Téma: Testvérek

advertigo81 2010 máj. 17. - 17:06:10 Előzmény alanis
(551/711)
Kedves Alanis!

Köszönöm a helyreigazítást és a híreket.
Mentségemre szóljon, nemrég kezdtem el tanulni az angol nyelvet,pontosan ezen sorozat hatására. Még eléggé az elején vagyok, igy számomra az angol felirat nem sok segjtséget nyújt - még. Viszont, ha kitartó és elszánt leszek, ez késõbb nem jelenthet már akadályt.

Arról, hogy Rob Lowe kiszáll a sorozatból, hallottam, olvastam. Engem csupán az lepett meg, hogy úgy írták ki, hogy esélye sem lesz a késõbbiekben visszatérni, akár pár epizód erejéig. Vagy ki tudja, lehet, pont õ kérte, hogy így írják ki, mivel esze ágában sincs visszatérni...

Ryan kiírásáról valóban lemaradtam. Viszont, ha így áll a dolog, annak csak örülök. Nem volt számomra szimpatikus, valahogy nagyon nem illett ebbe a családba.

Személy szerint nem bánnám, ha az 5.évad 90 százalékban Kevin/Scotty és Saul-ról szólna. Nagyon megkedveltem õket. Mondhatni csak miattuk nézem a sorozatot. Na jó, azért nem hagyom ki a sorból Nora-t sem. Õ egy igazi tündér. Helyes páros Rebecca és Justin is (Emily VanCampot az Everwood-ban szerettem meg). Ki maradt ki? Ja igen, Sarah (meg az õ Luc-ja)és Holly. Sarah számomra szintén egy rendkívül elbûvolõ nõ (persze Luc nélkül) és Holly. Rendkívül sokoldalú színésznõnek tartom. Ha jól emlékszem, õ a Szökés c. sorozatban is szerepelt. Száz szónak is egy a vége! Türelmetlenül várom az 5. évadot!!!
alanis 2010 máj. 16. - 16:52:08 Előzmény advertigo81
(550/711)
angol felirat már tegnap óta van. :) nekem sokat segít mindig az olyan részeknél, amiket nem értek százasra. magyar változat mindig sokára van. :)

Robert... pedig elég egyértelmû volt, hogy így végzi. bár én is vhol egy újabb infarktusra gondoltam. meglepett ez a fordulat. de nem annyira, mint ami Saul-al történt. na az tényleg WOW volt! nem látta elõre senki.

Calista utána cáfolta ezeket a híreket. bár úgy néz ki, ha lesz 5. évad, a kisgyerekes anyukák forgatási idejét próbálják összehangolni anyai kötelezettségükkel. majd meglátjuk, mi lesz. ha ez azt jelenti, hogy több Kevin/Scotty és Saul lesz és fõleg kevés Luc, én elfogadom. :) ahogy a 4. évad alakult és annak is a második fele, kezdek bízni David Marshall Grantben. remélem marad ez a lendület az 5. évadra.

úgy látom Ryan kiírásáról lemaradtál. :) már nem jön vissza többé a srác. a sztorik alakulásába már nem fért bele többé a karakter. nem mondom, hogy ejtettem érte könnyet. szerencsére az írók belátták, elhibázott lépés volt a behozása. kár hogy erre nem jóval hamarabb gondoltak. ;)
advertigo81 2010 máj. 16. - 11:40:04 Előzmény alanis
(549/711)
Most sikerült megnéznem a 4. évad utolsó részét. Sajnos, egyenlõre még nincs hozzá magyar felirat, de bizonyos dolgokat azért így is ki lehet belõle következtetni.

Nem gondoltam volna, hogy Robert távozását a sorozatból úgy oldják meg, hogy nincs többé visszaút. Ezek szerint, még vendégszereplõként sem számolnak vele a következõ évadban/évadokban.

Egy korábbi cikkben azt olvastam, Calista Flockhart (Kitty) az 5. évadban kissé háttérbe kerül, mivel a színésznõ a családjára szeretne koncentrálni. Soul és Ryan viszont elõtérbe kerül, mivel velük nem sokat foglalkoztak az eddigi évadokban. Személy szerint örülnék, ha Scotty és Kevin is a gyakori szereplõk között maradna. Rendkívül aranyos, szórakoztató páros.

