8/10
Semprini 2016 okt. 03. - 14:25:59 8/10
(893/1173)
A tegnapi adásról dióhéjban:

Homonnay katasztrofális volt, újfent bebizonyította, hogy nincs helye a mûsorban, emellett még a viselkedése is ellenszenvesen nagyképû volt. végre ki is esett, nem fog hiányozni.
Radics Gigi egyik legjobbja volt ez a Kovács Kati szám, bár én egy másik dalát választottam volna, annyi jobb van ennél. A rekesztés és a mozgás abszolút megvolt, a hangszín kicsit azért Gigis volt, de igyekezett.
Nagy Adri: Meglepõen jól hozta a férfiénekest, a mostani adásban az egyik legjobb õ volt szerintem. Nagyon jön fel, még bármi lehet...
Polyák Lilla: A maszkja kifogástalan volt, igazából az vitte el a produkciót, hangban már kevésbé stimmelt, de azért a jellegzetes reggae-stílus megvolt.
Vásáry André: Jól hozta Csepregit, fura módon mozgásban még jobban, mint hangban. Viszont egyszer kaphatna már valami olyan elõadót, ahol megmutathatja, hogy férfiénekest is tud utánozni (a múltkori sem igazán ilyen volt.)
Kocsis Tibi: Talán a leggyengébb produkciója volt ez most, Will Smith-t nyomokban sem igazán tartalmazott és még a maszk sem sikerült jól.
Kozma Orsi: Õ mindig hoz egy szintet, most ez nem volt annyira frenetikus, de azért tetszett.
Muri Enikõ: Önmagához képest most volt a legjobb, bár nem értem, hogy a maszkot hogy szúrhatták el ennyire. végülis néhol picit emlékeztetett Hajósra, de ez azért nehéz feladat volt.
Veréb Tamás: Neki viszont a leggyengébbje volt ez a produkció, igaz, övön aluli is volt a feladat, de bele is tört a bicskája.

A zsûri nálam is dupla nulla, egyformán nonszensz az értékelés és a pontozás, teljesen ad hoc jellegû dolgokat mondanak. Van akit aránytalanul felpontoznak, van akit meg le, szerintem szimpátiától függõen. egyedül Bereczki mond néha értelmes dolgokat, Majkát és Liptait gondolkodás nélkül lecserélném, és most valahogy Hajós sem az igazi, régebben jobban bírtam.
10/10
goodmusic364 2016 okt. 01. - 18:37:53 10/10
(892/1173)
Én szeretem a mûsort. Szórakoztató és tehetséges énekesek szerepelnek benne. Egyedül Liptai Claudia zavar a zsûriben, aki nem mond semmilyen szakmai észrevételt a versenyzõknek, hanem csak bohóckodik. Jobb lenne, ha Claudia helyett is inkább Bereczki beszélne.
whitedoor41 2016 szept. 30. - 11:18:48
(891/1173)
Nem énekverseny, nem tehetségkutató show! Hiába kiváló énekesnõ Király Linda, nem az volt a feladata, hogy Király Lindaként adja elõ Whitney Houstont, Freddie Mercuryt, Jennifer Hudsont. Jogos volt, hogy kiesett mert nem teljesített úgy ahogy az elvárható lett volna. Tóth Gabi ugyanezt csinálta az elõzõ szériában, csak õérte valamilyen okból kifolyólag egy bizonyos réteg odáig van és a döntõig benntartották.

Muri Enikõ Szulákként borzalmas volt (Nagy Adrinak kellett volna adni a szerepet) Katy Perryként hiteles volt hangban, ezen a héten viszont hiába énekelt "nagyot" nem lehetett benne felismerni még csak nyomokban sem Beyoncét, így Õ is mint K.L. arra használta fel a megszemélyesítendõ karaktert, hogy a saját hangi adottságait megcsillogtassa. Nálam ezzel még kiesõ helyezést érdemel.

Homonay minden szinten gyalázatos volt, nyugodtan kieshetett volna akár Õ is.

Kozma Orsi nem egy Király Linda, de örültem, hogy Linda ellenében Õ maradt benn. Barbara Streisandként bravúros volt, Amy Winehouse se volt rossz tõle, de annyira kimagaslóan jó sem volt mint pl. Varga Viktor az elõzõ szériák egyikében.

Radics Gigi miatt szomorú voltam, neki ajándék lett volna Beyoncétõl a Listen, Jackoként is minden tõle telhetõt megtett, de hangban ugyanúgy mint elõzõ héten Emeli Sandéként Beyoncét hozta (nála Õ az alap).

