pacica 2009 jún. 12. - 10:42:37
(512/1272)
transzplantinátor
pacica 2009 jún. 12. - 10:08:12
(511/1272)
de ez nem poén volt
transzplanterminator ez sem az
offtopic
wukovsky 2009 jún. 12. - 10:05:46
(510/1272)
Sajnos már megelõztek a poénnal, de szerintem akkor is inkább világok harca :$
pacica 2009 jún. 12. - 08:23:01
(509/1272)
transforminátor
offtopic
wukovsky 2009 jún. 11. - 23:30:10
(508/1272)
Volt már korábban is fekete, vagy most lesz elõször ?:$


Minden csak szem kérdése, hogy jól megy-e majd hozzá :)


Egy valamit az elõbb kifelejtettem, a T-3 egyetlen igen komoly pozitívuma azt volt, hogy nem JC mentette meg az emberiséget, hanem JC vezetésével igen sokan. Ott T-x célpontja rengeteg más ember volt!!! És ahogyan ebben a részben is láthattuk, az igazi célpont nem kyle és JC volt, hanem a parancsnoki tengeralattjáró!!!! Amit SN meg is talált, és el is pusztított!!! Amíg nem küldi vissza az elsõ t-800-ast, addig szerintem nem öli meg connort
offtopic
wukovsky 2009 jún. 11. - 23:26:40
(507/1272)
Ha nézegeti az archívumokat Skynet, akkor biztosan tud róla, hogy amikor a chip-et és a kart találták akkor ott valaki meghalt, aki kyle Reese-nek nevezte magát. Sírba ismeretlenként temették, úgyanis se új lenyomat, se fogtérkét, se anyakönyvi kivonat nem támasztotta alá létezését, és a rendõrõrs, ahol kihallgatták, kicsit megrongálódott, nem vagyok benne biztos, hogy a videofelvétel éppen maradt, vagy a jegyzõkönyvet!!! Arnie egy kicsit nullázta a helyet. De egy inteligens gép ezekbõl a dolgokból már össze tudja rakni, és mint a védelmi rendszer szuperszámítógépe szerény véleményem szerint szinte az összes titkos aktához hozzá férhetett, szóval még azt is tudhatta, hogy melyik maffiát bérelték fel, illetve melyiknek adtak szabad kezet, hogy megölje Kennedy-t. Abban, hogy Kyle az apa nem lehet biztos, de abban, hogy Õ védelmezõként érkezett a jövõbõl, abban biztos lehet. Viszont nem zárhatja ki a lehetõséget az apaságot illetõen, ezért valóban gondban van, mert paradoxon állt elõ, ha nincs john connor, nem megy vissza a T800, ha nem megy vissza a t800, nincs chip, ha nincs chip, nincs skynet :$ Szerintem elemezve a biztonsági kockázatot, életben kellett hagynia öket, viszont a fõparancsnokságot szépen lemészárolta. Tapasztalt katonák, tábornokok, mégha ez nem is látszott rajtuk, mert hülyék voltak mint a segg!!!!!! Hiába most már lecsapolták a rossz vért, és elõtérbe kerülnek majd a Guderianok, a tehetség, az ostoba régi westpoint-i birka töcsök helyettt!!!!
offtopic
wukovsky 2009 jún. 11. - 22:43:46
(506/1272)
Én nem is gondoltam volna, hogy szöke vagy! Mármint kivül lehet, de belül biztos nem. Illetve ne értsd félre, nem arra akarok utalni hogy belül sötét vagy :D Szóval a TSCC-ben is mindig jókat szóltál hozzá, és úgy amúgy is. Szóval szerintem Te az okos nõ kategóriájába tartozol, ami sajnos Rád nézve baj, mert a legtöbb pasi fél az okos nõktõl! :(
offtopic
wukovsky 2009 jún. 11. - 22:42:03 Előzmény beo71
(505/1272)
Bale jó színész, de akkor sem jó Connor. Félig meddig le tudtak kötni az akciók, de én a realizmust szeretem, azért szerettem a mátrixot mert a maga módján realisztikus volt. Ha közvetlen közelrõl bele lövök egy acél tárgyba egy nagy kaliberû fegyverbõl egy sorozatot, akkor a szilánkok repeszek és gellert kapott golyók agyon sebeznek. Amikor az ARGO-ban pszicho közvetlen közelrõl lelötte az idióta Jáksó-t, valami merõ vér volt az arca. Itt is ugyan ez van, csak nem vér fröcsögött volna Bale pofácskájába, hanem egy valag acél szilánk. Az ilyen és ehhez hasonló kis apróságok olyan szinten akasztottak meg, hogy nem akartam elhinni, hogy egy ilyen monumentális filmben ilyen CCCCCCCCCCCCCCCCC kategóriájú akció filmes bakikat csinálnak. Realizmus B*meg!!!! Eztet hiányoltam én, eztet. A T univerzum azért volt félelmetes, mert reális volt, ez meg egy mese világ volt, és röhögnöm kellett meg sírhatnékom volt!!!!
offtopic
wukovsky 2009 jún. 11. - 22:30:25
(504/1272)
Hát az nagyon rossz lett volna. Akkor most nem lenne Call of duty, nem lenne Medal of honor, nem lett volna Panzer generál, nem lett volna kelly hõsei, halál ötven órája, piszkos tizenkettõ. El tudnád képzelni ezek nélkül a fiatalságodat, mert én nem!!!! Annak a világégésnek meg kellett történnie :$
offtopic
wukovsky 2009 jún. 11. - 22:28:06
(503/1272)
Hogy ez nekem miért nem jutott eszembe, abban a filmben, amiben Beniciót üldõzi, abban valami pazar volt!!! Ott lettem bele végképp szerelmes :)


