Leonidas 2009 jún. 19. - 10:45:32
(592/1272)
azért Christian Bale színészi játékát lenullázni elég nagy bátorság...
nyilván szinkronosan láttad.
Leonidas 2009 jún. 19. - 10:43:04
(591/1272)
azt írod, hogy hiányzott a sok háború belõle utána amikor meg megtudod, hogy a háborúról fog szólni a másik két rész az meg nem tetszik?

WTF?

te se tudod mit akarsz...nem csoda nem tetszik a film.
Dudu27 2009 jún. 19. - 08:36:44
(590/1272)
Én kicsi voltam ez elsõ 2 résznél de arra emlékszem h nagyon komoly volt az akkori filmek közt.de ez nekem annyira nem jött be hiányzott még sok sok robotka meg háborúúúú!nyálas lett!és lesz még 2 rész ami csak a háborúról szól??? atya ég...
offtopic
wukovsky 2009 jún. 19. - 08:04:34
(589/1272)
Egyébként meg ez a kutyás beléptetõ rendszer is baromság.

Mérleget oda, és aki többet nyom 200 kilónál, annak nem adni több kaját, hanem egy kis plazmát!!! Ennyi bameg!!!!


Az egybe még bele fért, hogy de jó, hogy a jövõben is használunk majd kutyákat, itt a 4-ben nekem az tetszett, hogy használtak mágneses aknákat, habár a titanuim vázas t-800 ellen az mit sem ér, mert csak a vas(acél) mágneses!!!!


Nem arról van szó egyébként, hogy abszolút mélyen szántó gondolatokat várok egy ilyen filmtõl, de nem csak kizárólag akciót. Nekem az kevés. Én arra reagáltam ezt, hogy jó, a történet nulla, a színészi aktívitás 0, na de az effektek öcsém, az effektek!!!
offtopic
wukovsky 2009 jún. 19. - 07:46:03 Előzmény iR T-800u
(588/1272)
Itt látszik meg az, hogy tényleg nem az idõsbb generációnak készült, hiszen megnézed a filmet, az a csali, és aztán végig tolód a játékot, és azon van az igazi haszon!!! :$


Utoljára a t2-höz készült egyszerûcske kis T-s játékkal játszottam, de úgy érzem, hogy végig kell vinnem mind a kettõt :$
8/10
iR T-800u 2009 jún. 18. - 23:41:06 8/10
(587/1272)
"Ami viszont zavaró, hogy a játékban vannak ám finomságok." amik jól jöttek volna a filmben is.. Így értettem.

A Salvation-höz készült játék is tartogathat kiegészítõ dolgokat a filmhez, csak ezért vagyok motiválva, hogy egyszer játsszak vele.
Pedig a filmekhez készült játékok rendre pocsékul sikerülnek..
8/10
iR T-800u 2009 jún. 18. - 23:30:46 8/10
(586/1272)
Természetes, hogy kell mennyiségi is, ha van mibõl elõállítani. De Cam-cica is utalt rá, hogy az nincs, gagyi anyagokból meg nem fog vázat készíttetni a Führer. :D

Akár ez, akár az a SN, egy a lényeg: zseni(k), aki(ke)t nem szabad lebecsülni. :)

A T3 annyiban jó volt, hogy finoman körbeírták mibenlétét.
Ami viszont zavaró, hogy a játékban vannak ám finomságok.
http://www.youtube.com/watch?v=RL-AHxPj9_w
http://www.youtube.com/watch?v=M71iq5r-9ME
Meg még pár, számomra kellemes, mint pl a 850-es újraprogramozás utáni aktiválása.
http://www.youtube.com/watch?v=32HgE5mLbEA
atti1974 2009 jún. 18. - 23:13:34
(585/1272)
Szeretem ezeket a filmeket,de az egyik értékük a látványelemek,érdekes maga a történet is,de annyi logikai buktató van benne,hogy kár ezen mélyen beagyalni.(ettõl függetlenül érdekes és jó amiket írtok,én csak azok védelmébe írtam ezt,akiket "lehülyegyerekeztél")
offtopic
wukovsky 2009 jún. 18. - 22:56:22
(584/1272)
De a minõségi fölény mellé mennyiség is kell, mert sok lúd disznót gyöz, és ez örök érvényû!!!!!


