Babi néni 2013 nov. 09. - 23:07:01
(233/1173)
lényegen*
Babi néni 2013 nov. 09. - 23:06:46
(232/1173)
De benne volt, tudod a tényen nem változtat, ha nem esik ki még ma is benne van. teccikérteni?
10/10
stenmore 2013 nov. 09. - 23:06:38 10/10
(231/1173)
Ja Gesztesi.
10/10
stenmore 2013 nov. 09. - 23:05:17 10/10
(230/1173)
Már megtörtént:),úgy tünik hogy Klau szereti a dagadt nagydarab pasikat ,mert a férje is akitõl vált, az is egy pacal volt mint Feke.A neve most nem ugrik be mert akkora nagy színész az illetõ pláne amikor a Prostamol Únót hirdeti:)
10/10
mushi 2013 nov. 09. - 23:00:57 10/10
(229/1173)
szerettem puskás petit, sajnáltam is, mikor kiesett... én legszívesebben nótár maryt küldtem volna.
nem tudom, feke pál miért tetszik ennyire claudiának, de szerintem se rossz..

egyébként légyszi mondd már meg babi néninek, hogy soma már rég nincs benne, ha pedig nem nézi, akkor ne is írkáljon ostobaságokat... én már nem merek neki írni, mert még a végén õ lesz az áldozat..
10/10
stenmore 2013 nov. 09. - 23:00:10 10/10
(228/1173)
Már rég nincs benn a mûsorban:) Na így ég aki nem néz, csak kritizál.A mûsor pedig kb egy klasszisal jobb mint a Gázfaktor ,ami példátlanul szar ,talán minden idõk leggyengébb eresztése.
10/10
stenmore 2013 nov. 09. - 22:57:56 10/10
(227/1173)
Szerintem pedig pl Puskás Mátét utánzó hangja sokkal élethûbb volt egyébként is az összes produkiója fenomenális volt korábban (Tina Turner ,Freddy Mercuri stb)Igaza volt Lakatos Márknaknak hogy nélküle nem tudta volna elképzelni a folytatást.Ugyanakkor Feke pl ebben roppant gyenge,most is minden volt ahangja csak nem Charlies,dehát a liba Clau rá van cuppanva.
Babi néni 2013 nov. 09. - 22:54:26
(226/1173)
Én csak azt nem értem Somina, mit keres ebben a minõsíthetetlenül igénytelen mûsorban, igaz a pénz nagyúr:(
10/10
mushi 2013 nov. 09. - 22:52:21 10/10
(225/1173)
az oké, de már az is nagy dolog volt, hogy szinte ugyanazon a hangon végig tudott énekelni. dinamika ide vagy oda, se hamis hang nem volt, viszont a presseres hang meg igen, nekem tökéletes volt. az meg természetes, hogy ilyenkor senki nem tudja hozni az eredetit maximálisan, hiszen nem õk az eredetiek. nem a csomót kéne keresni, hanem a pluszt...
10/10
stenmore 2013 nov. 09. - 22:47:39 10/10 Előzmény mushi
(224/1173)
Bereczkí énekében nem volt dinamika Presserrel ellentétben.Hiába fogta meg elég jól a hangszínt, egy motyogássá vált az egész.
10/10
stenmore 2013 nov. 09. - 22:45:02 10/10 Előzmény Semprini
(223/1173)
Te melyik mûsort nézted ,mert a megállapításaid még véletlenül sem helytállóak sajnos.
10/10
stenmore 2013 nov. 09. - 22:42:30 10/10
(222/1173)
Most magyarázta el, hogy a fórummal van problémája an blokk és nem a topiccal.
8/10
Semprini 2013 nov. 09. - 18:52:21 8/10
(221/1173)
Tegnapi adás:
Varga Viktor egyértelmûen leggyengébb produkciója volt a mostani. Az eredeti Prince-t ki nem állhatom, de lehet hogy Varga V. sem, mert igazából meg se nagyon próbálta utánozni. Klaudia a lényegre tapintott: amennyire zseniálisan levette a múlt héten Lady Gagát, most annyira semmi köze nem volt az eredetihez, se a mozgást, se a nyávogó eunnuch-hangszínt nem tudta utánozni - vagy nem akarta. Valahogy a nõi elõadókhoz jobb érzéke van, na persze ahogy Majka is mondta: "ez még mindig nem férfi"...!