Polyák Lillára rátalált a feladat. Már az elsõ héten amikor Szanditól énekelt Shakira hangszínét véltem felfedezni és ugyanígy volt ez a 2. héten is. Nem nagy meglepetésre Õ kapta Shakirát, akit kiválóan hozott hangban, a színpadi jelenlétét viszont már kevésbé tudta visszaadni, hiányzott belõle a pajkosság, csintalanság, túl merev, darabos, mesterkélt volt.

Vásáry André Cee Lo-ként volt a legjobb eddig, ez annak is betudható, hogy nem vonyított úgy mint elõzõ két héten. A hang is majdhogynem rendben volt, ez a feladat Schwarz Dávidnak a kisujjából ment volna, - remélem az elkövetkezendõ szériákban egyszer majd Õ is feltûnik.

Kocsis Tibor még mindig egy hatalmas nagy kérdõjel. Akármit csinál azzal kapcsolatban mindig fenntartásaim vannak, nem tudom eldönteni, hogy jó-e vagy rossz, kb. amennyire jó annyira rossz is.

Veréb Tamás Caramelként tetszett idáig a legjobban, Adeleként nagy kihívás elõtt áll, nagyon kíváncsi vagyok rá.

Nagy Adri pozitív csalódás. Arra nem emlékszem elsõ héten kit testesített meg, de JLo és Eminem szerepe telibe találta, különösen az utóbbival sziporkázott.

Bár még korai a döntõrõl beszélni, az eddig látott-hallott 3 adás alapján nálam Kozma Orsi, Veréb Tamás és Nagy Adri a befutók, a következõ kiesõ meg Homonay, Polyák Lilla v. Vásáry André lesz (ha sipítozik).
olahmiki1959 2016 szept. 27. - 18:47:30
(890/1173)
Egyébként ebben nagyjából ennyi volt, bocsi a zavarásért.
olahmiki1959 2016 szept. 27. - 18:46:03
(889/1173)
Akkor nem fogalmaztam elég világosan.
Én nem a középkorú, meglett férfi Elvisre gondoltam - akirõl te is írtál -, hanem valóban a halála elõtti, gyógyszerektõl és minden mástól felpüffedt arcú, nagyon elhízott Elvisre.
AZT az Elvist senki nem utánozza. (Én is ismerem az imitátorokat, néhánv magyarral aktív zenész koromban még fel is léptem egy színpadon.)
Megpróbálok belinkelni róla egy képet, hogy lásd, kire gondoltam.
8/10
Semprini 2016 szept. 27. - 14:33:38 8/10
(888/1173)
"Képzeld el, ha Elvis Presley bármelyik számát úgy adnák elõ, hogy az utolsó éveiben rettenetesen kihízott, szörnyen kinézõ énekes külsejét állítanák színpadra, nem pedig a fiatal korában kifejezetten jóképû, karcsú srácot, akiért megõrültek a nõk. Világbotrány lenne belõle"
Hát itt megint hatalmasat tévedsz, ugyanis a világ telis-tele van Elvis imitátorokkal, akik kivétel nélkül(!!!) a halála elõtti elhízott Elvist jelenítik meg. Én magam legalábbis kizárólag ilyeneket láttam: a jellegzetes, fehér flitteres ruhában, hatalmas pakomparttal, óriási vastag csatos övvel, tokásan, középkorúan. Olyat, mint a filmekben látható fiatal Elvis, még soha.

Veréb Tamás nekem megfelelõ volt Kordának, neked nem, ennyi, ne dõlt össze a világ, viszont abban egyetértünk, hogy Kocsis Tibor mint Harangozó Teri szerintem is rossz volt, ezt annál az adásnál le is írtam, visszaolvashatod.
olahmiki1959 2016 szept. 27. - 14:22:00
(887/1173)
"a maszk viszonylag jó lett"
Igen?
Mutasd meg Veréb Tamás elmaszkírozott fényképét bárkinek, és kérdezd meg tõle, hogy szerinte kire hasonlít a kép.
100 emberbõl 1 sem fogja azt mondani, hogy Korda Györgyre. (Ha te nem tudnád, hogy Veréb kit utánzott, te sem mondanád meg, annyira különbözik a két karakter, jellegben, arcvonásokban, mindenben.)

