10/10
74Szixi 2017 dec. 30. - 19:54:54 10/10
(6/66)
Fantasztikus film. Nagyon jó történet, szenzációs színészek, dalok. Végre egy jó film, teljesen a hatása alatt voltunk. 20 éves fiam pont úgy élvezte, mint én.
10/10
SBarbi 2017 dec. 29. - 20:06:23 10/10
(5/66)
Imádtam! :)
8/10
Muya 2017 dec. 28. - 21:38:49 8/10
(4/66)
Megláttam a plakátját és tudtam, hogy jó lesz, de azért féltem a zenéktõl. Nem is gondoltam, hogy ennyire magával fog ragadni. Azért ez a Jackman egy igazi tehetség. Logan után ez a szerep, egy teljesen más stílus és mégis fantasztikusan adja el magát. Mondjuk az Efron gyerekrõl sem gondoltam volna, hogy a bugyuta izompacsirta szerepek után megállja a helyét egy ilyen filmben. Szerintem lehetett volna hosszabb is, mert túlságosan belezsúfolták a történéseket ebbe a játékidõbe. Ez a film az elfogadásról is szól, de nem ez az elsõdleges célja. Pl a fehérfiú-négercsaj szerelme egyáltalán nem volt terhelõ. És a jelenetük a kötéltánccal kifejezetten tetszett. A mai zenei stílussal megfûszerezve a dalok szerintem nagyon jók lettek. Élvezetes volt hallgatni, és nézni is. Bebizonyították, hogy van élet a cgi-s filmek után is, és igény is van az ilyenfajta filmekre.
9/10
Lee4444 2017 dec. 26. - 06:34:09 9/10
(3/66)
A musical-ektol kiraz a hideg, sot, mar azt is nehezen viselem el, ha van egy betetdal egy filmben.
Erdekes modon itt kifejezetten szorakoztattak a zenes reszek, valahogy
belesimultak a tortenetbe, ami egyebkent vegig lekoti a figyelmet. Csak ajanlani tudom.
9/10
orizatriznya 2017 dec. 26. - 01:56:33 9/10
(2/66)
Hasonló élmény volt, mint a Pappa Pia: a kritikusok erõbõl fanyalogtak, de igazából a film azt adja, amit ígér. Sodró ritmusú, fülbemászó dallamu zene, kedves történet, szép/csinos fõszereplõk. Nekem 9 pont.
sornersby 2017 júl. 22. - 13:52:22
(1/66)
Hugh Jackman színpadi musicalszínészként kezdte pályáját, és azután sem felejtette el a tánclépéseket, hogy Hollywood beszippantotta. A szuperhõsfilmek és durván drámai szerepek mellett is megõrizte ezt a vonulatot a pályáján, pár éve még Golden Globe-ot is kapott A nyomorultakban nyújtott alakításáért. Most, hogy a sötét és meglehetõsen nyers Loganben végleg eltemette Farkas figuráját, ismét színesebb visszatér a musicalek könnyedebb és színesebb díszletei közé.

A The Greatest Showman P.T. Barnumról, a Barnum and Bailey Circus alapítójáról szól, akit a kényszer vitt rá arra, hogy feltalálja a show bizniszt. Elbocsájtott bürokrataként villant be neki az ötlet, hogy saját társulatot kell verbuválnia a társadalom kitaszítottjaiból.
Mindenki különleges, és senki nem hasonlít a másikra. Ez a mûsorunk lényege - fejti ki Barnum a filozófiáját az elõzetesben.

A filmhez a Kaliforniai álomért Oscar-díjjal jutalmazott Benj Pasek és Justin Paul írt betétdalokat, de ezeket még nem hallhatjuk az elõzetesben. Legkésõbb karácsonykor azonban minden kiderül.

Official Trailer | 20th Century FOX - http://www.youtube.com/watch?v=AXCTMGYUg9A

Bemutató dátuma: 2017. december 28.