snoopycica 2008 nov. 08. - 19:50:04
(324/724)
Csak az elsõ oldalra írod, vagy végig mész az egész fórumon?
cika 2008 nov. 08. - 19:12:14 Előzmény annana
(323/724)
Szervusz drága kicsi lányka! Már azt hittem, hogy megfosztasz ékes személyedtõl. De lám, megsegített a Teremtõ, és jöttél. "Jöttél, ki tudja honnan és merrõl....." /Dobos A.:Kövek a vízparton/
Olvasgatom itt is a hozzászólásaidat, és kíváncsivá tettél azzal, hogy magadról azt állítod, jársz vers- és prózamondó versenyekre. Gondolom, tapsolsz is, mikor az a versenyzõ lép fel, akit elkisértél. Járj is sokat, mert igen rád fér a tanulás.
Mondd kedves kicsi leányka! Hányadik osztályt járod hányadszorra? Mivel már régen kellett volna tanulnod József Attiláról. Bár, meglehet, hogy pont akkor hiányoztál. No se baj! Itt az idõ, hogy bepótold ezt a csekély hiányosságot a többi mellett. Addig is pihizzél sokat, és ne az eddigi hozzászólásaidat olvasgasd, mert azokból nem tanulsz jókat.
De, ha esetleg csak itt állítod magadról, hogy csupán egy 15 éves kislány vagy és valójában csak egy szerepet játszol, akkor fogadd el a kritikát: irtó rossz ripacskodás az egész.
cika 2008 nov. 08. - 18:53:33 Előzmény harryprof
(322/724)
Sajnos ez nem tévedés, valóban így van. Egy olyan ember beszélt errõl, aki annál a - amcsi tulajdonban lévõ - cégnél dolgozott, amelyik ilyen és ennél sokkal-sokkal komolyabb programokat készít. Ezt még akkor mesélte, mikor a Való Világos szavazások mentek.
snoopycica 2008 nov. 08. - 18:39:01
(321/724)
Az RTL klubon futó hasonlóan "színvonalas" mûsornak a lekoppintása... Szánalmas, hogy egy hónappal késõbb a TV2 is elõrukkolt egy ilyen iszonyat gáz mûsorral...

Tudjátok mit kéne csinálni a hazai "celebekkel" vagy "sztárokkal" (kinek hogy tetszik) kivinni õket az õserdõbe, aztán otthagyni õket egy életre...
Valahogy meglennénk nélkülük...
annana 2008 nov. 08. - 16:35:07
(320/724)
ENGEM?
annana 2008 nov. 08. - 16:33:58
(319/724)
THANK YOU!!
offtopic
zee944 2008 nov. 08. - 16:31:00
(318/724)
Addig kell ütni, amíg a földön van.
1/10
pozsizsuzsi 2008 nov. 08. - 16:27:47 1/10
(317/724)
Hát ezek után hagyjuk szegényt...
annana 2008 nov. 08. - 16:26:55
(316/724)
15 VAGYOK BOCSI JÓZSEF ATILLÁROL NEM NAGYON TANULTUNK CSAK A MAMÁRÓL!! AZ ÉETÉRÕL MÉG NEM!! ENNYIT ERRÕL!
annana 2008 nov. 08. - 16:25:33
(315/724)
ANYUKÁMAT SZERINTEM NEM KÉNE EBBE BELEKEVERNI!! JA ÉS AZÉRT ÁM ÉNJ NEM ILYEN VAGYOK! JÁROK VERSMONDÓRA MESEMÓNDÓRA AZ ÁTLAGOM MEG MINDIG 4
ENNYIT ERRÕL
AMI MEG A POFONT ILLETI NEM SZOKOTT ÜTNI ÉS NEM IS TESZI MEG HA NÉHA IZÉ VAGYOK MERT VOLT EGY BICIKLI BALESETEM ÉS ELÕRRÖL A HÁROM FOGAM KITÖRT JA SAJNA MEG AZ ÁLKAPCSOM ELTÕRT+ EDDIG AZ ARCOM 100000 FT-BA KERÜLT!! ENNYIT ERRÕL + HA ADNA KÉT POFONT AKKOR MÉGDRÁGÁBB LENNE! + 18 ÉVESEN LESZ MAJD MÛTÉTEM ÉS HA MAJD BEÜLTETNEK NEKEM 3 FOGAT AKKOR AZ ELÉG DRÁGA MERT MSOT KERÜL CSAK 1 DB BEÜLTETETT FOG 150000 FT-BA UGY HOGYHA ANYUKÁM MEGPOFOZ AZ KICSIT DRÁGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonym 2008 nov. 08. - 16:23:40
(314/724)
Teljes mértékben egyetértek veled! Én is csak miatta nézem ezt az egészet :) Kucsi 4ever!! :D
Amúgy ki esett ki pénteken,m sajna nem láttam a végét? =(
1/10
pozsizsuzsi 2008 nov. 08. - 16:22:21 1/10
(313/724)
Asszociálj. Szabad.
annana 2008 nov. 08. - 16:21:24 Előzmény pozsizsuzsi
(312/724)
MI AZ HOGY ASZOCIÁLNI??????????????????????????????????????????????
Bogyó xD 2008 nov. 08. - 15:16:30
(311/724)
KUCSERA a legjobb : DD Nagyon jó pasi, és még értelmes is(L) Imádom^^ Õ az egyetlen normális ember ebben a szaros mûsorban... Kucsera 4ever :$
9/10
harryprof 2008 nov. 08. - 13:17:30 9/10 Előzmény Tomio
(310/724)
Kétlem azért, hogy így meglenne bundázva, mert ha ez kiderülne, már pedig kiderülne egy ellenõrzéskor, akkor olyan sokmilliós(talán milliárdos) pert kapnának, hogy az nagyon durva lenne.
Ha belegondolok, még az is lehet, hogy ez az olykor ízlésficamos ország tényleg kiszavazta Márkot, hiszen ruhatervezõ, és egy cseppet fura beállítottsága van. El lehet képzelni az emberekrõl, hogy tényleg kiszavazták.
Illetve nem is jó ez a nézõpont, mert a legnépszerûbbre kellett szavazni. Ergó mindenki arra szavazott, akit kedvel, vagy akit szívesen nézne még. Lehet a botrányokért, lehet mert jó csaj/pasas, lehet mert csak kedveli, de lehet éppen Márk közömbös volt többnyire, ezért kevés szavazat érkezett rá...
Jut eszembe érdekes, hogy ki fog menni egy nézõ Afrikába, kíváncsian várom.
zsouzs 2008 nov. 08. - 10:04:44
(309/724)
..háát, ha én senkinek számtok pl..., akkor igazad van.
cika 2008 nov. 08. - 08:58:46
(308/724)
Pontosan így van. De akkor sem lenne másként, ha közjegyzõ ellenõrizné a gépállást, hogy hány sms érkezett az adott névre, ugyanis csak egy számítógépes program kell ahhoz, hogy x szavazatból minden hányadik menjen arra a névre, amit szeretnének kiemelni, és a közjegyzõ csak azt látná, hogy tényleg annyi szavazatot regisztrált a gép. Azt viszont senki sem tudja ellenõrizni, hogy mennyi az eredeti sms ebbõl, és mennyi az odairányított. De úgy tûnik, most még arra a bizonyos programra sincs szükség.