Feke Pál még most se tudta felülmúlni a legelsõ produkcióját (Soltész Rezsõ), de a másik kettõnél azért fényévekkel jobb volt most Charlie-ként. Bár a hangszín itt se igazán hasonlított, magát a dalt jól elnyomta és a mozgás legalább hasonlított-. A sminkesek megtették amit tudtak, de 20 kiló súlytöbbletet nem lehet maszkkal eltüntetni.
Szandinak is volt már ennél jobb produkciója, de õróla azért elmondható, hogy mindig hoz egy jó átlag színvonala, nem ment még egy bizonyos szint alá. Ez most elsõsorban színpadi shownak volt jó, a hangot õ sem igazán kapta el, de mozgásban nagyon rendben volt.
Heincz Gábor 'Biga' Elton Johnként fõleg az énekstílust és a grimaszokat kapta el jól, ezért illúziókeltõ volt. Azonban hangilag még mindig azt a színvonalat várom tõle, amit a legelsõ adásban nyújtott Pély Barna-ként.
Puskás Peti Máté Péter dalát énekelve távozott a versenybõl, szerintem se volt jó. A zsûri nagyon túlértékelte, és még így is ki tudott esni.
Bruno Mars nevét korábban még csak nem is hallottam, így aztán nem tudom, jól utánozta-e õt Nika, de azt mindenesetre megállapítottam, hogy a feka énekstílust és artikulációt remekül hozta (akárcsak a legelsõ adásban Beyonce-ként) és a mozgása is elég fiús volt. A zsûritõl maximális pontot kapott.
Bereczki Zoltán a másik (Szandi mellett), aki mindig hoz egy biztos szintet, ezúttal Pressertõl a Nagy utazást énekelte, megint meglepett, mennyire el tudja kapni más elõadók hangszínét, stílusát, néha tényleg megtévesztõ volt.
Szinetár Dóra helyenként szintén nagyon jól utánozta Edith Piaf összetéveszthetetlen hangszínét, a francia kiejtése is jó volt, de az egész inkább mégis paródiának tûnt. Az elõzõ két adásban sztem jobb volt. Puskással ellentétben õt kissé alápontozta a zsûri.
Nótár Mary a Hooligans énekesének a bõrébe bújt, most elõször kellett férfiénekest megjelenítenie. A mozgást nagyon jól elkapta, a hangot nem igazán.
Szerintem jogosan esett ki Puskás Peti, mivel az eddigi négy adásból háromban a leggyengébbek közt volt, a legutóbbiban valamivel jobban tetszett, mint egyébként.
10/10
mushi 2013 nov. 09. - 12:52:55 10/10
(220/1173)
na hát ha már így kitörölték a hozzászólásomat (más, provokatív dolgokat meg ismét bennhagytak...), leírom mégegyszer..

szerintem ez az a mûsor, ami nagyon jól jött végre a sok szenny után, között, én speciel nagyon jól szórakozok rajta és megadtam itt is a maximális pontot. biztos vannak negatívumai, de én egyet se vettem észre.. itt olvasom, hogy páran azt mondjátok, megy néhány elõadónál a hájp, hát biztos, ezt se vettem eddig észre.
puskás peti kiesését nagyon sajnáltam, szerintem a fiatal kora ellenére iszonyat sokoldalú és tehetséges. ja és intelligens.. de biztos a tinilányok, vagy bárki is szavaz itt, nem ismerik máté pétert (aki amúgy nekem se a szívem csücske), és ezért paff kiesett. varga viktorból tényleg hiányzott a tûz prince-nél, de engem mindig is rá emlékeztetett valahogy, szóval jó, hogy megkapta. feke pál mint ember nem szimpi valahogy, már a társulatban se volt az, de jól énekel és jókat kap. az adele-ja kegyetlen volt korábban :D akit nem bírok, az nótár mary, nem értettem a tegnapi maximális pontszámát.. nem is tudom, ki mondta, hogy úgy nézett ki csipaként, mint egy 10 éves kölyök, de tényleg.. nika jó volt, de bruno marsot nem bírom, minden száma ugyanolyan monoton, szóval ezért nem volt élvezetes. tegnap a legjobban bereczki fogott meg, zseniális volt, ahogy presserré változtatta a hangját!
