kishawer 2010 szept. 01. - 10:17:24
(175/655)
Stallone
kishawer 2010 szept. 01. - 10:16:17
(174/655)
Szerintem jó film volt! Az egyedüli dolog ami nem tetszett, Stalone agyonplasztikázott arca! Rossz volt ránézni!
10/10
Power100 2010 aug. 31. - 23:59:04 10/10
(173/655)
engem már a szereplõk a film értékelését 10-esre tették, és alapjában is tetszett, úgyhogy ennyi
Csonger 2010 aug. 31. - 22:09:10
(172/655)
Holnap végre megnézem, vááá!!! Már több mint egy éve várok erre!! :D
Remélem, hogy atis840 véleményével fogok egyetérteni. :)
zool1981 2010 aug. 31. - 22:05:06 Előzmény Abonya
(171/655)
Több poént?Ez nem vígjáték!Különben is,már marhára unalmas,hogy a mostani akciófilmek 90 százalékában -miközben mindenki lõ mindenkire- jobbra,balra poénkodnak.Nekem nagyon tetszett a film,ajánlom mindenkinek,fõleg a régi,igazi sztárok(Stallone,Rourke) rajongóinak.Nagyon jó lett...
10/10
atis840 2010 aug. 31. - 20:31:14 10/10
(170/655)
Te nem szereted az akciófilmeket! Ha szeretnéd, akkor nem írtál volna ilyeneket!
A legnagyobb hülyeség, amit egyébként sok emberben nem értek meg, hogy: Story=0
Kérdem én minek egy jó koreográfiákkal felszerelt, lövöldözõs, verekedõs, zúzós filmben jó story?? Ha story kell akkor nézetek thrillert, vagy valami B kategóriás akciófilmet, ahol lehet, hogy többet érnek el azzal, hogy a storyra építenek mindent, és a zúzósabb jelenetek helyett több beszélgetést tesznek bele lásd: Kiképzés c. film! Ide nem story kellett hanem tökös színészek még tökösebb beszólásai, izomagyúak látványos összecsapásai, (amik nagyon jól mutattak) robbantások, mindenféle fegyver harc közben lévõ bemutatásai, annak szépségei( Statham késdobálásai aranyat értek, a gyors pisztoly lövések Stalone-tól szintén, és nagyon tetszett még Terry Crews golyószórósa(tököm tudja mi a fegyvernek a neve) a végsõ akciónál). egyetlen egy fegyvert hiányoltam egész filmben az pedig a mesterlövész puska! Amúgy lehetett is volna helye a filmben szerintem, fõleg a végjátékban, amikor elkezdtek behatolni az épületbe...sajnáltam, hogy nem találták fontosnak a mesterlövész szerepét, és hozzá egy megfelelõ karaktert, aki távolról küldené! Viszont összességében ez a bosszú story, és a nõ kiszabadítása bõven megfelelt storynak ehhez a filmhez! Mert milyen elõzménynek kellett volna még lennie, ha adott a banda, a gerillás harcstílusuk, amit én amolyan commandosos csapathoz hasonlítottam kb. ??? Az egészben az volt a legnagyszerûbb ötlet egyébként, hogy egy ilyen csapatot akart Stalone, és nem követte el azt a hibát, mint a Ocean's eleven-ben, ahol szintén nagyon sok volt a sztár-színész, de mégis ott fele annyira nem volt érzékelhetõ a szereplõi karakterüknek a fontossága! Tudom itt sem volt túl sok karakter, volt akit tényleg csak bemutattak, hogy igen õ még él (gondolok itt Bruce Villis-re, Arnie-ra, és Steve Austin-ra is)
de szerintem 5 színésznek nagyon megtalálták a karakterét, amit nem is volt könnyû szerintem ebben a filmben: Stalone, Statham, Li, Lundgren, és Rourke!Õket élmény volt nézni, mind akció jelenetben (ugye kivéve Rourke-ot) vagy éppen beszólásaik miatt, Rourke meg alapból egy nagyon szimpatikus figura lett szerintem a pipájával együtt:)
Úgyhogy színészi játék terén a fiúk azt adták, amit egy akció film megköveteli!
