tortura 2016 okt. 17. - 16:16:31
(913/1173)
Egyetértek. Innentõl kezdve elég keserû lesz a szám íze, ugyanis nálam Radics Gigi volt a titkos favorit, nagyon drukkoltam neki, hogy nyerje meg. Ehhez képest Nagy Adri megy tovább.... ehhh. Annyira semmilyen, hogy már nem is emlékszem rá, milyen volt. Meg Muri Enikõ, õ a másik nálam, akit már rég kiejtettem volna. Ehhez képest megszórták 40 ponttal. Akár Gigi helyett, akár a pici lány helyett (Orsi). Azt meg még most sem tudom elhinni, hogy Király Lindát az elején kiejtették... Igaz, hangszál- vagy torokgyulladása volt, lehet az is, hogy megkönnyebbülés volt neki a kiesés. Mindenesetre õt nagyon sajnáltam, szeretem a hangját.
Igen, igazad van, bárkivel ki lehet szúrni sajnos. Tök szar produkciókra szórták a max. pontszámot, ha Bereczki riszálni tudta magát rá, mert tetszett neki az eredeti dal. Ha valaki meg kap egy noname énekest, az úgy járhat, mint most Gigi. Nekem se volt halvány lila segédfogalmam sem az eredeti elõadóról. Viszont Gigi hétrõl-hétre hatalmasat alakított. Ezek után már csak Lilla marad, akinek õszintén tudok drukkolni.
Valaki említette Andrét. Én is úgy vagyok vele, hogy kissé irritál a srác, de azt el kell ismerni, amilyen halványan indított, egyre jobb teljesítményt nyújt.
Keresztes³ovag 2016 okt. 17. - 15:59:18
(912/1173)
én is hányok ettõl homoparádétól, de el kell ismerni, Andrea egyre jobban teljesít. A legnagyobb fejlõdést õ mutatja.
akác41 2016 okt. 17. - 12:33:36
(911/1173)
A kiesési sorrend igazságtalanságával, Orsi és Gigi méltatlan kiesésével messzemenõen egyetértek,mert õk értéket képviseltek, úgy, ahogy számomra Kocsis Tibor is. Nyilván Pavarotti nehéz feladat, nagy kihívás, de szeretném, ha megérintene az elõadás. Majd meghalljuk,meglátjuk!
8/10
Semprini 2016 okt. 17. - 12:17:15 8/10
(910/1173)
Jó, persze, kevertem a Star Academy-vel, ott adnak 25 pontokat.
Castia 2016 okt. 17. - 12:11:12
(909/1173)
Vicces lenne ha 100 pontot kapna, mert 40 a maximum.
8/10
Semprini 2016 okt. 17. - 11:45:04 8/10
(908/1173)
Valóban volt egy-két jó produkciója Kocsisnak (a kedvencem tõle a Demjén volt, de még az is messze volt a Bereczkiétõl), de összességében nem ájultam el. Pavarottival pedig szinte garantáltan be fog fürdeni (akárcsak Feke Pali korábban), az egy könnyûzenei énekes számára megoldhatatlan feladat (sõt még egy operistának is az lenne, hacsak már eleve nem hasonlít a hangszíne a Pavarottiéhoz!) Mivel azonban a zsûri többnyire messze túlértékeli, ráadásul nyilván nincs fülük a klasszikus technikához, könnyen kaphat rá 100 pontot (de ne legyen igazam!)
Ez a széria egyébként feltûnõen gyengébb, mint az elsõ három, és ami még rosszabb: nagyon nem jó sorrendben esnek ki az emberek. Kozma Orsit és Radics Gigit simán a TOP5-be vártam volna, de Király Lindát is nagyon hamar kiszórták, a szerintem leggyengébb láncszem, Vásáry André pedig még mindig versenyben van és egyre jön föl, számomra érthetetlen módon.