10/10
stenmore 2013 nov. 09. - 00:31:53 10/10
(219/1173)
Nótár Mary egy energiabomba,és nem lehet vitatni a tehetségét,de az jellemzõ hogy adumaberci Majkának és aliba liptainak a szám miatt bejött ma,ugyanakkor meg volt pofájuk kijelenteni hogy Edit Piaf az csak azért tetszik,mert kötelezõ ill gyakorlatilag Liptai is lesajnálólag megvédte Piaf létjogosultságát.Egyszerûen nincs képességük arra hogy normálisan megítéljék a teljesítméníyeket.Elõre tudható hogy Fekénél pl,hogy akármilyen rossz Liptai ömleggeni fog ,úgy látszik vevõ anagydarab kövér pasikra.És Lakatosra elõzõleg mondtam hogy a legnormálisabb,és valóban õ is Puskást tartotta legtöbbre.Hajós pedig nem komoly ,valószínûleg unja az egészet és szándékosan hülyén pontoz.Majka pedig sajnos a dumájával csinál karriert, miközben egy felfújt semmi hólyag.
Biga szerintem sem jött át és korábban is érdemén felül pontozták ,úgylátszik sok liba rajongója lehet.
mulao 2013 nov. 09. - 00:02:55
(218/1173)
A mai adásban szinte mindneki jól teljesített, jól beindúlt a mûsor. Szerintem magasan Bereczki volt a legjobb, egyedül õ az, aki adásról-adásra letudja utánozni az énekesek hangszínét (emelett a mozgásukat is, mégha a maszkja nagyon béna is). Presszerrel is jól boldogúlt, a Nagy utazás meg amúgyis egy fantasztikus dal.
Azt, hogy ki volt a legrosszab nehéz lenne megállapítani, pl nagy kedvencem Biga, aki nagyon jó szokott lenni, most hangszínben elmaradta az eredetitõl. De szerintem Feke se tudta jól visszaadni Charlie rekedtes hangszínét, bár mentséégre szolgáljon, hogy Charlie hangja szinte utánozhatatlan. Varga Viktonak a nõi szerep jobban áll. És bármennyire is szeretem Szinetár Dórit és tartom jó színésznõnek szerintem nem sikerült jól leutánoznia Piafot. A hangszínét még csak-csak hozta, de inkább a fiatalkori Piafot kellett volna vele erõltetni. Tetszettek még: Nika, Szandi, Mary, Puskás.
Nem tudom eldönteni, hogy valóban Puskásnak kellett-e kiesnie, nem kedevelem túlzottan és az itteni szerepléseitõl se voltam elájulva, de ma annak ellenére ügyes Máté Péter volt, hogy túl fiatal a szerephez.
10/10
stenmore 2013 nov. 08. - 23:55:39 10/10
(217/1173)
Friderikusz kirí a mûsorból méghozzá profizmusával és slágfertigségével,pláne ha visszaemlékszünk Liptai és Ördög Nóri féle mûsorvezetésre.
10/10
stenmore 2013 nov. 08. - 23:53:07 10/10
(216/1173)
Ez minden adásban volt idáig is.Egyébként pedig Puskás magasan a legjobb volt Tina Turnere,Freddy Mercuryja és a mai Mátéja emlékezetes,miközben némelyekre nem is emlékszik senki.
10/10
stenmore 2013 nov. 08. - 23:50:42 10/10
(215/1173)
Ez a Varga viktor mitõl olyan jó ? Elég jellegtelenül a maszkokat leszámítva tök egysíkú.Naugye mondtam hogy Bereczki mindíg nyerõt kap.Feke is elég ellenszenves pláne ahogy a liba Liptai ömleng róla ,legyenek egymáséi!:)
10/10
stenmore 2013 nov. 08. - 23:45:52 10/10
(214/1173)
Hát baz.. a magasan a legjobbat kiejtették.