Muri Enikõ éneklésétõl én sem voltam elájulva EDDIG, most viszont olyan teljesítményt nyújtott, amit el kell ismerni.
Én is tudom, hogy Király Linda, és pláne, Radics Gigi sokkal jobb énekesnõ, de ennek ellenére - vannak ilyen pillanatok, és ez ilyen volt -, vasárnap este Muri Enikõ leénekelte az egész mezõnyt.

Azt pedig nonszensznek tartom, hogy egy énekszámot az énekes MOSTANI karakterével tartasz elõadandónak, holott évtizedek alatt mindenki öregszik, hízik, változik.
Az nem érv, hogy a mostani közönség nagy része nem ismeri a régi énekesek akkori arcát.

Ezért volt számomra katasztrofális Kocsis Tibor Harangozó Terit utánzó produkciója, ugyanis Harangozó Teri egy kifejezetten csinos nõ volt, amikor a "Mindenkinek van egy álma" címû számot énekelte annak idején, évtizedekkel ezelõtt.
Most pedig egy 120 kilós, kiöregedett bányarémet csináltak belõle a maszkmesterek.

Képzeld el, ha Elvis Presley bármelyik számát úgy adnák elõ, hogy az utolsó éveiben rettenetesen kihízott, szörnyen kinézõ énekes külsejét állítanák színpadra, nem pedig a fiatal korában kifejezetten jóképû, karcsú srácot, akiért megõrültek a nõk. Világbotrány lenne belõle, holott Elvis még halála elõtt is énekelt.

Az egész mûsorról különben az a véleményem, hogy nagyon sokat lehet segíteni, de nagyon ki is lehet szúrni bárkivel, attól függ, hogy milyen elõadót adnak az énekesnek feladatul.
Egy nõnek sokkal könnyebb egy másik nõt utánoznia, mint egy nõnek egy férfit, vagy egy kövér elõadónak egy soványat - lásd, Király Linda vs. Whitney Houston esetet.

Egyébként nem kell egyetértenünk, ettõl függetlenül mindig szívesen olvasom a hozzászólásaidat, mert - ahogy írtam is - az esetek túlnyomó részében teljesen egyetértek veled.
8/10
Semprini 2016 szept. 27. - 11:39:49 8/10
(886/1173)
Természetesen nem kötelezõ egyetérteni, de fenntartom amit írtam. Veréb Tamás volt az egyik legjobb. Ugyanis mi itt a feladat? Utánozni kell, vagyis az adott elõadó jellegzetességeit, manírjait és nem utolsósorban hangszínét lehetõleg felismerhetõen kell hozni. Ezt a legutóbbi mûsorban Veréb Tamás és Kocsis Tibi teljesítették leginkább. Egyiknek se volt túl nehéz dolga, mert a maszk viszonylag jó lett és mindkét elõadónak vannak olyan jellegzetességei, amiket könnyen le lehet venni és a feladat máris megoldva. Az igaz, hogy Korda a Lady 'N címû számot még a 70-es években vette fel, de a 40 évvel ezelõtti Kordára egy mai tévémûsor közönsége vajmi kevéssé emlékezhet már. Annál inkább a mostanira, akinek a manírkészletét Veréb nagyon is jól hozta. Nekem a hang is nagyjából stimmelt, nem azt mondom,hogy összetévesztésig, de a többieké még annyira sem volt élethû. (Nota bene, az elsõ széria döntõjében Szandi utánozta Kordát, az talán élethûbb volt?)