Viszont megvan a legjobb.

Claire Forlani, ez egyértelmû!!!!!
offtopic
wukovsky 2009 jún. 11. - 22:25:40
(502/1272)
Ezen még nem gondolkoztam, hogy ki lenne ideális Missis Connor. De abból kiindulva, hogy egészen biztosan egy Sarah karakterû nõ tennél boldoggá, illetve a halálos iram Letie-je. Legyen elbûvölõ harcos amazon. Jolie so so jó lenne, de Õ örökös Lara Croft marad. Én még a millió dolláros bébit tudnám elképzelni :$ (Hilary Swank), hiszen Õ elég amazon típus. Nem lehetne megkérdõjelezni, hogy jó harcos, mert a jövõben a cicababák nem maradnak életben.

Amikor Linda Hamilton megkérdezi Kyle-t a T1ben, hogy a Ti idõtökben milyenek a lányok, a válasz rövid, és tömör: Jó harcosok!!!! Úgyhogy a természetes szelekció révén elõtérbe kerülnének az erõsebb csontozatú, szívosabb, erõteljesebb nõk, akik úgyanúgy elbírják a fegyvereket, és a többi. az agyonkoplalt drogos modellek sajnos végre divatja múltak lennének. És itt nem a vékony nõket akarom lebecsmérelni, nagyon sok sportos vékony lányt ismerek, akik alkatilag ilyenek, itt az önsanyargató vékonyakra gondolok :$

Egyébként tényleg nem tudok ki mondani. Esetleg a fiatalkori Ursula Andress.
offtopic
wukovsky 2009 jún. 11. - 22:09:12
(501/1272)
Én az igazából szerelemmel meg a Rómával gyógyítottam a lelkem :$


