goodjohnwin 2013 ápr. 05. - 14:28:48 Előzmény delano
(7/167)
ez egy új, nagyon idegesítõ trend sajnos, a ProVideó kezdi általánossá tenni... tiltakozz, reklamálj, ahol csak tudsz, ez nem állapot szerintem sem.
9/10
Bigpapa 2013 ápr. 04. - 21:28:34 9/10
(6/167)
Butler
9/10
Bigpapa 2013 ápr. 04. - 21:27:00 9/10
(5/167)
Most láttam :) A SZINKRONJA QRVAJÓÓ! Szóval nem kell miatta siránkozni, hogy brühühüüü, miért nem feliratos!

Van benne pár orbitális F*szság, amit nem értek, minek raktak bele, de ezt leszámítva egy iszonyat jó akciófilm lett. Buttler nagyon jó benne, megy, lõ,küzd, ahogy a nagy könyvben meg van írva. A fehér ház elfoglalása nagyon látványos, szóval érdemes megnézni.
SPOILER
És akkor ami baromság :D Amikor a first lady a kocsiban van, ott áll a hídon 3db GMC,de egyikkel sem állnak oda, hogy egy kötéllel hozzá kössék a szörnyet...,nem, kézzel szorítják az útra a verdát :)
Aztán a fehér házas elsõ lövöldözés.Az összes hülye a fehér házat védi :) Kiképzett katona egy sem volt, aki a földre vetette volna magát egy géppuskatûz elõl...,nem. Inkább szaladnak a golyók felé :D Amikor Buttler meglátja az új géppuskát a tetõn, kiderül, hogy az amcsik saját hiperszuper fegyverét vetik be saját maguk ellen. Kérdés: eleve nem ezt kellett volna felszerelni a Fehér házra? Volt rajta egy 4 lövetû rakétakilövõ és kész :)))))) El is hiszem, most Koreában ,meg a közel-keleten lassítva, kockázzák ki a filmet, szövögetik a tervüket, hogy vegyék be az elnöki palotát :DDD Ami még kiakaszt, az az Amcsi zászló lassított mutatása, ahogy leng, ahogy megtépázott, ahogy aláhull,,majd újra felvonják...
De pozitívumnak van rengeteg jó jelenet. Amikor Buttler faggatja a két rosszcsont csávót, az nagyon tetszett. Jók a poénok benne, jó a vágás, nagyon jók az akciók, szóval rendben van.
SPOILER VÉGE

Leszámítva a hülyeségeket, egy jó kis akció múvi. Szerintem párszor még meg fogom nézni itthon.

9/10
delano 2013 ápr. 01. - 22:38:51
(4/167)
Ez komoly, hogy sehol nem játszák feliratosan?? Kinél lehet reklamálni?? Kinek szóljak / írjak? Miért van ez így?
10/10
SouthBronx 2013 márc. 30. - 12:55:50 10/10
(3/167)
Szerintem nagyon jó kis akció blockbuster film volt, jól szórakoztam rajta, de a történettõl ne várjatok túl sokat. A rendezõ Antoine Fuqua már bebizonyította egy pár filmel hogy ért az akció filmekhez. Az elején a támadást még michael bay is megirigyelné, nagyon meg van csinálva! A humor is kellõkép van adagolva, jó a fényképezés, az akció jelentetek pedig csillagos ötös.
babrafax 2013 febr. 24. - 19:58:18 Előzmény somersby
(2/167)
Nagyon sötét volt aki berakta a tartalmát és nagyon buta az illetõ a napi politikában!Észak és nem Dél Koreai terroristák a támadók!Gratula!