Téma: Testcsere

10/10
meso999 2011 nov. 21. - 21:58:25 10/10
(24/84)
Nekem nagyon bejött a film!!! :) végignevettem az egészet, szóval 10/10 :D
6/10
filmróka 2011 nov. 21. - 16:32:31 6/10
(23/84)
Jobbra számítottam, kissé unalmas és hosszú a film, túljátszott és mesterkélt egy-egy jelenet (pl a szökõkútnál). 6/10, egyszer nézhetõs produktum.
7/10
stomachh 2011 nov. 05. - 22:53:34 7/10
(22/84)
Kettõs érzések, mert ebben a spéci témában már vannak jó filmek, így igazán eredetit nem lehet alkotni. Viszont szórakoztatóra sikerült. Kicsit hosszú volt ez a majd' 2 óra, de elviselhetõ mennyiség. Vannak benne hangosankacagós jelenetek (ez mondjuk vígjátéktól elvárás), meg jó dialógusok is. Szerintem megnézhetõ moziban is, de csak kedvezményes napon. Jóindulattal legyen 7/10.
offtopic
Ford Mustang 2011 nov. 05. - 02:16:08
(21/84)
Olivia Wilde sok Affleck porontyot szeretne
Azt üzeni Olivia Wilde Jennifer Garnernek, hogy szüljön minél több gyereket Ben Afflecknek, mert olyan helyesek. Jennifer jelenleg harmadik gyermekével várandós, de Olivia szerint ez még nem elég. - Többen kell, hogy legyenek, mert a kicsiket meg lehet zabálni! - áradozik a színésznõ. - Olyan szép emberek lesznek belõlük, mint a szüleik, s ezáltal élhetõbb lesz a világ.
Jennifer Garner azonban nincs elragadtatva az ötlettõl, szerinte három gyerek már pont elég. - Nekem is két testvérem van, és nagyszerû volt így felnõni. Két gyerek kevés, négy viszont már kész hadsereg, szóval megállunk háromnál.
Olivia Wilde-ot legközelebb egy merész vígjátékban láthatjuk. A Testcserében vonzó ügyvédnõt alakít, aki minden férfi imádatának tárgya, õ azonban Ryan Reynoldsra veti ki hálóját, akiben átmenetileg a Jason Bateman által megformált szereplõ lakozik, ugyanis testet cseréltek.
susan88 2011 nov. 04. - 20:51:52
(20/84)
Igazából én is jobbra, eredetibbre számítottam, hiába kb. lerágott csont ez a testcserés-tanulságos téma, azt hittem csak kihoznak belõle valami jót.De itt még csak semmi tanulságos dolog sem volt benne. A családapa ugyanolyan normális volt, a facér pasi pedig szintén ugyanolyan maradt. Néha volt egy-két poén, de azért nem pótolja a filmélményt, amit az ember várna. Ami jó és valósabb volt, az a házaspárnál történt, hol a férj,hol a feleség nézõpontjából.Nézhetõ, de nem érdemes moziba menni érte, annyira nem éri meg.
3/10
gusztavka 2011 nov. 03. - 14:26:44 3/10
(19/84)
Erre a filmre a szinkron költségét is felesleges volt pazarolni. Egy jót nem tudtam rajta nevetni.
1/10
11messi87 2011 okt. 31. - 23:48:54 1/10
(18/84)
Iszonyat sok káromkodás, durva jelenetek...nem erre számítottam...BA? Minimum +18.
tom991 2011 okt. 19. - 20:03:14
(17/84)
Csekély értelmû medvebocs 2011 okt. 08. - 09:44:45 Előzmény niknikk
(16/84)
Ez ideiglenes majd helyre rendezik a dolgokat a Maci Lacinál is ez volt.Mint most a Testcsere vagy a Csizmás a Kandur címû filmnél http://port.hu/csizmas,_a_kandur_puss_in_boots/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=118977&i_city_id=3372&i_county_id=1&i_topic_id=0
Ford Mustang 2011 okt. 05. - 01:35:27
(15/84)
Olivia Wilde: az internet miatt egyre malacabbak a filmek
Egyre sikeresebbek a csak felnõtteknek ajánlott vígjátékok, amelyek tele vannak harsány, durva poénokkal. Olivia Wilde egy ilyen komédiában lesz látható hamarosan: a Testcserében két férfi vágyának õ a nem is olyan titokzatos tárgya. - Ritka az olyan forgatás, hogy csak ránézek a másik szereplõre, és mind a ketten azonnal röhögni kezdünk - meséli a színésznõ. A Testcsere ilyen volt, szerintem a rontott jelenetekbõl három másik filmet is össze lehetne vágni, mert ilyen brutál poénokkal most találkoztunk elõször. Manapság a vígjátékok egyre kijjebb tolják a határokat, nem számít tabunak már a szex, az anyagcsere vagy a hagyományos értékrend. Szerintem ez az internet miatt van, mert a hálóra bárki föltolhat bármit, és a kommenteket is hiába moderálják, kódolva is lehet malackodni vagy anyázni. Aztán ha valaki jól szórakozik az interneten, a moziban azt várja, hogy a jegy áráért még rátegyenek egy apáttal. Nos, rajtunk ez most nem múlt!
