Vinogradov 2013 márc. 08. - 00:29:42
(315/915)
Nem tudom, ki követi folyamatosan, hétrõl hétre nyomon a sorozatot, de azért megmondom kerek-perec, hát ha valaki képben lesz:


SPOILER ________________________

A 3x12-ben visszahoznak valakit, akinek a visszatérését nagyon várom már a felbukkanása, azaz a sorozat legelsõ része óta. De olyan mérges vagyok, most, hogy kiderült, hogy egy egész filler részt - hiszen nem megy el Rickékkel a börtönbe, tehát a felbukkanása teljesen irreleváns - sikerült rászánni, ráadásul az évadzáró elõtti epizódot.

TWD vadzárót még nem vártam ennyire, hiszen, ahogy mások is, most már nagyon szeretném a Governort holtan látni végre. Meg akarok megint egy kemény, tökös csatát is.

Ezt kellett volna felvezetnie az utolsó elõtti résznek (lehetõleg, egyébként, valami komoly cliffhangerrel megtûzdelve!), és hiába lett mágikus az atmoszférája, és hiába tetszik nagyon, ha egyszer nagyon nem most és ide kellett volna bepaszírozni.

Vagy ez csak az én véleményem?
WayneGace 2013 márc. 04. - 02:31:10 Előzmény tomasss94
(314/915)
Szerintem meg pont az az erõssége a sorozatnak, ami neked uncsi. A karakterfejlõdés, jellemváltozás, igazi dráma. Az, hogy fürdenek a vérben és zombikat ölnek csak töltelék.
Színészek is jó. Például a második évadban Shane-t játszó színész zseniális volt. Ahogy beszélt, amilyen szavakat használt, arcjátéka. Nagyon eltalálta a karaktert.
10/10
opposing force 2013 márc. 02. - 13:51:13 10/10 Előzmény tomasss94
(313/915)
A zombik nem tudnak éhen halni, már halottak. Nem azért esznek mert éhesek, csak a táplálkozás ösztöne hajtja õket.
1. évad utolsó részben el is magyarázza a kutató csávó. Másfelõl - "Csak annyit kellene tenniük hogy odamennek a kerítéshez és átdöfik õket valamivel..." - egy egész rész szólt arról, hogy nem merik kidugni az orrukat sem, hátha ott bujkál a kormányzó is.
tomasss94 2013 febr. 28. - 11:46:52
(312/915)
Végig néztem az eddigi részeket és írok egy kis saját véleményt róla.

*SPOILER ALERT*

Kezdjük a legelején. Amikor elsõnek el kezdtem nézni a sorozatot egybõl kedvencem lett, megtetszett eléggé. Egybõl meg is néztem majdnem mind a kettõ évadot(azt hiszem 3 rész volt még hátra a másodikból).

Az elsõ, második évad nagyon tetszett (habár szerintem a 2.ban már spóroltak kicsit a látványos jelenetekkel, de még tûrhetõ volt). Viszont a harmadik évad nem tetszik, fõleg az utóbbi részek (9-10-11). Unalmasak, meg nem zombis sorozathoz illõ.


Egy valami viszont nem érthetõ számomra a hasonló zombis filmekkel kapcsolatban, mint ez. Egy ember 2-3 hét alatt maximum éhen hal. Rickék már lassan egy éve, vagy lehet már több éve ott vannak. Kérdem én, mit esznek azok a zombik? Hogy lehetséges az hogy nem dögölnek meg?
Plusz még azt bírtam a sorozatban amikor kiborultak az akváriumból a fejek amiket a kormányzó levágott. Már több hete, esetleg hónapok óta benne van, de még mindig nem haltak meg, PEDIG CSAK FEJEK. -.-
Még ha valami átkozott szörnyek lennének akkor megérteném, de így nagyon nem reális ez a *halhatatlanság*.


