alanis 2022 aug. 11. - 10:47:17 Előzmény mihenike
(480/900)
Köszi! :) Már szabadultam karanténból, szerencsére. :)
10/10
mihenike 2022 aug. 06. - 13:35:54 10/10 Előzmény zuzuzu777
(479/900)


1. Ender es Nadir szeveznek egy meglepetes születesnapi bulit Yildiznek, ahol Y. igazi heregnönek erzheti magät es ahol minden "barätja" jelen van. Emir, Cenar, Ender, Kaya, Halit gyerekei stb.
Ender meglepetese, hogy meghivta az enekes pacsirta Iremet (ezek a sok hasonlo nevek ...) , aki most nagy örömmel enekel neki a bulin, pedig 150 resszel koräbban eppen Yildiz szakitott a pasijäval .... (Apropo a volt pasi, aki Alihan legjobb barätja (volt)-hova tünt az is????? a 3. evadban Ö is szören-szälän eltünt.)

2. Amikor mär az ember länya azt hiszi, hogy ennel ostobäbbak mär nem lehetenek, akkor Sahika benyögi Yildiznek, hogy Lejla terhes ... mi van???? pedig Lejla mär "elvetette" a nem letezö gyereket ... Erre Yildiz ugy bepöccen, hogy az Argu vällalatnäl belibben egy ceges megbeszelesre es mindenki elött közli Nadirral, hogy elfogadja a häzassägi ajänlatät....

3. Az eljegyzesi vacsorän Yildiz eppen olyan fancsali kepet väg, mint, amikor Alihan elvette Endert ... :-) Viszont "azannya" nagyon örül neki, hogy ujra egy milliärdos jegyezte el a kislänyät ...

4. Lila es Yigit toväbbra is probäljäk egymäst feltekennye tenni ... jaj mär nagyon unalmas ez a huza-vona ...

5. azon mindig jokat mulatok, amikor Yildiz kihangsulyozza, hogy mennyire "szereti" Endert, hiszen nelküle sehol sem lenne, hiszen ö fedezte fel annak idejen es ö hozta be a csalädba :-) haha :-) nagyon "edesek"

ui: Yildiz a valo eletben is szült volna, mert egyre ducibb... amikor a sorozat elejen megjelent kis egyenruhäban az Argun villäban, akkor meg csinosabb volt.


10/10
mihenike 2022 aug. 05. - 17:28:57 10/10 Előzmény zuzuzu777
(478/900)

Ma egy reszt sikerült megnezni, de abban is volt minden, mint a piacon :-)

