Bakufu 2011 júl. 26. - 16:00:48
(75/915)
Október 16-án kezdõdik a 2. évad.
2011-es Comic Con-on bemutatott elõzetes:
http://www.youtube.com/watch?v=1L1Czx_YNkM
sarahangel 2011 júl. 03. - 15:20:51
(74/915)
Semmit nem hallottam sajnos, pedig engem is érdekelne (na meg azt is jó lenne tudni, hogy egyáltalán mikor jut el hozzánk?).
sarahangel 2011 jún. 10. - 23:31:33
(73/915)
Folytatódik a zombi-õrület, forgatják a 2. évadot:

http://www.sorozatjunkie.hu/2011/06/09/folyik-a-the-walking-dead-2-evad-forgatasa/

;-)
7/10
Sasha Wins 2011 máj. 16. - 22:16:07 7/10
(72/915)
Jó kis sorozat, ami lemegy az 3. rész legelején az maga a csúcs, azért tényleg kaphatott volna valami díjat, legjobb drámai alakítás stb.. Brutál volt.
sarahangel 2011 máj. 01. - 11:54:26
(71/915)
Ezt a képet most találtam :

*** SPOILER ***

http://img.photobucket.com/albums/v463/Godrics_Hollow/Ep-6-Chandler-Riggs-760copy.jpg

*** SPOILER VÉGE ***

Jó lenne már tudni valami friss infót az új szezonról, forgat(hat)nak már?
sznúp 2011 ápr. 06. - 03:33:11 Előzmény Krisa88
(70/915)
Oda van írva, hogy jelölés :)
Krisa88 2011 márc. 30. - 17:45:48
(69/915)
Annyit szeretnék a port.hu-tól h nézzék meg a díjak és jelöléseket ugyan is nem a walking dead nyerte 2011es goldent csak jelölve volt
Pinhead 2011 febr. 18. - 14:27:24
(68/915)
A hírek szerint idén megjelenik itthon is a képregény! :D
http://www.kepregeny.net/mi-var-rank-2011-ben/
10/10
Spidercide 2011 febr. 02. - 00:46:03 10/10
(67/915)
Szerintem ne várjátok a második évadot (mivel szerintem azt is helo... halowe.. eh nemtom hogy irják, szal halottak napjára tervezik mint az elsö évad elsö részét, bár ez csak az én tippem) INKÁBB OLVASSÁTOK A KÉPREGÉNYT :DD Fent volt a neten az elsõ 6 rész magyarul de sajna letörölték, viszont ha többeket érdekelne neki állnék a fordításnak. A képregény 81. része elvileg jövöhéten jön ki és már türelmetlenül várom :) Ha csusznának vele akkor megrázogatom Mcfarlane bácsit hogy ne a Spawnját rajzolgassa hanem sürgesse meg a TWD kiadását :D (vagy 20 év után huzzon vissza Pókembert rajzolni és írni :D
DDT- 2011 jan. 27. - 22:15:11
(65/915)
Na közben a végére értem én is. Ha õsszel valóban elkezdik majd vetíteni a 13 új részt, akkor abból jövõ január lesz mire a végére érnek. Azelõtt neki se állok letölteni...

