10/10
Zia 2009 máj. 19. - 16:02:17 10/10
(2665/4485)
Kiírnátok mindig, hogy spoiler.
Már bele sem merek olvasni a hozzászólásokba. :-/
10/10
Ane 2009 máj. 19. - 15:47:14 10/10
(2664/4485)
Katie Herzig - Wish You Well
papp.ancsa86 2009 máj. 19. - 15:29:55
(2663/4485)
Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni abban,hogy a film ajánlója alatt milyen zene szól?
Elõre is köszönöm!!
Mackógyerek 2009 máj. 19. - 14:51:40
(2662/4485)
Vagy az egész esküvõ csak egy álom...Vagy Mike S.-t akarja ott látni, de közben K. az!
true.believer 2009 máj. 19. - 14:40:24
(2661/4485)
bocsi, én sem ezt szeretném, de mivel mindenki arra számít vagy legalábbis azt szeretné, hogy Susan és Mike legyen, pont ezért lesz Katherine... s már annyiszor vizsgáltam a képet, hogyha nézem az állát, a száját, az orrát és az almácskáit, akkor K.-re hasonlít... :S aztán majd kiderül, csak legyen már szeptember
true.believer 2009 máj. 19. - 14:30:34
(2660/4485)
ez a kép?
true.believer 2009 máj. 19. - 14:12:53
(2659/4485)
esetleg ha vki ráér és jó photoshop-ban vagy más rajzprogramban, kereshet (én is keresek) a két nõszemélyrõl (arc)képet oldalnézetbõl, s ha lehetséges, akkor letakarni vmi ruhával, hátha segítene :)
true.believer 2009 máj. 19. - 14:09:08
(2658/4485)
én is néztem photoshoppal, de úgy sem jobb... Susan-rõl és Katherine-rõl is kéne keresni arcképet profilból... én is Susan-t szeretném, de arcra sztem akkor is K., fõleg az almácskái miatt, ahogy Jázmin29 is írta... Persze, mint írtam, logikus lenne, hogy a baleset újra összehozza a családot és ok, csókolóztak, de az még nem jelent semmit, vhol biztos szereti Mike is Susan-t... de ez lehetett egy búcsúcsók, egy megkönnyebbült csók is... Sztem K.-el kezd új életet, és amúgy is kezdett beleszeretni... (akkor is, ha sokan Susan-t szeretnénk) na, de nem tudom, az biztos, hogy nem lehet szeptemberig várni, hogy kiderüljön... :(
héroine 2009 máj. 19. - 13:21:45
(2657/4485)
én is azt akarom h susan legyeeeen

de mikor meg photoshoppal kicsit átalakítottam, arról se tudom jól eldönteni:(
Jázmin29 2009 máj. 19. - 13:09:19
(2656/4485)
Hú, mondasz valamit! Katherine-nek kis almácskái vannak mikor mosolyog és a képen ez tökre látszik!! Nem tudom:S:S:S
héroine 2009 máj. 19. - 13:08:22
(2655/4485)
szia, na megnéztem, vééégre
tényleg nem dupla esküvõ és Bree ott ül a sorokban.
én nem láttam h milyen a hajszíne, de az biztos h nem vmi vadiúj nõcit vett el mike, merthát 2 hónap alatt csak nem jön össze vki mással ennyire :)
én bevallom azért elérzékenyültem az utolsó 5-10 percen

megesz a fene h kit vett el

és a kiscsaj...húú hát az vmi nagyon irritáló "nõstény" :D
azért nem hinném h Keylah (?) mert a féltesói azért csak felismerték volna... remélem legalábbis.
Jázmin29 2009 máj. 19. - 13:07:11
(2654/4485)
Szerintem Susan és kész:)
Mike mindig is szerette õt, annak ellenére, hogy elváltak!Ugyanis nem azért váltak el mert nem szerették már egymást, hanem mert Susan megette az életét a baleset miatt és Mike-nak elege lett!
És az utóbbi részekben egy csomószor lehetett szerintem látni Mike-on, hogy Katherin-t nem szereti annyira, meg az esküvõhöz sem volt elõször nagy kedve...Szal nem tudom. De ha mégis Katherin, akkor minek csókolta meg Susan-t??(ebbõl látszik h még mindig szereti:p)
De én Susan-nek látom:) Megpróbáltam megnézni,hogy melyikük milyen magas, meddig ér Mike-nak, és szerintem Susan magasab K.-nél, és Mike mellett egy magasabb nõ áll. Persze magas sarkú is van a világon.:)
true.believer 2009 máj. 19. - 13:05:54
(2653/4485)
a mosolya talán Susan-é, de arcra mégis Katherine... nem lehet szeptemberig várni, ez megõrjíti az embert... :D
10/10
tommytm 2009 máj. 19. - 12:33:01 10/10
(2652/4485)
* SPOILER * Mike a võlegény, nem csak odakíséri csajt, meg is csókolja. Dupla esküvõ se valószínû mert csak ketten állnak az oltárnál.
10/10
tommytm 2009 máj. 19. - 12:24:05 10/10
(2651/4485)
Én is utáltam a George-t, most pedig már Orsont is. A többi szereplõvel nem volt gondom. Legjobban Norát csíptem és Mary nõvért :D Kár hogy olyan keveset szerepeltek.
héroine 2009 máj. 19. - 11:19:10
(2650/4485)
hello
én még mindig nem láttam az évadzárókat, de