A másik: Muri Enikõ a saját hangján elüvöltötte Beyonce számát, de az eredeti elõadóból semmi jellegzeteset nem tudott megmutatni, amint azt Bereczki meg is jegyezte - részben persze a dal miatt is, hiszen ebben nem kellett mozognia. Muri Enikõ énekélésétõl pedig végképp nem vagyok elájulva, Király Linda vagy Radics Gigi köröket ver rá. Az pedig, kettejük közül melyik felet meg inkább a mûsor alapkövetelményének, aligha kétséges, hogy Veréb Tamás.
Ivy66 2016 szept. 27. - 08:34:01
(885/1173)
Mindenben egyetértek a véleményeddel. Korda pl. valóban annak az idõnek a "szívtiprója" volt, és nekem is Aretha Franklin ugrott be Király Linda produkciójáról, amikor néztem. (Nagyon meghízott szegény mostanában.) Lehet abban valami, amit egy korábbi hozzászóló írt, hogy talán õ akart távozni, nem erõltetve tovább a hangját még nem teljesen gyógyultan.
olahmiki1959 2016 szept. 27. - 01:54:42
(884/1173)
Általában egyet szoktam veled érteni, de most nagyon nem.
Korda György a Lady N címû számot a 70'-es években énekelte, amikor ereje teljében volt, mindenféle értelemben, külsõleg is, énekben is.
Veréb Tamás - akit egyébként nagyon rokonszenvesnek tartok, tehetséges, szimpatikus srác - gyakorlatilag SEMMIBEN sem tudta utánozni a régi Kordát. (Nem a mostani, valóban nevetséges, kiöregedett énekest, hanem a fiatalt.)
A hangja egyáltalán nem hasonlított Kordáéra - hallgasd meg Nádas György Korda paródiáját, egy az egyben olyan, mint az eredeti - a sminkeseket meg elküldeném melegebb éghajlatra ezzel a teljesítménnyel.
Korda egy göndörhajú, karakteres arcú, igazi macsó VOLT annak idején, Veréb Tamás pedig egy bamba tekintetû szerencsétlent alakított most.
Az egész este egyik leggyengébb teljesítményét nyújtotta, a maszkja pedig katasztrofálisra sikeredett.

Muri Enikõ hatalmasat énekelt, lepipálta a két nagyágyút is - Radics Gigit és Király Lindát - ami pedig Beyoncét illeti, ha valakinek mozdulatlanul, egy helyben állva kell énekelnie, nem tudja megmutatni az adott énekesnõ jellegzetes mozdulatait - ezért sem értettem a zsûri kifogásait, amikor hiányolták Beyoncét a produkcióból.
Ha õszinték akarunk lenni, Beyoncé legjellemzõbb mozgása, hogy rázza a kétségtelenül nagyon formás hátsóját, és nagyjából ennyi... Mozdulatlanul állva ezt nem lehet bemutatni.
Ami az éneklést illeti, Muri Enikõ ezúttal kenterbe verte az egész mezõnyt, és bemutatta, hogy nagyon komolyan számolni kell vele akár a legjobbak között is a végsõ küzdelemben.

Király Lindát sajnálom, de az tény, hogy Whitney Houston finomságából, érzékenységébõl semmit nem mutatott, inkább egy nagydarab, temperamentumos afroamerikai énekesnõ, mondjuk Aretha Franklin, vagy Mahalia Jackson stílusára hajazott az éneklése.

Homonnay Zsolt bennmaradása pedig - többekkel egyetértve - még viccnek is rossz...
tortura 2016 szept. 26. - 19:17:05
(883/1173)
Hát, erre mondják azt, hogy ízlések, pofonok....
Én tartom, amit írtam.
8/10
Semprini 2016 szept. 26. - 15:23:50 8/10
(882/1173)
Veréb Tamás pont hogy a legjobb volt Kordakánt. Nem tudom, szerinted hogy lehetne Kordát hitelesen utánozni úgy, hogy annak ne legyen paródia jellege, hiszen az eredeti is olyan már, mint önmaga paródiája. Amikor Nacsa Olivér parodizálta és ott volt mellette az igazi Korda, az eredeti tûnt eltúlzottabbnak!
Kocsis Tibi szintén elég jól hozta Demjén manírjait, ha nem is azon a szinten, mint Bereczki az elsõ szériában, de így is a másik legjobb volt.

