5/10
szilvia555 2011 nov. 14. - 19:45:15 5/10
(38/138)
Azt hittem, hogy jobb lesz, mint a "Barátok"! Sajnálom, hogy ennyire "szappanosra" sikeredett! ((((
pokpepi 2011 nov. 14. - 11:10:21 Előzmény Tottoro
(37/138)
Nov. 27-én délelõtt leadják az addig lejátszott részeket.
Tottoro 2011 nov. 12. - 17:59:55
(36/138)
Az elsõ részt láttam kódolatlan hétvégén.Most hogy végre van HBO-nk már a 4.nél járunk. valaki segítene hol lehet megnézni a többit??Köszönöm
7/10
Kulcskészítõ 2011 nov. 08. - 20:16:00 7/10
(35/138)
SPOILER!!!


Viszonylag hamar rájöttem, hogy Gabi (Pokorny Lia) titkos szeretõje Iván lesz, de valahogy azt is sejtettem, hogy az ex-barátnõ nemsokára bevágja a "terhes vagyok" dumát.
Most már csak az a kérdés, hogy a készítõk is tudták-e azt, hogy elég erõsen kiszámíthatóak ezek a dolgok? Mert ha én lennék a forgatókönyvíró, akkor szándékosan írtam volna ilyen könnyen kiszámíthatóra, csak azért, hogy aztán majd kiderüljön, hogy
1: Gabi nem Ivánnal találkozgatott eddig, hanem valaki mással, de most õ ment oda - hogy hogyan, és miként keveredett "delfin" helyére, majd megmagyarázzák. (A jó haverok átpasszolják egymásnak a nõt, például...)
2: Timi nem terhes, csak meg akarja fogni az ex-pasiját.

Az viszont eléggé világosan látszik már az elejétõl, hogy Gabi életében a nagy Õ végül - valószínûleg - a kissé tutyimutyi, pocakos fõnöke lesz.
Vagy ez is szándékos megvezetés? Mert azt nagyon bírnám.

Behalok magamon egyébként, érdekel egy MAGYAR sorozat, ezt is megértük :-)))
mulao 2011 nov. 08. - 11:30:08
(34/138)
SPOILER is lesz benne!
Hogy õszinte legyek a 3. rész után valahogy érdekesebb 4. részre számítottam. Nem vagyok olyan, aki kitalálja a filmek fordulatait, csavarjait, de itt már a felénél az járt az eszemben, hogy Lia sötötszobáspasija csak a barátnõje férje lehet. Ez az orrmûtétesdi engem nem bosszant fel, szerintem ebben az volt jól ábrázolva, hogy a doki képeslett volna több pénzért az orron kívül szinte az egész arca átalakítását. itt maximum azt említeném meg, hogy nem azt a megoldást választották, hogy egy csúnya színésznõvel játsszatják a szerepet, akit nem kell elcsúfítani, hanem egy szépnek beállított színésznõt csúfítottak el egy mûorral. Egyszerûbb lenne az elsõ megoldás. Szerintem a terhesség dolog még kifejezetten a valóságban is megtörténhetne kategóriába tartozik. Azt hiszem más szálat nem is indítottak, talán még azt, hogy a férjezett nõ hirtelen beleszbisül. Hogy ez mennyire valószerû arról nem tudok nyilatkozni. Tök rendben van, hogy emberi kapcsolatokról szóljon a sori, de valahogy nem minden tûnik valószerûnek. Nagyon szeretem a magyar filmeket és ezt a sorit is nagyon vártam, de mégsem köt le kellõképpen. Röhej, hogy ezt pont én mondjam. De tovább nézem.
Parker 2011 nov. 08. - 00:10:15
(33/138)
Wááááá :D

Nem lepnék meglepve >> tipikus példája annak, amikor az író már a következõ szavakon gondolkodik :)

Bocccccs
Parker 2011 nov. 08. - 00:08:32
(32/138)
1. Nem lepnék meglepve, ha kiderülne, hogy a csaj nem is terhes. :)
2. Legalább ezt el lehet adni. Végre valami, ami megállná a helyét mondjuk az európai piacon. :)
7/10
Kulcskészítõ 2011 nov. 07. - 23:19:35 7/10
(31/138)
Van benne némi sablon, és sok fordulat kiszámítható, de ettõl még egészen jól sikerült sorozat lett. Ez pedig tõlem nagy szó, mert élbõl elutasítom a magyar sorozatokat, Jóban-rosszban, Barátok közt... ne is halljak róluk. Tulajdonképpen már egy jó ideje tévém sincs, de ez a sorozat most megnyerte a tetszésemet.
Csak az a grafikus fõcím ne lenne...
7/10
Kulcskészítõ 2011 nov. 07. - 23:15:56 7/10 Előzmény Somaka
(30/138)
A Bigtorrent-en megtalálod mind a 4 részt.
Parker 2011 nov. 07. - 20:30:44
(29/138)
Már rég kellett volna egy ilyen jó sorozat, mint ez. Nem tudom mire vártak.
Mondjuk az igaz, hogy az HBO nem adja a nevét egy silány produkcióhoz...nem, mivel inkább maga gyárt felejthetetlent és minõségit.

