zuzuzu777 2022 júl. 28. - 16:29:25 Előzmény alanis
(440/900)

Nagyon szépen köszönöm! Elmentettem, - utána nézek, majd megírom!
Ahogy írod, nagyjából közeledik egy nagyon fontos dolog, csak nem emlékszem pontosan: egy hétfő reggel 9 óra, esküvő, válóper, stb. Kérlek, ha odajutottál, 1-2- mondatban leírnád! Előre is köszönöm.


Magenta99 2022 júl. 28. - 14:13:53
(439/900)
Sziasztok török szakértők! :D
Az egyik jelenetben Ender "szemtek"-et készít Ömernek. Az asztal tele volt mindenféle színes kajával, így nem tudtam beazonosítani, mi lehet az? Próbáltam többféleképpen is keresni, de még hasonló nevű kaját sem találtam.
Tudjátok esetleg, mi az?
alanis 2022 júl. 27. - 14:34:35 Előzmény zuzuzu777
(438/900)

Rész link:
1. https://videa.hu/tagok/v-film-2201349
Ez az egyik, itt szerintem csak YE részek vannak, de nagyobb az elmaradás is. Ahogy elnézem, jelenleg 1,5 héttel le van maradva az illető.
2. Itt szinte naprakész a feltöltés, de sajna nincs playlist, és az illető nagyon sok sorit néz és rak föl, úh. itt kutakodni kell YE rész után.... macerás. Ilyen feltöltő több is, ömlesztett változattal.
https://videa.hu/tagok/luanda-2270636

1. Ender anyánk mindenhol ott van. Hihetetlen, hogy mindent észben tud tartani.

2. A tegnapi részben volt, hogy Yildiz kikészítette a férjét, uis bulit szervezett és megjelent menyasszonyi ruhában, fotósok, zenekar minden. Eskümegerősítő szertartást tartott. Hát dobtam egy hátast. Őrület ez a nő. A férj persze ki volt akadva, fapofát vágott végig és oltári pipa volt.
Ennek hála Kumru úgy kirakta másnap a szállodai szobából, hogy csak nyekkent.

3. De ez az Ömer egy nagy mamlasz. Fülig szerelmes Kumruba és ahogy nézem, bele fog menni, hogy eljátsza a pasiját. Tuti ez lesz a következő lépése a nőnek, hogy szívassa Cagatayt és esetleg visszaköltözhessen apukához.


zuzuzu777 2022 júl. 26. - 13:55:27 Előzmény alanis
(437/900)


1. Attól függetlenül, hogy megvolt a BiH, nem haladnak tovább.
2. Pedig úgy emlékszem, hogy eljutnak a beteljesületlen esküvőig! Dereng, hogy K. menyasszonyi ruhában van, de az is lehet, hogy az előző esküvőjéé.
3. No ez az ember a betegágyas a halálos ellensége D.-nak,(tudod, E. mindenfelé kérdezősködött utána) mivel (H)Azru át lett verve (ugye nem akarta D. visszavenni az ágyába) ezért lép szövetségbe az ádáz ellenséggel, akit (mint őszhajú Nadírt) D. átvert fiatal korukban. Amennyiben emlékezetem nem csal itt is közbeszól E. (hol nem jelenik meg?) Azt hiszem, hogy csak egyszer fogjuk látni a halálfejét, de jön a fia!!!
Egyszer küldtél egy linket, de csak arra az egy részre volt érvényes, akkor láttam, hogy több mint 3 mio a nézettsége. Ez egy picit túlzás szerintem, de nem lehet tudni hogy számolják.
Kérlek, ha lehet küldd el az aktuális résszel. Megpróbáltam feliratkozni, de nem jött össze, lehet, hogy most sikerül! Köszönöm :-)Ide írd a spoileres tartalmat


alanis 2022 júl. 26. - 11:50:55 Előzmény zuzuzu777
(436/900)

1. Cenar és Zehra számomra sosem voltak egy pár. Aranyosnak tűntek együtt, de csak mint két barát vagy rokonok. Úh. a 2. próbálkozásukat főleg nem értettem, miért kellett újra elővenni. Teljesen felesleges szál volt.
Mondjuk szegény Cenar és Emir nagyon díszletek. Azoknak a magánéletével nem foglalkozik az író, mert ugye nincs is nekik. Csak másokét egyengetik, intézik.
2. A tegnapi részben, ahogy Kumru kezét megkérte C. és ezzel egyidőbej betoppant Yildiz azzal, hogy visszaköltözik. Hát ez zseniális volt. Az írók tudnak valamit na. Mert ez ütött és hála istennek, Kumru eli is húzott.
Bár C-nak van valami terve, valószínűleg nem őszinte ez a Kumru felé való fordulás. Oké hogy apukát akarja megszívatni, de ezzel azért nem kicsit messzire megy. Mert ha eljutnak esküvő, most komolyan élete végéig ezzel az idegbeteg nővel akar lenni? Persze tudom, itt semmi sem tart örökké, leginkább csak pár rész erejéig.
3. Előzetesben jön egy új szereplő, betegágyon, egy kihalt üres épület emeletén és Arzu-val lesz valami jelenet. Na ez is kicsoda már. Ezt a nőt is valaki megbízta valamivel? Mint anno Nadir Sahikát?


