alanis 2022 júl. 24. - 17:46:53 Előzmény zuzuzu777
(420/900)

Kaya végtelenül hiszékeny valaki volt , aki valahol magából indult ki mindenkivel kapcsolatban és nem hitte el, hogy akiket szeret, igenis tudnak aljas módon viselkedni. Vagy ne adj isten, ölni, ahogy a hugocskája.
De úgy is mondhatnánk, egy igazi balfék volt, akit minden nő átvert, akiket csak szeretett. Csak a színész szimpatikussága miatt nem utáltam szegényt. Mert néha igazából le tudtam volna ütni, hogy mindent elhitt mint egy gyerek. Ráadásul ügyvéd létére.


alanis 2022 júl. 24. - 17:39:49 Előzmény zuzuzu777
(419/900)

1. Nem mondod? Ez a Dogan szerelmes Yildizbe? Kicsit előre tekertem a sorozatban yt-on, szóval tudom, hogy ezek még ketten összeházasodnak. Hogy Y. csak bosszúból teszi, az elég egyértelmű. De hogy D. meg esetleg szerelmes belé, ez eddig nem jutott eszembe mint opció. Hmmmm.... érdekes. De hogy Y. csöbörből vödörbe esik, nem hiszem el. Ez a nő vonzza a bajt.
2. Csak a gyereke. No meg félti a nevüket, hírnevüket, azon egy gazdag ember esetén mint tudjuk nem eshet csorba. A lányka meg rongálja rendesen. Nem a szívüm csücske ez a Kumru, de jól hozza ezt a gazdag lányt, aki csak szeretetre vágyik, de csak irányítják, megmondják, mit csináljon és azt is hogyan és mikor. Másik oldalon meg jó adag aljasság szorult belé, aki átgázol mindenkin, csak elérje, megkapja, amit akar. Volt kitől örökölnie. Anyukáról lehet tudni valamit, ki volt milyen volt?
3. Feyzat, nyugtass meg, még kicsinálja Y. vagy valaki. Nekem már mindegy, de valaki helyre rakhatná azt a némbert is. Megérdemelné. Ritka unszimpatikus és randa a színésznő. Nem tehet róla, de ha meglátom, néha péklapátért tudnék kiabálni.
4. Komolyan ez az Aysel az egyetlen szeretetreméltó valaki az egész kócerájban. Na meg a kiskölyök. :) Annyira cuki volt, amikor meglátta az 'apját' és bújt hozzá.


zuzuzu777 2022 júl. 23. - 22:39:38 Előzmény mihenike
(418/900)


Köszönöm, jó volt egy kis frissítő!
1. Fogják még látni egymást, nem ez az utolsó találkozásuk!
2. Kaya a világ legnagyobb ...már szavakat se találok arra, hogy hívják az ennyire naiv embereket! Pedig még hányszor veri át S.!
Erre a félmeztelen képre még véletlenül sem emlékszem, de Emír biztosan okkal tette.
5. Nos a baromságok, amiket Y. és Z. csinálnak, azok még csak most kezdődnek!
Hajrá, ebben a tempóban még utol érsz bennünket! :-) Ide írd a spoileres tartalmat


zuzuzu777 2022 júl. 23. - 22:26:08 Előzmény mihenike
(417/900)

Jobb, ha tőlem tudod, hogy Aysel férje nem láthatatlan! Meg fog jelenni! :-(


10/10
mihenike 2022 júl. 23. - 20:29:05 10/10 Előzmény zuzuzu777
(416/900)

1. Ugyan Yigit és Lila elváltak, de a válás után ismét randevùznak és ùjra egymásba szeretnek… Halit rajtakapja öket (többször is) és számüzi Lilát Amerikába.
2. Kaya megtalálja Sahika széfjét és benne a felvételt Yigitröl, így kidobja S-t…. Sahika boszi elöadja, hogy a szomorùságtól alkoholista lett-ezzel próbálja sajnáltatni magát… haha….
3. Ugyebár Sahika elkezdte azt a játékot, hogy Halitnak össze kell jönnie Lejlával… küldött Yildiznek egy képet és itt elindult a lavina… Ender, Yildiz, Emír és Cenar kijátszák Lejlát, aki majdnem visszamegy Izmirbe, de az ostoba Emir miatt lebukik a nagy csapat, így Lejla bosszùra vágyik és felkeresi Sahikát és együtt fognak dolgozni …. Pedig pont Sahika a felelös az egészért!!!!!
Azért Emír sem piskóta! Lejla a lakótársa volt és mégis segített megalázni a lányt (félmeztelen kép Kayának-Ender cirkusza az étteremben…)
4. Irim haza viszi a barátnöjét, aki kb10 évvel idösebb nála és az Argun házban ismét kitör a botrány :-)
5. Yildiz egyre csak hízik és baromságokat csinálnak Zehrával :-)


