8/10
Timmmmi 2016 jan. 01. - 11:49:01 8/10
(853/1173)
Nagyon jó ez a mûsor. Igazán szórakoztató, és igazi gyöngyszemek születnek. :-) Méltatlanul alul van pontozva... És Gáspár Laci megérdemelte, hogy nyert. Az egy más kérdés, hogy Peter Schramek simán nyerhetett volna egy szériát, mert nagyon jó volt õ is. De sajnos ketten nem nyerhettek...
ondok 2015 dec. 26. - 22:20:34 Előzmény Jasinbure
(852/1173)
Már miért ne lehetne összehasonlítani? netán mert rosszul jön ki belõle? Mi abban az álságos hogy Hepburn cuki ,Csobot meg egy affekta majom?Ez ugyanis tény.
Cordelia 2015 dec. 06. - 23:36:58
(851/1173)
helyes a srámek és tehetséges. naivnak tûnik. majd kinövi.
10/10
Seven7Crown 2015 dec. 06. - 23:28:57 10/10
(850/1173)
Az egyetlen produkció amit értékelni is lehetett az egész széria során, azt meglepõ módon ez a fiatal srác adta elõ! Kifinomult, nem több, és nem kevesebb, szinte egy igazi mûvészi alakitás volt ami az elsõ díjat is megérdemelte volna! De azt is feltételezem, hogy ez a fiú egyenlõre még a maga természetes tehetségével sincsen tisztába, mivel lehet, hogy ez a dal csupán egy egyszerû szám, de annál nehezebb elõadójának olyan tökéletesen a közönség számára úgy visszaadni, hogy olyan tapsvihart és elismerést kapjon, mint maga az eredeti elõadó, Hernádi Judit!

http://tv2.hu/sztarban_sztar/194919_peter-sramek--sohase-mondd.html
Cordelia 2015 dec. 05. - 17:24:40 Előzmény kazsagx
(849/1173)
Gáspár Laci nyerte? Megérdemli, jól csinálta.

Sokkal érdekesebb a Nagy Duett. Ahogy a Kasza és a Klárika elbeszélget, mindent megér.
8/10
napraforgó 2015 dec. 01. - 13:34:47 8/10
(848/1173)
Nem tudtam, hogy így is be lehet lépni, kipróbáltam, megnéztem. Igazából semmi izgalmasat nem találtam. Az, hogy egyesek szerint másnak - ennek, vagy annnak kellett volna nyerni, nem tudok mit mondani. Ízlések és pofonok....

Itt a fórumon sokkal jobb hozzászólásokat lehet olvasni. Nem kaptam kedvet a Fb-hoz.
Ivy66 2015 dec. 01. - 09:03:38
(847/1173)
Nem kellett hozzá FB profil, mert anélkül is olvasható volt, a TV2 Sztárban-sztár oldaláról lehetett oda lépni. Kíváncsi voltam a véleményekre, és meglepett. Ennyi az egész.
8/10
Semprini 2015 dec. 01. - 06:55:18 8/10
(846/1173)
" végre a zsûri is elismerte (amit ez a fórum már sokszor megírt), hogy Gabi meg sem kísérli utánozni a megszemélyesítendõ énekes figuráját, sem énekben, sem kinézetben..."

