robicsek2 2015 okt. 07. - 20:28:14
(613/1173)
Már az elsõben Csobotnak kellet volna kiesnie !

Kati jó volt az elsõnél, itt se volt rossz, de azért annyira kiemelkedõ sem.
Oroszlány Szonja hangját marha jól utánozta. És nem mellesleg elég mozgalmas tánc közben. És lihegést se lehetett hallani.
Gabit-t én nem szeretem, de a múltkori Britni Spric-et jól csinálta. Igaz neki lehetett hallani a hangján hogy mozog. Ugyan mondták hogy elszakadt az izma. De ez engem hidegen hagy.

A Nyári lányok is nagyon jók!

Varga Gyõzõ az Irigy mirigy ben ritkán énekelt, így most ki énekelheti magát.


A többiek egyenlõre nem tettek rám akkora benyomást.
Talán Baby Gabi :)

A zsûri. Indokolatlanul ad túl nagy pontokat a semmire is. Fõleg az elsö adásban.
Ivy66 2015 okt. 07. - 17:59:00
(612/1173)
Köszönöm a helyesbítést. Nem láttam a mûsor végét, csak hallottam valakitõl, hogy Whitneyt Csonka András kapta. Hát Gáspár Lacinak se lesz egyszerû dolga vele...
whitedoor41 2015 okt. 07. - 15:41:40
(611/1173)
Én Gabival vagyok úgy hogy teljesen mindegy mit énekel, érzõdik, hogy Gabi, mert benn van a hangjában a vinnyogás/szenvedés. Kb. ugyanaz a kategória mint a tavalyiban Keresztes volt. Britneyként se volt nagy szám, de olyan erõs volt a bejátszott vokál amiben az eredeti elõadó hangja is bent volt, hogy elnyomta Gabi hangját.
2/10
nikato 2015 okt. 07. - 15:29:53 2/10
(610/1173)
Shramek-nek, Csobotnak elég gáz hangja van! A többiek elég jók, bár Csonka Picit nem mondanám énekesnek.
whitedoor41 2015 okt. 07. - 15:26:20
(609/1173)
Gáspár Lacit szívatták meg Whitney Houstonnal, Csonkának viszonylag könnyû feladata lesz, egy letûnt kor popbandájának énekesét kell alakítania. Wolf Kati George Michaelt kapott és hozzátették egy Wham korszakbeli számot kell énekelnie.
8/10
Semprini 2015 okt. 07. - 14:24:42 8/10
(608/1173)
Én is fenntartom amit írtam. Arra, hogy egy énekesnõnek ellenkezõ nemû énekest kell utánoznia, semmilyen körülmények között nem lehet azt mondani, hogy könnyû feladat (mi több, nõnek férfit utánozni még nehezebb, mint fordítva, amint ez többször el is hangzott már a mûsorban). Hiszen még azonos nemût sem olyan egyszerû sokszor - lásd Bebe esetét: mindkétszer férfi elõadó bõrébe bújt, mégsem jött össze a dolog, kiesett. Wolf Kati viszont zseniálisan megoldotta mindkét feladatát, méghozzá úgy, hogy a legjobbak közt volt mindkét adásban. Ha ezt a tempót tovább tartja, szerintem ott lesz a döntõben.
Viszont az tényleg megérne egy misét, hogy miért pont azt az elõadót kapják a versenyzõk, akit. Sokszor nekem is úgy tûnik, direkt kiszúrásról van szó, míg másoknál relatíve 'könnyû' feladatok sorjáznak. Mintha a mûsor készítõi irányítani akarnák, hogy ki meddig maradjon bent a mûsorban, és elõre meg lenne tervezve a döntõ leosztása. Nem állítom, hogy tényleg így van, de egyáltalán nem lepõdnék meg, ha lenne ilyesmi a háttérben - persze ezt sosem fogjuk megtudni.
Ivy66 2015 okt. 07. - 12:36:23 Előzmény Semprini
(607/1173)
Fenntartom, amit írtam. Van vékony testalkatú barátnõm, akire ha parókát adnak, szakállt, bajuszt ragasztanak, és kicsit kisminkelik, ráadják Varga Viktor ruháit, legalább annyira fog hasonlítani, mint Wolf Kati a músorban.