Isten is három személybõl áll. Habár ez rossz hasonlat! :$



Én továbbra is több programként gondolok a skynetre! Minden személyiségnek megvan a maga feladata. Egy vezérkarban is többen vannak, egy hajón is van kapitány, de alatt igen sok döntés hozó, akik leveszik a terhet a parancsnok válláról. Biztos, hogy több alkalmazásból áll a dolog, és remélem erre is választ kapunk. Mert, hogy is mondjam ilyen téren a t-3 nem sok mindent válaszolt meg, illetve nem sok mindent tudtunk meg a skynetrõl :(
offtopic
wukovsky 2009 jún. 18. - 22:52:15
(583/1272)
Mert 14 éves vagy, és egy kis hülye gyerek. Éppen errõl beszélünk, hogy ez a film nektek készült. Jó film, nektek jó :D:D:D:D

Sajnos vannak, akiknél ennél magasabban van a mérce, hogy cgi orgia :$


Legyen bár IR barátomnak igaza, és egy felvezetés volt, a skynet mesteri sakkjátszmájához John Connor ellen, ami csak azután fog kibontakozni :$
8/10
iR T-800u 2009 jún. 18. - 22:41:33 8/10
(582/1272)
Zsír! Erre nem is gondoltam, hogy többszörös/különálló személyiség(ek)ként kell rá tekinteni, és logikus ez is.

Végig úgy álltam hozzá, és még most is, hogy egy nagy önálló tudat, és úgy bánik az irányítása alatt álló rendszerekkel mint polip a karjaival.

Úgy tekintettem a gépet ami (aki?:) Marcus-t felhomályosította, hogy Skynet egyik (úgymond) gyermeke (fejlesztése) egy új tudat, egy speciális feladattal.

Egyébként megmagyarázná az amit mondasz, hogy miért nem választott magának nevet a Skynet. Mert nem tud.

Bár azért van itt nekünk egy John Henry is, aki egy tudat, és a Skynet-et testvérként látta.

De látom mintha egyetértenénk abban, hogy SN a minõségi fölényre törekedett és nem a mennyiségire, mint anno valakik.. közel ugyanazon okból. :)
lazalaci21 2009 jún. 18. - 22:09:30
(581/1272)
Én sok és jó akciókkal teli filmet vártam, és ezt meg is kaptam ebbe a filmbe. Szerintem jó film. Jó azért a Terminátor 1-2 az alap. De én szerintem jó folytatása volt azoknak.
offtopic
wukovsky 2009 jún. 18. - 21:09:08 Előzmény iR T-800u
(580/1272)
Szerintem is páratlanul inteligens a skynet, és mindent szemmel tud tartani. Márt a TSCC-ben is láthattuk, hogy John Henry LA-t és környékét az abszolút ellenõrzése alatt tartja, és közben még a világhálót is figyeli, hogy mik történnek a nagyvilágban! :$


Viszont én skynetet inkább a könyvek alapján szeretem elképzelni, ahol a T1-es verzió van, mert kyle még azt mondta, hogy szuperszámítógépek rákötve mindenre. Vagyis több gép, több program. Minden program felelös valamiért, védelem, támadás, után pótlás, fejlesztés. És az Õ közös, demokratikus, vagy bármilyen döntésük hozza a cselekményeket!!!!