10/10
mihenike 2022 júl. 23. - 20:15:15 10/10 Előzmény zuzuzu777
(415/900)
Sziasztok!!!!! ez mindkettötöknek szól!!
Képzeljétek a magyar 189. részben hangzott el, hogy Ayselnek van férje!!!!!gyagya- Zehra átalakította és kisminkelte Ayselt és utána Zehra csatornàjàn keresztül üzent a férjének :-) de ezt a nevet már korábban is említette, miutän elolvasta Zehra könyvét és arról zagyvält, hogy neki mit jelent a szerelem…. de valahogy nem esett le, hogy férjnél van :-) Szóval a bentlakásos Ayselnek van férje, aki olyan, mint Columbo felesége. Tehát láthatatlan :-)
Allah legyen veletek :-)
10/10
mihenike 2022 júl. 23. - 20:14:34 10/10 Előzmény alanis
(414/900)
persze, persze, csak akkor „szeretik“
egymàst, ha az érdekük ùgy kívánja :)
10/10
mihenike 2022 júl. 23. - 20:12:26 10/10 Előzmény alanis
(413/900)
[spoiler


[/spoiler]
Sziasztok!!!!! ez mindkettötöknek szól!!
Képzeljétek a magyar 189. részben hangzott el, hogy Ayselnek van férje!!!!!gyagya- Zehra átalakította és kisminkelte Ayselt és utána Zehra csatornàjàn keresztül üzent a férjének :-) de ezt a nevet már korábban is említette, miutän elolvasta Zehra könyvét és arról zagyvält, hogy neki mit jelent a szerelem…. de valahogy nem esett le, hogy férjnél van :-) Szóval a bentlakásos Ayselnek van férje, aki olyan, mint Columbo felesége. Tehát láthatatlan :-)
Allah legyen veletek :-)
zuzuzu777 2022 júl. 23. - 14:59:54 Előzmény alanis
(412/900)


[spoiler]1. (H)arzu (E. olyan cinikusan tudja mondani) állítólag 7-8 évig volt Kumru apjának, Dogannak a szeretője és jobb keze. Ezért is lett ő az igazgató és nem E. Azért "szolgálja" Kumrut, hátha visszaszerzi Dogant. Emlékszel, amikor első nap megjelent a cégnél olyan pénzügyi manővert vitt véghez, amit E. három hónapig se tudott elintézni a "Z" Bankkal! Igeeen, kellene neki a férfi, de ő már Y.-be szerelemes . Először még csak gyanítottam, de úgy néz ki (különösen a 146. bölümben), hogy bolondul szerelmes! (vén kecske is megnyalja a sót)
2. A tipped jó, mert ami még ezután következik, az se piskóta. Apropó, megtaláltad a színpadi leleplezési jelenetet? Látod, K. apja tudja, hogy a lánya egy aljas némber, mégis megvédi! Nem tudom mennyit láttál, de már az elején figyelmeztettelek, hogy figyelj oda mit csinál Kumru és azapja. Egyik rosszabb, mint a másik. Persze ezt annak tudatában írom, hogy láttam 146 bölümöt.
3. Ami Asumant illeti, ő egy ideig ferde szájjal játszott és rögtön arra gondoltam, hogy gutaütést kapott és most gyógyulgat. Van olyan jelenet, ahol ajakfeltöltésen volt a lányával és akkor borzasztóan nézett ki, de ez még abban az időben volt, amikor még együtt éltek A. Y., a férje és az anyósa. Másnap vissza is szívatta a feltöltést (éljen a török medicina)
4. Aysel (én is most, ill. akkor tudtam meg) hogy férjnél van, amikor csapatot alakítva (A. A. és Y) szidták a férjeket. Ez annak kapcsán derült ki, hogy a férje veri Ayselt. (kék foltok az arcán)
Lenne egy kérésem: az, amit Mihivel is csinálunk, az én dolgomat könnyítenéd meg, ha sorszámokat használnál. Ugye megteszed? Előre is köszönöm.