Abban viszont egyetértünk, hogy Homonnay szörnyû volt (ismét) és hogy Vásári Andrénak semmi keresnivalója egy ilyen mûsorban - bár tegnap önmagához képest tûrhetõ volt.
tortura 2016 szept. 26. - 13:40:50
(881/1173)
Amióta elindult ez a 4. széria, a tegnapi adás volt számomra a leggyengébb. Talán egy-két olyan produkció volt, ami ült. A többi ... szót sem érdemel.
Ami még külön fájt, hogy a szerintem leggyengébbnek ítélt versenyzõk zsigerbõl továbbmentek. Homonnay Zsolt olyan gyenge volt, hogy szinte minõsíthetetlen. Mégis felpontozták, mert röhögni lehetett a piros szoknyáján, a copfjain... Karikatúra volt az egész. OK, csak nem ez volt a feladat. Nem karikatúra és nem paródia volt a feladat (ha jól emlékszem, annak idején ezt Sipos Petinek fel is rótták). Homonnayin kívül még Kocsis Tibor is halvány volt, Demjén abszolút nem így énekel. Ugyanez igaz Korda Gyuri megformálójára is, aki sem énekben, sem stílusban, sem külsõben nem hozta Kordát. Korda nem hõbörögve énekel. A maszk meg inkább John Voight-ra hajazott. Mindegy.... Számomra ez a három ember egyszerre kieshetett volna.
Radics Gigi most is jó volt, ahogy Lilla is. Bár neki istentelen nehéz dolga volt, mert Shakirának olyan jellegzetes, egyedi hangja van, hogy azt képtelenség utánozni. Lilla megpróbálta, nem volt rossz, amit lehetett, mindent beleadott.
Nagyon sajnáltam, hogy pont Király Linda ment haza. Ugyan tegnap õ sem volt az igazi, de a mezõnyt tekintve - nem bántam volna, ha az utolsó háromban bent marad. Állítólag beteg is volt, a torkával volt valami gond, nem kellemes így énekelni.
Igaz, ha Kozma Orsi, az apró lány megy haza, õt is sajnáltam volna.
Valaki írta, hogy Vásáry André is távozhatna már. Vele is egyet kell értsek. Igaz, vele elfogult vagyok, negatív értelemben, talán mindegy is, hogy mit énekel....
Bízzunk benne, hogy a jövõ vasárnapi adás jobban sikerül.
Ivy66 2016 szept. 26. - 13:09:12
(880/1173)
Mert ez a show része. ;)
porki2 2016 szept. 26. - 09:24:06
(879/1173)
Bocsánat :elsõ szériában amikor bekerült a zsüribe.
De nincs könnyü dolga a sok volt kollega miatt. Hol azért támadják, hogy lepontozza volt kollegáit és az operetteseket ki akarják ejteni, hol meg azért mert a felpontozza õket.
porki2 2016 szept. 26. - 09:18:44
(878/1173)
Bereczki az elsõ szériában még megpróbált rendesen zsürizni, de egy kritika után élõ adásban osztotta ki Tilla, hogy ez nem az a müsör ahol komoly kritikákat kellene megfogalmazni.
8/10
napraforgó 2016 szept. 26. - 06:33:02 8/10
(877/1173)
Kozma Orsi produkciója jó volt, de Szûcs Judith diszkólány szerepe nem igényelt különleges képességeket sem hangilag, sem mozgásban.
Nagy Adri Eminemként vicces volt, jól mondta Majka, úgy nézett ki, mint egy nagycsoportos ovodás a farsangi jelmezbálon.
Kocsis Tibor Demjén Rózsiként jobb volt, mint Harangozó Teriként.
Polyák Lilla igen jól hozta Shakirát, de kár volt a végén a sárban megfüröszteni. A múltkori Angela Merker frizura Flipper Öcsi jelmezében nagyon félresikerült.
Radics Gigi egész jó M. Jackson volt, fõleg, ha figyelembe vesszük, hogy a jellegzetes mozgásának leutánzására alig egy hete volt.
Homonnay Zsolttal piszkosul kitolnak. a múltkor MC Hammerként kellett ugrálva rappelnie 45 évesen, most meg bájos fiatal lánnyá kellett volna változnia, ami sehogyse ment neki. Hiába jó a lába, nõnek elég ronda.
Király Linda jó volt Whitney Houstonként, csodálkozom, hogy õ esett ki. Bár az igaz, hogy a makacs hangszágyulladásával le kellett volna mondja a szereplést már az elején. Sajnáltam, hogy erölteti, nehogy még a végén eltolja a hangját.
Vásáry andre maszkja nagyon jó volt, de az általa megformált elõadót nem ismerem.
Veréb Tamás - hát Nacsa Olivér jobb Korda György szokott lenni, habár õ meg nem tud énekelni.
Muri Enikõ nagyot énekelt, mégha a zsûri hiányolta is Beyoncét belõle.
Mindent összevetve egész szórakoztató volt a 3. forduló is.
Ivy66 2016 szept. 25. - 22:29:32