1. Ripsz-ropsz eltelt 2 het es Yigit hazatert Naomi Campbellel Sväjcbol ... na en azt hittem, hogy legaläbb egy szemesztert fog kint tölteni, ennek a 2 hetnek nem tudom, hogy mi erteleme volt az intellektualitäsänak fejlödese szempontjäbol .... :-) Persze a repteren a szerelmes Lila värta, de helyette Naomival kellett szembesülnie :-)
2. Kimonjäk Yildiz es Halit väläsät es beköltöznek a gyerekkel, abba a häzba, amit az apja a fiänak vett. (szämomra ez is egy palota) Meg aznap delutän megkeri Nadir a kezet ... haha :-) Ugyan a länykeresre nemet mondott, viszont az älläsajänlatät elfogadta ... Megpedig Idöjos lesz Yildiz!!!! Uristen!!! az a sok marhasäg, amit a TV-ben ismet összehordott ...
3. Ender toväbbra is kisangyal, mert szerelemes Kayäba, aki a viläg legjobb embere ... Cenar mär szinte unatkozik, hogy a növerkeje nem ad neki uj feladatokat ... Helyette keszitheti az almapüret Yildiz uj müsoräba ... haha :-)
4. Lejla felkeresi Zehrät, Sahika tanäcsära, hogy elmagyaräzza neki, hogy fülig szerelmes Törppapäba es ö nem akart rosszat stb. Nagyon szänalmas volt.
5. Sahika es Lejla elhitetik Halittal, hogy L. terhes, viszont 2 nap mulva mär azt mondja neki, hogy elvette a babät.... Oh Allah!!!! Kerlek segits rajtunk :-) ez is a terv resze, hogy lässa Halit, hogy Lejla mindent megtesz a szerelmeert ... micsoda logika.
6. Halit visszacsabitja Irimet a häzba illetve Lejla kerese meghivja a länyt vacsorära ....
7. Barätnönk, Aysel leadja a drotot Yildiznek, aki szepen aznap estre lepasszolja Halit Cant az Argun villäba, hogy borsot törjön Lejla orra alä.
8. Közben Aszumän asszony is visszatert, mert mostmär Yildiz egyedül lakik egy palotäban es szüksege van az anyjara ....
9. Ami Naomit illeti (vagyis Vivian) - Sahika eljätsza, hogy mennyire kedveli, hogy ezzel is Endert bosszantsa, hiszen Ender rosszul van töle :-) mondjuk nem csoda :-) Ender meg otthon is ugy jär, mint aki Operäba megy, erre megjelenik Yigit egy ilyen szakadt növel :-)
10. Egyre csak vissza kell ternem Zehrära, hogy ennek a 3. evadban semmi magän elete sincs .... :-) csak ö, a szämitogepe es a könyve .... :-)


10/10
mihenike 2022 aug. 04. - 18:27:45 10/10 Előzmény zuzuzu777
(477/900)

Elmenybeszämolo- folyt. köv.
1. Ender es Kaya elmondtäk Yigitnek, hogy szeretik egymäst es a Kaya adott neki egy gyürüt. Nadir pedig egy maldiv-szigeteki utazäst ajändekoz nekik näszajändekkent, de Sahika eltünteti Ender utlevelet, igy csak egy közeli erdei häzba mennek el näszutra ...
2. Ender amiota Kayäval van, szinte "angyal" lett ... haha :-D na persze tudjuk, hogy nem az, de azota elegge le van nyugodva.
3. Mivel Yigitnek mindig kisebbsegi komplexusai vannak, igy a kedves csalädja kitaläja, hogy menjen el Sväjcba tanulni ... (egyik naprol a mäsikra ... ) persze Lilänak is aznap jut eszebe, hogy megis szereti a fiut, amikor az elutazik ... Murphy törvenye ... :-)
4. Yildiz indit egy sajät csatornät, ahol folytatja a marhasägait. Volt egy nagyon nagy beszoläsa, miszerint Zehra anyjät szereti a legjobban, mert ö soha nem bukkan fel az Argun häzban :-) ezen olyan jot nevette, hiszen mennyit nyomoztunk mär utäna es teljes hirzärlat ... :-)
5. Zerin is visszamegy Amerikäba, de mielött elutazna azert elmondja Yildiznek, hogy szerinte Halit megcsalja öt, megpedig Lejläval .... Ugyanis most az Argun häzban mindenki szereti Yildizt (ilyen sem volt meg az elmult 2000 resz alatt) es mindenki van akadva Halitra, amiert ugy viselkedik, mint egy vadällat. Mert valoban semmi mäst sem csinäl, csak ordit ... Vagy a cegnel van, vagy Lejlänäl, de ha otthon van, akkor csak ordit!
6. Tehät Y. követi Halitot (Zerin tanäncsära) es lebuktatja öt es Lejlät, majd összepakol, elhagyja az Argun villät es beköltözik Emirhez ... (ujra) (persze a viszonyra mär räjött Emir, Cenar es Ender is koräbban, de nem akartak szolni Y-nek, hogy ne kerüljön utcära egy pär honapos gyerekkel ....)
7. Yildiz ügyvedje Kaya lesz, aki ugyebär Nadirral az Argun vällalatnäl dolgozik es ott van taläkozojuk es persze Y. összefut Lejläval a folyoson es jol megtepi :-) Ahogy Ender szurkolt nekik kisestelyiben az valami csodälatos volt :-) Nem tudom, hogy erre emlkeszel-e. :-)
8. Irim fiamnäl betelik a pohär es elköltözik az anyjähoz, Lila is el akar költözni, de Zehränak esze ägäban sincs menni, mert elmondäsa szerint ö egy "bohem" lelek, akinek csak a szobäjära es egy laptopra van szüksege :-) Szegeny Z-nek egyre hülyebb szerepet adnak ...
9. Erdekes, hogy ez a Lejla amugy nem is volt "rossz", csak Sahika kavaräsänak köszönhetöen lett "rossz" es most azt hiszi, hogy Sahika a legföbb szövetsegese .... Ha Sahika nem kavart volna, akkor Yildiz es Ender sem kezdenek el Lejla ellen äskälodni es most Lejla nem lenne Halit szeretöje.
10. Halit egyebkent nem akart elvälni, de a ceges verekes utän gyorsan aläirta a papirokat.