Valahogy nem tudtam volna terminátort nézni, mert ha azt nézek, a fájdalmam csak még nagyobb lett volna, hogy azok miért olyan jók, ez meg so so. De úgy, hogy néztem egy könnyed kis vígjátékos romantikát, aztán pedig egy nagyon durva, de nagyon realisztikus történelmi kosztümös sorozatot, helyre jöttem, és adok sanszot a következõ két résznek :)
10/10
beo71 2009 jún. 11. - 15:55:49 10/10
(500/1272)
Általában azzal szoktam kezdeni egy általam nem igazán kedvelt filmmel,amikor több emberrel közösen nézem (nem a legjobb ötlet:tökmag,szotyi,ne má' beszólások )hogy ,azért,ha 8 emberbõl 3 tart ki a film végéig,akkor az csak jelent valamit.Így most is meg kell említenem az igazság kedvéért,most is ez történt,pedig én nagyon csíptem.10/10.
Eleve elõítéletekkel kellett megküzdenem,beleolvastam a véleményekbe és durván lefikázták a filmet,valóságos utálat veszi körül,amit én nem értek.Barátaim közül is többen leszólták,talán emiatt féltem tõle a leginkább,úgy ültem elé,úristen mi lesz ebbõl.Talán éppen emiatt ámultam folyamatosan,én egy kalap szart vártam erre csak élveztem a filmet,minden egyes percét és azóta másodszor is megnéztem és az utóbbi idõk egyik kedvenc filmjévé vált.
A színészek leszólását elve nem értem:Christian Bale Batmannek isten volt,itt viszont mindenki utálja.Nos,szerintem pedig (látva a filmet)az egyetlen ember,akit John Connor szerepében el tudok képzelni,igen ez az eszelõs nézés kell ebbe a szerepbe.Sam Worthington pedig az ajándék,igazán karizmatikus személyiség,imádtam.
Valóban,elfogadom,nem sok köze van az elsõ 3 részhez,de miért baj ez annyira?Eddig mindig a jövõbõl jött robotok dúlták fel megszokott életünket,most újdonságként mi utazhatunk a távoli jövõbe(szenzációs környezetábrázolás)kicsit fordítanak a megszokott sablonon,nagyszerû ötlet,erre az emberek nagy része utálja,mert nem ezt várta.Nehéz megfelelni a tömegnek,ha Õ úgy gondolja neki kell irányítani.
Én,akkor is imádom leírom még egyszer(hadd fájjon a gyalázóknak):10/10.Nem ér fel az elsõ kettõ legendás darabjához(a harmadikat fedje jótékony homály)nem is kell összevetni velük csak elfogadni az új darabot és élvezni a rengeteg új színészt,új megközelítést,más arculatot és a legjobb 2009-ben már John Connor mondja:I w'l be back!
9/10
Zyppho 2009 jún. 11. - 15:51:00 9/10
(499/1272)
Én láttam a trilógiát, és attól függetlenül nekem nagyonis tetszett. Csak hagytam hogy lekössön a film, és észre se vettem ezeket a kis "bakikat" és sztem kár is ezen gyötrõdni. A készítõk mindent kihoztak ebbõl a filmbõl amit csak lehetett. Minden tiszteletem nekik, és ott leszek az 5. rész bemutatóján is, az biztos :P
9/10
izom 2009 jún. 11. - 14:54:18 9/10
(498/1272)
gondolom ha valami bukta azon elgondolkodnak.1992 nem tudom a film pontos cimét kalozos film volt csödbe vitte a terminator 2 készitö filmstudiot carolcot.tehát csak nem mindegy.örülnék ha lenne 5 de az már nagyot szoljon.
5/10
leahmoore 2009 jún. 11. - 14:03:36 5/10
(497/1272)
Nem olvastam sokat a kritikákba, csak felületesen, elõre is elnézést, ha olyanról írok, amit már más is felvetett. Én ahhoz a táborhoz csatlakozok, akik bõven többet vártak ettõl a résztõl. Kétségtelen, hogy jobb, mint a katasztrofálisra sikeredett harmadik, de ez egyszerre volt vicces és szánalmas. (az utolsó 15 perc a maga "mindenkinek jár egy második esély" féle szövegével, jaaaaaaaaaaaajjj!) Én 8 évesen láttam az elsõ részt kalóz német kiadásban, de hatalmas élmény volt, pláne az a sokk, amikor a végén a tûzbõl kikel a gép. (rémálmok miatt egy hétig bánták a szüleim, hogy engedték megnézni) A másodiknak is megvolt a maga terminátoros mivolta, de ebben a részben mintha elfelejtették volna, hogy mirõl is szólt az elsõ kettõ. Zavaros ez az idõutazás is, mert már nem lehet tudni, hogy mi volt elõbb, a tyúk vagy a tojás. *** SPOILER ***Ha nem küldi haza Kyle-t Connor bácsi, akkor nem születik meg... ugyanakkor a skynet halállistáját meg miért is vezette Kyle? Mit tett? Nekem nem volt világos. Ahogy azt sem, hogy ha az elsõ részbõl azt tudjuk meg, hogy egy terminator csak egy parancsnak él: gyilkol, akkor itt miért verekedtek fõként. Bemennek a Skynet fõhadiszállásra, de nem lesz "semmi bajuk". Én azt hittem a Skynet tele van robottal. Tévedtem. (De Arnold bácsi régi verziója azért jó poén volt.) A végén úgy szállnak fel a repülõgépekkel, mintha a Ferihegyrõl indulnának, épp csak frissítõt nem kapnak. De a legfõbb bajom a "jó" terminator volt. Miért volt neki szíve? Nem vagyok doki, de úgy tudom a szív vért pumpál, ami nem volt benne (amikor kifeszítették, csak a fém vázat lõtték, nem volt vér), max olaj. De akkor hogy adhatták neki JC-nek a szivet? *** SPOILER VÉGE *** Szóval nekem zavaros volt az egész koncepció, és csak remélem, hogy Vajna bácsiék nem akarnak még egy pár bõrt lehúzni a Terminator mítoszról, mert amit csinálnak, az a közelében sincs a régi Cameron féle mestermûveknek.
Volt velünk egy lány, aki nem látta az elsõ 3 részt, neki tetszett. Jó neki... :)
9/10
izom 2009 jún. 11. - 14:00:04 9/10
(496/1272)
kész csoda lenne ha folytatni tudnák.lehet még nullszaldosra sem jön ki az eddigi bevétel.fel nem tudom fogni,hogy ilyen tehetségtelen rendezönek,hogy adhattak ilyen kaliberü filmet.az ötödik részröl valo elkepelései borzalom.nem hiszem ilyen eredménnyel lesz abbol valami.30 percnél sem várok sokat.
8/10
iR T-800u 2009 jún. 11. - 12:24:03 8/10
(495/1272)
Annyira nem, gép szempontból kifejezetten kellemes volt. *gonoszan vigyorog* :D
8/10
offtopic
iR T-800u 2009 jún. 11. - 12:18:15 8/10 Előzmény wukovsky
(494/1272)
Viccelünk viccelünk, de mindketten tudjuk, hogy nem Skynet tenne feketelistára! :D Hanem azok ott fenn.
Skynet-nek mi lennénk a legkevésbé veszélyesek, na jó, én biztosan. ^^

