9/10
Virág Kiss 2018 okt. 29. - 09:17:58 9/10
(1033/1173)
Jövő héten Völgyesi Gabi Pápai Joci lesz.
9/10
Virág Kiss 2018 okt. 29. - 07:49:39 9/10 Előzmény napraforgó
(1032/1173)
Szőcs Renáta esett ki.
8/10
napraforgó 2018 okt. 29. - 06:40:29 8/10
(1031/1173)
Sári Évi jön Ricky Martinként, aki nagyon latin, nagyon macho, hiába meleg pasi... Szerintem sikerült hozni a figurát, nagyon Ricky Martinosan mozog (talán csak a magasséga hiányzik). Un, dos, tres, szeressük Mariát, nagyon vidám, temperamentumos szám volt. Szerintem az este legjobb száma volt, egy hét alatt ebbe tették a legtöbb munkát, Évi nagyon jól levette a figurát, a hangja,mozgása, minden klassz volt. RM-nak mindig minden porcikája mozog, keze, lába, feje, csípője, ezt ez a lány hozta, a zsűri mégis fanyalog - túl férfias (???), túl sokat mozog, blabla, de a pontjai jók.
A szünet után Burai Krisztián következik Jason Derüloként - igazából nem rossz, de a tácoslányok háttérbe szorították, úgy rázták a feneküket, hogy minden pasi szeme kocsányon lógott, szegény Krisztiánt alig-alig látták meg mellettük.Talán csak Klaudia tudja őt értékelni számottevően, a pasik mellébeszélnek. Tilla nyalókákat oszt ki nekik..., a zsűri szórja a pontokat, még Majka is 10-et ad, főleg a csajok miatt...
Völgyesi Gabi jön a Margaret Island énekesnőjeként, Lábas Vikiként, meztélláb, esőben.Ő most is képes átlényegülni, habár én nem igazán ismerem Lábas Vikit és a munkásságát, de Völgyesi Gabi nagyon, nagyon jó, mindenben, még egy kevésbé érdekes énekesnőként is. Majka nyalja a nyalókáját, áhitattal hallgatja. Zsűri dícséri, Clau szerint ő egy UFO, és nincs benne hiba. Stohl is dícséri, Majka fanyalog, ő sem ismeri Lábast, de még ő is 8 pontot ad a többiek 10 pontja mellett.
Torres Dani következik Horváth Tomiként, nagyon jól hozza, a maszkja is jó, az ének is, habár Tilla végén elmondja, hogy a fiú beteg, rekedt, de az orvos csodát tett..., jó volt, jó pontokkal, helyes volt.
A végén Tolvai Reni zár Christian Aguileraként, ami nagyon meghatóra sikeredett. A zsüri minden tagjának van elhunyt hozzátartozója, a szám pedig az énekesnő elhunyt apjához szólt, így néma csend és könnyek fogadták a számot. A zsűri leginkább az énekesnő külsejébe kötött bele, túlságosan hasonlított CA-ra, túl szép volt, blabla. A csaj tényleg gyönyörű volt, ahogy ott ült a zongorán a piros ruhájában.... hát le a kalappal előtte, no meg a smikesek és az öltöztetők előtt! Istenien hozta a figurát, mindenkit megríkatott, a zsűri alig tudott megszólalni. A hangját dícsérték, az előadásmódját. Csak Majka fanyalog kicsit, nem volt elég nagy a kontraszt a megszemélyesítendő énekes között. 4 9-es a pontszám, szerintem gyönyörű volt.
A mostani évad sokkal kiegyenlítettebb, mint az előzőek, én a magam részéről szívesen nézem akármelyiküket is. Sajnos kevés magyar előadót megszemélyesítő szereplő, engem nem igazán érdekelnek az extrém énekesek, vagy a nevesincs, egy dalos külföldi szereplők. Azt megértem, hogy Gesztesi nem merte bevállalni Korda Györtgyöt, akinek a tenorja operai magasságokat is bír, de azért nem tudnának több neves magyar előadót kitalálni a résztvevőknek?