[/spoiler]
Ide írd a spoileres tartalmat [/spoiler]
alanis 2022 júl. 23. - 13:28:17 Előzmény zuzuzu777
(411/900)

Igen, van az az Arzu is! Na az se piskóta egy nő. Rá van cuppanva Kumru apjára, közben meg úgy kiszolgálja azt az idegbeteg Kumrut, hogy rossz nézni. Pedig egy baromi értelmes nőnek van beállítva. Hát amikor mint kiskutya engedelmeskedik K-nak, nem tűnik annak egyáltalán.
Most robbant a fake news, miszerint Yildiz még-férje Feyza kisfiának az apja. Y. magán kívül és belül van, de már a pali is kivan a feleségétől. Ez most kezd Halit-Yildiz ellenségeskedésre hasonlítani. Bár Halithoz képest ez a fiú egy nagy semmi.
Kumru apja veszélyes, nem nézek ki belőle semmi jót. És még a jelenlegi manipulációi szerintem semmi ahhoz képest, ami fog jönni. Legalábbis erre tippelek.
Yildiz anyját alakító színésznőnek nem volt ajakfeltöltése? Sokkal nagyobbnak tűnik a szája. Vagy már csak beképzelem.
Ja Ender és Yildiz éppen megint együtt laknak. Uis Ender bepofátlankodott hozzá. Pedig nem semmi hátsó szándék nélkül. Szarkavarás megy ezerrel.
És meglepi info is elhangzott, miszerint Aysel barátnőnk férjnél van! Ez is eddig jól el volt titkolva. Végig azt hittem, senkije sincs és főleg, hogy bentlakásos bejárónő. Ezek szerint mégsem.


alanis 2022 júl. 23. - 13:20:45 Előzmény mihenike
(410/900)

Hello! Ezen a megjegyzéseden, már bocsánat, nagyon felnevettem, miszerint Yildiz és Ender szeretik egymást! Hát ez azért barokkos túlzás. Csak szükségük van egymásra, ráadásul a 3. boszorkányhoz képest egymást jobban elviselik. :)
Szerintem...


zuzuzu777 2022 júl. 22. - 22:19:34 Előzmény mihenike
(409/900)

Kíváncsi Fáncsi! dupla spoiler: S.-át véletlenül lövik le Y. helyett, de nyugi, majd jön a helyébe Kumru Q. (nagyon nagy Q-val)
S. viszont még nagyon sokáig fog gonoszkodni, különösen E. ellenében. természetesen galamblelkű Kayát is átveri, mert neki semmi se szent, még a testvére sem, ha bosszúról van szó.
Bocsika, de én már az elején eldöntöttem, hogy Cenárkád nem szimpi, (pont azért, amiket művel a nővérével együtt, ő egy bábú, akit ide-oda rángat E., ezen kívül zavar a szeme) ezért úgy is kezelem és nem nagyon figyelek rá (végre egyszer nem értünk egyet valamiben) :-) Nem merek semmit mondani a Yigittel való viszonyához, mert biztos nem figyeltem annyira oda. szerintem nem szereti Erimet se, csak egyszer van 5 perc szerelem Zehrával (bocs, van BiH)


10/10
mihenike 2022 júl. 22. - 20:46:15 10/10 Előzmény zuzuzu777
(408/900)