Vagyis skynet platformján több alkalmazás fut, melyek összehangban, egyensúlyban kell, hogy legyenek egymással. Hiszen, ha nincs utánpótlás, nem lehetséges se támadás, se védekezés, és ha nincsenek új fejlesztések, elõbb utóbb nem lesz támadás, csak védekezés!!! És még sorolhatnám az alkalmazásokat :$
offtopic
Valezius 2009 jún. 18. - 14:17:03
(579/1272)
Hehe, én is a körkörösség pártján vagyok.
Tehát amikor John visszaküldi Kylet szerintem emlékszik mindenre, ami történt, és egy nagy hazugság, hogy nincs végzet. :)

A sorsunk az, hogy létrejöjjön a Skynet, és megtámadja az emberiséget, ezen nem lehet változtatni, csak azon, hogy mikor és kik hozzák létre.
8/10
offtopic
iR T-800u 2009 jún. 18. - 11:52:53 8/10
(578/1272)
Tudom, bárhova nézek csak õket látom! :D

én is butapesti vagyok, szerencsére a szélén, így itt még van oxigén, legalább a szmog nem pusztítja olyan ütemben az agyam. :DDD
8/10
iR T-800u 2009 jún. 18. - 11:50:01 8/10
(577/1272)
Elismerem, kimaradt nekem a szíven döfés, akkor mehetett el a fókusz a kamerás verzióban, szóval azt hittem, hogy valahogy máshogy érte a sérülés.

Na de sebaj, ettõl még megpróbálom kimagyarázni magam, ebbõl a hatalmas.. tévedésembõl.. :D

Tehát, Skynet számítógép.. a számítóban van a hangsúly, több értelemben is. T-800 is számítógép, és ebben az értelemben pontos mozdulatokra képes, nemcsak úgy odacsap hogy na, hátha megdöglik. Talán épp te magad mondtad, az automata fegyverekrõl, hogy ki tudják számolni a célpont elmozdulását, és hogy a lövedék hova csapódik be. Közelharc esetén, ez is könnyebb.

Vagyis, ha kellõen megtáncoltatják Connor bácsit, az marhára nem fog elgondolkodni azon, hogy "húú de könnyen jutottam be, aztán meg ki" és abban a hiszemben vezeti a tovább az emberiséget, hogy õ mekkora észlény.
És ez sebezhetõvé teszi õket késõbb, mert azt hiszik Skynetrõl, hogy felelõtlen és hibázik.

Aztán itt jönne képbe Marcus szíve, amit sokan nem értettek minek van. Amire viccbõl azt mondtam, hogy a terv része volt, arra az esetre, ha Connor nem hajlandó csak úgy otthagyni a helyszínt, és kicsit radikálisabban kell rávenni a távozásra.

Igazatok van abban, hogy erõltetett a dolog, de inkább ez legyen minthogy simán szar a film!!! :P
Így legalább magam számára valami értelmet vertem bele, hogy nézhetõnek tartsam.

Õszintén melyik jobb?
> Simán sz.r
> Skynet ennyire aprólékos, precíz, mesteri bábjátékos.

Mellesleg, Skynetnek zseninek kell lennie, hogy ennyi mindent kezeljen, és valószínûleg létszámhátránnyal vezeti a háborút az emberek ellen, ezért muszáj neki észbõl csinálnia dolgokat, mint nyers erõbõl.. Ja és a gépei nem valami okosak, tehát sakkozni kell velük, kitudja hány száz vagy ezer egyedi emberi elme ellen.

Itt persze megjegyezheti valaki ismét, hogy a T2, T3-ban húú mekkora csaták voltak, és milyen sok terminátor.
Amire én, "és?" mi van ha csapatösszevonások voltak? Úgy már az összlétszám nem annyira nagy.

Aztán itt a másik, amit a TSCC-nél is említettem mint költõi kérdést, hogyha a Skynet annyira gyõzni akar, akkor nem lenne egyszerûbb atomot dobni? :)
Tudja hova kell, mivel a katonai rendszerek zömét a háború kezdete óta irányítja, ergo a kémmûholdakkal elég jó rálátása lehet a dolgokra.
Vagy nem lett volna egyszerûbb Marcus-t önjáró bombának megépíteni?
Megtehette volna, mivel nem szedték darabjaira amikor elfogták. Ahogy a T3-ban a 850 reaktora is mekkorát robbant, vagyis ilyen módosítást is végrehajthatott volna.