SZPOJLER --->
Véleményem szerint nagyon korrekt volt a befejezés, a hátam közepére se hiányzott volna egy erõltetetten hatásvadász cliffhanger (a'la Szökés 1), a sugdolózás pont jó volt erre, no meg az hogy nem tudni merre indulnak tovább. Egy kicsit valóban fura hogy a flashbacket leszámítva az egész 6. rész rész bunkerben játszódik, minden egyéb lehetséges történetszálat félretéve. Nem vagyok nagy sorozatfan, de megragadott az hogy nem tudom egyértelmûen kategóriába sorolni: scifi-horror-dráma?
10/10
dzsuhi90 2011 jan. 24. - 21:42:55 10/10
(64/915)
Nem tudja valaki ,hogy mikor jön a folytatás?
10/10
Spidercide 2011 jan. 21. - 21:35:08 10/10
(63/915)
Már egy jó ideje hogy végig néztem a sorozat elsõ 6 részét és egybõl cuppantam is rá a képregényre úgyhogy tudok pár dolgot melyeken a sorozatban sem hiszem hogy nagyon másképp csinálnának meg. A 28 nappal késõbbi kezdésrõl annyit hogy a TWD képregény elõbb volt és a sorozat elsõ része szinte egy az egyben megfelel az elsõ képregénynek :) A képregény most tart a 80. résznél és eddig ha jól emlékszem másfél évnyi idõ telt ott el, és egyenlõre nem tudni hogy a világ mitõl is lett pontosan olyan amilyen. A képregényt olvasva jobban megnyilvánul a sorozat lényege és fõbb mondandója. A sorozatban az élõhalottak megjelenése csupán úgymond a kiváltó ok, lehetne bármi más, a lényeg ugyanis az hogy az emberek hogyan reagálnak ebben a helyzetben mikor minden irt és íratlan szabály megszûnik létezni. Az élõhalottak a látható és kisebb veszély forrás, a fõbb veszélyt ugyanis az élõk jelentik. Eddig a sorozat 6 része nagyjából ezt követte de ez még semmi ahhoz a sok szörnyûséghez képest mely a képregényben van és melyeket a való élet brutalitása és kegyetlensége ihletett. Még sok gondolat kavarog bennem a sorozattal kapcsolatban de az a baj hogy csak kavarog és most ennyit sikerült rendeznem belõle :) Rólam annyit hogy kb 15 éve olvasok képregényeket leginkább pókembert de miután láttam a 6 részt és elolvastam a TWD képregényeket teljesen megfogott pedig két teljesen eltérõ kategória. Elvileg a sorozat kissé másképp fogja tovább vinni a karaktereket mint a képregény, pontosan azért hogy akik a képregényt is olvassák azok számára is legyen újdonság de nem hiszem hogy olyan nagyon megváltoztatnák. A sorozat folytatása valószínûleg hasonló sikert fog aratni köszönhetõen a nagy képregény rajongói tábornak szóval nem hiszem hogy elfeledkeznek róla.

Akinek tetszett az eddigi 6 rész és nem tud várni a következõ évadig, és annak is aki tud, sõt annak is akinek nem tetszett és rendelkezik angol tudással (pár része magyarul is megtalálható) az mindenféleképpen álljon neki a képregénynek mert nem fog csalódni. Én mikor elkezdtem olvasni nappal volt mire legközelebb felnéztem a monitorról még mindig nappal volt, aztán rájöttem hogy MÁR nappal van és elmentem aludni :)
DDT- 2011 jan. 19. - 16:41:31
(62/915)
Az elmúlt hetekben bepótoltam a hiányosságaimat az elmúlt évtized néhány zombisztoriját (Legenda vagyok, The Crazies, 28 nappal/héttel késõbb) illetõen, és így került képbe ez a sorozat is.
Ahhoz képest hogy sorozat, egészen nézhetõ és látványgazdag, és nagyjából az sem lep meg hogy a szokásos amerikai "politikai korrektséget" ide is beklisézték megvan a néger-latino-ázsiai, csak a kiskutya hiányzik, habár lehet hogy a késõbbi részekben majd lesz az is. Érdekes hogy a "28 nappal késõbb"-höz hasonlóan itt is egy kórházból pottyan a fõhõs a zombiapokalipszis kellõs közepébe fantasztikus mértékben lerövidítve a beteg lábadozási idõszakát :)
Katona Gábor 2010 dec. 22. - 12:31:27
(61/915)
Imádom! Nem tudtam mi hiányzik az életembõl, de már megvan! Az hogy Darabont TV-sorozat forgatókönyvet írjon és rendezzen! Még vagy 10 húsz-harminc részes évadot el tudnék viselni! XD
sarahangel 2010 dec. 18. - 14:40:41
(60/915)
*** SPOILER S1X06 ***

Csatlakozom az elõttem szólókhoz, ez az utolsó rész bennem is hasonló érzéseket keltett. Inkább szezon közepi résznek illett volna be, mint szezonzárónak, cliffhanger sem igazán volt. A CDC (és azon belül is fõleg az a rész, mikor a doki a géppel "beszélgetett") nekem kicsit sci-fi jellegû volt, valahogy kilóg a többi rész közül.