zuzuzu777 2022 júl. 25. - 10:37:24 Előzmény alanis
(435/900)

1.Elfelejtetted, hogy Dzsenárkám fülig, de még azon túl is belezúgott? (vagy a pénzébe, de a BiH-nél őszintének látszott.
2. Amennyiben jól emlékszem évekkel ezelőtt volt a kapcsolatuk, de K. elutazott és abbamaradt. Most az étterembe találkoztak véletlenül, de még-férjünk miért ment K. szobájába éjnek idején, jó részeg ember BiH, de ha annyira szereted a feleségedet, akkor köss csomót ott lent.


zuzuzu777 2022 júl. 25. - 10:30:39 Előzmény mihenike
(434/900)

1. Tudod, hogy a végleg a törököknél nem végleg, de Yig. bosszúból összeáll egy ronda tetőtől talpig fekete nővel (nem tudtam hogy írjam, hogy nig.....
Nyugi, össze fognak állni!
3. Szerintem nem összeillő pár, K és E. a temperamentumuk összeférhetetlen, hiszen az egyik állandóan hazudik, aljas, keveri a ....., míg a másik egy ennivaló cuki pofa minden negatívumával (Sajnos jön még kutyára Sahika! :-(
4. Ayse/Leila nem lesz őszhajú felesége a 86. bölümben elmegy. írd a spoileres tartalmat
5. Y. dolgozni akar, de közben Nadir megveszi a TV állomást és marad a füstbe ment terv
6. Akkor leszel jól, ha csak a fő szálakat követed és megjegyzed, hogy akárki van akárkivel, mindenki a részvényeket ill. a pénzt akarja.

Hallottad már azt a kifejezést, hogy: két kapura játszanak? Ez a tipikus példája, mert mindenki mindenki ellen van és minden Szentnek maga felé hajlik a keze. :-( :-( :-(


zuzuzu777 2022 júl. 25. - 10:09:21 Előzmény mihenike
(433/900)

Találkoznak, találkoznak, no nem BiH miatt, hanem az asszonyka adja le a pénzt és megkapja a soron következő verést!


zuzuzu777 2022 júl. 25. - 10:07:09 Előzmény mihenike
(432/900)
Ez is valami, ne hagy magad! A én szempontomból egy kutya hogy holt turkál! Volt olvasnivalód?
alanis 2022 júl. 25. - 08:13:15 Előzmény zuzuzu777
(431/900)

Igen, tudom. De a Kemallal kötött alig pár órás házasságot igazából én nem számolom bele. Összeadták őket, aztán anyuka kezelésbe vette az ügyet és upsz, ahogy voltak el is váltak kb.
A még férj.... férfiak tipikus magyarázatával jön. Drágám ez nem szerelem volt. Na persze. Tök mindegy, ez akkor sem egy botlás volt. Ráadásul ha igazat mondott Kumru, akkor ezek régről ismerték egymást, volt már közöttük valami régebben is.
Zehra? Az a Sinan nevezetű orvos volt az első férje. De szerencsétlen nő mindig olyan palikat fogott ki, akik más nőket akarta féltékennyé tenni és azért vették el vagy szimplán apuka pénze, részvényei miatt. Egyet nem írtak neki, aki csak őt akarta volna.

10/10
mihenike 2022 júl. 25. - 07:29:16 10/10 Előzmény zuzuzu777
(430/900)

Folyt. köv.

1. Zehrin felbukkant a semmiböl, vagyis Törpapa hivta, mert nem bir Liläval, de nem mondta el a nönek, hogy mit csinält a länya, igy a ket jomadär, Yildiz es Zehra mondtäk el neki, hogy L. meghäzasodott, majd 24 ora mulva elvält ... haha. Ismet fergetes jelenetek voltak :-) Mäsnap pedig elvittek ebedelni Zerint, ahol Yigit bemutatta neki az anyjät ... na az talän meg viccesebb volt, mire Zerin felfogta, hogy Endernek van meg egy fia, akinek Kaya az apja es öt szereti Lila. Harmadnap volt meg egy vacsora, ahol mindket gyerek (L+yigit) es a 4 szülö is ott volt. Halit szepen megaläzta Yigitet. Y. tävozott mint egy duvad, utäna Lila... elindultak együtt, majd Yigit kitette Lilät valahol az autopälyän... eztuän L-t rendörök vittek haza es volt a länynak az utolso csepp a pohärban es azutän szakitottak "vegleg" Na persze nem tudom, hogy näluk mit jelent az , hogy vegleg ...

