4/10
dimari 2015 júl. 07. - 18:24:16 4/10 Előzmény feketevipera
(2/2)
Teljesen egyetértek "Feketeviperá"-val.A sorozat elkeserítõen amatõr.A "Tetthely" cím csak megtévesztés.
feketevipera 2015 jún. 09. - 19:58:16
(1/2)
Végül is nincs összefüggés a sorozat részei között, de azért talán jobb lenne, ha nagyjából sorrendben vetítenék az epizódokat, meg nem csak ugyanaz a 3-4 menne mindig. (Arról nem is beszélve, hogy a régi sorozat talán jobb volt, ha jól rémlik, akkor Götz George nyomozott, plusz az nyugatnémet sorozat volt, nem osztrák.) Igazából nekem Krassnitzer kevésbé izgalmas és szimpatikus, inkább modorosnak tartanám a játékát, bár amúgy az is lehet, hogy ilyennek írták meg a zsaru figuráját. A sztorik sem igazán érdekfeszítõek, legalábbis amiket eddig láttam, azokon kb. el lehetett volna aludni. Egy idõ után szerintem ennél a résznél is nagyjából ki lehetett sakkozni, hogy mi történt, szóval valami azért hiányzott, hogy ne egy tucatkrimit lássunk. Érezhetõ az, hogy azt a nagyjából 80-90 percet kell kitölteni valahogyan, így idõnként némileg belassul az amúgy sem gyors sodrású cselekmény, a szereplõk sem igazán tûnnek kifejezetten értelmesnek vagy egyéninek. Egynek elmegy, de számomra inkább gyenge közepes, nem sok eredetiség akad benne.