Szóval ez még mindig nem volt kihívás neki, pláne, hogy nagyon jó hangja van, egy nálánál gyengébb énekest nem okoz gondot hozni neki. A férfi meghatározás Varga Viktorra enyhe túlzás... :) (Bocs a kedvelõitõl.)
Ha neki kellett volna mondjuk Tom Jonest alakítani, az már nehezebb feladat lett volna.
De hidd el, hogy nem alábecsülöm Katit, csak azért nézd meg, a többiek mit kaptak.
Csonka Andrást már elõre sajnálom, ha jól tudom, Whitney Houston lesz a feladata. Ez megint "mission impossible", az tuti. Mintha csak direkt akarnának kiszúrni vele. Én is remélem - az õ érdekében - hogy kiesik most már.
8/10
napraforgó 2015 okt. 05. - 17:41:20 8/10
(606/1173)
Igen, de akkoriban olyan színészeket, énekeseket kerestek, akik hasonlítottak az eredetire....

Emlékszem, milyen nagyszerû volt Márkus László Demis Roussosként, vagy a mûsorvezeõk négyese ABBA-ként.

Most meg akivel ki akarnak tolni, annak teljesen lhetetlen feladatot adnak.
tortura 2015 okt. 05. - 15:35:39
(605/1173)
Amire te emlékszel, az a Disco, disco, disco... c. zenés mûsor paródiája volt. Isteni mûsor volt,emlékszem, elsõs középiskolás voltam. Az eredeti is nagyon jó volt, meg a paródia is. Néhány éve szilveszterkor le is adták valamelyik csatornán. De meg lehet találni a youtube-on vagy valamelyik torrent oldalon, mert már egyszer megnéztük. Isteni volt, az biztos!!!
Szerintem is - ahogy többen írták - Gáspár Laci volt a legjobb. Egyébként is bírom, drukkolok neki. Wolf Kati biztos jó, talán én azért nem tudom annyira méltányolni, mert nem szimpatizálok vele sem, a dalaival sem. De ha megérdemli, nyerje meg. Csobot Adél 40 pontját éppúgy nem értem, ahányan még itt néhányan. (Egyébként õ kicsoda?) Én még 30-at se adtam volna...
Egyébként feltûnt, hogy az elõzõ szériákhoz képest a zsûri milyen vajszívû és milyen magas pontszámokat ad.... Vacak produkciókra is csak úgy röpködnek a 8-9 pontok.. Az elõzõ szériában meg tök jó elõadásra adtak 6-7 pontokat... Na mindegy.
Szegény Csonka Bandi, tényleg rettenetes volt mind a kétszer. Pedig nagyon kedvelem õt, de azt hiszem, akkor teszik vele a legjobbat, ha legközelebb hazaküldik.
Tóth Gabi nagyon jól hozta B. S. figuráját, szerintem õ is sokáig fog még maradni. Varga Gyõzõ egy kalap kaki volt ismét. Én kedvelem a Mirigyeket, de neki nincs itt helye. Hangja semmi... Sípos Petinek sokkal klasszabb hangja van, és viszonylag hamar kiesett a múltkor.
Baby Gabi most nem volt jó, de megbocsátom neki, mert Cinit a múltkor olyan jól hozta, hogy hihetetlen. Kíváncsi vagyok, legközelebb hogy boldogul.
A többiek szót sem érdemelnek.
Tudom, még korai, de az eddigi két adás alapján Gáspár Lacit és Tóth Gabit várom a legvégére.
whitedoor41 2015 okt. 05. - 15:28:57
(604/1173)
Tóth Gabinál sokszor olyan erõs/hangos volt az eredeti számból bejátszott vokál amiben részben Britney hangja is bent volt, hogy teljesen elnyomta Gabi hangját, így nem volt nehéz az eredeti elõadót hoznia. Kész botrány! Még hogy Gabi jól elkapta Britneyt? Igen? Hol volt az erõs orrhang akkor? Gabi eleve nem is lehet képes profi módon mások hangjának a leutánozására, mivel a saját hangjába túl sok szenvedés, bömbölés van, amitõl valami folytán nem tud szabadulni, ugyanakkor viszont pont ez teszi õt egyedivé.
Vele ellentétben Katinál alapból nem hallatszik sok érzelem, talán ezért könnyebben tudja változtatni a hangját. Szonjánál pont hogy hiányoltam belõle a tûzet, pimaszságot, flegmaságot, pedig minden más rendben volt.