2. Ender es Kaya összemelegednek es nem akarnak elvälni :-) jaj hät nagyon cukik :-)

3. Sahika jol ätveri a testveret, aki visszafogadja a häzba, szoval ismet együtt az idilli csaläd es Ender bosszubol oda viszi Cenart is :-) szoval ez egyre jobb. Cenar szerint lassan olyan a hangulat, mint az Argun häzban ...

4. Lejla es Halit hip-hop szeretök lesznek... Halit ad neki egy häzat es ott tartjäk a letottjaikat. A törtenelem ismetli önmagät, hiszen Ender is es Yildiz is Halit asszisztensei voltak, majd szeretö ... Azt nem tudom, hogy lesz-e belöle Argunne, mert Halit egyelöre nem akarja elhagyni Yildizt, mert ott van Halit Can ...

5. Yildiz ujra dolgozni akar, de Halit nem engedi neki, igy most ugy tünik, hogy müsorvezetö lesz ... Na ennek is micsoda elözmenyi voltak, nem tudom, hogy emlekszel-e arra amikor veletlenül idöjosnak neztek ... Na azt hittem eldobom az agyamat :-)

6. En mär lassan nem tudom követni, hogy ki - kivel van, mert elvileg Sahika Nadir ellen van es Halittal dolgoznak Nadir ellen ... Viszont most talän megint ätällt a mäsik oldalra es Sahika+Nadir+Lejla ätvertek Yildizt es most igy dolgoznak Halit ellen .... de en ezt mär nem birom követni!!!!!!!


10/10
mihenike 2022 júl. 25. - 07:17:25 10/10 Előzmény zuzuzu777
(429/900)

Jaj de jo :-) mär alig värom :-) De milyen häzassäg az, ahol az asszony bentlakäsos szobalänykent dolgozik egy villäban? Hät ezek mikor talälkoznak egymässal? :-)


10/10
mihenike 2022 júl. 25. - 07:15:06 10/10 Előzmény zuzuzu777
(428/900)

Ehhez ennyit tudok hozzäszolni:
Zehra elsö fejre, Ender volt szeretöje, aki plasztikai sebesz volt :-)


zuzuzu777 2022 júl. 24. - 21:30:41 Előzmény alanis
(427/900)

Állj!
4. Y. első házassága 24 órás volt, és tényleg nagy szerelem. Utána Y. volt férje elvette Zehrát a pénzéért, de Y. és E. lebuktatták!
C.-al is nagy volt és még mindig tart a szerelem és ez nem megcsalás, hanem "testi vágyak kielégítése" C. szerint. Nem nagyon folytathatták volna tovább K. és C., mert Dohan mindenképpen kicsinálta volna C.-t
Már nem is számolom, hogy Z.-nak hány férje volt lehet az első egy fogorvos, aki Ender szeretője volt? :-(


alanis 2022 júl. 24. - 20:53:33 Előzmény zuzuzu777
(426/900)

1. Nem Kerim vette el Zehrat, hanem az üzlettársa, barátja Mert, aki jól bemártotta és sittre juttatta Kerimet vagy valami ilyesmi történt. De ez a Mert is egy szemétláda volt. Csak a pénzért, Zehra részvényeiért vette az Argun lányt.
Hogy normális kapcsolatot nem tudtak szerencsétlen lánynak írni... az örök balfék volt.
4. Igen, az első házassága Yildiznek, ami valóban szerelemre épült. Valahol sajnálom őket, de hát csak megcsalta a feleségét. Mégis mit várt? Majd Y. kisírt szemekkel de mégis a nyakába borul és megbocsát? És ha nem derül ki, meddig folytatta volna?
Zehra-t alakító színésznő travi? Hmmmm.... ennyire alaposan sosem néztem meg. Mármint ádámcsutka nem tűnt föl. De tény, a hangja nem mindennapi.


zuzuzu777 2022 júl. 24. - 20:04:31 Előzmény alanis
(425/900)


