Téma: Teresa

1/10
mariejoel 2012 szept. 16. - 20:33:32 1/10
(613/773)
Akkor kizárásos alapon a 3. befejezés, abban az életmódban idõvel jól kiégne és megkeseredne, az lenne az igazi büntetés. Egy jó hosszú, felszínes, szánalmas élet a szerettei nélkül.
Arturo ne tegye próbára, nem érdemel bocsánatot, hiszen amit Luisával tett, arra nincs bocsánat, és különben is Arturo amennyire betegesen szereti a hugát.
Lillith Morgan 2012 szept. 16. - 19:23:50
(612/773)
A Fernandotól kicsalt pénzt végül nem Paloma alapítványának adja? Mert hogy Fernando nem kéri vissza. Tehát legalább tett egy lépést. Mondjuk túl késõn. Nem tudom, Arturo helyében én maximum azt csináltam volna, hogy "Gyere szépen, megnézzük megjött-e az eszed, és késõbb majd beszélünk", nem rögtön felszedni a földrõl és csókolózni. A lelövõs részt meg azért túlzásnak tartom. Még Fernando kerüljön sittre? Mondjuk megérdemelné, mert pöppet hülye volt.
Alicante 2012 szept. 16. - 18:58:19 Előzmény suxel
(611/773)
Igazad van!
Egy esetben tudnám elfogadni, hogy Arturoval kibéküljenek ha Teresa mindent megbánna õszíntén, megkövetné Luisát, bocsánatot kérne az anyjától és a környezetétõl, valamint Fernandonak visszaadná a kizsarolt vagyonát, de ez hiú ábránd, mert soha nem fog megtörténni! A pénz, vagyon az Istene az emberek akiken átgázol nem számítanak, ezért a legsúlyosabb megtorlásra számítok a sorozat végén, ha nem így lesz azzal a retek nagyon rossz példát mutat a gyerekeknek, fiataloknak lám-lám így kell élni mint a tökmag és meglesz a jutalmad!
offtopic
ildimix 2012 szept. 16. - 16:04:26
(610/773)
Sziasztok!

Köszi az infót! Szerintem a gyanu árnyékábant hagyhatták volna a híradó után nem is értem minek változtatják meg a mûsorrendet.

Üdv: Ildimix
9/10
suxel 2012 szept. 16. - 07:44:06 9/10
(609/773)
vegul is ha kitagadja nem tekinti a lányának, tudomást sem vesz létezéséröl, szerintem már ugyan mindegy lelövik vagy nem Tecát. Ref így is, úgy is elveszíti öt.

Ildimix: ezen a gyanú árnyékában lesz 17:20tól, de Marichuy elött lesz egy új telemundos, ahogy az rtl2 n is egy telemundos és egy török, a sorozat+n meg Boyer kisasszony alakít tovább. Telenovellában, török sorozatban nem lesz hiány. A török sori egyik fsz-e az itthon is ismert Seherezádét alakító színésznö lesz, az egyik mundose a Canela-páros, a masik mundos meg csupa ismert arcok. cimek alapján: mundosok: bûnös szerelem, kitartó szerelem török: vegso akarat boyeré: bûnös vágyak

Válogass kedvedre
offtopic
ildimix 2012 szept. 16. - 07:13:50
(608/773)
Sziasztok!

Most néztem még szeptember 28-án is lesz 1 rész ez lesz a 152.. Én eddig úgy tudtam a sorozat 151 részes. Gondolom az lesz az utolsó rész, amit szeptember 28-án leadnak. Remélem valami török sorozatot fognak utána leadni.

Üdv: Ildimix
offtopic
ildimix 2012 szept. 15. - 23:29:46
(607/773)
Sziasztok!

Spoiler: én azt befejezést választanám, amiben fernando lelövi teresát, de tudom, hogy nem ez lesz. Arturónak pedig nem kellene megbocsájtania teresának hogy néz ezek után Luisa szemébe? Kíváncsi leszek mit fognak adni a sorozat után. Vajon már pénteken elkezdik az új sorozatot, vagy várnak hétfõig?

Üdv: Ildimix
1/10
Milibindi 2012 szept. 15. - 22:34:03 1/10
(606/773)
Igen valaki írta, hogy SPOILER Fernando bizony két szék közül a pad alá esik, Teresa kegyetlenül az arcába vágja bocsi csak a pénzed kellett Te nem, majd miután megtudja Luisa terhes visszakönyörögné magét, de bizony õ is ajtót mutat neki!
Kíváncsi vagyok a végére annyira nem rossz ez a sori pontozásomon nem látszik de elbénáztam:D Jobban belegondolva lehet még sem lenne jó a lelövés szegény Refugio elvesztette a Rositát a kisebbik lányát az elején, most az imádott férjét, az túl nagy csapás lenne ennek a jólelkû asszonynak ,ha az utolsó családtagját is így veszítené el!
Tudom SPOILER , hogy ki fogja tagadni a lányát, de azért a halála nyilván hatalmas csapás lenne!
offtopic
ildimix 2012 szept. 15. - 22:21:10 Előzmény suxel
(605/773)
Sziasztok!

Az utolsó részben vagyis a péntekiben megkönnyeztem azt ahogy luiza könyörgött fernandonak. Nagyon sajnálom õt nem ezt érdemli hiszen õ mindenkivel annyira kedves. Szerintem a végén fernando egyedül marad mindenki elfordul majd tõle és teresa visszamegy majd arturóhoz. Azért nem írtam spoilert, mert ezt csak én gondolom így egyáltalán nem biztos.