A tegnap este mélypontja nálam ismételten Csonka és Varga Gyõzõ volt, Bebe kiesése még lehetett volna az övék után de különösebben nem fog hiányozni. Csobotban végig Mutti Merkelt láttam, nem lehetett komolyan venni a produkciót, Gáspár Laci és Wolf Kati brillíroztak a többiek meg elmentek.
8/10
Semprini 2015 okt. 05. - 13:48:02 8/10
(603/1173)
"Wolf Kati megint jó volt, bár még ez a feladat sem volt túl nagy kihívás neki, testalkatilag, sõt arcformában is hasonlít Varga Viktorra. A jellegzetes külsõségeit viszonylag könnyen lehetett adaptálni, hangban meg ugye Kati sokkal jobb."
Na, álljon meg a menet: a múltkor ugyebár Oroszlán Szonját utánozta tökéletesen Wolf Kati, erre az volt a reakció, hogy könnyû dolga volt, mert hasonlít az eredeti elõadóra - oké, ebben tényleg van valami. Na de most Varga Viktort utánozta, könyörgöm - nemhogy nem hasonlít az eredetire, de még csak a nemük sem egyezik, hol könnyû feladat ez?! Az a maszkosok érdeme, hogy tökéletes lett a smink, a többit viszont már Kati tette hozzá, zseniálisan. Mindkét adás egyik legjobbja õ volt vitán felül. Nagyon csodálkoznék, ha a végsõ finisben nem lenne ott. Na persze, tény, hogy lehet ezeknél sokkal övön alulibb feladatokat is adni (ilyen volt pl. Csobot Adélnak Aradszky, akit érthetetlen módon TÚLpontoztak, holott az egyik legrosszabb volt tegnap).
Ivy66 2015 okt. 05. - 07:02:42
(602/1173)
Kíváncsi voltam, mit nyújtanak a második adásban. Szerintem valamivel jobban sikerült, mint az elsõ, mintha mindenki egy kicsit kezdene belejönni (kivéve Csonka Andrást), a zsûri talán túlzottan is. Számtalanszor szerettem volna azt mondani, hogy "ugorgyunk!" - annyit beszéltek, és szórakoztatták egymást, hogy már untam.
Na, de a versenyzõk a lényeg. Elõször, akik legjobban tetszettek: Gáspár Laci, aki ezúttal példaképét jeleníthette meg, ki is tett magáért. Valóban nem figyelt az ember arra, hogy ez a Jacko kissé nagydarab, mert Laci szívvel-lélekkel, és rengeteg energiával hozta a figurát. Le a kalappal!
A Nyári lányok felülmúlták minden várakozásomat. Mercuryt sem a maszkosok, sem Alíz nem találta el igazán, de a tõlük telhetõt megtették, nõnek nem egyszerû feladat. Edit teljesítményétõl a szám is tátva maradt. Nem is értettem, ha Csobot Adélt úgy felpontozták, a Nyári lányok legalább annyit érdemeltek volna, ha nem többet. Iszonyat nehéz feladatuk volt.
Wolf Kati megint jó volt, bár még ez a feladat sem volt túl nagy kihívás neki, testalkatilag, sõt arcformában is hasonlít Varga Viktorra. A jellegzetes külsõségeit viszonylag könnyen lehetett adaptálni, hangban meg ugye Kati sokkal jobb.
Nekem tetszett Varga Gyõzõ is, sokkal jobban ment neki most, mint a múltkori adásban. Amit hibaként rónék fel neki, hogy nem nagyon tudta megállni a vigyorgást a produkció közben. Mondjuk én se. :)
Tóth Gabi nagyon profi, jobb, mint az eredeti Britney, de azon kívül, hogy a Britney énekstílust kellett hoznia, nem kellett túlságosan átalakulnia. Viszont kétségtelenül látványos volt a produkció, Majka is üveges tekintettel nézte. :)
Baby Gabinak még annyira se volt nehéz dolga, én mindig nézem azt is, kinek, mennyire kellett megdolgoznia, neki most nem annyira, egyébként jól teljesített.
Rácz Gergõ múltkor nekem jobban tetszett, most neki is könnyebb dolga volt Bigával, meg is oldotta gond nélkül.
Csobot Adélnak nagyon nehéz dolga volt mindenképp. A maszkosok megtették, amit tudtak, de valóban Merkel mamára jobban hajazott a végeredmény. :) Az énekstílust, a mozgást és allûröket jól levette Adél, szerintem nõként ha megfeszül se tudott volna többet kihozni ebbõl a feladatból.