Sári Évi a kieső, a jövő héten már csak 10-en lesznek.
8/10
offtopic
napraforgó 2018 okt. 29. - 04:52:30 8/10
(1030/1173)
Az október 28.-i adás a résztvevők közös produkciójával kezdődik, a Greese-ből adnak elő egy számot.
Aztán a téma Clau kisfiának 2. szülinapja, majd Tilla viccelődik Majka frizuráján és Stohl polóján (szerintem leginkább egy pizsamafelsőre hasonlít).
Végre elkezdődik az adás, Szőcs Renáta jön Prodigyként. Én őt nem ismerem, de extrém külsejével, lázadó stílusával nem is lopta be magát a szívembe. Szegény kislányt sajnáltam, hogy ilyen extrém figurával nyitotta meg az adást. A zsűri dícséri, és elég jó pontokat kap.
Gesztesi Károly következik Mory Kanteként, aki maláj ősök mellett guineai felmenőkkel rendelkezik. (habár a zsűri állandóan Ghanát emlegeti, ki tudja miért?). A külseje egyértelműen néger, Gesztesit rendesen megbarnították. Egész jól nyomja a bambala szöveget, körülötte néger és kevésbé néger táncosnők ropják igézően. Clau szerint a színe olyan, mint amikor anno az exével a Kanári szigeteken nyaraltak. Magas pontokat kap.
Kállay-Saunders András Nicky Minaj lesz, hát... minden igyekezete kevés egy ilyen nagyon eltúlzott női előadó megtestesítésére. Látszik, hogy ez a nagyon jóképű, férfias félvér fiú képtelen nővé változni. Már a cicik is zavarják, a popsi-protézissal meg végképp nem tud mit kezdeni, hiába tanítgatja Túri Lajos twerkelni, a baj az, hogy egyébként sem tudja a csípőjét nőiesen ingatni, riszálni. Tilla szerint lusta volt a popója, Majka meg a kisfia pelenkájához hasonlította a hátsóját. Sajnos tényleg nem volt elég szexi nő - bár kapna férfi szerepeket, mert ott meg tudna remekelni. Amúgy a hangja kiváló, csak a szerepjátszás idegen tőle.
A szünet után Pintér Tibor jön, fehér lóval, karddal, aki egyszerre Kabír Bedi, mint Sandokán és a Neoton Familia Sandokán című számát énekli mindeközben. Habár a lélegzete néha elfúl a sok ugrálás közben, Kabír Bedi figuráját jól hozza, maszkja kitűnő és a végén még a megmentett Lady Mariann is a keblére borul. Most látom, hogy Tenyának milyen szép világító kék szeme van sötét hajjal. Eddigi legjobb produkciója, Szabi 10 pontot ad rá, a többiek kicsi kevesebbet, de jó helyen áll.
Freddie elég lehetetlen feladatot kapott, a kicsi, kecses Zsédát kell megszemélyesítenia. Ő megint egy nagyon jóképű srác és próbál nőcis lenni. Egy kicsit jobban sikerül, mint Kállay-Saundersnek, bár szerintem ő sem billegteti a csípőjét.... A hangot próbálta leutánozni, helyenként sikerült is. Vajon a kezét-lábát leborotválták, vagy gyantával szőrtelenítették? Alkatával, magasságával humorizálnak, NDK-s úszónőkhöz hasonlítgatják, a domina ostort hiányolják.... A férfi táncosai a válláig értek mellette...A pontja egész jók. Hiába, ő jó pasi, de kevésbé jó nő.
Hien következik Kris Kross rap duóként egyedül, fantasztikusan pörög a nyelve, táncol, ugrál, nagyon aranyos. Őt agyon dícsérik, de méltán, tényleg jó volt. Mindenki 10 pontot ad, kivéve Majkát, akit majdnem megvernek a többiek, mert csak 8 pontot ad.