Valaki írta itt az elõbb, hogy néha megölnek egy perc alatt 20 zombit, máskor meg 2-tõl összef*ssák magukat. Például most hogy a kerítés egy része odalett a börtönbõl, bent van az udvaron vagy 60 zombi. Nem igaz hogy nem tudják azokat megölni, pl. Daryl 3 nyílvesszõvel és egy késsel megölt 10 zombit 2 perc alatt. Csak annyit kellene tenniük hogy odamennek a kerítéshez és átdöfik õket valamivel, pár óra alatt tiszta lenne az udvar és a kerítést is megcsinálhatnák.


Egyébként jó sorozat, csak mostanában összeszedetlen.
7/10
nyenye 2013 febr. 22. - 08:11:20 7/10
(311/915)
Valószínû,hogy tükör lesz erre valóban nem gondoltam.Csak azért volt gyanús mert a legutóbbi részben volt már egy hasonló hiba. Mikor Daryl-nek az egyik válláról a másikra ugrott a tetoválás! :D
10/10
opposing force 2013 febr. 21. - 17:48:42 10/10 Előzmény nyenye
(310/915)
Állítólag tükörben látja magát. Majd hétfõn kiderül, hogy baki e :]
7/10
nyenye 2013 febr. 21. - 16:18:36 7/10
(309/915)
Itt vannak a képek csak a data.hu-s linket nem engedte berakni.
7/10
nyenye 2013 febr. 21. - 15:36:20 7/10
(308/915)
A következõ részben valami orbitális bakit követtek el a sminkesek.A kormányzónak elvileg a jobb szeme sérült viszont a jövõheti részben már a bal szeme hiányzik.Röhej,hogy ezt sem a rendezõ,sem a színész akit sminkeltek nem vette észre!

Lõttem 2db Screenshot-ot és feltöltöttem ide mert ezen felröhögtem: http://data.hu/get/6232788/the_walking_dead.zip
10/10
lewtex 2013 febr. 21. - 09:51:28 10/10
(307/915)
Csatlakozz Te is Magyarország legnagyobb rajongói oldalához!
Feliratok, hírek, érdekességek (képek, videók) itt: https://www.facebook.com/The.Walking.Dead.Hun
10/10
offtopic
_Freddy_ 2013 febr. 21. - 08:07:30 10/10 Előzmény merkel
(306/915)
Amerikában az AMC
WayneGace 2013 febr. 21. - 02:05:49
(305/915)
Az zavaró, hogy amikor ütik õket, akkor mindenük csupa vér, az egész arcuk, testük, semmi bajuk nem lesz. De egy karcolás már végzetes.
10/10
Cullangka 2013 febr. 20. - 16:21:15 10/10 Előzmény opposing force
(304/915)
spolier!
kb ezt akartam énis mondani:) akkor õk még nem tudták, hogy a meg nem harapott egyének is átalakulnak, és a sima halottakat nem kezelték kellõen, bár sztem ha tudják ezt akkor sem lettek volna képesek megállítani, szerintem logikusabb, hogy mitsem értek a fegyverek a pánik és fejetlenség közepette, embert/zombit lõnek le nem m1, inkább õk is menekültek volna a családjukkal.
Mozibubus 2013 febr. 20. - 13:12:14 Előzmény Walking Dead
(303/915)
SPOILER
Szerintem az apjukról beszélnek, azért is mondja késõbb Merle, hogy ha ezt tudja, megöli, de lehet, rosszul értettem.
10/10
opposing force 2013 febr. 20. - 00:55:55 10/10
(302/915)
Spoiler is lehet!
Szerintem az lehetett a baj, hogy nem volt idejük várárkot ásni. A sorozatból kiderül, hogy mindenkiben ott a vírus, nem csak abban akit megcsócsál a zombi. Tehát akárhogyan halsz meg, átváltozol. Az usa hatalmas ország, rengeteg ember lakja, meg úgy általában véve is vagyunk a Földön 7 milliárdan. Vajon hány ember hal meg egyetlen nap alatt?
Én nem tudom, csak sejtem biztos rohadt sokan. És ha ezek egyszerre csak úgy feltámadnak és mindegyik csak 1 embert harap meg szerintem szart se ér már hadsereg. Talán ezt hívják apokalipszisnek?
10/10
Walking Dead 2013 febr. 19. - 21:23:26 10/10
(301/915)
Ha jól tudom, Magyarországon nem adják TV-ben. Legalábbis én feliratosan nézem neten, nekem így tökéletesen megfelel.
merkel 2013 febr. 19. - 21:11:46
(300/915)
Ezt melyik adón adják?
WayneGace 2013 febr. 19. - 21:09:00
(299/915)
Nem az a lényeg, hogy én mit tennék, meg átlag emberek, hanem a hadsereg. Akárhogy is nézem, hatalmas hadereje és fegyver arzenálja van us seregnek. Ezek a zombik meg agyatlanok. Akár egy várárok is megállítja õket, mert csak mennek elõre. Inkább olyan lenne ez, mint szárnyaszegett kacsákra vadászni gépfegyverbõl. Arról nem is beszélve, hogy nem csak kézi fegyverek vannak ott ugye. De nem akarok ebbe belemenni. Értem én, hogy kell a filmbe ez. Meg jó is a film, tetszik is. Csak azért ez nem így mûködne szerintem.
10/10
Walking Dead 2013 febr. 19. - 20:45:25 10/10
(298/915)
Sziasztok, alig vártam nagyon jó lett ez a rész is:)

