nekimaily 2014 okt. 20. - 20:09:36 Előzmény barna pólós
(635/915)
'De lehet, hogy én tévedek.'
Teljesen biztos.

'Esetleg, ha teljesen pszichopata a lány.'
Az volt szegény.

'Gondolom, azért lõtte ki ezt a kis játékrakétát, hogy meggyújtsa a gázt.'
Nyilván. De *honnan vette*? De OK, ez végülis elképzelhetõ.

'De ha rálõ a tartályra, az is szikrát okoz.'
Csak hiába. A robbanáshoz elég szûk határok között (2,5 - 9,5%) kellene lennie a gáz arányának a levegõben: http://hu.wikipedia.org/wiki/Prop%C3%A1n
nekimaily 2014 okt. 20. - 20:09:18 Előzmény mushi
(634/915)
Vicces, hogy még mindig azt hiszed, bármi közöd is van hozzá.
Netán még mindig nem bírtál megszabadulni attól a téveszmétõl, hogy ezek a fórumok csak a gyönyörtõl elalélt rajongóknak vannak fenntartva? ):O
Vigyázz, mert volt már, aki ráfaragott az ilyen makacsságra! Ha azt mondják, hogy csak nézd a virágokat, ne fogadj szót, inkább szaladj el! );-P
barna pólós 2014 okt. 20. - 19:40:14
(633/915)
A logikátlanságokra jobb, ha már most felkészül. Még arra sem nagyon jönnek rá a sorozatban, hogy össze kellene fogniuk. De valamitõl nyilván érdekesnek kell lennie.
Sz Peter 2014 okt. 20. - 18:14:30
(632/915)
És kemény két részbõl leszûrted, hogy mire épül a sorozat? :)
1/10
offtopic
huanmigel 2014 okt. 20. - 17:52:06 1/10
(631/915)
Na meg azert az a resz sem semmi mikor tok lazan a teton hagyjak az egyik tarsukat, es csak a fekete srac szalad vissza neki segiteni...
Meg mikor erkezik a taborba az uzenet, hogy bajban van a csapat masik fele, aztan konkretan egy ember hatasara mindenki leszarja mivan a tobbiekkel
En azthittem ez a film majd arra fog epulni hogy ilyen idokben az emberek igenis osszetartanak
De hat, tevedtem
1/10
offtopic
huanmigel 2014 okt. 20. - 17:50:17 1/10
(630/915)
Hat ez nagyon rossz!
Lattam az elso eved, elso 2 reszet, spoilerekkel tarkitva elmondom velemenyem!
Nos amit kimondottan viccesnek tartok, azaz az a resz amikor a rendortol kerdezik, hogy honnan jott, aztan annyit valaszol, hogy "messzirol" -.-
Ugyan mi oka volt titkolni?!
Az se volt semmi mikor a zombi feldarabolasahoz keszult szinten a rendor, elotte elvette az iratait mondott egy s mast rola azok alapjan, aztan elkezdte darabolni - ennek mi ertelme volt?!
Elmondjak vagy 5x hogy a "jarkalok" csak szagra es hangra mennek
Aztan amikor zombi verrel bekenve kozejuk mennek, a jarasukat utanozzak - miert?! :D
Koszonom szepen nekem, ennyi eleg volt ebbol a gagyi sorozatbol
A jatekhoz kepest ez egy csalodas, szamomra...
9/10
Bogoj 2014 okt. 20. - 16:23:01 9/10
(629/915)
a kislány már korábban is patkányokkal etette a zombikat. itt kiment, és egeret vitt az egyiknek, hogy megetesse. az udvaron fogócskázott eggyel, és amikor carol nemtetszését mutatta, teljesen kikelt magából.
igen, egy normális ember nem viselkedik így, de õ igen. valószínûleg azért, mert nem volt normális. és pont ezért képzelhetõ el, hogy megölte a testvérét. nem szórakozásból, nem poénból, hanem mert úgy érezte, hogy a kislány zombiként továbbra is a játszópajtása lesz. nem rosszindulatból tette, és pont ez tette õt veszélyessé. nem lehetett neki elmagyarázni, hogy a zombik veszélyesek, mert õ másképp látta, és ragaszkodott a saját véleményéhez...
9/10
Bogoj 2014 okt. 20. - 16:17:31 9/10 Előzmény nekimaily
(628/915)
milyen sár?
a nõ nem dzsungelharcos, hanem a zombik között akar elvegyülni. az nyilvánvalóan igaz, hogy ilyen tisztára nehéz lemosni magáról ilyen gyorsan a zombibélt, vért, akármit, de el lehet képzelni, hogy ott a végállomáson megmosdott, mielõtt elindult volna onnan...
barna pólós 2014 okt. 20. - 13:23:50
(627/915)
Nem hiszem, hogy egy kb. 13 éves lány késsel (!) kinyírja a saját húgát, poénból. Ilyen nincs. És ilyen kis korban a pszichotikus állapot még nem olyan nagy fokú. De lehet, hogy én tévedek. Esetleg, ha teljesen pszichopata a lány.

