Téma: Ted

Norbii93 2012 aug. 26. - 20:56:17
(54/254)
Ez nem romantikus vígjáték, hanem simán VÍGJÁTÉK! :) Szóval más kategória :D
kevivi 2012 aug. 26. - 20:26:54
(53/254)
Nyertem két Cinema City jegyet a Nescaféval, gondosan böngésztem a mozimûsor listát, hogy mi legyen az a film, amire beváltjuk eme jegyet.
Elõször a Tedre esett a választásunk a barátommal a bemutató alapján nem tûnt rossznak, bár sejtette alpári poénjait. De úgy voltam vele, a Másnaposokon szét röhögtem a torkom a moziban, adjunk ennek is egy esélyt.
Végül a jegyet az Amit a szexrõl még mindig tudni akarsz címû filmre váltottuk be, amit nem bántunk meg, mert jó volt. Részemrõl én könnyeztem rajta, hol a nevetéstõl, hol a sírástól.
Nos, ma délután megnéztük a Tedet. Egyszer meg lehet nézni, de így is unatkoztam rajta sokszor. A legviccesebb az egész filmben az elején a képsor( szerintem). Nem nagyon nézek Family Guyt.
Nevetni nem igazán tudtam a filmen, max mosolyogni, hol szánalomból, hogy a poénon.
Nekem a romantikus vígjáték még mindig az Apádra és Vejedre ütöknél és az Õrült, dilis, szerelemnél kezdõdik. :)
juventino 2012 aug. 26. - 18:36:37
(52/254)
Én is jobbat vártam. Nálam egy 6-7-est ér a film max. Túl sok benne az olyan poén, amiket csak Amerikában érthetnek, mert ottani embereket említenek. Ted magyarhangja pedig nagyon nem illik hozzá szerintem. Mcfarlane hangja jól passzol Tedhez. Kicsit csalódás volt nekem, de nézhetõ kategória.
4/10
Atis88 2012 aug. 26. - 16:32:40 4/10
(51/254)
Mekkora kupac szar ez a film. A poénok olyan alpáriak, hogy még az amcsi pitét is alulmúlják, ráadásul nem egy helyen fikáz más filmeket (pl superman returns), holott ez sem jobb azoknál egy szállal se. Azt meg végképp nem tudom eldönteni, hogy melyik korosztálynak szánták. A történet annyira bugyuta, hogy max 10 éves korig lehetne ajánlani, de ahhoz meg túl sok a trágár duma meg "egyéb" jelenet. 4/10 és akkor még jóindulatú is voltam.
10/10
King Diamond 2012 aug. 26. - 16:06:53 10/10
(50/254)
Nagyon örülök, hogy moziban néztük meg ezt a filmet. Lehet, hogy moziban nem 'szimpla' vígjátékokat érdemes megnézni, de azért vannak kivételek (mint például az Amerikai pite 4 is az volt, meg a Ted is). Egyáltalán nem kell ide 3D, meg egyéb ultralátványos jelenetek sokasága, ez a film úgy volt jó, ahogy. Én nem láttam egyetlen Family Guy részt sem, és a közeljövõben sem fogom elkezdeni nézni, ebben szinte biztos vagyok, de ez a film nagyon tetszett. Egész sokan voltunk a moziban a vasárnap ebéd utáni vetítéshez képest, de egész sok jelenetnél hangosan röhögtünk, és nemcsak mi, a többi nézõ is. Telitalálat volt a maci magyar hangja, valószínûsítem, hogy angolul, felirattal nem lett volna ilyen jó. Ezért is kell például moziban nézni, még azoknak is, akik nem szeretik a magyar szinkront. Ez remekül meg lett csinálva. Stohl András végre visszatér a szinkronizáláshoz is, illett a hangja Mark Wahlberghez. Mila Kunistól én szerintem még nem láttam filmet, de szép nõ, azt meg kell hagyni. És hát a poénok...fergetegesek. És ezzel mindent el is mondtam. SPOILER!!!
Ryan Reynolds cameója zseniális, Ted beszólásai a zsidókról, buzikról, kurvákról, csajokról eszméletlenek. A jelenetei nem kevésbé. Én nem ismerem a Flash Gordon filmet sem, de biztos nosztalgia lehetett azoknak Sam Jones, akik igen. Norah Jones szintén, akik szeretik/ismerik a zenéjét.
VÉGE
Semmiképp nem szabad komolyan venni a történetet, és akkor sokat fogunk nevetni rajta. Aki meg úgy van vele, mint az origo-s kritika, hogy egy olyan film, amiben egy plüssmaci a fõszereplõ, már eleve hiteltelen/hülyeség, az meg ne nézze meg, és ne fikázza. Azért megnéznie, hogy aztán csak lehordja, na azok véleménye engem kurvára nem érdekel például.
Valaki írta itt, hogy szinte biztos, hogy meg fog bukni ez a film, mivel kit érdekelhet egy ilyen történet. Hát, ez nem jött össze, mert ahogy elõttem pont közzé is tették, elég jó számokat, értékeléseket kapott ám, ehhez hozzávehetjük még mondjuk a Metascore 62/100-as értékelését, ami szintén nem rossz. Ja, és már majdnem 400 millát hozott, tehát ezt benézte az illetõ hozzászóló. Nem kicsit, nagyon.