Az persze magyarázat lenne, hogy számol azzal, hogy a filmeknek folytatásai lesznek, nade ezt így nem lehet beleírni a forgatókönyvbe, tehát okot kell arra szolgáltatni, hogy miért türtõzteti magát, és fondorlatoskodik beszivárgókkal.
A paradoxonok buktatón meg túlzottan nem tanácsos agyalni, azon az alkotók sem agyaltak teljes körûen, mert nem lehet lezárni, éppen ezért paradoxon.

Meg különben is, ha Skynet hülye itt, akkor az extra meggyalázása a kultusznak ami a filmeket övezni és elveszi azt a plusz tulajdonságát ami olyan rettenetes fõellenséggé teszi.

De persze inkább én vagyok a hülye, hogy értelmet keresek egy látszólag értelmetlen filmben, amit a popcornzabáló zombiknak készítettek, hogy legyen min csorgatni a nyálukat az effektek láttán.. :D

Zárásként csak annyit, hogy nem is csoda, hogy a valódi hatalom rabláncra verte szinte az egész bolygót.. ha sokan nem veszik észre a összefüggést a tettek, szavak, szándék között.. és fennakadnak a látszólagos ellentmondásokon amit direkt nekik találtak ki, hogy fennakadjanak rajta.

Szóval, ha jönne egy Skynet, lazán rákefél az emberiség! :D
offtopic
wukovsky 2009 jún. 18. - 11:21:29
(576/1272)
U.I. Majd el feledtem, Janika legtöbb esetben BP-i lakos!!!
offtopic
wukovsky 2009 jún. 18. - 11:20:26
(575/1272)
Összetett játék ez, csak nem vagyok biztos benne, hogy mi gondoljuk jól. Egy átlag nézõ ezt nem fogja tudni felfogni. Ahogy az átlag nézõ a TSCC-t sem tudta felfogni!!!


Johhny, vagy helyileg Janika, bemegy, osztán legyen csihi puhi, fájjonnnn a füle mikoooo kijönnn a moziból, és akoooo juuuuuuuuuuuuu voooooooot a fim. Az agyát se elõtte, se utána nem használta, közben pedig még annyira sem. Na, ilyen film a T4
8/10
iR T-800u 2009 jún. 18. - 10:40:27 8/10
(574/1272)
Marcus pajtás, nem volt gép agyilag, szóval rávenni bármire, pszichológia.

Ha mindezzel amit mondtak neki szembesülnél a helyében, mit tennél? Ha közlik veled, hogy megölted az emberiség vezérét? Nem próbálnád visszacsinálni? :)

Ergo felidegesítik, aztán rohan megmenteni JC-t mielõtt késõ.
offtopic
wukovsky 2009 jún. 18. - 09:45:11
(573/1272)
De csak azért, mert megkéselnek, és nem meglönek!!!!


Egyébként meg nem csak chicago volt veszélyes, hanem new york is.


De chicago olyan szempontból is veszélyes, hogy az egyetlen város volt kb, ami az ítélet nap után nem állt be az ellenállók közé, hanem kikiáltotta a saját királyságát, és beigazolódott a mondás, hogy ember embernek farkasa.

Szóval szép dolog az ellenállás meg minden, de olyan belviszályok lesznek a hatalomért az emberek között, hogy ha ezt a skynet ügyesen használja, simán egymást pusztítjük el!!!!


Én igazándiból a fekete-szürke-fehér filmeket szeretem.


Régen csak fekete-fehér volt.

Volt a velejéig romolott fõgönösz, és volt az angyal szintû föhõs.


De nem ilyenek vagyunk, hanem szürkék, egyszerre jók, és gonoszak is, csak vannak világos szürkék, jobbak, és sötét szürkék, gonoszabbak. Marcus pedig váltakozó szürke volt ilyen szempontból!!!