Kíváncsian várom az 5. évadot...
alanis 2010 máj. 13. - 12:24:25 Előzmény David191
(548/711)
Tommy-t én ilyennek szeret(t)em és pont emiatt hiányzik nagyon. a 3. évadot miatta is utáltam annyira. elhiszem, hogy problémák voltak a színésszel és nem nézték jó szemmel, ahogy a magánélete alakult, de ahogy távoztatták a karaktert, enyhén mocskos volt. :(((

még mindig nem nyilatkozott ABC hivatalosan, hogy lesz-e 5. évad. eléggé idegölõ ez a várakozás. annak ellenére, hogy egyre többet nyilatkoznak az alkotók a következõ évad történéseirõl. fura az egész.

na igen a time jump. eléggé elkeserítõ volt elsõre, de majd megkiderül, hogy oldják meg.

Kennyke93: sajna reménytelen a dolog. Viasat csak az 1. évadot vette meg, a nézettséggel nagyon nem volt megelégedve, így úgy döntött nincs tovább magyarul.
Kennyke93 2010 máj. 10. - 06:27:21
(547/711)
Jó lenne ha valamelyik csatorna leadná már az eddigi évadokat magyarul.
10/10
David191 2010 ápr. 30. - 12:15:20 10/10 Előzmény alanis
(546/711)
Nekem a resz nagyon tetszett... Sally es Matthew jok voltak Emmy-rol is lehet szo, de szerintem az iden aki legalabb egy kis jelolest megerdemel az Calista kellene legyen, meg eddig senki sem jatszodta el annyira jol egy rakos felemeit/szenvedeseit mint o.

A dupla reszbol kedvenc jelenetem amikor Nora es Sarah osszekapnak a konyhaban.

Orulok Tommy-nak, nagyon szeretnem ha 5. evadra vissza ter full-time.

By the Way hallottal arrol h nem a sorozat par eves idougrasra keszul (mint a DH a 4 evad vegen?)
alanis 2010 ápr. 11. - 14:01:40
(545/711)
látta valaki a duplarészt? megérte az egy hónapos várakozást. Sally és Matthew egyszerûen szuperek voltak. ha ezért legalább Emmy jelölést nem kapnak, akkor soha.

nem tartozott a nagy kedvenceim közé Tommy a 3. évadtól, de ebben a két részben bevallom õszíntén kedveltem. nagyon is.

viszont az elõre beharangozott flashback-ek nagy részét nagyon úgy fest kivágták vagy megváltoztatták, mert sok minden hiányzott, amirõl elõször szó volt. ;) de ettõl függetlenül ez úgy volt tökéletes, ahogy volt.
advertigo81 2010 márc. 21. - 11:08:26 Előzmény Magenta99
(544/711)
Nagyon úgy néz ki, hogy a Viasat3 nem adja le a többi évadot. Kb. egy hónapja írtam nekik, s megérdeklõdtem, vannak-e terveik a többi évad leadásával kapcsolatban. Választ mind a mai napig nem kaptam. Hiába, a pórnéppel nem szokás szóbaállni. :-((

El kellene gondolkodnia egy-két kereskedelmi csatornának, vajon miért ennyire alacsony a nézettségük. Szinte minden sorozatot félbehagynak, vagy ugyanazt az évadot körbe-körbe ismételgetik. Nem csoda, hogy a nép inkább letölti az internetrõl és megnézi feliratosan, vagy felirat nélkül (aki jól bírja az angolt.) Csak sajnálni és szánni tudom az ilyen csatornákat...
10/10
Tücsök@ 2010 márc. 20. - 23:11:29 10/10 Előzmény David191
(543/711)
Éljen éljen, én nagyon örülök...