Ja, a helyében én is azzal kezdeném, hogy lecsekkolom kikre számíthatok az oldalamon, és azokkal felvenném a kapcsolatot embernek álcázva magam, meg kissé hülyének, hogy ne fogjanak gyanút, és miután 'megkedvelnek' felfedném valamennyire magam, hogy mégse érje õket sokk, amikor kiderül miért is kell a segítségük.

Lehet, hogy a TSCC jelenkori szürkéi mondjuk pont így lettek játszópajtásai. :)

/Privát ment..
8/10
Zsütz 2009 jún. 11. - 11:59:23 8/10
(493/1272)
Kben érdekes figyelni ezeket a heves reakcióitokat. :) Remélem wukovsky nem bánja, hogy reagálok az írására... Habár végülis már több, mint 100 hozzászólásom van, úgyhogy jogom van hozzá. XD Na jó, nem kötözködöm, csak na.
Csak azt sajnálom, hogy én még elég apró voltam, mikor a Terminátor elkezdõdött, és igazából mikor elõször láttam, már "réginek" számított, így aztán nem szenteltem neki nagy figyelmet, sem a másodiknak, a harmadik meg nem nagyon "jött át", ezek szerint azért ahogy hallom, mert nem is volt minek. Így aztán ezt a negyediket a harmadikhoz mértem, ahhoz képest pedig szerintem egy nagyon nagyon jó akciófilmet kaptunk.
Végigolvastam a hozzászólásaitokat, és mostantól figyelem, amíg tudom, és próbálom követni a fonalataitokat, de nem nagyon megy, én nem ástam bele magam ilyen mélyen ebbe az egészbe, de úgy látszik megérné, csak utána a negyediket értékelném alá. Hm. Mérlegelnem kell. XD
Ez mehetne offba, de nem teszem. XD Kitört belõlem, bocsi.