8/10
napraforgó 2018 okt. 22. - 08:12:04 8/10
(1029/1173)
Muszáj volt elküldeni a korábbiakat, mert a rendszer nem akart többet engedni, így a műsor fénypontja külön kalitkába kerül.
A műsort Gesztesi Károly zárja, Presser Gábor Kék asszony c. számával, meglepően kitűnően. Presser is volt már többször feladat a Sztárban sztár különböző évadaiban, általában mindenki jól megoldotta, de szerintem Gesztesi volt a legjobb ezzel a számmal. Küllem, ének, minden nagyon a helyén. Nem is csoda, ha mindenkitől 10 pontot kap.
A nézői szavazatokkal az eredmény megváltozik, Völgyesi Gabi és Gesztesi vezet, Freddiet a csajok felhozták, Odett is jó helyen van, Tolvai Reni és Saunders is. A listát Szőcs Reni zárja, bár nagyon jó volt. A végén mégis a középmezőnyben végző Odett esik ki.
A bennmaradtak megkapják az új feladatokat, így többek között Saundersből Nicki Minaj, Tolvai Reniből Christina Aguilera lesz. Pintér Tibor Kabír Bedi, Sári Évi Ricky Martin lesz, a 3 méteres Freddie (ahogy a 2 méteres Tilla mondta) pedig a kicsi, törékeny alkatú, nőcis Zsédát kell megszemélyesítse.
Egész jó volt a mai adás, lefelé senki nem lógott ki nagyon (talán csak Pintér, de őt megtartják bohócnak).
8/10
napraforgó 2018 okt. 22. - 07:52:55 8/10
(1028/1173)
A műsor némi technikai malőrrel kezd, ami nem is baj, mert én meg Brown atyával kezdtem a vasárnap estét a Duna TV-n.
Így Sári Évi produkciójának csak a végére érkeztem meg (de később visszanéztem produkcióját az elejétől). Ő Lady Gaga, akit én csak az extravaganciájáról ismerek. A hangja jó, mozgása is, a külseje elég furára van alakítva, mű csontos vállak és fura arcfestés, ami az arc csontosságát van hivatva jelezni (legalábbis így gondolom). A produkció jól sikerült, még Majka is megadja az eddigi legmagasabb pontját, a 7-est.
Őt Hien követi, mint Freddie Mercury, a kicsi lány cirka 150 centi és 35 kiló, de ami tőle telik, megteszi. A mozgása, a gesztusai jók, a hangja is, amennyire egy lány utánozni tud egy férfihangot. Mini-Mercury, mondják, de jó pontokat kap.
Őt Pintér Tibor követi. Mondanom sem kell, nyomokban sem hasonlít Beyoncehoz, aki egy nőies nő, Pintér meg egy férfias férfi. Nekem egy meleg klub transzvesztita előadója jutott eszembe róla, a túlbodorírott parókájával, a túlfestett szemével-szájával. A csontos arca és kidolgozott izmai kicsit sem segítették, hogy egy nőt képes legyen megformálni. Pedig látszik, hogy mennyire igyekezett, de a zsűri rendesen kicikizi. Majka szerint olyan ronda nő, hogy őt még a Stohl sem dugná meg... A zsűri a showt értékelte, így 4 és 9 pont között értékelték.
Burai Krisztián következik, ő a gyerekkora óta bálványa Michael Jacksont személyesíti meg. Nem rossz, amit csinál, de nem elég természetes, nem elég könnyed, nem elég felszabadult, inkább olyan nagyon "megcsinált". Persze nagyon nehéz Jacksont jól megcsinálni, de anno Bereczkinek és Gáspár Lacinak is jobban sikerült.