***SPOILER
azt a képet amit elõbb belinkeltetek az esküvõrõl, kicsit photoshoppban megkezeltem, h jobban látszódjék ki a hölgy. nem tûnik se susannek se katherine-nek..bnõm sztm leginkább julie-ra hasonlít. (sztm meg bree-re, de ha õ ott ül a vendégek között akor nyilván nem)
viszont bnõmnek az is eszébe jutott h lehet ez csak vmi elterelõ dolog, mivel lehet h õ csak odakíséri az oltárhoz, v setleg duplaesküvõ van julie és párja meg mike és a párja között:)
(5 perccel késõbb: most megint azt mondta h szte a katherine:D:D )

SPOILER***
true.believer 2009 máj. 19. - 11:04:18
(2649/4485)
logikus lenne, ha a baleset összehozná újra a családot és a képek alapján, amiket néztem, ezt lehetne várni, de tuti Katherine-t veszi el, sztem nem kétséges (persze még bebukhatom), 6. évad szeptembertõl? :S
true.believer 2009 máj. 19. - 10:58:52
(2648/4485)
Ááh, megõrülök... :D én még nem tartok itt, csak az s05e15 résznél, remélem hamarosan én is elérem az évadzárót, mert nagyon kíváncsi vagyok! :) Katherine-t és Susan-t direkt nem mutatják a násznép között, hogy maradjon egy ûr, egy rejtély, hogy az emberek találgathassanak (persze lehet egy harmadik személy is, de nem hinném), nekem Katherine a megérzésem, de hiába nagyítottam ki a képet, nem vagyok benne biztos, melyikõjük. Én örülnék Susan és Mike kettõsének, újra egy család lehetnének, de ezzel biztos sokan nem vagytok így, mert az már nem az igazi (lehet tényleg nem lenne az). Egyébként azért is jó a DHW, mert igazi érzésekrõl szól, szinte minden részen jókat tudok nevetni, de ugyanakkor szomorú részek is vannak, személy szerint nagyon kedveltem az s05e13 (the best thing that ever could have) részt, ami Eli Scruggs-ról, a mindenesrõl szólt. De még sok rész van, ami megfogott, az egész sorozatnak örülök, ahogy van. :) Gabrielle és Carlos kapcsolatát, eseményszálát tartom a legjobbnak, ez persze nem zárja ki, hogy a többit nem szeretem, mert annó a Van de Kamp család szála fogott meg. Minden évad izgalmas, mindig elõkerülnek titkok, amik az évad végére nagyrészt kiderülnek (kivéve az 5.-nél az esküvõ téma, de arra is fény derül biztos a 6. évad elején). S mindig történik vmi katasztrófa, baleset, tûz, tornádó, stb., ami közelebb hozza egymáshoz az embereket. Akiket nagyon nem bírtam, egyszerûen idegesítettek és már alig vártam, hogy eltûnjenek: George, a patikus, Kayla, Mary nõvér, Alma és Orson anyja. :) :S Persze ez is kellett bele, de mégis... Sztem eddig a DHW egyszer sem volt unalmas, mindig volt benne vmi izgalom, vidámság, szomorúság. Sietek a részekkel, mert kíváncsi vagyok az évadzáró dupla epizódra! :) Üdv
hugs_7 2009 máj. 19. - 10:17:30
(2647/4485)
SPOILER

Basszus igazatok van, így már nem is annyira egyértelmû. Bár ebben a sorozatban ritkán egyértelmûek a dolgok, meg akkor hol lenne az izgalom?:)
Amúgy Ana engem is nagyon emlékeztet Kayla-ra amit nem szeretnék, ha õ lenne mert nagyon utáltam a kiscsajt. Jól játszott, de annyira élethû volt, hogy én el bírom képzelni róla,hogy az életben is ilyen. Viszont az eléggé nagy csavar lenne, meg hogy kerül õ kapcsolatba Carlosékkal?
Na meg ez a Lynette-s szál, hogy megint terhes... Nekem nem tetszik annyira, de jobb mintha ha megint rákos lenne... Huh de sokat kell még várni a 6.évadig:(
10/10
tommytm 2009 máj. 19. - 01:20:22 10/10
(2646/4485)
SPOILER
igen igazad van, tényleg más az arca. én már azon sem lepõdnék meg ha ez egy tök új szereplõ lenne:) volt amúgy egy ilyen rossz megérzésem, hogy lehet hogy se Susan, se Katherine :D mondjuk akkor már meg is lenne a következõ évad témája:P amúgy szerinted mit találnak még ki "fõ szálként"? én azt se tartanám kizártnak hogy Ana lesz a téma, akirõl valójában kiderül hogy nem is Ana mivel Carlos se látta ezer éve úgyhogy nem jönne rá hogy õ egy másik lány:D mert ugye a dédijét kérdezte a barátnõje vagy kije, hogy elmondja-e Carloséknak az igazat a csajról, és erre mondott valami olyasmit a nõ hogy majd hamarosan rájönnek. Amúgy szerintem baromira hasonlít Kayla-ra, fõleg mikor vigyorogott Lynette gyerekeire mikor játszottak az utcán. Talán ez a hasonlóság nem is véletlen?:PXD