Ami lerontja a filmet valamelyest az a CGI! Valahogy úgy tudom elképzelni az egészet (lehet, hogy nincs igazam) hogy a rengeteg színészt kifizetve, erre már kevesebb pénz jutott! A poénokról annyit, hogy egy akció filmhez képest elég jók voltak(most nem Spoilerkedek, de legalább 6 olyan szitu volt ami qrvára ütõs lett, fõleg Li beszólásai tetszettek a hülye családjáról:)), ha több lett volna belõlük, akkor az már lehet, hogy a filmet is más kategóriába rontja!
Úgyhogy az összkép számomra 9/10, de én ha jól érzem magamat egy film alatt, akkor mindig felfele kerekítek, és nem azon agyalok, hogy miért adjak inkább 9-et a kibaszott nagy hangulatomban, ami a film végéig megvolt!!!!!
Még annyi, hogy sok név kimaradt valóban: Bruce(csak mellékszerep ugye), Seagal, Norris, meg emlékszem az elõzõekben felmerült Van Damme neve is(aki egyébként ha jól tudom szerepelt is volna, csak visszamondta). Igen õk nagyon jó színészek, szeretem is õket, Chuck köcsögöt kivéve:)(ez szubjektív unszimpátia sajnos:)) de külön-külön, és saját filmjeikben. Itt milyen szerepet lehetett volna nekik adni nekik szerintetek? Szerintem nagyon kilógtak volna a képbõl sajnos, nem a színészi tehetségük miatt, hanem mert nem illettek ehhez a kigyúrt osztaghoz, hacsak nem mellékszereplõként. Még talán Van Damme lett volna jó ha elvállalja....
norbitron 2010 aug. 31. - 20:17:49
(169/655)
Beharangozták régen,vártam is nagyon,meg is van,de még nem néztem meg!Erre itt leszólják!Hát,én akkor is megnézem és remélem visszaírhatok valami szépet azoknak,akik leszólták!
Seagal sajnos menedzseri összetûzés miatt maradt ki,Norris pedig azt hiszem játékidõminimum miatt,de lehet,hogy fordítva!A lényeg,hogy hiányoznak belõle,így látatlanban is!
TonySoprano86 2010 aug. 31. - 19:05:55
(168/655)
Szerintem is nagyon jó akciófilm, aki mást mond az nézze Harry Pottert, az Alkonyatot meg a sok mai szart, a kis nyálgép buzeránsokat, meg aki nagy mély alakításokat vár az ne akciófilmet nézzen és kritizálja lefelé, hanem az keressen más mûfajt! Amúgy Bruce meg Arnold tényleg szerepelhetett volna többet, akár fõszereplõ státuszba is Sly mellett! Akkor még nagyobb durranás lett volna a film, fõleg ha még sikerült volna megnyerni Chuck Norrist és Steven Seagalt, mert akárki akármit mond õk voltak a 80as, 90es évek legnagyobb akcióhõsei. Ez az 5 ember még így öregen is hitelesebbek egy akciófilmben mint sajna a mai színészek. Egy a lényeg hajrá Sly ilyen filmeket akarunk még minél többet, a klasszikus akciófilm receptek alapján!!!!!!
Kiernan 2010 aug. 31. - 18:44:16
(167/655)
Ez a film "A háború kutyái" (The Dogs of War, fsz. Christopher Walken, Tom Berenger) újrafeldolgozása.
10/10
Gyuri04 2010 aug. 31. - 14:22:42 10/10
(166/655)
Nagyon korrekt film,olyan mintha Stallone megcsinálta volna a Rambo 5-öt több zsoldossal,és poénnal.Persze tényleg játszhatott több jelenetben Arnold,na de Brucce-is.
10/10
nonecka 2010 aug. 31. - 12:56:00 10/10
(165/655)
Szerintem is rohadt jó a film csak Kár h Arnold egy jelenetben jáccik. Persze a sztori lehetne jobb meg minden de ez egy akcio film. Mit várunk?
10/10
izom 2010 aug. 31. - 12:23:51 10/10
(164/655)
OK BIZTOS NEM 5 FT A FILMET MEG IS KELL VENNI,DE SZERINTEM LÉPNI IS KÉNE VALAMIT FORGALMAZÁS TERÉN MER MANAPSÁG JO PÁR FILM MIRE ELJUT HOZZÁNK ADDIGRA 16 FÉLE MINÖSÉGBEN LEHET HOZZÁ JUTNI.