Jön Torres Dani, mit Halász Judit, aki a Boldog születésnapot adja elő egy csapat óvodás között. Ahogy az előző adásban a tűz és a büszke tartás, a szenvedély hiányzott belőle, most nem elég bájos. Viccelődnek is vele rendesen, hisz sem a dal, sem a koreográfia nem kívánt tőle túl nagy erőfeszítést, de közepesen jó pontokat kap.
Odett következik, mint Nena a 99 lufival. A megkívánt rezzenéstelen arccal énekel, nagyon jól hozza a figurát. A zsűri németül tudó tagjai most értik meg a szám szövegét, értelmét. A zsűri nagyon dícséri, az eddigi legjobb produkció, aztán szegény lány mégis a lista végére került és a végén ő esett ki.... Pedig Szabi 10 pontot, Liptai és Stohl pedig 9-et adott!
A műsor közepén lép színre Tolvai Reni, mint Kállay-Saunders András, meglepően kítűnő maszkban.
A zakóval van kis bajom, ott is dudorodik, ahol nem kellene... hát igen, Reni nagyon nőies alkatát elég nehéz elrejteni. De kitűnően levette Kállay mimikáját, mozgását, a hangját hozza, igen kitűnően. Úgy látom, hogy a nők jobb megfigyelők, mint a férfiak, mert Reninek jobban sikerül Andrást utánoznia, mint a fiúnak őt. Aranyos volt, hogy Reni a szám után sem esett ki a szerepéből, az utolsó percig nagyszerűen hozta Kállay rezzenéstelen, mimikátlan, mosolytalan arcát, végig a showban.
A következő számban Kállay-Saunders András hintázva érkezik Tolvai Reniként. Sajnos a lány egy régebbi számát választották, ahol Reni még nagyon máshogy nézett ki, mint most. Andrásnak nem is sikerült olyan jól leutánozni Reni szexi vonaglását és a maszk, smink sem sikerült annyira jól, mint a párjánál. Bár a feladatot maga választotta a 3 lehetőség közül, mégsem tudta, merte bevállalni a nőies mozdulatokat, gesztusokat, csipőriszálásokat. A fiúk rendesen lecikizték, végül mindenkitől egy-egy ponttal kevesebbet kap az előadásáért.
Szőcs Renáta az Aha együttes szólistájaként nagyon meggyőző jóképű fiatalemberként, jó pontokat is kap, de valahogy ő is a lista végére kerül. Hiába, no, a mai fiataloknak már semmit sem mond a '80-as évek zenéje, az énekeseit nem is ismeri, márpedig a közönségszavazatok tőlük jönnek, a pontokat a mai hírességeknek szórják.
Freddie egy nagyon magas, nagyon jóképű fiatalember, ő Szécsi Páltól énekel, aki szintén jóképű és sármos fiatalember volt. Ebben a számban Freddie szebb volt, mint Szécsi Pali, aki a barkójával, a nyakába nőtt hajával és az összenőtt szemöldökével akkoriban nem épp a legcsinosabb formáját mutatta. Freddie igyekezett leutánozni, de Szécsi eszköztelenségét utánozva furán, mereven lógott a jobb karja, a fejét meg sokkal többet rázta, mint Szécsi (nekem a Parkinson-kór jutott az eszembe róla...) A maszk és a ruha is fura volt, nyilván az öltöny a korabeli stílust utánozta (hosszú zakó, alul bővülő nadrág). Freddie hosszú gúnár nyakán nem állt jól a nyitott nyakú ing, kár, hogy levették róla a próbák során feltett csokornyakkendőt. A frizura sem hasonlított, nem tudom, talán nem került paróka a fejére, csak a saját haját rendezték el, némi barkót kapott kétoldalra, de hiányzott a klippben látott hátul nyakbalógó hajrész is.