akác41 2016 okt. 17. - 11:27:58
(907/1173)
Számomra a Kocsis Tibor tejesítménye volt egyenletesen jó. idõnként a legjobb. Értem ezalatt a hangot, az apró kidolgozott modulatokat, a mozgást, a reppelést is beleértve, egem mindig szórakoztatott, mert tehetségesnek tartom. Adrit szintén kedvelem, de Fenyõ. és a Bangó M. szerintem inkább groteszkre sikerült, mint jóra, de ez talám nem csak az õ hibája. Azt meg nem tudom elfogadni kritikaként, hogy Kocsist túlértékelik, lásd a Szeptember c. számot, ahol kapta a nyolcakat, utána meg szórták a tizeseket, vagy a Demjént, amiben szerintem nagyon jó volt, vagy azt,hogy idõnként hallottam Kocsis Tibort. Volt, ahol idõnként hallottam csak az eredeti elõadó hangját, vagy idõnként sem. Persze tárgyilagosan nehéz megnyilvánulni, hiszen szimpátia, és az érzelem befolyásolja az értékítéletet. Minden esetre várom Pavarottit, és szorítok, hogy sikerüljön.
filoszemitabélus 2016 okt. 17. - 10:41:31 Előzmény napraforgó
(906/1173)
"A francia kiejtését meg az a Majka kritizálta, aki magyarul is alig tud." Én miatta nem nézem egy ideje ezt a mûsort. Rendkívül idegesítõ, hogy ez az igen egyszerû suttyó osztja itt az észt a tudatlan emberek magabiztosságával. Szép lassan intézmény lesz és megszokják a nézõk, természetesnek véve, hogy egy mûsorvezetõ vagy zsûror primitív, nagypofájú és nem tud disztingválni.
8/10
Semprini 2016 okt. 17. - 10:30:14 8/10
(905/1173)
Kocsissal kapcsolatban nekem is hasonló a véleményem, szerintem õt is nagyon túlértékelik, igazából eddig egy olyan produkciója sem volt amire én azt mondanám, hogy na ez tényleg ott volt (mint amilyeneket a korábbi évadokban Bereczki vagy Gáspár Laci futószalagon szállított).
Ha a következõ kiesõ tényleg Adri lesz, akkor már nem marad kedvencem a mûsorban. Veréb Tamás egyébként érdekes, mert sokszor meglepõen jól megoldja a feladatot, máskor meg kifejezetten gyenge. Ezzel együtt az egyik fõ esélyesnek õt látom. Muri Enikõ többször volt gyenge mint igazán jó, mégis õt tolja legjobban a zsûri, mintha õt akarnák gyõztesnek kihozni, mert sorra esnek ki azok, akik jobbak nála.
Viszont az elsõ három szériát férfi elõadó nyerte, úgyhogy igazán nyerhetne egyszer már nõ is. Én drukkolok Nagy Adrinak, de vele olyan szinten szúrtak ki eddig, hogy szinte kizártnak tartom, hogy feljöjjön annyira, hogy megnyerhesse. Gigit és Kozma Orsit is nagyon kedveltem és esélyesnek láttam, döbbenetemre mindketten elég hamar távoztak a mûsorból.
Õszintén szólva én azt remélem, hogy Vásáry André esik ki legközelebb, mert szerintem nagyon kilóg a mûsorból, de sajnos nagyon túl van értékelve.
whitedoor41 2016 okt. 17. - 10:12:22
(904/1173)
Én sem gondoltam a legelején, hogy Király Linda harmadikként, Radics Gigi meg hatodikként fog kiesni a 12-es mezõnybõl, ráadásul Gigi piszkosul jól hozta a karaktereket Emélie Sandét leszámítva, akit Beyoncéként szólaltatott meg. Igazságtalannak érzem a tegnap esti végeredményt. A Rednexes Cotton Eye Joe tetszett a legjobban, mind Gigi, mind Lilla bravúrosak voltak. Egyetértek az elõttem hozzászólóval a legjobb egyértelmûen Polyák Lilla volt bár abban Bereczkinek is igaza van, hogy Lillának a Cranberries Zombieban tényleg nehézségei adódtak a verzékkel fõleg a legelején, de aztán egész szépen belejött, a refrének nagyon erõsek voltak.
André már engem is untat, Kocsis Tibor szintén, õt eddig nem tudtam hova tenni, de ennyi adás után inkább már a "nem tetszik" oldal fele billenik a mérleg nyelve, annak ellenére írom ezt, hogy tegnap George Michaelként egész jó volt, idõnként viszont Kocsis Tibort hallottam.