És figyelem mit találtam!!!
First Look: BROTHERS & SISTERS Goes Back in Time! 8április 11.i rész) :D

http://thetvaddict.com/2010/03/19/first-look-brothers-sisters-goes-back-in-time/
10/10
David191 2010 márc. 20. - 12:58:25 10/10
(542/711)
En az elejen birtam Sarah & Luc, most valahogy nem vagyok oda ertuk mar, tobb mind valoszinu hogy 5. evadra Luc allando szereplo lesz!
10/10
Tücsök@ 2010 márc. 19. - 21:01:48 10/10
(541/711)
----Spoiler----

Jaj ne Robert ne menjen el ... :(
Viszont Sara-Luc <3 juppjuppjupp!!!!
Magenta99 2010 febr. 28. - 10:23:23
(540/711)
Most már ezt is befejezi a Viasat?
Most vége egy évadnak vagy csak a szokásos "abbahagyom a felénél"-effektus?
10/10
Hannuska 2010 febr. 04. - 21:26:54 10/10 Előzmény alanis
(539/711)
Nem tudom, én szerettem Kevint Robert kampányosaként (vagy miként)... :D Olyan jó vitáik voltak, fõleg az elején. :P

SPOILER

Oh, ne már... Hát akkor most azért mond le, meg lesz Kitty a helyén? Ha megválasztják...
Valószínûleg megölik, én máshogy nem tudnám elképzelni, hogy kiszáll, bár az akkor Kittynek nagy csapás lenne... De máshogy meg... Oh, nem akarom... :(

SPOILER vége...
alanis 2010 febr. 01. - 20:15:55 Előzmény Hannuska
(538/711)
végre a tegnapi részben Kevin kikerült Robert bûvkörébõl! persze hivatalosan nem hangzott el, hogy felmond vagy hasonló, de a Kitty / Kevin párbeszéd lényege ez volt.
hú de hosszú volt ez az egy év, amíg ez az áldatlan állapot tartott. az elejétõl nem éreztem, hogy ez valóban mûködne. örülök, hogy vége a gyötrõdésnek. remélem Kevin visszamegy ügyvédnek. az a neki való feladat.

---------Spoiler-----------

Rob Lowe távozása már hivatalos. minden formában bejelentették. az évad végén távozik. bár még azt nem tudni, hogyan.

---------Spoiler-----------
10/10
Hannuska 2010 jan. 31. - 14:33:03 10/10 Előzmény alanis
(537/711)
Én nézem a 4. évadot, és Rob Lowe távozásáról semmit nem tudok, eddig még benne volt, ma lesz új rész, amit holnap már kb. meg tudok nézni, de a szerepe sem úgy tûnik, mint amit ki akarnának írni...
alanis 2010 jan. 26. - 13:14:40
(536/711)
1. évad megy. a Viasat csak ezt az egy évadot vette meg és adja újra meg újra.

viszont senki sem nézi a 4. évadot???

-----------SPOILER---------------
Rob Lowe távozásával kp.ban senkinek semmi véleménye?
-----------SPOILER---------------
10/10
goora 2010 jan. 26. - 10:20:36 10/10 Előzmény alanis
(535/711)
Szia/sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék. Ami most megy a Viasat3-on vasárnaponként, az melyik évad?
Elõre is köszike
1aida1 2009 dec. 27. - 14:57:05 Előzmény David191
(534/711)
Hali!
Örömmel hallom,hogy
SPOILER
Kitty nem hal meg,és köszi az infót. Mondjuk azért ez sejthetõ volt,nélküle nem lenne olyan a sorozat.
Csak úgy,mint Robert nélkül sem. Olvastam egy másik fórumon,hogy szó van arról,hogy kiírják,errõl tudtok valamit? Mondjuk kb. egy évvel ezelõtt én is olvastam ezzel kapcsolatos híreket,de azt hittem,hogy nincs alapjuk...Remélem nem történik meg,nagyon hiányozna...
Már várom az új részt. Gondolom Kitty rosszulléte miatt az esküvõ is elmaradt :( Meg arra is kíváncsi vagyok,hogy végül Julia,hogy dönt Tommyval kapcsolatban...
Spoiler
alanis 2009 dec. 27. - 10:32:40
(533/711)
egy röpke info:

január 3-tól újra B&S a viasaton. szokásos 3 óra körüli idõpontokban.
10/10
David191 2009 dec. 12. - 12:01:34 10/10 Előzmény 1aida1
(532/711)
Szia

*** Spoiler ***
Nem Kitty egyelore nem fog meghalni, most cast-oltak Cheryl Hines-ot aki Kitty legjobb baratnojet fogja alakitani egyik kovetkezo reszben es segit majd neki megkuzdeni az ujabb komplikaciokkal

*** Spoiler vege ***

Nekem nagyon hianyzi Tommy :(