Völgyesi Gabi következik a Vaya Con Dios énekesnőjeként. A nő nagyon nehezen vette rá magát a lenge ruhácskára és az intenzív csípőmozgásra, pedig isteni alakja van, gyönyörű hosszú lábait szexin rakosgatja egymás elé. Az ének is nagyon jó volt, dícsérik is rendesen, habár inkább a lábait, meg az alakját. Majka (!) és Szabi 10 pontot ad, a többiek 9-et.
olahmiki1959 2018 okt. 21. - 18:46:51 Előzmény napraforgó
(1027/1173)
Nagyjából egyetértek veled, csak néhány apró kiegészítést tennék.
Torres Dani külseje és spanyol kiejtése tényleg rendben volt, viszont nekem nagyon hiányzott az a testtartás, az a tűz, ami minden spanyol férfiban benne van. Nézd meg Banderasnak azt a jelenetét a filmben, a tekintete, a büszkesége, a mozdulatai utánozhatatlanok!
Nekem az egész este talán Sári Évi Vikidál Gyula alakítása tetszett a legjobban - a maszkja elég rosszul sikerült -, a hangja szenzációs volt, amit - mondanom sem kell -, a zsűri nem vett észre.
Könyörgöm, egy nőnek hihetetlenül nehéz férfihangon énekelnie, a két nem eltérő hangterjedelme, a hangok erőssége, mélysége, vastagságának eltérése miatt.
És ezt a feladatot Sári Évi szenzációsan megoldotta - igazából most sem tudom, hogyan sikerülhetett neki.
Ezt - ha valóban hozzáértő zsűri lenne, és nem csak a poénkodásban élnék ki magukat - mindenképpen meg kellett volna említeni, és elismerni.
Persze, mindig én vagyok a "hülye", hogy szakmai döntéseket várok egy showműsorban...:)
Völgyesi Gabi valóban szenzációs volt, mint Chubby Checker.
Ebben az adásban mintha a nők sokkal jobban teljesítettek volna, mint a férfiak.
olahmiki1959 2018 okt. 21. - 18:32:39 Előzmény tortura
(1026/1173)
Teljesen igazad van, a filmeknél én is megfigyeltem ezt az új jelenséget, ez valahogy régebben nem volt divat.
Odakattintok, mert szeretném elolvasni a tartalmat, erre semmi, de tényleg semmi.
Olyankor, ha lejjebb gördítek, és szerencsém is van, valamelyik fórumozó a hozzászólásában leírja a szereplőket és a rövid tartalmat, amit meg kell köszönni neki, hiszen átvállalja azt a feladatot, ami nem az ő dolga lenne.
Milyen abszurd, nem?
8/10
napraforgó 2018 okt. 21. - 16:52:15 8/10 Előzmény tortura
(1025/1173)
A férfiak, ha női énekest kapnak, általában igen rondák nőként. Különösen, ha szép nő a megszemélyesítendő figura és a férfinak meg nagyon karakteres az arca (pl. erős álla van, mint az előző szériában Kocsis Tibornak). Én itt csak Tina Turner külsejére értettem a véleményem, nem az ő, vagy Freddie hangi kvalitásaira. Ebben a műsorban ugyanis a külső hasonlóság is számít, nemcsak a hang. Gesztesiből ezért nem lesz soha Dolly.
tortura 2018 okt. 21. - 14:48:12 Előzmény olahmiki1959
(1024/1173)
Ezt én már az előző szériánál is megírtam. Nem frissítenek semmit. Nem is dolgoznak, a világ legjobb állása az övék. Pénz a semmiért.
Gondolj pl. a filmekre. Felmész egy filmes oldalra, lassan már ott tartunk, se rezümé, se stáblista, semmi nincs. Maguk a fórumozók szerkesztik az oldalt.
Bocs az OFF-ért.
tortura 2018 okt. 21. - 14:46:06 Előzmény napraforgó
(1023/1173)
"Freddie is tetszett Tina Turnerként, de ő eleve csúnya nő, így Freddie nem tudta elrontani."
?????? Hát, ízlés dolga. Ha világnyelv lenne a magyar, szerintem most több millióan hördülnének fel.