Gondolom, azért lõtte ki ezt a kis játékrakétát, hogy meggyújtsa a gázt. De ha rálõ a tartályra, az is szikrát okoz.

Én WD-rajongó vagyok egy fokig, legalábbis nézem, de nem vagyok fanatikus. Nem tudom, vannak-e egyáltalán olyanok, a sorozatok alapvetõen nem olyan jók, mint a filmek, egyik rész jobb, másik rosszabb.
10/10
mushi 2014 okt. 20. - 01:35:04 10/10
(626/915)
vicces, hogy két olyan ember beszélget itt, akik közel sem rajongóik a sorozatnak...
nekimaily 2014 okt. 19. - 20:32:13
(625/915)
De, elteszi, és nem õrült, "csak" pszichotikus. Van az úgy másokkal is, szerencsére nem ilyen szélsõségesen. );-D

Mellesleg a húga volt a kicsi. Tulajdonképpen te mit is nézel?
nekimaily 2014 okt. 19. - 20:31:56
(624/915)
Golyóval alighanem hiába lövöldözött volna napestig. Éppen a rakéta volt a logikus választás, már ha eltekintünk attól, hogy honnan is volt éppen nála.
barna pólós 2014 okt. 19. - 07:38:00
(623/915)
Azért egy 12 éves forma lány nem nagyon teszi el láb alól azt a kisebb gyereket, aki, nem tudom, hogy a rokona vagy a barátnõje volt, de jóban voltak. Késsel... ami elég brutális. Sõt, õ inkább már 14 vagy több is lehetett, tehát megérti a felnõtt dolgokat. És még egy õrült lány sem hiszi, hogy a zombik ugyanolyan emberek, mint õ, és a barátai.
barna pólós 2014 okt. 19. - 07:32:24
(622/915)
Legutóbb a tartály felrobbantása kis rakétával, ami pont ott csalódott be... ahelyett, hogy még egyszer rálõtt volna.
nekimaily 2014 okt. 18. - 19:27:58
(621/915)
Pedig az - némileg paradox módon - éppen a hihetõbb, "reálisabb" események, ill. az erõsebb részek közé tartozott. (És távolról sem szórakozásból csinálta a kiscsaj.)
Az már sokkal kevésbé reális, hogy évekig senkinek nem jut eszébe egy pár nyamvadt elemes adóvevõt zabrálni valahonnan, holott - ha csak villanásnyira is, de - említik korábban. (Kész csoda, hogy most végre elõkerültek; látszik, kinek van valóban magához való esze! ];-D )
És sorolhatnánk még a hasonló ökörségeket napestig.
barna pólós 2014 okt. 18. - 18:18:05 Előzmény Sz Peter
(620/915)
Azért vannak értelmes filmek, sorozatok is, ahol a legtöbb szereplõ értelmesen viselkedik. Pl. mátrix, hogy csak egyet említsek. Az, hogy mondjuk egy 11-12 éves lány késsel végez egy kisebb lánnyal szórakozásból, ez pl. elég erõs.
nekimaily 2014 okt. 18. - 17:19:34
(619/915)
Na várj egy kicsit, segítek:
- ennyi "energiát" igazán megér az érdeklõdõk hiteles tájékoztatása;
- a probléma nem az enyém, hanem a sorozaté;
- mégpedig az, hogy nem csak (és nem elsõsorban) az *én* elvárásaimnak nem felel meg, hanem az életszerûségnek, a logikának és a hitelességnek.
Amúgy nézhetõ, látványos csihipuhi, de sajnos elhanyagolható mennyiségû érdemi drámával.
Sz Peter 2014 okt. 18. - 13:51:05 Előzmény nekimaily
(618/915)
Nem a kattintások száma a lényeg, hanem, hogy foglalkozol vele. :)

Egyébként - szerintem - az az alapvetõ problémád, hogy magadból kiindulva elvárod a sorozat karaktereitõl, hogy úgy viselkedjenek/döntsenek mint ahogyan azt te tennéd hasonló helyzetekben.
Na, a világ nem így mûködik. ;)
nekimaily 2014 okt. 18. - 09:53:06
(617/915)
Energiát? ):o
Annyi se kellett, mint neked ehhez a hozzászóláshoz. 10-15 kattintás meg gombnyomás, borzasztó...

De látom, nem igazán érted: nem a sáros hajszálak hasogatása a lényeg, mert ez csak egy apró, de aktuális és látványos példa a következetlenségekre. A nagyobb baj az, hogy a történetben és a szereplõk viselkedésében ugyanilyen bakugrások vannak.
offtopic
Sz Peter 2014 okt. 17. - 23:55:09
(616/915)
Ahhoz képest elég sokat foglalkozol vele. Még arra is energiát fordítasz, hogy kiments és belinkelj róla öt képet. :)

Na mindegy. Ez nekem mind csak szõrszálhasogatásnak felel meg. Szerintem nem tudnál egy olyan filmet (vagy bármelyik sorozat bármelyik epizódját) mondani amiben ne találnék hasonló hibát. ;)