krisz-1990 2009 nov. 24. - 13:21:44
(911/1271)
Lehet hogy leszeditek a fejemet, de nekem nagyon tetszett. Bár az az igazság, hogy egy elvetemült Terminátor rajongó vagyok, és mindent szeretek ami ezzel kapcsolatos.
norton15 2009 nov. 23. - 20:25:16
(910/1271)
Nem biztos, hogy MCG (miféle mûvésznév ez? A Pussy Galore is jobb volt) nyomatja ezt a marketinget, gyakorlatilag minden második filmmel megcsinálják. De örömmel látom, hogy semmi jóról nem maradtam eme remekmû kihagyásával.:)
Csonger 2009 nov. 23. - 17:50:59
(909/1271)
Elõször a moziban láttam, akkor nagyon tetszett. Most néztem meg másodszor, számítógépen.
Hát moziban nagyobb élmény volt. Monitoron nézve egyáltalán nem volt lenyûgözõ. És így vált észrevehetõvé, hogy ez igazából egy üres film, amely ürességet a moziban a nagy hang- és képhatások fedték el elõlem.
Biggieboy 2009 nov. 23. - 14:12:31
(908/1271)
Szerintem ez eddig a leggyengébb rész a négybõl pedig jó színésznek tartom Christian Bale-t, nem is vele volt baj, egyszerûen gagyi lett az egész film, rengeteg eltérés van a robotok filmbeli felépítésében a terminátor könyvekben leírtakhoz képest, jó lett volna ha elolvasnak néhányat mégis elõbb voltak meg a könyvek mint ez a film. 10/3!!
Biggieboy 2009 nov. 23. - 14:11:58
(907/1271)
Szerinte ez eddig a leggyengébb rész a négybõl pedig jó színésznek tartom Christian Bale-t, nem is vele volt baj, egyszerûen gagyi lett az egész film, rengeteg eltérés van a robotok filmbeli felépítésében a terminátor könyvekben leírtakhoz képest, jó lett volna ha elolvasnak néhányat mégis elõbb voltak meg a könyvek mint ez a film. 10/3!!
9/10
Gustaff 2009 nov. 22. - 21:36:49 9/10
(906/1271)
Nekem kellemes meglepetes volt a film. Nem sokat vartam de sokat kaptam. A remek effektusok magukban ma mar nem hatnak meg senkit (remelem) de itt egy prima tortenetet kapunk melle, csavaros fordulatokkal es az egesz elore kiszamithatatlan. No jo, az utolso 10 percben mar konnyu tippelni a vegere, de addig!
9/10
skillet 2009 nov. 20. - 11:33:01 9/10
(905/1271)
régebben már láttam angolul, most szinkronnal. egyre többször kell már a szinkront is figyelgetnünk, hogy milyenre sikeredett. régen mindenhonnan azt hallottuk, világhírû a magyar szinkron. rendben is voltak, ez tény. sõt. ma viszont már két féle szinkron van nálunk. az elfogadható, meg a teljesen tré. a terminátoré elfogadható. lehet bátran nézni. vannak benne fordítási galibák, de összességében nem rossz.
a film pedig nekem tetszett. már nagyon régóta várunk egy jövõharcra a gépek ellen. belegondolni se merek, mióta. anno könyvet is olvasgattam még a gimiben ami a gépek elleni harcot mutatja be a közeli jövõben. tetszett. egy igazán jó megvalósításhoz, talán kellett is, hogy várjunk, hogy ilyen legyen. mert azért egy ilyen filmhez kell bõven számítógépes munka. és jó lett. arnold figurája is teljesen életszerû. a film története is, ahogy a színészek is rendben voltak. az idõutazós szálat ezer helyen ki lehet kezdeni. de ezt már rég nem tesszük, mert ezt az összes idõutazós filmben meg lehetne tenni. mehetne az elmélkedés, hogy mi lenne ha, meg mi volt elõbb a tyúk vagy a tojás... felesleges. tetszett a film. itt is csak azt tudom mondani, hogy eredeti hanggal jobb, de a szinkront is bátran merem ajánlani. jó film. a 2. rész után nálam ez következik. 9pont. üdv.
filmkaptar 2009 nov. 20. - 10:31:25
(904/1271)
Megjelent a FilmKaptár Magazin 5. száma!