Häla Allahnak, hogy megnezted a promociokat :-) magyar 186. resz.
Olyannyira beszippant, hogy a mäsik ket aktuälis sorozatomat hanyagolom .... :-)
Szoval "Aysel drägäm" (ahogy Yildiz mondja) meg mindig meg van :-) ez szenzäcios :-) es ha jol ertettem, amit alanissal beszeltek, akkor Sahika mär nincs benne???? En azon csodäkozom, hogy Ender es Yildiz nem untäk meg meg 5 evad utän!
Aham, tenyleg, koräbban irtad, hogy a csalfa-äl-Celebi-läny+Halit=BIH=kamu terhesseg :-)
Apropo Cenärkämrol majdnem megfeledkeztem. Ällitolag jär pszichologushoz (bär sosem lättuk azt a pszichologust) akinak lassan szinten pszichologusra lesz szüksege, mert nem tudja feldolgozni azt a sok gonoszsägot, ami körülötte es Ender körül van .... haha :-) na ahogy ezt elöadta Cenar az nagyon vicces :-) De ennel talän meg az a viccessebb, hogy mennyire utälja Yigitet ... erdekes, mert Irim/Erimet imädja, az uj unokaöcsivel pedig ki nem ällhatjäk egymäst :-)


Kellemes hetveget!


zuzuzu777 2022 júl. 22. - 19:51:00 Előzmény mihenike
(407/900)


[spoiler]Kedves PROMÓCIÓ! Allah a tanúm rá, hogy még nem tértem magamhoz! Amennyiben nem visz rá a kíváncsiság, hogy milyen sok promóció van, hát el is kerüljük egymást! Köszönöm, hogy vagy, mert vissza-vissza emlékszem a sok hülyeségre! Hányadik magyarnál vagy?
1. Ami az egy házban élést illeti, hát lesz még annyi kavarodás, amennyit el sem tudsz képzelni, de sajnos S. boszi a nyerő.
5. Ez az Aysel minden pénzt megér! A 146. bölümben még van. Olyan, mintha jaj de esetlen kis tedd ide, tedd oda lenne, pedig nagyon okos(???)
7. Pedig igaz, lesz is még iszonyuk is meg viszonyuk is, ill. megfordítva a sorrendet hála S.-nak! :-(


Ide írd a spoileres tartalmat [/spoiler]
10/10
mihenike 2022 júl. 22. - 17:50:03 10/10 Előzmény zuzuzu777
(406/900)

Szia! szoval bekerültem a Promociok köze ... meg ilyet :-) sebaj! ugyis ma neztem ismet Yasak Elmät :-) Köszönöm szepen a välaszokat :-)
Persze hozzätok kepest rettenetesen le vagyok maradva, de olyan jokat szorakozok rajtuk :-)

1. Mivel Yigit kieröltette Ender anyäm es Kaya apäm häzassägät, igy mindannyian egy häzban elnek, ahol Sahika banya is lakik :-) csodälatos jelenetek zajlanak le közöttük :-) Nadir erre csak annyit mondott Kayanak,hogy "ezt a ket nöt nehezebb iränyitani, mint az Argun vällalatot" haha :-)

2. Most eppen Yildiz es Ender olyan fäzisban vannak, hogy hol az egyik, hol a mäsik tör borsot a mäsik orra alä. De igazäbol nem is haragszanak egymäsra, de eppen vagy Sahika vagy Nadir ugy megszorongatja
öket, hogy kepesek beäldozni a mäsikat ... pedig szeretik egymäst :-) persze abszurd, ahogy kezdödött a kapcsolatok es most szeretik egymäst ...

3. Yigit es Nadir jo kapcsolatba kerülnek, N-nak feltünik Y. különleges kepessege es elviszi a kaszinojäba ... Persze Yigit leadja a drotot az anyjänak, Ender pedig Sahikänak, Sahika pedig Halitnak ... haha!

4. Elökerült a kompromittälo kep Nadirrol, amit Yildiznek meg kellett szereznie, különben Nadir megölte volna Halitot ... nos ezt Yildiz szepen räkente Enderre ... Endernek sem kellett több es küldött Y-nek egy ujabb hamis meghivot (mint az elsö evadban) egy Jotekonysägi estre ... Est helyett Nadir kaszinojäban kötöttek ki, ahol Halitnak köszönhetöen eppen razziäzott a rendörseg .... szoval Halitnak nem sikerült elkapnia Nadirt, mert amikor Nadir meglätta a ket nöt a kasznioban, akkor märis lelepett.... Nadir helyett pedig Yildiz es Zehra akadtak a rendörök horgära ....