offtopic
Ford Mustang 2011 szept. 23. - 21:25:42
(14/84)
Erre én is gondoltam, könnyen elképzelhetõ.
LKJH 2011 szept. 23. - 20:40:48 Előzmény Ford Mustang
(13/84)
Vagy az Universal is rájött a Warner után, hogy Mo. hibás a torrentek miatt vagy a magyar forgalmazó gondolta úgy, hogy késõbb többet kereshet vele, de mivel Amerikában, addig megjelenik normális minõségben, sokat bukni fog rajta.
offtopic
kata3 2011 aug. 21. - 10:38:49
(12/84)
És ráadásul még igaz is. :-D
niknikk 2011 aug. 21. - 03:10:51 Előzmény kata3
(11/84)
=))
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 16. - 15:58:13
(10/84)
Egyébként meg most látom, hogy elhalasztották november 24-re a hazai premiert? Pedig az újság is október 6-ot ír...
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 16. - 15:53:15
(9/84)
Ryan Reynolds totál nyominak érzi magát
Évente több filmet forgat, idén megválasztották a világ legszexibb férfiújának, mégis egy rakás szerencsétlenségnek érzi magát Ryan Reynolds. - Igaz rám a mondás, hogy szerencséje van a munkában, de nincs szerencséje a szerelemben - panaszkodik a jóképû sztár. Ryan ugyanis úgy érzi, akkor szaladt ki alóla a szõnyeg, amikor eldöntötték Scarlett Johanssonnal, hogy elválnak. Azóta nem találja a helyét, és a munkába menekül. A minap összehozták ugyan Charlize Theronnal, de ez csak kacsa. - Most totál nyomi vagyok, aki tökéletesen alkalmatlan arra, hogy komoly párkacspolatba kezdjen - ismeri be.
Ryan legújabb filmje egy vígjáték, a Testcsere, amelyben gondtalanul élõ nõcsábászt alakít, aki egy reggel arra ébred, testet cserélt jó barátjával, (Jason Bateman), a megállapodott, családos üzletemberrel. Ezek után egymás bõrében kell helytállniuk...
Ford Mustang 2011 aug. 04. - 21:33:42 Előzmény kata3
(8/84)
Nagyon jó a szövege valóban. :DD
offtopic
kata3 2011 aug. 04. - 21:18:29 Előzmény Ford Mustang
(7/84)
***SPOILER***
"A gyerekek olyanok, mintha drogfüggõkkel élnél, egyik percben sírnak, a másikban nevetnek, aztán minden ok nélkül ki akarják nyírni magukat a fürdõszobában. Undokok, önzõk és szórják a pénzedet, tõrnek-zúznak." :-DDD
"Csak azt akartam mondani, hogy írigylem az életeted, Mitch." "Én meg a Tiedet." Bár cserélhetnénk....."
***SPOILER VÉGE***
niknikk 2011 aug. 03. - 00:58:14
(6/84)
Miért, miért, MIÉRT az Olivia Wilde-ot írják az elsõ helyre a listán?
Talán õ a fõszereplõ?! Anyám, már a House-ban is ver tõle a víz, nem is értem, mit keres még a sorozatban, hiszen gyakorlatilag jelen sincs a forgatásokon. Rúgták volna ki, az így spórolt pénzt meg adták volna Lisa Edelstein-nek, úgy talán nagyobb jövõje lenne a 8. évadnak!
Bocs, kissé elkanyarodtam a témától, de jól esett kicsit dühöngeni.
Gõzöm sincs, miért van így elájulva tõle a filmszakma.
Uff.
Ford Mustang 2011 júl. 29. - 17:19:41
(5/84)
Teaser poszter