A flashback jelenetnek én is örültem; most legalább kiderült, hogy Shane azért nem hagyta volna ott a barátját (bár az egyik részben meg majdnem megölte :S). Mikor borozgattak és vidultak, az a jelenet nekem nem annyira tetszett. Értem én, hogy a megpróbáltatások után szükségük volt valami ilyesmire, meg örültek, hogy végre biztonságos helyen vannak, de ez a jelenet nekem valahogy kilóg a sorozat eddigi stílusából és hangulatából. A zuhanyzós jelenet... na az már sokkal jobban tetszett. ;)

Ismét meghalt két szereplõ, de nekem a dráma valahogy nem ütött úgy, mint az elõzõ részekben (a fekete csajszi önként vállalt halálát nem éreztem megalapozottnak, kidolgozottnak).

Annak örültem, mikor kiszabadultak a CDC-bõl (a mesterséges fény zavaró volt számomra), és végre elõkerült pár járkáló (hát igen, a sorozat hangulatához kellenek õk, még ha minimális mértékben is ;)).

A fekete pasit a fiával én is hiányoltam, és Merle sem került elõ, de gondolom, a következõ évadban majd visszatérnek rájuk.

Összességében nem volt rossz, de ettõl sokkal jobb részeket láthattunk. Ettõl függetlenül viszont szerintem is a szezon egyik legjobb sorozata.

Remélem, be meri majd vállalni valamelyik magyar csatorna (tök jó lenne, ha addig leadnák, amíg nem kezdõdik el a 2. évad ;)).
sarahangel 2010 dec. 18. - 14:14:01 Előzmény Marcipáncica_
(59/915)
Na igen (pedig az utolsó részre még tovább nõtt a nézettség). Kíváncsi vagyok, a szünet milyen hatással lesz a sorozatra (egyrészt sikerül-e megtartani a nézõket, másrészt amirõl beszéltünk, az új írók mennyire bizonyulnak majd szerencsés húzásnak...). Ha jól tudom, februárban (más források szerint januárban) kezdik a forgatást, talán kapunk majd egy kis hírmorzsát. ;)
sarahangel 2010 dec. 18. - 14:09:14 Előzmény Zajac
(58/915)
Igen, azt értem, hogy zombik nélkül a film sem létezhetne, de elméletileg azért érdekelne a kérdés, hogy mi lenne velük "hús" nélkül (bár erre valószínû a TWD-ben sem fogok választ kapni ;)).
8/10
Zajac 2010 dec. 16. - 16:40:17 8/10 Előzmény Marcipáncica_
(57/915)
Szerintem valamelyik bátor lesz,én azt mondom talán a viasat.

Off
Jahh karácsonykor lehet pihizni sorozatozni és felszedni pár kilót :-)
Igen megvan él és virul,kis gazember sokszor elszökik de szerencsére visszahozzák :)
10/10
offtopic
Marcipáncica_ 2010 dec. 14. - 10:15:22 10/10 Előzmény Zajac
(56/915)
Szerintem nem fogják bevállalni. vagy majd a Viasat éjfélkor tûzi mûsorára mint a Nip/Tuck (Kés/alatt)-ot. Pedig jó volt, csak most várhatunk jó sokat.
Közben a Dexter is kifújt, már csak lityilötyi sorozatok maradtak, persze azok is jók, de hiányozni fognak a komolyabbak. Asszem a napokban felhozom magam Two and a half men-bõl, ünnepek alatt meg Katedrális dara lesz!
Nálad mi a szitu filmileg? :)
Off:
Õzi megvan még?? :)