10/10
mihenike 2022 aug. 04. - 17:47:04 10/10 Előzmény zuzuzu777
(476/900)
Ezen nagyon jot nevettem, hogy nekem sok török ügyfelem van, de sajnos nem ismerek semmifele "semseket" vagy minek is hivjalak :-) olyat ismerek, hogy Baklava, Halva, Lokum, Lokma. De majd nagyon figyelni fogok.
10/10
mihenike 2022 aug. 04. - 17:34:47 10/10 Előzmény alanis
(475/900)
Jobbuläst neked! En tavasszal estem ät rajta ... Remelem neked is könnyü lefolyäsu!
10/10
mihenike 2022 aug. 04. - 13:51:30 10/10 Előzmény zuzuzu777
(474/900)



Szia Kedves Partnerem :-) Elnezest, hogy szo nelkül eltüntem! Pedig azt hittem, hogy szoltam, hogy el leszek havazva, de ez elmaradt! bocsänat!!!! De nagyon jol esik, hogy aggodtäl es, hogy hiänyoztam :-) Nekem is hiänyoztak mär Yildiz es Ender marhasägai, ugyhogy tegnap meg ma neztem is öket!!!! Összeszedem a gondolataimat es irok regenyt a mai nap folyamän :-) Azt lätom, hogy ti irtatok helyettem is, ugyhogy azokat is szepen vegig fogom olvasni :-)

zuzuzu777 2022 aug. 03. - 16:30:15 Előzmény alanis
(473/900)
TE NEM ISMERED ŐT!
alanis 2022 aug. 03. - 15:49:52 Előzmény zuzuzu777
(472/900)

Azért ne gondoljunk rosszra. Biztos jól van. Esetleg már nem érdekli a sorozat, továbblépett...


zuzuzu777 2022 aug. 03. - 15:46:24 Előzmény alanis
(471/900)

Most a 147-től ha nem jönnek újak, akkor azt jelenti, hogy eleget tettek a nép igényének és nulla idő alatt befejezik. Véleményem szerint már 4-5 bölümmel le is lehetne zárni.
Tudod Mihi nem szokott csak úgy eltűnni, évek óta "partnerek" vagyunk, ha elmegy, figyelmeztet!


alanis 2022 aug. 03. - 14:46:53 Előzmény zuzuzu777
(470/900)

Köszi! :) Szerencsére nincsenek vészes tüneteim.
Reméljük idővel visszatér és kiderül, csak nagyon elfoglalt, egyébként semmi baja. :)


alanis 2022 aug. 03. - 14:45:27 Előzmény zuzuzu777
(469/900)

Igen, ott szoktam csekkolni, némelyik idegesítő karakter meddig tépi még az idegeimet. :)))


zuzuzu777 2022 aug. 03. - 13:17:55 Előzmény alanis
(468/900)