5. Volt meg egy nagyon vicces jelenet, amikor Zehra elvitte Halit Cant a jätszoterre, de haza mär egy mäsik gyereket vitt ... Eddig valahogy nem derült ki, de amilyen szerencsetlen ez a nö biztos, hogy ki fog derülni. Na mindegy, amikor otthon räjött, hogy az egy mäsik gyerek, akkor kerte Ayselt, hogy ölje meg. Lökje le a lepcsön vagy lökje a tengerbe. Aysel pedig a helyzetnek megfelelöen tartotta a frontot :-) Azt mondja "Zehra kisasszony most nincs idöm arra, hogy megöljem, inkäbb keressük meg HC-t ..." en annyira jot nevettem :-)

6. Halit egyszerüen elviselhetetlen, szegeny kis butus Yildiz visszament a villäba es egy jo szot sem kap a ferjetöl ... egyetlen barätnöje Aysel ...

7. A legujabb kavaräs pedig, hogy Yildiznek küldtek egy kepet amin Halit es Lejla együtt ebedelnek es most Yildiz azt hiszi, hogy viszonyuk van.


zuzuzu777 2022 júl. 22. - 13:18:45 Előzmény alanis
(405/900)


[spoiler]Kérlek, olvasd el az első bekezdést, amit Mihinek írtam.
Tényleg kihagyhatatlan ahogy rá tudta venni Y. a szeretőket, hogy saját magukat lebuktassák (előtte sajnos sok próbálkozása volt, de eredménytelen) Nyugi, lesz kb. 20-30 HU rész az adok-kapokkal.
Kumrun és Feyzán kívül megvan még (H)arzu? mert ő se kutya!
Csak egy kis előzetes: tudod te, hogy Y. és E. még hányszor lesznek egymás mellett és egymás ellen? :-) Most viszont S. szerepét átvette Kumru, aki nem kisebb bajkeverő, mint S. volt!!! Lehet azért írták ki, mert megelégelte (nem olvastam utána annak idején)
Bocs, hogy ismételten figyelmeztetlek: nagyon figyeld Kumrut és azapját!


Ide írd a spoileres tartalmat [/spoiler]
zuzuzu777 2022 júl. 22. - 11:16:17 Előzmény mihenike
(404/900)


[spoiler] Hiába nézegetem a "beérkezett üzeneteket" nem írtál, eltűntél, és akkor nagyon véletlenül alább görgettem és ott van egy általam eddig ismeretlen mappa: "promóciók" !!! Nem szokásom ismeretlenek megnyitni, de most győzött a : mi lenne ha.... Ez volt a szerencséd v. szerencsétlenséged, mert ismét előkerültem, de most TE nem vagy beérkezett üzenet, hanem promóció.
Drága Anyukám (akitől örököltem ezt az oldalt) figyelmeztetett, ha oda van írva, hogy "frissítés" nem biztos, hogy rá kell klikkelned! Én ráklikkeltem és felfordult az egész levelezésem(tudod: okos ember....buta ember....) A lényeg, hogy itt vagyok! A többi levél rendesen a beérkezettbe jön, csak a fórumosok a promóciók!

Amennyiben 181, akkor még a felénél sem tartasz, de fel a fejjel!
3. Normális fejjel gondolkodók el tudják képzelni, hogy a nőt (Y.) akit lefizettem hogy elcsábítsa a férjemet a kebelbarinőm lesz?
4. S. boszi nagyon pofára fog esni, mert E.kitúrja, de nem sokáig lesz erőfölényben, S. jön a trükkjeivel. Nem fogok előre titkokat elárulni magamtól, csak ha rákérdezel.
6. Halihó, ha S nem erőszakoskodik, akkor nem veszi el!
9. Azért azt elárulom, hogy őszhajú még ezek után is (mérgezés) megbocsájt S. boszinak. Persze megint a fránya kötvények.
10. Nqdírral csúnyán elbánt anno az öreg és csak bosszúból akarja elvenni a vállalatát (a fő motiváció egy fénykép, no ott is lesz kavarodás!)
19. Zehrának nem is emlékszem volt-e legalább egyetlen egy pozitív 10 perce a soriban.
20. Sokkal előbb meg is írtam, hogy mi fog történni, de most rád hagyom!
Almában gazdag hétvégét kívánok! Ígérem, ezen túl megnyitom a "promóciót" is


