9/10
offtopic
wukovsky 2009 febr. 04. - 15:47:35 9/10
(280/4500)
Na igen, terminátorok, és anti-terminátorok :D
9/10
offtopic
wukovsky 2009 febr. 04. - 15:26:58 9/10
(279/4500)
Igen, azt nem TE írtad, azt mások. A kettõhõz képest minden képpen elmarad, illetve nem marad el, mert más mûfaj, hiszen ez egy sorozat. Vannak laposabb részek, és vannak ütösebb részek, van amikor csak csaponganak a múltban, és van amikor elõre tekintünk a jövõbe.

A fej nélküli lovason pedig lépjünk már túl, nem túl eredeti az ötlet, de valahogy át kellett hozni az idõn a Cromartie-t is. És a T1-ben is láttunk rá példát, hogy javítják önmagukat, pl amikor Arnie megjavítja a kezét, vagy kimetszi a szemét.

Habár én inkább azt nem értettem, hogy a

Spoiler következõ rész:

Doki szemét amikor elviette, az ugyan hogy ültette be, vagy hogy lát át azon, és a többi :D Én inkább ezen gondolkoztam, mint azon, hogy hogy szaladgál fej nélkül, azt elfogadtam annak, hogy más ötletük nem volt, ésmegbocsájtottam nekik :D
1/10
offtopic
damienisback 2009 febr. 04. - 15:20:56 1/10
(278/4500)
nana, én azt írtam, hogy rém gagyi, nem azt, hogy szar. természetesen a terminator filmekhez hasonlítva értettem a dolgot.
8/10
Dantes 2009 febr. 04. - 15:16:57 8/10
(277/4500)
A negatív véleményekre. Nem az a baj ha valakinek nem tetszik, a baj az aki csak fröcsög, fikázik. Nem olvastam mindent végig, de általános jelenség, hogy sokan nem tudnak normálisan véleményt mondani, csak sértõen fikázni.

Nem tudom ki hogyvan vele, de ezt utálom. Ja asorozat meg...nem rossz elmegy, már várom az új részeket( második évadból, persze)
1/10
offtopic
damienisback 2009 febr. 04. - 15:16:26 1/10
(276/4500)
jól meg van csinálva? a hegylakó effektre gondolsz? :P
9/10
offtopic
wukovsky 2009 febr. 04. - 15:15:32 9/10
(275/4500)
Nah ez egy jó kérdés, mert több szintü biztosítás létezik náluk, van egy elvileg alap ellátás, ami semmire sem jó, és vannak szintek. Viszont van benne egy trükk, hogy hiába fizetsz akármilyen jó biztosítást, találnak indokot, amiért nem megfelelõ életmódot folytattál, veszélyesen éltél, tehát nem vagy jogosult a biztosításra, de ezt csak akkor mondják, amikor nekik kéne fizetni, amikor ilyen életmód mellett becsengedet a sok lovét, akkor nem szólnak.


Igen, jóval többrõl szól, nehéz volt megszokni Kulka hangját, és nem is igazán illik hozzá, az eredeti passzolt a legjobban, az az igazi, flegma, mindenkit utálok, mindenki hülye, és kussoljál, én jobban tudom mi a jó neked hang volt :) Sajnáltam, hogy egy ilyen jó szinkron színés, és mûvész távozott az élõk sorából :(

Ami azt illeti tolerálom mások véleményét, csak a stílusát nem mindig. Különbség az, hogy ez a sorozat nekem nem tetszik, meg különbség az, hogy ez egy sz@r sorozat.

Lehet, hogy csak pozitív, de nem ennyi hozzá szólás, habár még nem néztem.
9/10
offtopic
wukovsky 2009 febr. 04. - 15:10:24 9/10
(274/4500)
Igen, természetesen annak szántam :)


Izlések és pofonok, lehet azt mondani, a TSCC-re, hogy nekem nem tetszik, de azt hogy vacak, azt azért nem, mert jól meg van csinálva, csak van aki mást várt, vagy másra számított. Nekem az az egyik kedvenc részem, amikor:


Spoiler S02


Cameron éjszakánként könyvtárba jár, és össze akad egy tripla 8-al a 1920 évekbõl. Választ kapunk arra, hogy mit is csinálnak akkor, amikor mindenki más alszik, hiszen Kester ügynök is ezt mondta, és sohasem alszom, bármikor hívhat
1/10
offtopic
damienisback 2009 febr. 04. - 15:03:47 1/10 Előzmény wukovsky
(273/4500)
nincs azzal semmi baj, ha szereted ezt a sorozatot. azzal már inkább, hogy nem tudod elfogadni más ember véleményét.

szerinted a prison break és a lost topicban csak pozitív hozzászólások vannak?

a dr houset nem azért nézem, mert húdefrankó doki lenne a fõszereplõ, hanem azért, mert jóval többrõl szólnak a részek, mint esetek megoldásáról. nem mellesleg szarkasztikus humor>all

akkor miért is fizetnek egészségbiztosítást(vagy mit) az amcsik?
Swa 2009 febr. 04. - 15:02:32
(272/4500)
Huhh, megdöbbentem, ennyi hozzászóló? Ennyi Terminátor rajongó!
Én meg csak tegnap láttam Sarah elsõ részét. Ígéretes kezdet!
9/10
offtopic
wukovsky 2009 febr. 04. - 14:56:05 9/10
(271/4500)
Ha végig olvasod az összes hozzá szólásom, akkor látni fogod, hogy itt ércelödtem egyes embereken. Szerintem ez egy jó sorozat, és a maga mûfajában a vadmacska is az volt.