(876/1173)
Most legalább még frissiben tudok véleményt írni.
Nagyon meglepõdtem Király Linda kiesésén, azt gondoltam, hogy õt végig bent akarják tartani, és a teljesítménye sem indokolta ezt. Ha elhiszem, hogy a nézõi szavazatok döntenek, akkor csak arra gondolhatok, hogy a személye nem szimpatikus sokaknak. Nekem közömbös igazából, elismerve a remek hangját.
Kocsis Tibor nagyon jó Demjén volt, allûrökben is, de fõleg hangban elég jól elkapta. Nekem Kozma Orsi is tetszett Szûcs Judithként, aki ilyen volt fiatalon tényleg.
Eminemet nem mondhatnám, hogy ismerem, amit eddig láttam tõle nem tetszett, így nincs igazán mihez viszonyítsam Nagy Adri teljesítményét. Sok munka volt benne, az biztos, ezt tudom értékelni.
Polyák Lilla Shakirája szép munka volt, jól táncolt, jól énekelt, nekem tetszett, a végérõl a "dagonyázást" elhagytam volna (nem õ tehet róla).
Radics Gigitõl most nem voltam elájulva, tavaly Gáspár Laci a testalkata ellenére sokkal jobb Jacko volt. Muri Enikõ kitett magáért, arról nem õ tehet, hogy nem egy olyan dalt/klipet kellett elõadnia, amiben jobban megmutathatta volna Beyoncet.
Az eddigiektõl eltérõen szerintem Vásáry André most meglepõen jó volt. A maszkosok most nagyon jól dolgoztak - a saját anyja se ismert volna rá. Elképesztõen átváltoztatták. Az énekben is sokkal jobbat nyújtott most, mint eddig, én ugyan nem, de párom ismerte ezt a számot, és az õ véleménye szerint is jól hozta a dalt. Ahhoz képest, hogy mindenkit eléggé felpontozott a zsûri, szerintem nagyon kevés pontot kapott, indoklásuk szerint egyetlen hang miatt.
Homonnyay Zsolt produkciója egy vicc volt, amin ugyan jól mulattam, de sajnos nem sikerült az utánzat, egy kabaréban ment volna el csak. Talán annyira lehetetlennek érezte a feladatot, hogy inkább viccre vette? Mindenesetre a pontjai nem tükrözték a teljesítményt.
Több véleménnyel ellentétben Veréb Tamás Kordája nem igazán tetszett. Az allûröket elég jól hozta, de sem a maszkja nem sikerült jól szerintem, sem az ének - nem volt elég bársonyos, "kordás". Ahogy a szemét meregette, azzal pedig már átcsúszott azon a vonalon, ami az utánzást a paródiától elválasztja, ez a produkció inkább már az utóbbi volt.
Várom a következõ adást. :)
8/10
Semprini 2016 szept. 25. - 21:54:56 8/10
(875/1173)
Na akkor nézzük a mai estét:
Kozma Orsi: Mozgásban stimmelt, hangban most nem igazán, nagyon hátra került az értékelésnél, de örülök, hogy végül nem esett ki, kár lett volna érte, az elsõ két adásban szuperül teljesített, biztos látunk még tõle jó produkciókat.
Nagy Adri: Tetszett is meg nem is. Drukkolok neki, mert többnyire jól helytáll, de az eredeti Eminemet se bírom, nem tehetek róla...
Kocsis Tibi: Az est egyik legjobbja volt, jól hozta Demjén hangját, manírjait. Sztem most volt eddig a legjobb.
Polyák Lilla: Két harmatgyenge produkció után most végre magára talált Shakiraként, egész ügyes volt, ha nem is a legjobbak közt.
Radics Gigi: A hangszínen kívül minden stimmelt: jó volt a tánc, a maszk, az énekstílus is. No persze, a Beyoncé sokkal jobban állt volna neki...
Homonnay Zsolt: Borzasztó volt, sõt egyenesen kínos, azt vártam, hogy ki fog esni, de nem. Majd talán legközelebb...
Király Linda: Nem hittem volna, de pont Whitney Houstonnal esett ki! akinek õ az elsõ számú magyar epigonja! Annyira azért nem sajnálom...
Vásáry André: Önmagához képest most volt a legjobb, a maszkja is jó lett, de azért ez még nem egy szint. Így is a gyengébbek közt volt, már legutóbb kieshetett volna, nem igazán való ebbe a mûsorba.
Veréb Tamás: Tökéletes Korda-paródiát hozott, stimmelt a hang is, a vigyorgás, a mozgás, minden. Az este másik legjobbja volt.
Muri Enikõ: Egyetértettem Bereczkivel: jól elénekelte, de nyomokban sem lehetett felfedezni benne Beyoncét.
E-gon 2016 szept. 25. - 21:53:22
(874/1173)
Homonnay Zsolt hogy maradt bent ezzel a teljesítménnyel? Ez egy alsó tagozatos is elõ tudja így adni.