1. Igen, beugrott, S. hozta be az őszhajúhoz, mert le akarták nullázni, a tettestársa volt BiH-ben S.-val, utána elvette Zehrát. Emlékszem, szegény nő (v. férfi) mennyit bénázott akkor IS..
2. Ráadásul K. azannya - is szőke anyuka! Ebben a sorozatban minden anyuka szőke??? Emlékszel Lila anyja Zerride, C. anyja Feride, meg a mostaniak és a jövőbeliek. A törököknél minden nő szőke és minden férfi fekete?
3. F. a 128. bölümben van utoljára, úgyhogy egy picit még várnod kell.
4.Catagay v. Cagatay azért nem szabad azt sem elfelejtenünk, hogy tényleg szerelmes Y.-be, különben nem csinálna ennyi butaságot (jó, nem a legeszesebb, de szerelmes) Az is jó jelenet, amikor bejelenti K.-nak, hogy csak egy kis kaland volt számára, de az a rossz, hogy K.-nál nem tudtam eldönteni: tényleg szerelmes v. csak bosszúból csinálja ezt C.-al és természetesen azapjával.
Akkor "csak" 23 bölüm behozni valód van!
Zehrával kapcsolatban nem tudom itt voltál-e már akkor, amikor Mihivel tényfeltáróként megtudtuk, hogy transzvesztita! Meg is figyeltük: eredeti hang, alak, ádámcsutka.
Ayselünk 1980-as születésű és több mint 20 TV sorozatban szerepelt.


alanis 2022 júl. 24. - 19:07:09 Előzmény zuzuzu777
(424/900)

Kedveltem Kayat, mert üde színfolt volt ebben az őrületek házában. De nagyon ki is rítt, sajnos, pont a szent lelkével. A sok kiírt játékos közül mondjuk Zehra pont nem hiányzik. Annyira hülyére írták szegény nőt. Nem tudom az írók miért utálták ennyire a karaktert, de nála valahogy túlzásba vitték a butaságot és hülyeséget.

Most rákerestem, jelenleg a 123. bölümnél tartunk itt. 40-45 percese részekkel számolva még durván 80 van abból, ami eddig kint lement.

alanis 2022 júl. 24. - 19:03:37 Előzmény zuzuzu777
(423/900)

1. Igen, volt egy Kerim nevű tag, az sötéthajú volt. Yildiz bébi étel businesse körül jelent meg. Koslatott Y. körül, ha jól emlékszem. De igazából nem volt köztük semmi.
2. Ó jajjj még egy nő és főleg anyuka! Pedig Y. anyja is sok már nekem.
3. Végre!!!!! Nekem mindegy, ki csinálja ki, csak csinálja! Az lenne logikus, ha C. vinné véghez, mert végül is őt verte át. Bár ehhez a kicsináláshoz a fiú sajnos nem okos, de hátha legalább ez menni fog neki.


zuzuzu777 2022 júl. 24. - 18:45:20 Előzmény alanis
(422/900)

Kaya elment (sajnos, én tényleg szerettem)és már nem is jön vissza Zehrával és még vagy 7-8 színésszel. Ez a 111. bölüm, nem tudom, hogy hol tartasz?
Ahogy nézlek, végig is fogod nézni a 146 bölümöt addigra, amikorra jön a 147.


zuzuzu777 2022 júl. 24. - 18:31:22 Előzmény alanis
(421/900)


Köszönöm szépen a számozást, hidd el neked is jobb lesz :-)
1. Majd kiderül egy picit később, hogy amikor először meglátta, már akkor szerelemre gyulladt. Igen névházasságot kötnek, de Y. azannya rábeszéli a lányát, ( azért eltelik egy kis idő) hogy már ideje lenne BiH ezért (nem szerelem, hanem azannya miatt) Amennyiben jól emlékszem az őszhajú és a mostani között volt egy másik fekete, de ott is szerencsétlenül végződött (természetesen S. és E. miatt)
2. Szerintem közeledik a pillanat, hogy anyukával is találkozz, de ott tényleg foghatod a hasad, amit ezek művelni fognak, (Y. és azannya + K. és azannya) ráadásul jó sokáig, mert K. azannya még ott van a 146. bölümben. No az még egy fifikás, ő is vissza akarja szerezni magának D.-t, persze a pénze miatt. (úgy ahogy (H)azra is, de legalább ő belátta, hogy nem lesz semmi, ezért eltűnt). K. azannya is fogja kavarni a kakit, de rendesen, az eddigi volt boszik tanulhatnának tőle. Közben azon is elgondolkodhatsz, hogy tényleg ennyire fifikásak a török nők?
3. Megnyugtatlak, F. ki lesz csinálva, de ha megölsz, akkor se jut eszembe, hogy maga Catagay (lehet, hogy nem így kell írni) miután megtudja az igazat, hogy neki is csak a pénze kellett volna.
4. Igen, Aysel egy nagyon szeretni való kis bohóc, csak ne lenne az a szerencsejátékos férje!