A Lost és a szökés is az, csak engem nem tudott egyáltalán lekötni, de ezért nem szólom le.

viszont ha egy sorozatot pusztán csak a nézettségi mutatok alapján ítélünk meg, akkor a szüli felik egy fantasztikus sorozat kell hogy legyen.

Amúgy meg szerintem a legjobb tudományos fantasztikus sorozat, ami most fut, az a doktor house, mert az olyan szinten a képzelet világában játszodik, hogy az már valami ....

Aki ismeri az amerikai egészségbiztosítási rendszert, azt tudja, hogy miért mondom ezt, mert ott aztán nem fognak ellátni téged a kórházban, még ha az életed múlik is rajta, ha nem csengetsz, hiába van akármilyen tutkó biztosításod :$
9/10
offtopic
wukovsky 2009 febr. 04. - 14:51:23 9/10
(270/4500)
Az elsõ részben nem volt emberek társaságában, hanem a kegyetlen gyilkoló gépet, hozta, míg a második részben john-al volt, és john tanította õt, hiszen ez az egyik lényegük, hogy tanulékonyak.

Amúgy meg szakadjuk már el a gépíeségtõl, az a legjobb terminátor, akirõl nem is tudod, hogy az, hiszen akkor tökéletes, ha tökéletesen be tudott illeszkedni.

Az elsõ részre vissza térva, abban cameron még mosolyog, és a többi, utána meg az a fapofa, ez gáz, de ez egyszer már elhangzott, ha jól emlékszem :)

Spoiler S02

Amikor kiakad neki a chip, és azt hiszi hogy ember, akkor még sír is, meg nevet, meg szomorú, teljesen ember :$
9/10
offtopic
wukovsky 2009 febr. 04. - 14:47:22 9/10
(269/4500)
Természetesen változott a jövö, úgyhogy minden változik. Pont ez volt az egy lényege.

A jövõ nem végleges, nincs végzet, csak ha magad is bevégzed. Egy olyan képlékeny massza az egész. Más volt a kép jelentõsége a filmben, és más itt a sorozatban.

Spoiler S02.

Azért hagyta ott a megszenesedett képet a ládikájában, mert már nem volt rá többé szüksége, hiszen átment az idõn, hogy találkozhasson vele.
loradyboy 2009 febr. 04. - 14:45:20
(268/4500)
Látom megy a vita rendesen a sorozat körül. Akinek tetszik az nézze akinek meg nem az ne.Szerintem.A szinkronról meg annyit, hogy ha valóban azt szinkronizálnák le ami eredeti nyelven elhangzik akkor valószinûleg itthon is nagy sikere lenne ennek a sorozatnak.
1/10
black_eagle 2009 febr. 04. - 14:43:47 1/10
(267/4500)
Jól emlékszem, hogy nem volt közben reklám?

Mi történt? :DDDD
1/10
offtopic
damienisback 2009 febr. 04. - 14:36:37 1/10
(266/4500)
"Két féle vélemény van, az enyém, és a helytelen :$"

engem nem zavar, ha valakinek ez meg az tetszik, de amikor ilyen kijelentésekkel találkozom, hadd kérjek már egy saridont...
szerintem nem fikáztam sem azokat, akik ezt a sorozatot kedvelik, sem azokat, akiknek más az ízlésük, mint nekem. arról van szó(részemrõl legalábbis), hogy a terminator filmeket szeretem, így gondoltam tetszeni fog ez a sorozat is. nem így lett.
1/10
offtopic
damienisback 2009 febr. 04. - 14:09:16 1/10
(265/4500)
nem értem miért zavarja egyeseket, ha valakinek nem tetszik az általuk favorizált sorozat/film/zene/akármi. jó az neked, ha az ilyen kijelentésekkel lejáratod magad?
Sárkányölõ 2009 febr. 04. - 13:56:21
(264/4500)
"Hack-elni márpedig csak vírussal lehet..."

Látom értesz a hackkeléshez... :)
1/10
Istenasszony 2009 febr. 04. - 13:51:40 1/10
(263/4500)
Minek ebbõl sorozat?? Nem volt elég a film?
Sárkányölõ 2009 febr. 04. - 13:46:52 Előzmény BonFire
(262/4500)
"Akkor mégis kinek szánták?"

A Terminátor fanatikusoknak :) A témában még sok lehetõség rejlik, ígyis-úgyis oskan fogják emgnázni ha annyira nem is sikerül jóra csinálni.
Sárkányölõ 2009 febr. 04. - 13:45:58
(261/4500)
"viszont a gépet a másodikban játszották a legjobban. Schwarzi az elsõben még nagyon béna volt, a második részre tökéletesítette a gépi játékát"

Én pont fordítva gondolom. Az elsõ részben tökéletes fapofával játszotta Svarci a gépet, míg a kettõben már emberibb volt, ami ugye nem jó a terminálónál :)