Benne: Terminátor - Megváltás, és még sok minden más...
Letölthetõ a weblapról: http://www.filmkaptar.atw.hu
Véleményeket várunk a fórumon: http://sgforum.hu/forum.php3?azonosito=filmkaptar
offtopic
wukovsky 2009 nov. 18. - 16:33:29 Előzmény kybuck
(903/1271)
Lance-nak olvasási nehézségeai vannak, Arnie-nak meg beszéd nehézségei :D


Egyébként egy posztapokaliptikus környezetben, ahol a gyerekek éheznek,nem jutnak elég táplálékhoz elég valószínûtlen, hogy egy ember akkora amigóvá nöljön, mint Arnie, ergo, aki baromi nagy, az biztos terminátor, lehet hogy pár ember is áldozatul esik, de 90%-a tuti gép lenne :D


Szóval itt az óriási izompacsirta terminátor elmélete bukó, de attól függetlenül, ha el tudjuk képzelni az idõ utazást, akkor talán azt is el tudjuk fogadni, hogy az emberek a jövõben, nem gondoltak erre :P :D
kybuck 2009 nov. 14. - 23:43:21 Előzmény wukovsky
(902/1271)
Azért Lance Henriksen feltûnik a T1-ben, mint gyûrött kopó, akit aztán Schwarzi a többi zsaruval együtt a falhoz szegez a golyószóróval. Én úgy tudom olvasási nehézségei voltak/vannak, valszeg ezért nem tudott igazán érvényesülni, mert nem tudta rendesen elolvasni a szövegkönyveket - és talán a szerzõdéseket sem, ezért szerepelt utána annyi gagyiban - teszem hozzá én nagy gonoszul!:)
9/10
izom 2009 nov. 06. - 21:01:25 9/10
(901/1271)
ok biztos igy van .9 pontot attam akkor mi van. az elözö 3 részt is figyelembe vettem 2.részt nem tulzok vagy 1000-szer láttam a 3 is jo párszor.a szavazásnál nincs megszabva,hogyan kell.elég baj,hogy kilenc.na ennyi.
offtopic
wukovsky 2009 nov. 06. - 07:23:34
(900/1271)
Mentegetõzzél csak, kilenc pontot az 1-4-ig re úgy lehet adni, hogy az

Halálosztó 12 pont
Ítéletnap 15 pont
Gépek lázadása 8 pont
Megváltás 1 pont

össz: 36 pont

Ami osztva 4-el pontosan kilenc pont :D Jah, és hogy éreztessem a megváltás színvonalát, az adható legmagasabb pontszám a 10 pont :D
9/10
izom 2009 nov. 05. - 22:57:08 9/10
(899/1271)
állitolag,az 5-is mcg rendezi de valami hihetettlen szar storyval á valami ilyesmi 2011-be küldené vissza sky-net hadseregét mert már minden vissza mehet élö meg nem élö szántszándékkal cseszi el vajon a filmet.meg londonban játszodna 2009 augusztusban nyilatkozta készül a forgatásra remélem kamu.nagyszerü rendezö most valami nemo filmet készit.mcg féle terminátorra nem leszek kiváncsi.9 pontot 1-4 re adtam osszességében.
1/10
kelemenl 2009 nov. 05. - 16:50:20 1/10
(898/1271)
istenem, de fosch volt
offtopic
wukovsky 2009 nov. 04. - 12:22:25
(897/1271)
Talán azért, mert nagyon jó nyelvérzék, illetve fiatalkori költözés kell ahhoz, hogy akcentus nélkül elsajátíts egy nyelvet, vagy nagyon nagyon hosszú ott tartózkodás. Ez utóbbi már megvan neki, de valahogy mégsem sikerült.