Muri Enikõ nem tetszett, ez egyben betudható a rossz elõadó-/dalválasztásnak is. Janet Jacksonként és Katy Perryként volt valamelyest hiteles, de Õ sem igen találja a helyét. Nagy Adritól Eminem tetszett, de azóta szinte nem kap egy normális szerepet. Veréb Tamás is halovány volt tegnap, értem én hogy nehéz a mûfajok közti átmenetet, stílust elsajátítani 1 hét alatt, de pl. Radics Giginek ez nagyon jól sikerült elõzõ héten Maria Callast remekül megidézte erre föl kapott egy neve nincs elõadót neve nincs számmal és ki is ejtették féltávnál. x.x Kozma Orsival dettó ugyanez történt.
Ha tippelnem kéne ki lesz a következõ kiesõ akkor Nagy Adrit mondanám.
8/10
Semprini 2016 okt. 17. - 09:23:23 8/10
(903/1173)
"bárkivel ki lehet szúrni, ha rossz dalt adnak neki."
Ez tökéletesen igaz, csakhogy én továbbmennék, mert az a helyzet, hogy úgy is ki lehet szúrni valakivel, ha sorozatosan a mûsor elejére teszik és sorozatban kap rossz dalokat és/vagy nehezen utánozható elõadókat. Gigi kiesését én is sajnálom, el se akartam hinni, hogy pont neki kellett távoznia a mûsorból. DE: Nagy Adrival a mûsor KEZDETE óta folyamatosan kiszúrnak: egyszer sem kapott igazán jó dalt, rögtön az elején az elsõ adásban egy övön aluli feladattal kezdett: Barry White-ot kapta ugye, az elsõ adásban megközelítõen nehéz feladatot se kapott senki, de talán azóta sem. Késõbb se javult a helyzet: folyamatosan szinte megoldhatatlan feladatokat kapott, de majdnem mindig a mûsor elejére tették, a zsûri pedig szinte mindig alápontozza. Olyannyira hogy Majka a tegnapi adás elején már szóvá is tette ezt, de a dolgon nem sokat segített, hiszen Gigi mellett Adri állt ott a végén.
Kettejük közül alighanem Gigi a jobb énekesnõ, tényleg sajnálom, hogy kiesett, de azt mondom, hogy a mûsor Adrival szúrt ki igazságtalanabbul: Gigi azért többnyire jó dalokat és fõleg eleinte a saját énekstílusához sokkal közelebb álló(!) elõadókat kapott, amiket ugyan többnyire korrektül megoldott, de az igazi hûha-élmény, a hangutánzás, a szinte tökéletes illúziókeltés nélkül. Tegnap rossz volt a választás, és ez már elég volt ahhoz, hogy ki is essen. Kozma Orsi után ismét egy jó versenyzõ távozott, miközben Muri Enikõt láthatóan iszonyatosan nyomják - fõleg Bereczki, holott õ aztán tényleg elég gyengén teljesít, Vásáry André pedig abszolút nem való ebbe a mûsorba. Ezt tegnap is fényesen bebizonyította: Honthy Hannánál aligha kaphatott volna számára testhezállóbb és a hangjához is passzoló feladatot, Honthy Hanna ráadásul jellegzetes manírjai miatt kitûnõen utánozható. Ehhez képest elõadásmódjában szinte semmi Honthys nem volt, némi általános primadonnás gesztust leszámítva végig a saját Vásáry André-féle szoprán-visítást hallottuk, a teljesen inkompetens zsûri persze õt is indokolatlanul túlpontozta, sõt Bereczki még szóban is beismerte elfogultságát! Szóval ne tudom, mi háborít fel jobban: az, hogy Radics Gigi kiesett, vagy az, hogy Vásáry André és Muri Enikõ még versenyben van.
Az este legjobbja fura módon Polyák Lilla volt, aki korábbi produkciói alapján már szintén kieshetett volna, a tegnapi rendkívül gyenge adásból viszont kiemelkedett, mint a szóló számával (Cranberreies: Zombie), mind pedig a Gigivel való bohóckodós duettel (Cotton-Eye Joe), ami nem csak az este, de az egész szezon eddigi legviccesebb produkciója volt. Hozzá képest gyakorlatilag mindenki más önmagához képest igen gyengén teljesített, aminek oka természetesen részben a rossz dalválasztás, illetve az, hogy nem passzoló elõadót kaptak. De ez már egy ilyen mûsor. Azt azért nagyon remélem, hogy nem Vásáry Andréval fogják megnyeretni, miután az összes, nála sokkal jobbat kiejtik, az több mint botrányos lenne...
olahmiki1959 2016 okt. 17. - 07:59:05
(902/1173)
Nagy Adri minden héten harmatgyenge teljesítményt nyújt, ehhez képest tegnap is bent maradt.