Hihi, azért valahol mókás, hogy a végére érdekes módon elfogytak az elvakult és elfogult Tóth Gabi-rajongók (vagy szimplán csak belátták hogy nincs igazuk), akik esküvel bizonygatják, hogy márpedig TG egy hiperszuperzsenivilágszínvonalúõstehetség és neki kell nyerni. Hát nem, nagyon de nagyon nem. Ennek a mûsornak Sztárban sztár a címe és nem minden sztárban Tóth Gabi. Azt az egyet nem értem, hogy Bereczki, akinek a zsûribõl egyedül, ismétlem: E G Y E D Ü L (!!!) van füle és szakmai rálátása (Majka, Klau és Havas együttvéve nem ért egy hajítófát), mi a fészkes fenéért várt a legeslegutolsó adásig, hogy végre kimondja a nagy igazságot: "Tóth Gabi nem utánoz hangot". De még azt is hozzátette, hogy "megszoktuk!" Mivaaan? A mûsor konkrétan arról szól, az egyetlen kritérium, hogy utánozni kell, kötelezõ, muszáj. Aki ezt nem teljesíti, azaz végig a saját jól felismerhetõ, egyedi hangszínén tolja el a legkülönbözõbb stílusú elõadók számait, annak nincs helye ebben a mûsorban. Ehhez képest TG még így is dobogós, azaz harmadik helyen végzett. Bravó! Így kell ezt csinálni!
8/10
napraforgó 2015 dec. 01. - 06:54:45 8/10
(845/1173)
Én nem vagyok rajta a Facebookon, nem érdekel, ki mit szeret, ki mit gondol, ki-kit ismer.
Ivy66 2015 dec. 01. - 06:48:06
(844/1173)
Bocs. Meglepetések.
Ivy66 2015 dec. 01. - 06:47:24
(843/1173)
Neked is feltûnt Kasza Tibi bátyja? :) Jobban fest, mint az öccse, és szimpatikus volt, ahogy szerényen meghúzódott a háttérben.
Nekem a szereplõk közül nem volt kedvencem korábban, így mindenki erõfeszítését értékeltem, és a végére megkedveltem Gáspár Lacit, és Peter Srameket. Annak is örülök, hogy korábban a többi versenyzõ között is voltak számomra kellemes meglepetéseket, mint pl. Baby Gabi. Ezért is kedvelem ezt a mûsort, mert más oldalukról is megmutatkozhatnak benne a szereplõk.
Ahogy a TV2 Facebook oldalán olvastam a hozzászólásokat, megdöbbentett, hogy sokan mennyire nem tudták elfogadni a végeredményt.
8/10
napraforgó 2015 dec. 01. - 04:42:22 8/10
(842/1173)
Menjünk sorban: Tóth Gabi legfeljebb csak nyomokban emlékeztetett Kis Grofóra, ahogy végre a zsûri is elismerte (amit ez a fórum már sokszor megírt), hogy Gabi meg sem kísérli utánozni a megszemélyesítendõ énekes figuráját, sem énekben, sem kinézetben...
Csobot Adél tetszett Auth Csilla figurájában, Szolnoki Péter sokat nyomott a számukon. Jók voltak.
Gáspár Laci Bonnie Tylerként - hát.... hangilag még csak-csak, na de a kinézete. Amikor egy dömper kirohan a házból és jajgatni kezd, hogy kell neki egy hõs, aki megmenti az inkább röhejes, mint meggyõzõ.
Peter Sramek Nyári gyerekek c. produkciója számomra felejthetõ volt - na mondjuk az eredetit sem tartom sokra. Szóval nem Peter hibája, hogy ilyen számot választottak neki...
Ugyanez elmondható a Selen Gomez számra is, erõsen felejthetõs....
Gáspár Laci Majka bõrébe bújva félelmetes volt. Nem szeretnék találkozni egy sötét utcában Gáspár Laci csuklyás figurájával. Nekem errõl csak ennyi maradt meg.
Tóth Gabi Lajtai Katiként jobban igyekezett, nekem jobban is tetszett a korábbi produkciójánál. Bár Gabi itt is a saját hangját hozta... Kasza Tibinek jóképû bátyja van, ezt megjegyeztem.
Sramek Hernádi Juditként éppoly jó volt, mint anno Pál Dénes Karády Katalinként. És milyen jó lába van! Mutogatta is rendesen, ahogy kivillantota a ruhából....És õ is szépen, nõiesen tartotta a cigaretta-szipkát....

A végeredménnyel elégedett vagyok.
Gáspár Lacinak voltak jobb és rosszabb szerepei, de végeredményben valóban õ volt a legjobb.
Peter szorosan a nyomában, de õ annyira fiatal, még nagy jövõ állhat elõtte.
Adélka is borzasztó fiatal, én az õ teljesítményét azért becsülöm, mert sokkal kiegyenlítettebb teljesítményt nyújtott végig, mint a "nagy" énekesek. Oszvald Marikaként meg egészen kíváló volt.
Tóth Gabi nagyon jó énekes, de kevésbé jó színész. Nem tud és valószínûleg nem is nagyon akar más bõrébe bújni, õ mindig
azt akarja megutatni, hogy mit tud Tóth Gabi. De hát ez nem az a mûsor....