És az angol nyelvnek megvan az a szépsége, hogy egy angol szótár nélkül képtelen elolvasni egy Shakespeare mûvet, mert annyit változott a nyelvük, szóval, lehet, hogy amit Õ most idiótán beszél, 30 év múlva az lesz a normál kiejtés :D
offtopic
wukovsky 2009 nov. 03. - 21:01:16
(896/1271)
nálunk Matísz nagypapát kellett felíratozni, pedig Õ magyarul beszélt :D
offtopic
wukovsky 2009 nov. 03. - 21:00:36
(895/1271)
Már azért jóval jobban beszél, de a kezdeti filmjeiben szinkronizálták õt, viszont mostanra szerintem szinte a védjegyévé vált az akcentus.

Viszont, 3 nagy dolog van az amerikai elnökök terén, amire kicsi az esély:

- külföldi
- nõ
- színes bõrû

A színes bõrre már van precedens, és Hilary Clinton-nak van esélye az elsõ nõi elnökre, Arnie-nak pedig az elsõ külföldire.

Ausztria történelme nem olyan vészes, ez inkább tudatos dolog, hogy Õ nem osztrák, hanem amerikai, mert senki sem szolgálhat két úrnak, hiszen a kettõ közül az egyiket nem szereti.

Õ azt választotta, hogy amerikai lesz, és ha vannak elnöki ambiciói, akkor nem nyilatkozhat németül. Egyébként itt az a vicces, hogy anno, amikor Amerika nyelvérõl döntöttek, akkor a német három szavazattal maradt alul az angollal szemben.

Egy törvény módosítás kell csak, és indulhat az elnök választáson. És ha az USA történelmét nézzük, akkor a bevándorlás, és a bevándorolt tehetségek tették naggyá, tehát simán megszavazhatják a törvény módosítást egy népszavazáson :$
1/10
offtopic
damienisback 2009 nov. 03. - 20:02:18 1/10
(894/1271)
ha kormányzó lett, akkor csak megértik, amit mond :D egyébként amikor Lemmy, a Motorhead frontembere beszél, feliratozni kell, mert olyan durván érthetetlen, amit mond, pedig õ angol...
1/10
offtopic
damienisback 2009 nov. 03. - 17:50:37 1/10
(893/1271)
a végén még szívrohamot kapsz itt nekünk, azt' akkor jól nézünk ki :D

igazából az csak egy példa volt, említhettem volna mondjuk az adórendszert vagy mittudomén.

egy 10-14 éves gyerek, aki egy hentelõgép személyében keresi a példaképét, magasról tesz Arnie politikai pályafutására.

hááát, nem véletlenül határolódik el ausztriától, hiába az a szülõföldje. azért gondolj csak ausztria történelmére. egyébként ha már itt tartunk, akkor anno Bochkor Gábor beszélgetett vele és a beszélgetés elején megkérdezte tõle, hogy németül vagy angolul akar-e inkább társalogni és Arnie azt válaszolta, hogy angolul. szóval valószínûleg többrõl van itt szó, mint a pénz.
offtopic
wukovsky 2009 nov. 03. - 17:14:46
(892/1271)
Mostanában már már túl érzékeny vagyok :D

Ahogyan G.W. Bush Texasban soha sem adott kegyelmet, ha jól tudom, Arnie sem az a megkegyelmezõs fajta :$

Így érte el az igazi csúcsot,hogy politikus is lett, szóval a sport, színészi, és társadalmi szerepet fogják egyben nézni.

Ami pedig Gratz sport csarnokának ügyét illeti, ott megvillantotta az igazi személyiségét, szóval a véleményem tartom!!!