Mostantól érdekes a mûsor, hogy a toronymagas esélyes Radics Gigi kiesett - amit nagyon sajnálok.
Nem tehetett róla, egy tök ismeretlen fekete gyerek teljesen érdektelen számát adták neki, amire a közönség - teljesen jogosan - nagyon kevés szavazatot küldött.
Ebbõl is az derült ki, hogy bárkivel ki lehet szúrni, ha rossz dalt adnak neki.
whitedoor41 2016 okt. 11. - 11:44:55
(901/1173)
az biztos, hogy polyák lillának könnyû dolga lesz a cranberries énekesnõjeként. megtalálta a feladat, pont mint shakira esetében.
8/10
napraforgó 2016 okt. 11. - 09:01:12 8/10
(900/1173)
Emlékszem, hogy a konkurrens csatorna mûsorában legutóbb a versenyzõk választották ki a következõ részben elõadandó táncukat (Gombnyomogatással, vagyis nem a saját elképzelésük szerint), az tetszett. sõt, kiesés sem volt...

Itt miért nem lehet, hogy a szereplõk választanak egy adott készletbõl??? Mert ha valamit rájuk oktroyálnak, hát... nincs választásuk. De ha egy készletbõl válogatnak, mondjuk a helyezésük sorrendje szerint??? akkor rá lehet fogn a szerencsére...
tortura 2016 okt. 10. - 19:54:08
(899/1173)
Tkp. mindenben egyetértünk. Nincs is mit hozzátenni. Én is sajnálom, hogy az apró lány esett ki.Vásáry A. viszont most felülmúlta önmagát. Radics Gigi fenomenális volt, pedig nehéz feladatot kapott.
8/10
napraforgó 2016 okt. 10. - 13:44:33 8/10
(898/1173)
Nagy Adri indított, szerintem sem a hangja, sem a külseje nem hasonlított Bangó Margitra.
Kozma Orsi remek Mungo Jerry volt, csodálkozom, hogy õ esett ki.
Polyák Lillának igen jó az alakja, de Pinket nem szeretem és ez a hangos, üvöltözõs szám nem is tetszett.
Vásáry André egész jó volt, bár randa parókát tettek a fejére.
Kocsis Tibor - nekem - hiába igyekszik, nem tud igazi nõi hangot produkálni, sem Harangozó Teriként, sem Csongrádi Kataként nem volt hiteles. A hatalmas, erõs álla miatt nem is tud egy finom nõi arcot megjeleníteni.
Veréb Tamás tetszett. Muri Enikõ nem hagyott túl nagy nyomot bennem, dacára a sok hüllõnek.
Radics Gigi meglepett, tudtam, hogy jó hangja van, na de ennyire? Ez a kislány akár operaénekes is lehetne, ha akarna. A farncia kiejtését meg az a Majka kritizálta, aki magyarul is alig tud.... Emlékszem mit nyomott Kökény Attila Natalia Oreiroként, a dalszövege csak egy-két spanyol szót tartalmazott, a többi halandzsa volt, mégis imádtuk.

Az énekesek szereplése leginkább attól függ, hogy mennyire tolnak ki velük a megjelenítendõ figurák kiosztásánál. És sokszor a maszkmesterektõl, van, mikor jó a maszk és van, amikor nem.
whitedoor41 2016 okt. 04. - 16:10:18
(897/1173)
janet jackson kulcsár edinának lett volna kiváló szerep, neki úgyis mindig kényszer mosolyoghatnéka van
whitedoor41 2016 okt. 04. - 16:08:46
(896/1173)
általános észrevétel: a maszkmesterek adásonként max ha 1-2 versenyzõvel foglalkoznak rendesen a többire ráadnak egy parókát és sminket és már kész is vannak
Keresztes³ovag 2016 okt. 03. - 17:53:54
(895/1173)
végre egy mûsor, amiben André anélkül lehet nõ, hogy lebuziznák
8/10
napraforgó 2016 okt. 03. - 15:19:01 8/10
(894/1173)
Radics Gigi szeme furcsán volt kifestve, úgy, ahogy Kovács Katié sohasem. Polyák Lilla nagyon jó volt. Veréb Tamásnak meg olyan nagy praclija van, bár Adele sem egy filigrán, pici nõ, de feleekkora a keze.