Ide írd a spoileres tartalmat [/spoiler]
alanis 2022 júl. 20. - 19:57:32 Előzmény zuzuzu777
(403/900)

Szabin voltam, sajna kimaradt néhány rész, ami nagyon jó lehetett. Pl. amikor Yildiz nyilvánosan lebuktatja a férjét és annak szeretőjét. Muszáj leszek megkeresni és megnézni.
Valamelyik részben Ender szájából olyan jött ki, hogy Yildiz te vagy a legjobb barátnőm! Hát én ennél a résznél majdnem leestem a székről a nevetéstől. Hihetetlen páros ez a két nő.
Ez Kumru, Feyzaval együtt egyre jobban irritálnak. Remélem mindegyik pofára esik, mert megérdemelnék, amit össze vissza kavarnak és áskálódnak. Oké a másik oldal sem százas és normális és minden kavarástól mentes, de sokkal szórakoztatóbbak (Y+E).


10/10
mihenike 2022 júl. 18. - 15:03:19 10/10 Előzmény zuzuzu777
(402/900)

Szia! A hetvegen Yasak Elma-maraton volt nälam ... Es ez egy akkora bolondok häza, hogy ahol szombat reggel elkezdtem, az vasärnap estere teljesen elvesztette az ertelmet :-) a teljesseg igenye nelkül ... (magyar felbontäs 181. reszig)

1. Ott hagytam abba az iräst, hogy mär alig värom, hogy Yildiz+HalitCan+Asuman beköltözzenek Enderhez! Nos valoban megerte värni, mert nagyon jokat szorakoztam. Ender neninek egy pöttyet meg is lägyult a szive, hogy a közeleben volt egy baby. de talän a legviccesebb az volt, amikor Asuman a tölgyfa asztalon nyujtotta a tesztät a börekhez es Ender mellette ette a Chia-yoghurtot :-)

2. Yildiz elmegy aläirni a väläsi papirokat, de Halit elhuzza elöle a papirt, ugyanis ujra akarja kezdeni vele a gyerek kedveert. Törpapa nincs hozzä szokva, hogy valaki töle akar elvälni, ahhoz meg pläne nincs, hogy a gyereke nem näla lakik. Yildizzel neztünk mind a ketten mint Rozi a moziban... en is ledöbbentem, nem csak Yildiz :-)

3. Innentöl kezdve Asuman+Cenar+Ender semmi mäst nem csinältak, csak probältäk lebeszelni Y-t a väläsrol ... nagyon jokat szorakoztam ezen is.

4. Közben Sahika särkäny fortyog a leveben es a megbizoja sem elegedett vele, szoval valami nagyszabäsu dologra keszül!

5. Megjelenik Leyla pszicho ferje a szinen! Ez tenyleg pszicho pasas volt! Igy Kaya elött lebukik L., a barätnöje is kidobja a lakäsbol, igy Emirhez menekül. pesze Szent Kaya nem haragszik meg a nöre, inkäbb vällalja a väläsi peret, de azert közben meg a pszicho ferj meg a biztonsäg kedveert elrabolja az asszonyt ... :-)

6. Yigit es Lila egymäsba szeretnek es Yigit elveszi Lilät, majd ahogy töled tanultam, ott hagyja mäsnap, mint Miränunk Reyyant ... csak azert, mert Sahika megigerte neki, hogy megtalälja az apjät ... szegeny kis naiv Yigit.

7. Mivel Yildiz vegtelenül häläs Leylänak, amiert az segitett neki anno visszaszerezni HC-t, ezert segit neki megszöni a ferjetöl .... azaz Cenar es Emir megszöktetik es beköltöztetik Aysel szobäjäba ...

8. Sahika uj befektetöt visz a ceghez (ugyebär ez az ö fönöke ...) es egy meglepetes estet szervez Halitnak. Nos az este folyamän Ender is megjelenik es robbannak a bombäk :-) Sahika elmondja mindenkinek, hogy Yigit az unokaöccse, tehät Kaya az apja, Ender az anyja es Ö Lila ferje :-) Nagyon nagy dobäs volt ... Bär ezzel maga alatt is vägta a fät, mert igy Halit kidobta a häzbol.