SPOILER

3.10-ben amikor Merle letépi Daryl-ról a pólót, és begyógyult hegek vannak a hátán, nos az nekem nem esett le hogy az miért van, vagy ezt még senki se tudja? Valami olyasmit mondanak hogy Merle-el is "ezt" csinálta, és õ lelépett...ezt nem nagyon értem, valaki érti hogy itt most mirõl beszéltek?

Örültem hogy Daryl azért visszatért, pont a legjobbkor jött!
10/10
Cullangka 2013 febr. 19. - 19:46:47 10/10 Előzmény Thümia
(297/915)
Hát igen sajnos kell az ilyen is, kell a rossz fordulat is :)

SPOILER

3.10-es részben engem roppantúl zavart, hogy lassan 1 éve vagy nem tudom amióta fenn áll ez a helyzet, megtanultak túl élni, harcolni, mindenki jól lõ és küzd. Daryl egymaga kinyir közel 15 zombit a hídon 3 nyíllal és egy késsel, mégis a végén mikor a teherautóbol kiraknak 10 zombit, a 6-7 fegyveres remekül célzó ember elborzadva nézi, hogy msot milesz, hogy bejöttek a hullák... :D

A másik az Andrea álltal vezetett városgyülésen volt kb 15-20 lakos, annak 3/4-e nem katona, a börtön remekûl bevédhetõ ha nem vaktában lövöldöznek, kicsit itt ezt a részt túllihegik :D
10/10
Cullangka 2013 febr. 19. - 19:41:16 10/10 Előzmény WayneGace
(296/915)
Kezelni a helyzetet? : ) Egy kisebb tûznél képes pár ember akkora pánikot kelteni ami mindent a feje tetejére állít. Mit tennél ha egy hulla jönne veled szembe aki meg is támad, az 1 hullából 2 lesz a 2bõl 4 és így tovább pár órán belül.
Fél nap alatt amennyi hulla lett még megoldható lett volna, hiszen az elsõ részben látni, hogy próbálták kezelni, a fõ gond a pánik volt, az emberek menekülnek az utakon mekkora dugók, itt a törvények már mit sem érnek, próbálják megállítani õket csak... lehetetlen, a fejetlenség csak növekszik, ahogy nézed a sorozatot egyre több mindent megfogsz érteni :)