Alapból minimum 9-est adtam volna rá, de mivel Ted figurája és szinkronja valóban zseniális lett, ezért 10 pontot kap.
6/10
Voldemort 2012 aug. 26. - 12:15:29 6/10
(49/254)
Volt benne náhány jó poén, amitõl a hasadat fogod, de lényegében ennyi a film.
Ezért, csak 10/6.
Darth Plagueis 2012 aug. 26. - 09:04:25
(48/254)
Végre valaki egyetért. :D
Darth Plagueis 2012 aug. 26. - 09:02:42
(47/254)
Ez neked igazi vígjáték ?
Az altesti viccekkel poénkodó jelenetek egymás mögé dobálásából nemhogy igazi vígjáték, de még vígjáték se lesz !
Amúgy meg honnan veszed, hogy nézek tévét ? :)
10/10
csibu 2012 aug. 26. - 01:16:33 10/10
(46/254)
Elég kritikus vagyok filmekkel, pláne vígjátékoknak nevezett "alkotásokkal", de ez HIHETETLENÜL VICCES lett. A Másnaposok óta nem nevettem ilyen jót, köszönet az alkotóknak.

Figyelem! A film nyelvezete valóban súlyos, de aki az ilyet nem bírja, az ne nézze meg vagy ne csodálkozzon rajta. A film képi elemei viszont nem tartalmaznak nagyon durva jeleneteket, ezért én mondjuk 16+ ba sorolnám be. Nem gyerekeknek való film, de érett fiatalok és felnõttek számára hihetetlenül jó szórakozás! :)
10/10
dorkonorbi 2012 aug. 25. - 23:44:47 10/10
(45/254)
ÉN alig várom ,hogy megjelenjen ez a film dvd-n mert mozifelvételrõl nézve kicsit túl rossz a kép és hangminõség eggy ilyen jó filmhez
10/10
dorkonorbi 2012 aug. 25. - 23:41:46 10/10
(44/254)
Aki utálja ezt a filmet az egy bunkó gyászhuszár aki minden szart megnéz a tv-ben és nem jártas az igazi vígjátékokban xd
Szaki 2012 aug. 25. - 19:15:48
(43/254)
Nagyon zsír a film . Kötelezõ megnézni mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!
A maci meg Mark Wahlberg nagyon elvan találva.
Stohl hangja pont illik Wahlberghez Javítson ki valaki ha tévedek de nem emlékszem , hogy a Stohl valaha szinkronizálta volna Wahlberget.
10/10
dorkonorbi 2012 aug. 25. - 19:08:13 10/10
(42/254)
Nagyon nagy film és az is fog maradni mindörökre.Imádom ezt a filmet.
Épp ma néztem meg és egybõl meghódított
MINDENKI AKI EGGY JÓT SZERETNE RÖHÖGNI nézze meg mert nagyon jó beszólások vannak benne és a története is marhajó
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a filmet.
10/10
Junika 2012 aug. 25. - 18:16:21 10/10
(41/254)
Szerintem az emberek nagy része idõnként elengedné magát annyira mint Ted! Így igazából nem értem ezt a sok prûd véleményt! A bemutatóból egyértelmû, hogy nyers lesz a film!
2/10
Ambrey 2012 aug. 25. - 15:05:09 2/10
(40/254)
Ez a film tényleg tetszik nektek? Basszus iszonyat szar lett, bár a mostani vígjátékokhoz képest...., de még IMDB-n is 7,6... A Family Guy 100x jobb, ez ahhoz képest ritka sz*r.
9/10
white_angel 2012 aug. 25. - 01:46:40 9/10
(39/254)
Szuper a film, bár nekem kicsit sok a csúnya szó benne, de ütõsek poénok. 1-2 részt túlzásnak éreztem,összességében viszont pozitív csalódás volt. Nagyon jót szórakoztam rajta, a maci nagyon nagy figura, rég láttam már olyan vígjátékot, amin ennyit nevettem volna, ezért 9/10.
tom991 2012 aug. 25. - 00:18:24 Előzmény Csodakapitány
(38/254)
már az a négy szó több millió nézõt vonz, hogy "A Family Guy alkotóitól".
tom991 2012 aug. 25. - 00:16:51
(37/254)
imádom, amikor a filmekben felolvassák a címet, fõleg, amikor az eredeti cím ugyanaz, mint a magyar.
talán hülyének is néznek minket, hogy nem tudjuk, milyen filmre ültünk be.
Alf. 2012 aug. 24. - 23:47:31 Előzmény Csodakapitány
(36/254)
Csodakapitány ilyen névvel nem csoda, hogy ez a véleményed. Tudod rajtad kívül vannak más értelmes lények is ezen a bolygón. Nem lehet mindenkinek egy az ízlése, nekem pl. nagyon tetszett a bemutató errõl a filmrõl, szerintem vicces!
Ha nem tetszik ne nézd meg, de látatlanul ne mondj véleményt. Te sem örülnél ha valaki, a Te ízlésednek való filmet kritizálna 2perc alapján. Meg egyébként is ízlések és pofonok...
10/10
ssppaann 2012 aug. 24. - 22:52:10 10/10
(35/254)
Seth MacFarlane hatalmas forma, ezt most is bebizonyította :D Érezhetõ a Family Guy humor, amit én abszolút nem bánok. Végig nevettem rajta, kivéve persze a szomorúbb részeket. Maga mûfajában nagyon jó, 10/9.