8/10
napraforgó 2018 okt. 15. - 18:28:29 8/10 Előzmény Virág Kiss
(1022/1173)
Az apja ír, az anyja angol. Vagyis nem tévedés, hogy írnek néztem és annak is tituláltam.
A brit meg nagyon tág fogalom, angol, skót, walesi és ír népességet egyaránt takar.
9/10
Virág Kiss 2018 okt. 15. - 15:24:24 9/10 Előzmény napraforgó
(1021/1173)
Ed Sheeran nem ír, hanem brit.
2/10
nikato 2018 okt. 15. - 11:38:54 2/10
(1020/1173)
Tolvai Reni a sminket kivéve nem hasonlított Thalíára, végig a saját hangján énekelt, semmi latinos tánc. Unalmas volt nagyon!! Végig csak sétálgatott. Thalía nem ilyen! Majka 4 pontja volt a jó, bár sokan bírálják. De mindenki azon volt régen kiakadva, hogy mindig mindenki 9-10 pontokat kap, akkor minek a zsűri? Azt is el kell dönteni, hogy a hasonlóság, vagy a szórakoztatás van-e pontozva inkább. Freddie jól hozta Tinát. Beletették Gesztesit is a műsorba, nyilván legyen miről írni a lapoknak, szegény Claudiának milyen ciki lehetett, bár ahogy elnéztem jól viselte, hogy a volt férjét kell pontozni.
8/10
napraforgó 2018 okt. 15. - 11:25:52 8/10 Előzmény Pszichoapu
(1019/1173)
Köszi. Most is megírtam, és rákattintottam az elküld gombra, de ki tudja hová küldte a rendszer...
Mégegyszer már nem megyek végig a 12 szereplőn, legalábbis részletesen, összegzésül csak annyit, hogy a szereplők közül két legnevesebb színész, Pintér Tibor és Gesztesi Károly borzasztó rondák voltak, úgy tűnik ennek a szériának ők lesznek a bohócai.
Szőcs Reni Rúzsa Magdi alakítása tetszett, mint ahogy Hien Britneyje is. Torres Dani Banderasa is rendben volt, neki nyilván nem okozott gondot a spanyol nyelv.
Burai Krisztiánt nem ismerem, de roppant csúf Dér Heni volt. Odett, mint Madonna felejthető volt, viszont Völgyesi Gabi Chubby Checkerként igazán kitűnő volt. Mind a maszk, mind a hang kiváló volt, talán az est legjobbja. Freddie is tetszett Tina Turnerként, de ő eleve csúnya nő, így Freddie nem tudta elrontani.
Tolvai Reninek nagyon passzolt Thalia Rosalindája és Kállay-Saunders Andrásból is igen kiváló vörös hajú ír gyereket faragtak. Simple Red Ed Sheeran - jók a maszkmesterei! Kíváncsi vagyok hogy fogják alakítani egymást a jövő héten.
A műsort Sári Évi zárta Vikidál Gyulaként, mellette láthattuk Deák Bill Gyulát is.
Tilla öltönye most is megdöbbentő volt, fekete-vörös virágmintás brokát.
A zsűri szigorúbb volt, mint szokott, főleg Majka, de még így is potyogott pár 10 pont.
Pszichoapu 2018 okt. 15. - 09:44:51 Előzmény napraforgó
(1018/1173)
Szia Napraforgó! Hiányzik a "Hogy volt"-od. :)
Természetesen az idei évadnak is megvan már a kijelölt bohóca, mindjárt akadt 2 is, ha netán az egyiktől rövid távon kiütést kapnának a nézők, még mindig legyen egy pót, amin a zsüri a térdét csapkodhatja és a már-már kötelező jellegű idétlen hasonlítgatásoknak vesse alá a versenyzőt.