Még Fiala is meglepõdött,hogy Márkot küldték haza. Látszott is a tekintetén, hogy nem hiszi el azt, amit el akarnak hitetni velük, velünk.
Viszont az is látszott rajta, hogy nem szeretne egyáltalán haza menni, holott elõtte való nap mennyire hangoztatta. Hát igen, ilyen az az ember, aki nem tudja kezelni az indulatait. De pont ezért keresték meg õt a szerkesztõk.
Tomio 2008 nov. 08. - 01:44:19
(307/724)
Nahát, én is jól meglepõdtem, hogy éppen õ esett ki!

De azért bennem motoszkál egy kósza gondolat: mivel nem tudjuk, h. kire hányan szavaztak, és azt sem mondták, hogy "a nyertes számot közjegyzõ elõtt húzzák ki", akár még az is lehet, hogy szerkesztõi koncepció az egész??
Lehetséges, hogy szándékosan küldik haza konfliktuskerülõket, mert az hozza a nézettséget, ha a táborban jó hangosan zaklik az élet?? És az egészhez semmi köze nincs a telefonok számához?...
joni23 2008 nov. 07. - 22:22:21
(306/724)
czordon
Ha nem tetszik ne nézzed és ne irogassad le százszor, hogy szar..! Ennyi!
9/10
harryprof 2008 nov. 07. - 22:12:49 9/10
(305/724)
Na ez meglepõ volt, nem számítottam egyáltalán rá, hogy õ esik ki... Ráadásul, hogy a Voksán Virág a második legkevesebb szavazatot kapta. Fiala nem tudom, hogy õszinte volt-e az élõ adásban, de legalább megpróbált normálisan viselkedni.
Kiváncsi leszek, hogy a következõ részben mi lesz, mert gondolom megint új táborba költöznek, és hetente fognak költözni...
Úgy látszik hetente 2 játékos fog kiesni, egy pénteken, egy pedig kedden.
Akiknek problémájuk van a mûsorral, nem lehetne azt kulturált, emberi módon kifejezni, vagy indokolni?
Egyébként észrevettem, az emberek többsége a médiában levõ embereket teljesen az ott látott személye alapján ítéli meg, kicsit felerõsítve a negatív jellemzõit. Illetve az egy népszerû "hiedelem", hogy minden médiaszereplõ hülye.
Azért nem kellene így általánosítani, mert én nem értem miért kellene lehülyézni Bódiékat. Mikor viselkedtek olyan parasztul, mint itt néhány ember a fórumon?
Ráadásul a szereplõk nagy része elég tájékozottnak tûnik a dolgokról, sokan tudnak angolul, valaki keveset, vagy csak konyhanyelven, de szerintem Magyarországon nem rossz teljesítmény, mivel az emberek jó nagy része nem tud ennyit sem.