A végére akik nem tetszetek: Bebe sajnos nem egyedül tehet errõl a kudarcról. Egy régi Tom Jones számot választották, de az idõs énekes külsejét próbálták megvalósítani, ráadásul azt is meglepõen rosszul. Bebe az énekstílust viszonylag jól hozta, de a külsõ rettentõen irritáló volt.
Megmondom õszintén, sajnáltam Csonka Andrást már elõre. Nagyon nehéz feladatot kapott. Egyrészt egy szexi nõt kellett alakítani, másrészt egy nagyon mély énekhangot. Egyik sem sikerült. A külsõ borzasztó volt, már nevetni se tudtam rajta, legfeljebb álmélkodni (és akkor jóindulatú voltam). Az éneklésben András mindenáron próbálta mélyíteni a hangját, ami nagyon nem ment, ezt nem kellett volna erõltetni, talán, ha a rendes hangján énekel, még akkor is élvezhetõbb, hallgathatóbb lett volna - ráadásul érezhetõ volt, hogy mennyire nehezére esik ez a szerep. Így tényleg katasztrófálisra sikeredett a produkció. Csodálkoztam, hogy nem õ esett ki, fõleg, hogy a fiatalabbak talán nem is tudják, ki az az Amanda Lear.
Anno volt egy szilveszteri mûsor, ami annyiban hasonlított erre, hogy népszerû színészek akkoriban ismert, divatos popsztárokat parodizáltak. Amanda Leart akkor Harsányi Gábor utánozta, remekül, de legalábbis nagyon viccesen.

Én várom a következõt, mert összességében jól szórakoztam. Ezt amûsort egyébként azért (is) kedvelem, mert mindig hoz valami meglepetést, amikor valaki olyat nyújt, amit nem néztem volna ki belõle. Most is volt ilyen, nem is egy.
olahmiki1959 2015 okt. 05. - 03:28:02
(601/1173)
Nem tudom, ma mi volt a sminkesekkel és az öltöztetõkkel, de egy csomó esetben valami katasztrofálisra sikerült a végeredmény.
Bebe, mint Tom Jones, egyfajta világrekord lett. Hogy valaki ennyire ne hasonlítson az általa megformált énekesre, talán a 3 szériát együttvéve sem volt példa. Teljesen jogosan esett ki, a hangja sem volt jó, a haja, a szakálla és a bajusza meg egyenesen kritikán aluli volt.
A zsûri néha hajlamos arra, hogy "elvigye" a hangulat, ugyanis Csobot Adél 40 pontja még a vicc kategóriában is erõs volt. Angela Merkelként tökéletes lett volna, Aradszky Lászlónak viszont sem a hangját, - oké, egy nõ sokkal nehezebben tud férfihangot utánozni, mint egy férfi énekes nõi hangot -, sem a külsejét nem sikerült elkapnia.
A Nyáry-lányok most jobbak voltak, mint a múltkor, bár Alíz csak nyomokban emlékeztetett Freddie Mercury-ra, míg Edit hangja, mint Montserrat Caballé, nagyon jól el lett találva, igaz, hogy a nagy igyekezetben az egészen magas hangoknál feljebb csúszott vagy egy fél hangot, de jó volt, és a külseje is nagyon bejött.
Apropó, ma is kiderült, hogy Tilla mennyire nem illik ide, és mennyire képtelen tanulni, alkalmazkodni, vagy ötször elmondta Montserrat Caballé nevét - rosszul!
Kaballénak ejtette, - két ellel, - holott Kabajjénak kell mondani, ráadásul tette mindezt úgy, hogy a zsûribõl többen is helyesen elmondták már elõtte.
Az állandó röhögcsélése pedig egy idõ után kifejezetten idegesítõ szokott lenni, nem mintha ez zavarná õt.
Ha csak valami katasztrófa nem történik, Wolf Kati biztosan ott lesz az elsõ háromban a végén, hihetetlenül profi, mind hangban, mind mozgásban, és még a sminkje is egész jó lett.
Csonka András Amanda Lear-je a Jujj! kategória volt, a sminkje szörnyû, - már a múltkori Balázs Pali megformálás is egyfajta mélypont volt, - és a hangja sem hasonlított. Én sajnálom, hogy egy hete nem õ esett ki, de remélem, ez az idõ is hamarosan eljön.
