shehira 2007 márc. 28. - 18:58:11
(163/203)
Csak várj egy kicsit, elõbb-utóbb te is olyan vén szipirtyó leszel és nem fogod élvezni, ha ezt a képedbe törlik a csitrik. ( persze lehet hogy meg sem éled azt a kort és mindörökre taknyos csitri maradsz nagy buta arccal, mint amilyen most vagy)
Orsolya96 2007 márc. 27. - 17:51:08
(162/203)
Szilveszter a legjobb!!!Nagy Feró 14 vén trotty maradt volna otthon.A "Szombat esti láz"-ba se hiányzott az a vén trotty.
The Nanny 2007 márc. 25. - 20:56:54 Előzmény zsuzsi63
(161/203)
Szerintem fõként azért nem volt, mert most hétvégén rendezték a döntõjét meg a gáláját annak a korcsolya- vagy jégtáncvilágbajnokságnak, aminek a szervezésében Sallay András is részt vett, és amiatt hiányzott néhányszor a "Sztárok a jégen"-bõl. De adtak helyette "Activity a jégen"-t...
Dory1 2007 márc. 25. - 17:48:38
(160/203)
nekem az elején tetszett ez a mûsor de most már egyre inkább nem tetszik mert pl most Ferónak kellett volna kiesnie és a múltkor sem Csollány Szilveszternek kellett volna párbajoznia...
balintka2 2007 márc. 25. - 17:18:51 Előzmény zsuzsi63
(159/203)
Sajnos(sztem) még azt a mûsor vezetõje sem tudja. Egy óriási nagy kavarc van ebben a mûsorban.
apagyine 2007 márc. 24. - 13:20:18
(158/203)
Én csak annyit szeretnék hozzászólni ehhez a mûsorhoz,hogy nagyon igazságtalan. Nem a Katának kellett volna kiesni,hanem a Ferónak,mivel a Feró még a lábát sem bírja normálisan felemelni sem az Annát nem tudja egy cm-nél magasabbra emelni,ráadásul nem is veszi komolyan azt amit a jégen kellene csinálnia. A Kata sokkal jobb nála. Arról nem is beszélve,hogy nem az a lényeg ebbe a mûsorba hogy ki milyen idõs,mert senkinek nem volt kötelezõ elfogadni a felkérést. A zsûrinek is meg a nézõknek is a teljesítmény alapján kellene pontozni és szavazni.
shehira 2007 márc. 24. - 12:40:32
(157/203)
Mert megérdemeljük:D
zsuzsi63 2007 márc. 23. - 19:54:26
(156/203)
Tudja valaki,hogy ezen a hétvégén miért nincs Sztárok a jégen ?
Dory1 2007 márc. 22. - 18:45:21
(155/203)
hát igen ez igaz..
Tamy. 2007 márc. 18. - 20:11:45 Előzmény Dory1
(154/203)
Tudom, hogy meghívásos alapon ment, hogy kik korizzanak, de választhatta volna a Feró azt is, hogy nem megy szerepelni...!
Dory1 2007 márc. 18. - 12:38:02
(153/203)
egyébként meg ebbe a mûsorba nem jelenkezni kell hanem megkérnek és vagy elfogadod vagy nem
Dory1 2007 márc. 18. - 12:36:10
(152/203)
egyetértek veled szerintem is Feró a leggyengébb most tegnap nagyon elbohóckodta a dolgot nekem Katáék jobban tetszettek jobban is igyekeztek meg nekem õ szimpatikusabb is de végülis mindegy a lényeg hogy nem Ferónak lenne ott a helye..
Tamy. 2007 márc. 18. - 11:02:49
(151/203)
Ki mondta, hogy nem szavaztunk Katáékra???
Csak mivel ahogy mondta elõttem is valaki, hogy forgatókönyvként van kitalálva, így Katának kelett mennie.