Üdv: Ildimix
9/10
suxel 2012 szept. 15. - 20:13:15 9/10
(604/773)
Hazájában a sorozat fináléja meglepöen magas nézettséget produkált. A sejtésem szerint a nagy többség azt várhatta, hogy bünhödjön meg rendesen. Az alternativ befejezéseknél mindig úgy érzem elmaszatolják a végét, inkább csináljanak egyet s vagy elégedettek vagyunk vagy nem. Remélem nálunk a megbünhõdöset kapjuk, de ha az eredetit akkor nem leszünk elégedettek vagyis elég sokan. Nekem még a boldog vég is megfelelt volna néhány résszel ezelöttig, de már nem.

Vicces, hogy az új sorijában majd egy szende szüzet fog játszani, ruhatára azonban éles ellentétben lesz ezzel.

Jah, és itt is mûszempillája van? Még nem is figyeltem. :)
1/10
Milibindi 2012 szept. 15. - 19:11:22 1/10
(603/773)
Én nézni fogom, de nem Boyer mitt, hanem David Zepeda miatt!
9/10
suxel 2012 szept. 15. - 14:26:19 9/10
(602/773)
Az ilyen nõk mind büntetést érdemelnek, ahogy Rubi is megkapta, amit érdemelt neki is meg kellene.

Amúgy, aki még nem unta meg Boyer fejét, új sorozattal tér vissza a sorozat+ra, ez lesz a Bûnös vágyak.
Alicante 2012 szept. 15. - 11:08:27 Előzmény suxel
(601/773)
"Én olyan jól elszórakozok a sorozaton, hogy Tecus milyen könnyen palira veszi a palikat."
Rubiról /Barbara Mori/ el tudtam volna képzelni, de errõl a s.ggdugaszról nem!
Rubi megkapta a büntetését, elveszítette a szépségét és szegényen, ócska óduban tengette élete hátralévõ részét!
Alicante 2012 szept. 15. - 11:02:12 Előzmény mariejoel
(600/773)
Úgy ámblokk az egészre!
A mostanival is abszolút egyetértek!:-)

Visszatérve a virrasztásra, azért közröhej, hogy ott vannak a vénasszonyok, özvegy, stb. de azért megy a kaszinózás is! Hector fõorvostól nem vártam - aki állítólag arisztrokrata -, hogy pont az imádkozások alatt vonja hangosan felelõsségre Marianot!!!
Ez a sok ömlengés, ölelgetés is már az agyamra megy! A tökmag mély gyászában nem akarta elengedni Fernandotannyira simúlt hozzá, késõbb meg ugyanezt csinálta Arturoval akit még csókolgatott is "válási szándékból".:-D

Elnézem ezt a nõt 40 éves korában már vénasszony lesz, hogy lehetett erre a szerepre pont õt kiválasztani?
9/10
suxel 2012 szept. 14. - 21:19:49 9/10
(599/773)
Én olyan jól elszórakozok a sorozaton, hogy Tecus milyen könnyen palira veszi a palikat. Most hogy Armando úr meghalt, azt vártam, hogy elég nagy csapás lesz ahhoz, hogy megváltozzon, de NEM. Eddig úgy voltam vele, hogy majd jár egy kis Canossat és hepiend, de most már remélem lelövik.
Timike1980 2012 szept. 14. - 19:03:59
(598/773)
Ez a mocsadék annyira gyáva, hogy még Luisát is kerüli...Oké, hogy most közbejött az apja halála, de elõtte???? Meg is jegyezte Luisa, hogy amióta az esküvõt szervezi, azóta alig látta Teresát. Közben meg ugye tudjuk, merre járt.

Remélem a lelkiismerete nem hagyja nyugodni, hogy miatta halt meg az apja...bár neki olyan nincs, a pénz felülír mindent...pffffffff
1/10
mariejoel 2012 szept. 14. - 18:33:48 1/10 Előzmény kazsagx
(597/773)
Én azt hittem Lucia jófej...de amit a 141. részben Arturonak magyaráz...harcolj Teresáért, basszus Luisa meg kapja be? Újabb pácienssel bõvült a sorozat elmebetegeinek népes családja!
10/10
kazsagx 2012 szept. 14. - 01:03:42 10/10
(596/773)
Azért van benne ez a szál,mert már ahogyan írtam is ennek a Teresának semmi sem jó! Ha gazdag volt, akkor Mariánó után vágyakozott, ha Arturónak lett kevesebb pénze akkor az lett a baja! Már az is felcseszte az agyam, hogy most az új projekt,hogy szegény édesanyját szeretné elvinni abból a házból, kiszakítani abból a környezetbõl amit szeret! Egyre jobban nem értem ezt a nõt! Szeretem ezt filmet, meg nézem is, de sokszor már idegesítõ :D
1/10
mariejoel 2012 szept. 13. - 23:47:57 1/10
(595/773)
Pont ezt írtam én is délután, az lenne a minimum, h lesokkolna, majd beleõrülne a bûntudatba. De neeem,ugyanúgy mesterkedik tovább.
Egyébként nem a markukban maradt a Türkiz Hold? Könyörgöm szerelmes Arturoba, pár hónap és újra pénz áll a házhoz, addig is luxusban éltek volna...Minek kellett ezt a Fernando szálat beletenni?
1/10
mariejoel 2012 szept. 13. - 23:44:35 1/10
(594/773)
Én is ezen vagyok kiakadva a sorozatban, h minden pocsék, nulla logika, ha legalább ráírnák, h fantasy akkor elmenne :D Vagy akkor azt, h ez a sorozat egy párhuzamos világban játszódik ahol ezek a normális emberi reakciók :)