Az angol wikin a végén megvan a szereposztás és hogy mettől meddig játszik


zuzuzu777 2022 aug. 03. - 12:50:20 Előzmény alanis
(467/900)

Kívánom, hogy a leges-leges-legenyhébb lefolyású legyen!
Már nyugtalankodom Mihi miatt is, régen eltűnt.
Tehát ez azt jelenti, hogy nemsokára meglesz (!) a 146. bölüm és már itt is a szeptember, hogy folytassu(á)k. (Allah segggedelmével, mert ha nem folytatják a forgatást valamilyen oknál fogva, akkor megszívtuk, mint Y.)


zuzuzu777 2022 aug. 03. - 12:30:22 Előzmény Magenta99
(466/900)



Kérdezted a szószt, amiről írtam, az jóval ezelőtt volt, mert Sahika még élt és akkor volt egy nagy vacsora a sárga hajúnál és ott -lehet- megtalálod a választ. Ez lehet úgy a 100. bölüm előtt.
Sajnálom, de én csak segíteni akartam és nem összezavarni, mert írtad, hogy érdeklődsz a török konyha iránt.
Nem tudom, hogy hol van a magyar szál, mert én már láttam mind a 146 bölümöt feliratozva. Ide írd a spoileres tartalmat


Magenta99 2022 aug. 03. - 11:47:11 Előzmény zuzuzu777
(465/900)
"Ide írd a spoileres tartalmat" - nem egészen értem, mire gondolsz. Amit írtam, abból semmilyen történetszálat nem lehet felgöngyölíteni. :D Én még amúgy is a magyar változatot nézem és abból is el vagyok maradva az adásokhoz képest 2 héttel.
alanis 2022 aug. 03. - 11:09:16 Előzmény zuzuzu777
(464/900)

Igen, már megszokta, hogy mindenhonnan kapja az ütéseket. De ez most különösen fájni fog neki. Ugye szereti ezt a hülyét még mindig, ráadásul pont az orra előtt fognak enyelegni és fog kiderülni, nem jött be az ügyködése. Dupla gyomros.
Ilyenkor azért nagyon tudom sajnálni szerencsétlent.

Nagyon fogom nézni. Most úgyis ráérek, mert karanténban dekkolok itthon a négy fal között. pffff


zuzuzu777 2022 aug. 03. - 11:02:24 Előzmény alanis
(463/900)
2. Feyza a 128. bölümben megy el! :-)
Akkor most kérlek nagyon figyelj arra, amit nemrég írtam: ha jól emlékszem, hétfő 9 óra, esküvő, válás, repülőgép stb. Nem tudom, hogy miért, ne kérdezz!
Y. nagy pofára esése? Jajjaj, hány lesz még, de ő macska, amelyik mindig a talpára esik! :-) vagy :-(
alanis 2022 aug. 03. - 09:24:08 Előzmény zuzuzu777
(462/900)

2. Nem, még nem derült ki. Nem tudom, hányadik bölümben borul a bili, de jelenleg a 126. megy....
A héten lesz a válás is. És Y. nagy pofára esése. Újabb, inkább úgy mondanám.


zuzuzu777 2022 aug. 02. - 19:28:00 Előzmény alanis
(461/900)


1. Szegénykémen azért látszik, hogy olyan teddide-teddoda! Nem tudom ezek a fk. írók bolondok, vagy minket néznek annak. Látod, látod, a szerelem mire képes?
2. C. - látszik, hogy szerelmes Y.-be és ez az utolsókig így lesz. Kiderült már, hogy nem ő Atlasz apja? Ezekkel az utónevekkel tudnak még a sírba kergetni!
3. A lényeg, hogy E. nyerjen.
4. Azért szóltam még amikor megjelent, hogy figyelni kell rá, mert én később kezdtem kiismerni, de nem volt kedvem visszanézni.
5. Mihi jól eltűnt, pedig mennyire vártuk ezzel a szemszekkel!