A magam részéről értetlenül állok az előtt, hogy hogyan került bele ebbe a mezőnybe a fahangú ogre-Gesztesi? Mindegy, pár részen keresztül jó lesz majd az ő esetlenségén is élcelődni, tök mindegy, hogy kénytelen vagyok lehalkítani a TV-t addig, amíg énekel, mert az viszont egyszerűen elviselhetetlen.
És persze már a szokásos részrehajlások is megjelentek a zsűrizés során, de remélhetően ezt valamelyest korrigálja a műértőbb nézőközönség szavazata, mert azon sosem tudok napirendre térni, hogy míg az egyik előadónál magasról tesznek a tökéletes előadásmódra, az énekhangra vagy az eredeti előadó és/vagy videoklip hű megjelenítésére, addig a másiknál épp ezeket a szempontokat hozzák fel hibaként. No de ezt már kibeszéltük egyszer, kell a népnek a bohócfigura is. ;) Azt viszont továbbra is elfogadhatatlannak tartom, hogy egyes zsűritagok az alapján pontoznak, hogy mennyire kedvelik az előadandó dalt - amit ugye NEM a fellépők választanak maguknak (kivéve a nézői szavazat alapján első helyezettet, aki most ebben az évadban választhat magának 3 lehetőségből).
Na mindegy, attól, hogy megint végig fogom dühöngeni a zsűri hozzá nem értését és alpári modorát, attól még nézni fogom ezt az évadot is. :))
Tilla Reni felé intézett bunkó beszólásához meg nincs mit hozzáfűzni.
8/10
napraforgó 2018 okt. 15. - 04:52:58 8/10 Előzmény olahmiki1959
(1017/1173)
Szerintem nem az operatőr hibája, hanem azé az emberé - rendező, vagy akárhogy is hívják - aki megmondja, hogy mikor melyik kép megy adásba. Gondolom van egy operatőr, aki a produkciót veszi, egy másik, aki a nézőket pásztázza és egy harmadik, aki a zsűrit mutatja. És van a megmondóember, aki vezényli, hogy mikor melyik kamera képét adják ki adásba. Szerintem ő a felelős azért, ha nem látjuk a műsort, mert épp a tátott szájú nézőket mutatja.

Sose felejtem el a legelső közvetítést az augusztus 20-i tüzijátékról, amikror a 30 perces tüzijátékból nem láttunk 5 percet sem, mert a stúdióban ülő okoskodó embereket mutatták a "műsor" nagy részében. Miközben ők mondták az okosságaikat, a háttérben hallani lehetett a tüzijáték petárdáinak robbanásait.
Majdnem olyan vicces volt, mint a badacsonyi szüretről közvetített intervíziós adás....
Vagy ugyanolyan szomorú...
olahmiki1959 2018 okt. 15. - 02:42:16
(1016/1173)
A Port frissességéről csak ennyit - idézet következik:
ZSŰRI:
Ábel Anita
Bereczki Zoltán
Hajós András
Majka
Liptai Claudia

No comment - ahogy mondani szokták.

Az megvan egyébként, hogy - tv csatornától függetlenül - minden magyar televíziós operatőr tehetségtelen hülye?
Miért mondom ezt?
Mert - figyeljétek meg -, amikor valahol történik valami, akkor az operatőr azonnal valami mást mutat.

Például, amikor a színpadon az egyik szereplő csinál egy lélegzetelállítóan nehéz mutatványt, vagy tánclépést, akkor az operatőr éppen a zsűrit mutatja, vagy a nézőket, akik tátott szájjal nézik a produkciót.
Mindenki mindent lát, csak a tévénézők nem, "ezek" miatt...:)

Hihetetlen...

1/10
BReal85 2018 okt. 14. - 20:10:32 1/10 Előzmény Mozi tv
(1015/1173)
Anyóka, a Békemenetről jött haza?
10/10
Mozi tv 2018 okt. 06. - 17:55:22 10/10 Előzmény Pszichoapu
(1014/1173)
Én is!!!