A zsûrinek megvan adva, hogy kit kell ajnározni, meg "felmagasztalni"...Holott tényleg ha szakmai szemmel nézzük, és nem szimpátia alapján Dobó Kata sokkkkal jobb mint Nagy Feró..tudom, hogy idõsebb a Feró, de akkor valóban minek jelentkezik egy ilyen kaliberû mûsorba??Tudta, hogy ez ezzel jár...És ahogy írta nekem valaki, hogy nem bunda azért, mert a kedvencem esett ki..Neki azt üzenem, hogy nem gyõztem azt írni, hogy nem azért, mert a Kedvencemmel párbajozott!!!!Független attól, hogy kivel párbajozik akkor is a Nacsa után õ a leggyengébb, és neki kikellett volna már rég esni..ISMÉTLEM FÜGGETLEN attól, hogy KIVEL párbajozik!!!Ahogy a Megasztárban a Gabi sem nyerhette meg a Vera miatt, és a Magdi is egyértelmû volt, hogy nyer (persze meg is érdemelte-mert õt meg én ismerem, és tudom ,hogy milyen-)Szóval így, így így tovább...Bunda az egész média!!!
norpa 2007 márc. 18. - 10:49:53
(150/203)
Olvasgatva az eddigi hozzászólásokat két észrevételem van:a reklámok álltalában 8-9 perc hosszúak az oka annyi hogy az ORTT maximálisan 12 perc reklámot engedélyez 1 órában a második, ajánlom mindenki figyelmébe szombat este 21 órától a Rai Uno-n a sztárok a jégen olasz verzióját.
Ugyan az a szitu ált elõ tegnap mint nálunk 1 idõsebb korosztályt képviselõ férfi jutott továb a nála látványosan jobban korizó hölgyel szemben.Ezek a mûsorok a szimpátiára és a nézettségre vannak építve(de fõleg az SMS-re).
A bundáról meg csak annyit hogy nem bunda tényleg az SMS-ek döntik el ki jut tovább.
shehira 2007 márc. 18. - 10:45:52
(149/203)
"Apukám tanította Feró fiát, és azt mondta, hogy semmi zenei tehetség nem volt. Ennyit Feróról."
Ez jó! :DD
Az én fiamat is tanítja néhány tanár az ELTE-n és biztos az a véleményük rólam, hogy semmi zenei tehetségem nincs, ergo korcsolyázni is képtelen volnék megtanulni néhány hét alatt.
Biztos van ebben is logika, csak még nem fedeztem fel. :D

És, hogy a közönség a szimpátia alapján szavaz?... Hát mégis mi egyéb alapján tenné, hiszen a többségünk nem mûjégtáncos, tehát nem is kompetens bárki koritudását megitélni. -Ezért hagyatkozunk a szimpátiára talán-
Én sem tudnám megítélni egy atomfizikus hozzáértését, mivel semmit sem tudok róla, viszont megítélhetem egy buszsofõr munkáját a 20 éves vezetési gyakorlatommal.

Egyébként Feróra visszatérve: Õ nem azzal a nemlétezõ lágy baritonjával került be a köztudatba, hanem azzal a politikai szókimondással és provokatív, nyersen fogalmazott szövegeivel, amiket a sötét átkosrendszerben megmerészelt és megtudott engedni magának, dacolva az akkoriban még "felbújtásnak" nevezett tettének következményeivel. A "felbújtás" akkor még súlyos bûncselekménynek számított és komoly börtönbüntetésekkel díjazták. Akkoriban nem hogy lemezeket adhatott ki, de fellépési engedélyeket sem kapott, mégis szinte minden fiatal, titkos forradalmár érzéseivel együtt lüktetett, szinte minden fiatal õrizgetett egy-egy polimer magnószallagot tõle, mint féltett kincset, amin azok a gondolatok és érzések szólaltak meg, amiket tilos volt kimondani, de mindannyiunk száján és szívén viselte.
No ettõl tiszteli az a bizonyos generáció Nagy Ferót....:)
shehira 2007 márc. 17. - 21:36:25
(148/203)
Én nem tudtam megnézni a mûsort, de ahogy az itt olvasottakból kiderül, Feróék maradtak még egy körre?....
Egyik szemem sír a másik meg nevet ettõl!
Mint kérdezte valaki: "miért vannak ilyen bénázó, öreg sztárok is a mûsorba hívva?"
Szerintem pontosan azért, amit itt láthatunk, hogy megosszák a véleményeket és szurkolótáborokat, véleményükben különbözõ csoprtokat, ezáltal feszültséget generáljanak a nézõk között. Ennek az a célja, hogy emelkedjék tõle a nézettség. -Mert az emberi tömegek kiszámíthatóan úgy mûködnek, hogy a feszültségre odafigyeléssel reagálnak, és ugye egy kereskedelmi adónak a lételemét a nézettség alkotja.