Amúgy egy szilveszteri válogatásnak én is örülnék. Vagy egy olyan extrának, amelyben valóban úgy válogatják össze a szereplõket és a szerepeket, hogy passzoljanak.... Na az igazán kíváló lenne.
10/10
kazsagx 2015 nov. 30. - 23:04:46 10/10
(841/1173)
Adel lett szamomra a 3.barmennyire is nem kedvelem annyira,de sokkal többet nyujtott mint Gabika....
Gabi viselkedni sem tudott soha,ha a zsuri vagy mas ertekelte,beszelt hozza,akkor is belepofazott mindenbe... Rem idegesito es neveletlen.
Laci megerdemelten nyert,Peter is egy szinten volt nekem Lacival...
Nem is tudom,hogy mi lett volna ha Gabi nyeri...pfuhhh..
Remelem lesz uj evad,en szeretnem,jo lenne ha egy kemenyebb,erosebb csapatot hoznanak ossze.
Ivy66 2015 nov. 30. - 06:46:54
(840/1173)
Én is azon a véleményen vagyok, hogy ahhoz képest, hogy döntõt néztünk, elég gyengécskére sikeredett ez az adás, volt már sokkal jobb. De legalább tényleg a "papírforma" jött be, csodálkoztam volna, ha nem Gáspár Laci nyer. Végig a legnehezebb feladatokat kapta, és megoldotta, gyakran meglepõen jól, még a lehetetlennek tartott utánzásokat is. Most a Majka-utánzása sikerült jobban szerintem, Bonnie Tylerként inkább parodiszkikus volt. Mondjuk, amikor bejött a színpadra, visítva röhögtem... :)Peter Sramek a travi-bárok sztárja lehetne, kimondottan szép nõt tudtak csinálni belõle, és az elõadás is jó volt Hernádi Judit szerepében. A duettje nem volt különösebb hatással rám, mert nem ismertem igazán az eredetit.
Örültem, hogy az egyik feladat Lajtai Kati utánzása volt. Bár Tóth Gabi ebben is önmagát adta, Kati megérdemelte, hogy a figyelem egy kissé rá irányuljon, annyit dolgozott a mûsorban.
Csobot Adél jó feladatokat kapott, és bár elég jól megoldotta õket, nekem továbbra is halovány még mindig. Fura, hogy eljutott idáig olyanok mellett, mint a Nyári lányok, vagy Wolf Kati.
Na, de itt a vége, remélem, lesz jövõre is. Örülnék egy szilveszteri különkiadásnak, még ha elõre felvett lenne is.
filoszemitabélus 2015 nov. 29. - 22:26:44
(839/1173)
Mekkora önuralomra lehetett szüksége a zsûrinek, hogy ne említsék meg, Peter Sramek mennyivel szebb nõ, mint a basedowos szemû Hernádi.
Gáspár Laci frenetikus volt. Toronymagasan õ volt a legjobb és kiderült az is, hogy jó humorú, jó fej srác.
8/10
Semprini 2015 nov. 29. - 21:34:35 8/10
(838/1173)
Bejött a papírforma, teljesen egyetértek a végsõ sorrenddel: Gáspár Laci abszolút megérdemelten nyert és örülök annak is, hogy Tóth Gabi csak harmadik lett, nagyon erõs túlzás lett volna az ezüstérem is, lévén ez egy utánzós mûsor, Tóth Gabi pedig általában teljesen a saját hangján énekelt. A mûsor nagy felfedezettje Peter Sramek megérdemelten lett második, remekül teljesített õ is.
Mindent összevetve jó kis mûsor volt ez, részemrõl jöhet a negyedik évad!
-csengõzoli-- 2015 nov. 29. - 21:17:15
(837/1173)
Csak én érzem baromi prolinak ezt az egészet?
8/10
Semprini 2015 nov. 29. - 20:27:12 8/10
(836/1173)
Elég gyenge ez a mai döntõ sajnos. Még Gáspár Laci is a szokott szintje alatt teljesít - igaz, még így is magasan a legjobb. Sramek és Csobot szürke (igaz, rémgyenge dalokat kaptak), Tóth Gabi meg olyan... tóthgabis. Ahogy azt már "megszoktuk".
A nyitó számként elõadott We are the world volt toronymagasan a legjobb ma este, közben arra gondoltam, innen már nincs felfelé, lehetetlen fokozni, nem is sikerült.
Nincs mese, ezt a szériát Gáspár KLacinak kell nyernie. Nem (csak) a mai, hanem az egész évadbeli teljesítménye alapján. Második sramek, harmadik a két csaj holtversenyben (helyettük Wolf Katinak kéne itt lennie.)
malvinkicska 2015 nov. 29. - 19:48:26
(835/1173)
Nem tudom türtõztetni magam ezt a Tóth lányt miért fútatják egyetlen számot nem tudott el énekelni, mirõl beszél Liptai biztos beteg, vagy nincs hallása, hogy ilyen nagy, Bereczkinek igaza volt, sosem tudja azt amit kellene, csak röhögcsél, vagy mû könnyei . Csobot nagyon jó volt most.
tik1 2015 nov. 29. - 19:36:49
(834/1173)
A tancoslanyok a legjobbak ;)