A többiek hoztak egy tisztes átlagot, Gáspár Laci viszont - teljesen jogosan - felrobbantotta a színpadot és a stúdiót. Nem akartam elhinni, hogy jól látok!
Eszméletlen volt! Hogy egy közel 100 kilós ember ennyire le tudja másolni a zseniális Michael Jackson mozgását, ilyen tökéletesen a hangját, hangszínét, az példátlan.
És az a legfélelmetesebb, hogy különösebb smink nélkül, még az arca is teljesen olyan volt, mint Jacko-é.
Az egész mûsor egyik legfantasztikusabb elõadását láthattuk Lacitól.
Nagyon remélem, hogy õ is ott lesz a végsõ háromban.
8/10
Semprini 2015 okt. 04. - 21:46:11 8/10
(600/1173)
A mûsorban sztem a legkínosabb Majka, mint zsûritag. Az elsõ két szériában is kritikán aluli volt, most viszont sikerült még alulmúlnia magát. Nem lehetett könnyû. Havas is flegmább volt mint a múltkor, nem sokáig tudja játszani a jóságos nagyapó-szerepet.
A mai adás elég vegyes képet mutatott. Csonka Pici egyszerûen botrányos volt Amanda Lear-ként, Csobot Adél 40 pontját se értem, a zakóha színén kívül abszolút semmi másban nem emlékeztetett Aradszky Lászlóra, a sminkje is teljes csõd volt. Bebe joggal esett ki, Tom Jones túl nagy falat volt neki, ahogy Varga Gyõzõnek is Takács Tamás. Baby Gabi a múltkor kifejezetten ügyes volt, most inkább csak külsejében emlékeztetett Fatimára, de a saját hangján énekelt.
A többiek viszont egész jók voltak. Wolf Kati ezúttal is parádés volt Varga Viktorként, zseniális a nõ, ott a helye az élmezõnyben. Tóth Gabit nem bírom, de Britney Spears-t tûrhetõen hozta. A Nyári lányok közül fõleg Edit volt frenetikus, Montserrat Caballé hangját nagyon jól elkapta. Rácz Gergõ Bigaként sokkal kevésbé volt tenyérbemászó, mint civilben (ez tõlem az elképzelhetõ legnagyobb dicséret, amit kaphat). Gáspár Laci Jackóját pedig nyilván nem véletlenül rakták a végére: jól kell befejezni a mûsort.
767757 2015 okt. 04. - 21:42:55
(599/1173)
Ahol Bereczki nyert az jó csapat volt.
767757 2015 okt. 04. - 21:40:56
(598/1173)
Nekem nagyon tetszett Gáspár Laci, Wolf Kati, Tóth Gabi. Jó volt Csonka Bandi is, a Nyári lányoktól elájultam...nagyon jók voltak. Hát Adél nem igazán tetszett, dehát izlések és....Bebe helyett neki kellett volna mennie az én szememben persze!
10/10
kazsagx 2015 okt. 04. - 21:33:31 10/10
(597/1173)
Szegeny Csonka Pici..fuhh de kinos volt ez a produkcio...
Sokan lehet lehordanak majd erte,de nekem annyira nem jott be Gaspar Laci Jackoja...
Kicsit hajpolva erzem Lacit,mint pl.Csobot Adelt is...
Varga Gyozot se erzem odavalonak...
Peter Shramek pedig igen is jol hozta Delhusat...Wolf Kati se rossz
Toth Gabi Britneykent tetszett. :)
Racz Gergo szimpi,Baby Gaby is kellemes csalodas,ill. a Nyari lanyok is.
Mondjuk joval erosebb mezony is volt mar ebben a musorban!
A zsuriben pedig nem ertem Havas ott letet.
filoszemitabélus 2015 szept. 29. - 08:54:15
(596/1173)
Én sem láttam Gáspár Laci produkcióját, mert nem bírom elviselni ezt a bandát, a bukszaszájú tillatillát, az okoskodó suttyó Majkát, a nagyképû havast és az ordenáré liptait. De két csatornaváltás között, láttam egy pillanatra, ahogy ott ült óriáscsecsemõként és engem is elfogott a röhögés a látvány hatására.