MÁRA MÁR ODÁIG JUTOTTUNK HOGY MULTI-PLEX MOZIT IS BEZÁRNAK.

TISZTÁBA VAGYOK VELE,HOGY EGGYIK NAPROL A MÁSIKRA NEM FOG JAVULNI A HELYZET.
10/10
izom 2010 aug. 31. - 11:58:55 10/10
(163/655)
NA UGY NÉZ KI OKTOBERRE LESZ.AZÉRT ASZT NE MESÉLJÉK-BE NEKEM VAGY BÁRKINEK NEM TUDTÁK VOLNA AUGUSZTUSRA BEMUTATO ELINTÉZNI.MIKOR ALKONYAT ÉS POTTER HENRY MÁR USA BEMUTATO ELÖT NÉZHETIK MAGYARORSZÁGON.
9/10
qwertzz 2010 aug. 31. - 11:52:02 9/10 Előzmény Abonya
(162/655)
Nem értelek, lehet, hogy azért, mert NÕ vagy. :-) Ez miért is nem egy jó akciófilm? Mondanál egy olyat, ami szerinted jó? Kíváncsi vagyok. Amúgy ebben a filmben minden rendben van, még a "lelkizés" is a közepén, hiszen az a jelenet éppen passzol Mickey Rourke-hoz.
1/10
Abonya 2010 aug. 31. - 09:55:04 1/10
(161/655)
Ja, hogy ez még itthon nincs a mozikban?
Horvátországban láttam, ott már kb. két hete megy.
1/10
Abonya 2010 aug. 31. - 09:44:49 1/10
(160/655)
Borzalmasan rossz.
Összhatás nekem 1/10.
Story 0
Színészi játék 0
Effektek 8/10

Jaja, akciófilm, mit vártam...
Asszem pl. több poént. Nem vártam pl., hogy az agg akcióhõsök film 3/4edénél elkezdenek lelkizni:)))
A lezárás, a sok robbanás, házledõlés, stb..., hát ja, hiteltelen, de ha legalább izgi lenne, csakhogy nem az, feszültség 0.

(Nõ létemre igenis szeretem a JÓ akciófilmeket, ez nem az.)

Ajánlom: elvakult Stallone rajongóknak, és kizárólag nekik.
TonySoprano86 2010 aug. 31. - 08:20:37
(159/655)
Nagyon jó film! Stallone a Rambo után ismét összehozott egy kõkemény akciófilmet, remélem folytatja még a diadalmenetét és megmutatja ennek a sok mai nyálas "akciósztárnak" hogy még mindig õ a legnagyobb! Amúgy én se értem, hogy miért nem mutatják be Magyarországon, de mit is várjon az ember, a sok nézhetetlen élvezhetetlen szarokat viszont egy az egybe bemutatják a legnagyobb reklámkampányokkal meg mindennel ahogy kell, hogy hagy nézzék a sok hülye, a jó filmekkel meg szaroskodnak utána meg jön a sírás hogy nincs jegybevétel meg nem veszik a dvdket!
sültkrumpli 2010 aug. 31. - 01:18:54
(158/655)
Micsoda nagy nevek...
9/10
qwertzz 2010 aug. 31. - 00:36:59 9/10
(157/655)
Én sem bírtam tovább várni, és megnéztem, bár jobb lett volna moziban nézni. Mind1. Szóval vannak benne nagyon jó jelenetek. Összességében 9/10-et adnék rá. Azért nem semmi, hogy Stallone össze tudta ezt hozni! Remélem lesznek még hasonló filmjei! Jó volt Schwarzit is látni! :-) És amiért csak 9 a 10bõl nálam: SPOILER -> Általában sok akciófilmben van így, hogy a végén csak lövöldöznek meg robbantgatnak össze-vissza, és az egész valahogy össze van csapva, pedig elõtte nagyon erõs 60-70 percet láttam. SPOILER vége. Ezzel együtt ez is egy klasszikus akció film, amit késõbb is örömmel fogok megnézni.
8/10
Penpumpa 2010 aug. 31. - 00:04:30 8/10
(156/655)
Megnéztem a filmet, és számomra nem volt valami kiemelkedõ alkotás. Néhol unalmas volt. Az akciójeleneteket is keveselltem. Amik voltak, azok viszont nagyon jók voltak.