volt, hogy utolsó adás... a zsűri inkább nem mondott kritikát, rossz észrevételeket, inkább szépítettek. Tény, hogy nem egyszerű utánozni M. J.-t és dalait, de az egy dolog... ez mindent alulmúlt, olyan szörnyű volt! Azt se értem, hogyan lett a srác dobogós, mert pl. Katja milliószor jobban tudott sztárban sztár lenni, mint ő.
Amiel 2019 nov. 26. - 16:37:54
(41/115)
Szerintem jó versenyző nyerte meg, akinek kellett. Habár azt se bántam volna, ha Feng Ya Ou győz, méltán kiérdemelte volna ő is! Sőt, talán ő még jobban! Hiszen mindenki, akit végül beválogattak, valóban valamilyen előadói, színpadi múlttal rendelkezik... Csak azt nem értem, akkor minek buzdítják a tényleg amatőr embereket, hogy jelentkezzenek a műsorba, hiszen ez így nem az a műsor volt, aminek szánták! A sima Sztárban sztár és e között mindössze annyi volt a különbség, hogy ott minden nap látott, nagyon ismert közszereplők versenyeztek, itt meg kevésbé vagy nem nagyon ismertek, de koránt sem "civilek" vagy amatőrök.
Azt nem értem még, hova a fenébe rohannak? Miért kell így, ilyen rövid idő alatt lezavarni az egész szériát? Régebben sokkal jobb volt, amikor sokkal hosszabb heteken át tartott a műsor.
Amiel 2019 nov. 26. - 16:31:13 Előzmény ccaty
(40/115)
Egyet értek... Szomorú!
1/10
ccaty 2019 nov. 26. - 11:14:19 1/10
(39/115)
Azért, csak, csak kiderült, hogy a versenyzők közül senki sem volt amatőr. Szinte mindegyik rendszeresen játszik valamilyen színházban. Ebből kifolyólag szakmai segítségük is rendszeresen volt, van.
Azok estek ki, akik saját erőből kerültek be, képzettség és rendszeres támogatás nélkül jutottak el idáig...

No, azok az őstehetségek....
1/10
olahmiki1959 2019 nov. 25. - 08:18:12 1/10
(38/115)
Minden döntőbe jutott versenyző nagyon jó volt, de a végén Feng Yao-nak kellett volna nyernie, ő annyira kiemelkedett az egész mezőnyből.
Amiel 2019 nov. 20. - 17:00:00
(37/115)
Mi van a zsűrivel? Idióta sorba álltak be ők is?? Katja-t a múltkor is, és legutóbb is totálisan és érdemtelenül alul pontozták és lehúzták! Nagyon feltűnő, mintha parancsra tennék! Holott ő volt az egyik legjobb... Próbálják már meg utána csinálni: karcos hangon leutánozni egy az egyben Ibolyát, vagy nőként férfi hangon végig énekelni Pavarotti operát! Érthetetlen és felháborító, amit a zsűri művel!!! Aki a Zoránt utánozta most - nem jut eszembe se a neve -, annak meg ez volt az egész eddigi egyetlen jó produkciója. Eddig szinte nulla volt a gyerek, mégis ott van és istenítik az elejétől kezdve.
Tóth Gabi meg... talán jobb lenne nem is említeni, de nem bírja az ember magában tartani! Tudta jól, hogy mennyi időre szól ez a műsor és hol fog tartani a terhessége, hányadik hónapban is lesz! Mi a fenének vállalta el egyáltalán, hogy zsűritag legyen? Hogy aztán jól cserben hagyja a mentoráltját? Elásta magát megint sokak szemében... bár korábban is már megtette, de azt nem ismétlem megint.
2/10
tacsuska 2019 okt. 27. - 20:15:02 2/10 Előzmény Amiel
(36/115)
"mindig van legalább egy defektes a zsürikben" Ezzel teljesen egyetértek, és nekem
???? Bereczki nagyon-nagyon csípi a szemem! Feltételezi magáról, Ő akkora nagy művész,
hogy mindenkinek csúnyán és bántóan beszólhat, ráadásul "szerelmes a hangjába" , minden produkcióhoz hozzászól, és mindig negatíve és kioktatóan. Több előadását végig ültem sajnos,
nem ???? nagy sztár. A hangja nem rossz, de ennyi! MÉG.