Szóval ki van ez találva...:)
Képzeljük csak el, ha minden fellépõ gyönyörûen, tökéletesen és szimpátiát keltõen produkálna... hát kit érdekelne az már a második adás után? Az emberek harcot és küzdelmet kívánnak végignézni, mert ez számít érdekesnek és hírértékûnek manapság és õsidõk óta is. (lásd torreádorok pl.)
És hogy bunda-e?
Nanááá... mint minden más. Hiszen nem gyõzzük ellátni statisztákkal a Mónika, Balázs stb. showkat. Semmi sem igaz az egészbõl, minden mûsornak (és valóban mindnek) elõre jól megírt forgatókönyve van és alig vagy egyáltalán nincs valóságalapja. A televízióban illúziókat keltenek, feszültségeket generálnak és manipulálnak minden ezközzel, mert semmi sem számít csak az, hogy minél magasabb legyen a nézettségi index, ezáltal minél magasabbá válik az eladható reklámidõk tarifája, tehát egyenesen arányos a csatorna gazdasági jólétével.
Számokban ezeket az arányokat ki sem merem fejezni ekkora nyilvánosság elõtt, de hogy mindenki utánagondolhasson azt azért le írom, hogy egy fõmûsoridõben vetített 1 perces reklám film kb. 10-15 milliót hoz a csatornának alkalmanként, és ugye azt mindenki tudja, hogy esetenként 15 percenként is megszakítják a mûsorokat reklámokkal, amikor is zsinórban 5-6 reklámfilm lepörög. Hát érdemes utána számolni egy kicsit.
Ezek után min lehet még csodálkozni?
És senki se gondolja azt, hogy ebbõl a pénzbõl bõségesen meg is fizetik a fellépõket. Ugyan....:) elenyészõ, pitiáner kis gázsikat kapnak. Hogy példánál maradjak: Feró kb. 5x annyi gázsit kap az áprilisi WigWam rockklubban másfél órás koncertjéért, mint itt a heteken át tartó kínszenvedéséért.
Óvatosan megemlítem, hogy van szerencsém találkozni vele néha itt a Veresegyházi éjjelnappaliban, mert a szomszéd Õrbottyánban lakik. Nem úgy néz ki, mint aki szanaszét keresi magát anyagilag.... Tökátlag házban él, tökátlag kocsival, tökátlag cuccokkal, tökátlag családdal.
Azért mindent összevetve van néhány paradoxon ugye?
Na mindegy...:)

üdv.
orsi0509 2007 márc. 17. - 20:10:10
(147/203)
Csak szerintem ennek nem szimpátiára kellene mennie, hanem elvileg verseny. Különben mi a francért van zsûri, meg miért lehet szavazni. Semmi bajom Feróval, csak azt hittem, ebben a mûsorban majd látok szépen korcsolyázó párokat, nem bénázó sztárokat.
orsi0509 2007 márc. 17. - 19:47:49
(146/203)
azt nem értem, hogy egyáltalán egy ilyen mûsorba minek hívnak idõsebb generációt. Ha Ferót akarom hallani, látni, akkor nem ezt a mûsort nézem. Nagyon sajnálom Katát, ügyes volt. Nem volt igazságos ez az eredmény.
Tamy. 2007 márc. 17. - 19:46:31
(145/203)
Na ezt a mûsort sem nézem többet!!!
Annyira bunda ez az egész..Mit eröltetik ezt a vén fószert???
Annyira nem tud semmit...Megemelni sem tudta az Annát, ott bénázott!!!Annyira röhejes ez az egész, hogy már színvonalon aluli...Ha nem a kedvencemmel párbajozik akkor is ezt mondom!!!Mindenképpen Õ a leggyengébb a Nacsa után.Egyszerûen úgy felháborított, hogy annyira nem a szakmaiak számítanak, hanem, hogy milyen édibédi..(ahogy ezt mondták róla).És még a Krisztina sem tud normálisan dönteni...Egyébként nem ártottak a Katának, hiszen Õ már egy közismert személy...Kap elég pénzt...Kamu e za mûsor de nagyon...
Dory1 2007 márc. 17. - 19:32:34
(144/203)
szerintem Katáék százszor jobbak voltak én nekik drukkoltam de hát...