Ez a celebvilág émelyítõen visszataszító, vagy visszataszítóan émelyítõ. Cseppet sem érdekes embereket mutogatnak fõzés, ugrabugrálás, vagy dzsungeljárás közben és megtudhatjuk magánéletük minden intim részletét. Pedig ép intellektusú embert egyáltalán nem érdekel mondjuk zámbóárpi zsíros haja és értelmetlen halandzsája.
Ivy66 2015 szept. 29. - 08:08:41
(595/1173)
A mûsor adásánál lemaradtam Gáspár Laci produkciójáról, csak arra emlékszem, hogy ahányszor mutatta a késõbbiekben a kamera, rámjött a röhögõgörcs. :) Most visszanéztem felvételrõl, és szerintem fergeteges volt. Azok a szempilla-rezegtetések, meg mozgások... jahaaaj! :)))
Ennél jobban szerintem ki se léphetett volna valaki a már oly gyakran emlegetett komfortzónájából. De bevállalta, és megcsinálta. Így együtt értékelve részemrõl 20 pont. :) Mert ez egy show.
tortura 2015 szept. 28. - 19:40:47
(594/1173)
No, akkor én is leírom a véleményemet. Mondjuk nagy meglepetés nem volt, hogy egyre gyengébb lesz a széria - hisz a felhozatalt tekintve ez várható volt.
A zsûriben szerintem is Majka volt a leginkább mértékadó. A többiek akkor is magas pontszámot adtak, ha a az egész produkció egy rakás kaki volt. Igaz, ez ízlés dolga, de sokszor lehetett látni, hogy Henriknek marhára nem tetszik, amit lát, és mégis adott 8 pontokat.... A fene érti ezt. Majka legalább felvállalta a szemétláda szerepét és azt mondta, amit gondolt.
Wolf Kati sokaknak tetszett, és igaza volt az alant szólónak, hogy neki kellett a legkevésbé kilépnie a komfortzónájából. Valószínûleg Louis Amstrongot utánoznia nehezebb lett volna. Meg kell valljam õszintén, nekem a dal tetszett, nem õ, mert az annyira jó szám, hogy elrontani is mûvészet lenne. Mégis volt bennem hiányérzet, talán azért, mert Oroszlán Szonja még nõi szemmel nézve is olyan dögös, hogy a képernyõn is átjött. Katinál ezt nem éreztem. És hiányzott még az a laza, flegma elegancia, ahogy ezt Szonja elõ tudta adni a filmben. Biztos õ is sokat gyakorolta, nekem mégis olybá tûnt annak idején, mintha a kisujjából rázta volna ki. Ahogy a többi dalt is filmben...
Nekem legjobban Baby Gabi tetszett - dacára annak, hogy sose voltam a rajongója és talán egy számot, ha ismerek tõle (amit még Tündér Lalával vagy kivel énekelt annak idején). De Cini számát kegyetlenül jól nyomta. Az nagyon ott volt a szeren, pláne, ahogy a refrént tolta. Azon én is elfilóztam, hogy Cini színre lépése vajon tervezett volt vagy improvizáltak? Sose fogjuk megtudni... Nekem sem tetszett, hogy õszinte legyek, mert ennek a mûsornak nem róla kellett volna szólnia, hanem azokról, akik most elõadják mások számait. De Cininek végre ez egy megjelenési lehetõség volt, amire nagyon vágyott, szóval bocsássuk ezt meg neki. Ahogy kinéz, az egy köpedelem, meg azt se értem, miért mindig rövid gatyákban jár???? Rettentõ ordenáré benne. A múltkor a neten a Szily Nórával készült interjút láttam, mikor ráközelített a kamera a lábaira, istenem, hát ott is a szokásos klottgatyájában volt. Ehhh... Valaha egy jó nõ volt, meg kéne tanulni méltósággal megöregedni.
A többieket nem is említem, mert még annyit se érnek. Gáspár Laci nem volt rossz, ha ráment a kamera, tényleg elfogott a röhögés. Igaza volt Majkának, õ a rózsaszín Fiona.
Azért még ne temessük, sose tudni, lehet, hogy fog még valaki nagy-nagy meglepetés okozni. Annak örülök, hogy a leggyengébb láncszem esett ki, remélem, legközelebb a Csobot Adél fog hazamenni. Igaz, róla azt sem tudom kicsoda, honnan kéne ismerni, ahogy arról a nem magyar nevû gyerekrõl sem.