9. Ezutän Halit megkerte Yildizt, hogy költözzön vissza a villäba, mert ezek utän nem maradhat Enderrel egy häzban. Kär, mert most nagy barätnök lettek es nagyon jokat szorakoztam rajtuk :-) Szoval Yildiz beköltözött. Lejla a földszinten bujkäl. A 3 gyerek elment vacsoräzni es csak Halit, Yildiz meg Aysel maradtak otthon es a kis szökeveny ... Sahika stilusosah tävozik Isztambulbol, de elötte szepen megmergezi az ellensegeit, Halitot, Yildizt, Ayselt es Endert. Vegülis Lejlänak köszönhetöen mindenki tuleli, mert ö idöben ertesiti a mentöket ....

10. Halitnäl megjelenik a korhäzban egy regi ellensege, Nadir, es innentöl kezdve ez a pasi lesz a fögonosz :-) Mindenhol felbukkan, mindenkit megkörnyekez. Mivel Halit elvette Endertöl a reszvenyeit, igy Ender szövetkezik Nadirral, ezzel ismet magära haragitva mindenkit az Argun csalädbol es ezzel ismet ellensegek lesznek Yildizzel ...

11. Idöközben Yigit es Irim is megenyhülnek anyjuk iränt. Ender senkit sem szeret a ket fiän es Cenaron kivül, szoval ilyenkor eleg szimpatikus arcät szokta mutatni.

12. Yigit probäl kibekülni Liläval, de a läny hajhatatlan es egyszer vissza is adja neki, amit a fiutol kapott, majd a fejehez vägja, hogy nincsenek egy tärsadalmi szinten, ami Yigitnek nagyon rosszul esik ...

13. Idöközben Szent Kaya es Lejla toväbb randiznak es Yigitnek is bemutatja ... egy közös vacsora alkalmäval befut Ender is es Lejla orra alä dörgöli, hogy mellette neki nincs eselye ...

14. Yigit ismet bekattan es kitalälja, hogy a szülei häzasodjanak össze, különben nem lätjäk öt többet

15. Sahika is visszater, megpedig Halit hivja vissza, hogy dolgozzanak együtt Nadir ellen ... Juhu! Ismet neztünk mint rozi a moziban.

16. Menet közben Sahika megzsarolja Endert a Yigitröl keszült videofelvetellel, ezert Ender ismet el kezd dolgozni Yildiz ellen.

17. A 3. evadban el kezdtem szimpatizäni Yildizzel. Szegenynek mindenfelet megigert Halit, visszament a villäba, de ugyanolyan rosszul bänik vele, mint koräbban.

18. Nadir is kinezte magänak Yildizt es ezzel (is) idegesiti Halitot, illetve Sahika es Ender azt akarjäk Halittal elhitetni, hogy Yildiznek es Nadirnak viszonya van. Szoval igencsak megsajnältam Yildizt.

19. Vegül de nem utolso sorban ... ZEHRA ARGUN!!!! Ebben a 20 reszben annyi marhasägot csinält, hogy böven eleg lenne mind az 5 evadra :-) Amiota könyvet irt es van egy "managere" azota hülyebb mint valaha :-) es nincs egy darab barätja sem, igy mindenhova Yildizt rängatja magäval :-) päratlan pärosok igy együtt :-) Nem tudom mennyire emlekszel, de ugye mindennap jär dedikälni. aztän elmentek egy "beszelgetö" showba täncolni, majd inditott egy blogot vagy vlogot, ahol Yildizzel föznek :-) nagyon jokat nevetek rajtuk, de a forgatokönyviro egy igazi idiotät csinält ebböl a Zehärbol.

20. Kaya es Ender engednek Yigitnek es összehäzasodnak ... Igy Lejla es Kaya szakitanak, Lelja felmond Kayänäl es Yildiz segitsegevel el kezd Halitnäl dolgozni. Ekkor Sahika a fejbe veszi, hogy Halitot összehozza Lejläval ... szoval el kezdödött a 3 boszorkäny oda-vissza jätszmäja...


zuzuzu777 2022 júl. 12. - 20:22:53 Előzmény mihenike
(401/900)

Akkor fogsz bosszankodni, ha megunod a hülyeségeiket! Szerencsére nem olyan "véres", mint a Hercai