Megjegyzés: Van, akik szerint sokan itt túlsztároljuk az egészet.
Válasz: Miért ne?!

Jó a fõcím, nekem tetszik az énekes hangja is. Pont annyira bársonyos, ami megy a sztorihoz.
Budapest végre olyan oldaláról mutatkozik be - képi világban -, ami nem azt juttatja eszembe, hogy jaj, mindenhol omlik a vakolat és minden út merõ kátyú.
Kellett ez az új, pozitív megvilágítás...

drobek!

Írtad, hogy nem éppen életszerû, hogy egy 30-40 éves nõnek ilyen orra van. Már rég megmûttethette volna az, akinek ilyen van. Szerintem meg pont, hogy életszerû, hiszen hány ember éli le fél életét úgy, hogy egy vagy több testi adottsága messze elrugaszkodott a széptõl. Sajnos nem tehetnek róla. Ha minden valamilyen defektussal élõ ember megtehetné, hogy változtat, megtenné - sajnos a körülmények nem olyanok. A TB meg ilyen dolgokat nem finanszíroz általában. Nem is beszélve a HPV-oltásról, amit alapból fizetnie kéne.

Bocs, eltértem a tárgytól. :)

Király sorozat, kösz HBO!
Somaka 2011 nov. 07. - 11:44:04
(28/138)
A 3. részt nem láttam, kerestem de nem találom. Honnan tölthetném le?
gurp@freemail.hu
mulao 2011 nov. 03. - 10:56:52
(27/138)
Letudtam tölteni a 3. részt, és valószínûleg én is függõ leszek. Sokkal jobban tetszett, mint az elsõ kettõ együtt vége, ebbõl az epizódból már jobban kezd kirajzolódni, hogy hogyan kapcsolódik össze a szereplõk élete. Kár, hogy csak 30 perces egy rész és nagyon kivi vagyok a 4. részre. A fõcímdal nekem bejön, de nem tudom ki az az Odett.
Nagyon jók a színészek és Lia "sötétszobásakciója" is emlékezetes. :)) Ja és Kovács Patrícia megint nagyot alakított!!!
8/10
sisteryes 2011 nov. 02. - 21:53:30 8/10
(26/138)
Na ez egy rejtély! Rénéztem a forgatókönyvíróra és a barátok köztöt is õ jegyzi,meg még egy pár nagyon ratyi filmet.
10/10
Moonee 2011 nov. 02. - 21:42:11 10/10
(25/138)
Ígéretes kezdés! :) Már nem is tudom, mikor ültem le úgy a TV elé, hogy "mindent félretéve" (még a gyerekeket is :) megnézzek egy filmet/sorozatot. Most ez volt/van/lesz. :) Talán, mert egy kicsit "rólam" is szól. Borzasztó látni Liát ilyennek! :))) Szenzációs alakítás(ok)!!! :)))
SZOTYl 2011 okt. 31. - 23:42:06
(24/138)
Csak ne az Odett "énekelné" a fõcímdalt... nem tudom, mit esznek ezen a csajon, már a megasztárban is elég gyengécske volt a Norah Jones dal elnyögésével. Csondor Kata jobb lett volna ehhez a dalhoz.

A sorozat egyelõre tetszik, de Lia orra borzalmas :) bár ezt a szép csajt muszáj volt valahogy elrondítani :)) mondjuk a metszõfoga se semmi :)
10/10
bencekalo 2011 okt. 31. - 19:31:18 10/10
(23/138)
Tökéletes rendezés és operatõri munka - VILÁGSZÍNVONAL...
9/10
NADALFAN 2011 okt. 31. - 17:27:10 9/10 Előzmény Coleoptera
(22/138)
ki tudja ,inkább hogy ? évados lesz-mert ez a divat ha sikeres valami....
9/10
ewok 2011 okt. 30. - 15:39:24 9/10
(21/138)
Ez a sorozat, az eddig látott 2 rész alapján jónak mondható. Szerencsé választás volt, hogy nem az agyonsztárolt, (néha érdemtelenül) szinésznõk/szinészek játszanak benne.
Nagyon szépek a budapesti képek, remélem a többi részben is láthatóak lesznek szép részletek a városról. Ez az igazi országimázs!
A történet kedves, napjainkat tükrözi, a figurák jók. A szereposztás kitûnõ.
Örömmel várom a folytatásokat.
Coleoptera 2011 okt. 29. - 22:22:04 Előzmény NADALFAN
(20/138)
Hány részes is lesz?
9/10
NADALFAN 2011 okt. 28. - 17:00:04 9/10 Előzmény sisteryes
(19/138)
tényleg jónak tünik. ugy látom profin megcsinált sorozat lesz, persze az hbo-név azért kötelez. a fényképezése is jó ,bevágják a város legszebb képeit -ország imázsnak se rossz.na igen ha vetítik majd több országban akkor ingyen reklám nekünk:))