zuzuzu777 2022 aug. 29. - 17:15:17 Előzmény alanis
(500/900)

Úgy látszik a nép győzött és sikerült befejeztetni az erkölcsre rossz hatású sorozatot! :-)
1. K. azannyának nagyon kell a vagyon! Ender, meg hozza a szokásosat! Még nem tett le arról, hogy ő lesz a birodalom feje! Még mindig jobb, mint Sahika volt, ő legalább nem többszörös gyilkos!
3. Y. és C. olyan kutya-macska, (azért látszik, hogy a szerelem megvan)de BiH már soha nem lesz közöttük! Dogannal viszont igen!
4. Hozzá is megy feleségül - csak azért is!
Állítólag ez a filmgyár tiltja, mert a szponzorok kikötötték szerződésben vallási okok miatt. (valamikor ez a kérdés már felmerült)
Mondd meg őszintén, mennyi pénzért csókolóztál volna azzal az undorító fehér hajúval? Nem "rendes" csókra gondolok, csak hozzáéréshez! :-)
Nincs nagy török múltam, de utánaolvasva: más kultúra, más szokások, más emberek. Így visszagondolva nem volt csók a HERCAI-ban sem, meg a YEMIN-ben sem.
Most pl. a kínaimban is érdekes, mert közelednek egymáshoz, mintha elcsattanna a csók, de megállnak 2-3 cm.-re egymás ajkaitól és ez tart hosszú mp.-eken keresztül.


zuzuzu777 2022 aug. 29. - 10:34:13 Előzmény haticesultan
(499/900)

Teljesen igazad van! Remélem költőinek szántad, mert erre szerintem senki nem tud válaszolni, még a fkírók sem. (dehogynem a PÉNZ, amit kapnak)
Azért az új szereplők is le tudják pipálni az előzőeket!
Nem tudom ugyan, hogy a 170. rész mit takar, de ha annyira hiányzik Zehra alkoholfüggősége, szeretetéhsége, akkor most, miután otthagyja azapját és beköltözik Y.hez, mindent megkapsz! :-)


alanis 2022 aug. 29. - 08:59:06 Előzmény zuzuzu777
(498/900)

Akkor megpróbálok kitartani :)))
1. E heti előzetesben már van a szőke ciklon, Kumru anyuka és egyből Enderral szervezkedik, hogyan válasszék szét Dogant és Yildizt.
2. Meric ezen a héten kapja le Dogant. Úh. alig jött meg, máris ki lesz lőve az éterbe.
3. Újfent előzetes alapján... ahogy elnéztem miközben a két nő, Ender és az új, Dogan és Yildiz ellen szövetkezik, addig maguktól úgymond Yildiz és Cagatay fog közelebb kerülni egymáshoz megint. Legalábbis ez egy tipp. Másfelől erősen kétlem, hogy történne bármi is köztük, Yildiz még mindig nagyon be van rágva rá Kumru, a megcsalás és minden miatt.
4. Ja és Kumru beköltözik a héten az új rosszfiúhoz. Apu legnagyobb megrökönyödésére.

Ebben a sorozatban, főleg miután Alihanék elmentek, és a Faziletet nézve is annyira furcsa, hogy pl. olyanok között, akik szeretik egymást, szinte egy csók annyi sincs. A Faziletben pl. a két főszereplő esetében 1 volt az egész sorozat alatt.
Néha egy-két jelenet pedig igenis igényelne valami kis pluszt, de semmi.
Oké, nem várom el, meg nézni sem akarnám, hogy nonstop egymást falják a párok, de nagyon fura így. Ilyen szempontból a párok vagy alakuló párok elég furán működnek a képernyőn, a történetben.
A Yasakban pl. Alihanékra emlékszem, hogy ők volt az utolsók, akik között még mutattak valamit, de pl. a vénember és Y. között alig emlékszem ilyesmire. Nem mintha nézni akartam volna, ahogy a vén kecske nyalakodik. Pfúúújjjj...
Ez most ilyen török dolog, vagy pont azt a néhány sorozatot sikerült elcsípnem? :)


haticesultan 2022 aug. 29. - 07:43:39
(497/900)
170. Részig néztem a sorozatot. 3 hónapja nem néztem egx részt se. Anyám elspoilerezett sok mindent igazából, ez is benne van.
A kérdésem a következő lenne: van-e értelme a sorozatnak Halit halála után? Én amennyit most láttam a sorozatból, a Kumru, Cagatay új szereplők, hát nem tudom mi értelme van így. Plusz Halit gyerekei is elmentek. Meg így a 170 rész környékén már teljes mértékig viccet csináltak Zehraból, pedig nem egy vicces karakterként indult (alkoholfüggőség, szeretetéhség).
zuzuzu777 2022 aug. 28. - 08:31:07
(496/900)
zuzuzu777 2022 aug. 27. - 21:43:08 Előzmény mihenike
(495/900)

Szia! Össze is vesztem rendesen a zsenivel! Hogy mer elmenni nyaralni a megkérdezésem nélkül.
Képzeld, utánanéztem: ezt a fórumot 5 ezren olvasták el, de csak kb. 500 a hozzászólások száma. Ami azt jelenti, hogy röhögnek a markukba.
1. Y. tényleg egy kiszámíthatatlan a mai napig. A "szőkeség" belebukik a nagy gazdagság imádatába, ( 5 mio $) persze az természetes, hogy a lökött Zehra is ad egy löketet a bukásához.
2. Te jobban ismered a török észjárást, hát igen, annak nagyon pihent az agya, aki kitalálja!
3. Amennyiben már Y.-nél van, akkor megint jönnek a nagy jelenetek. Persze Y.
Igen, jól megvagyunk Alanis kollégánkkal, csak most pont egy kis pangás van, de ha Allah is úgy akarja, lassan jön a 147. bölüm.
A legfontosabb: amikor műszaki okok miatt zárva voltam, néha bele-bele néztem a TV-be és láttam, hogy folytatják a DOLUNAY-t.
No, abbahagyták ezt a nagy durrogtatást, majd szétment a fejem! :-(
Jó éjszakát, ill. jó reggelt!
Ide írd a spoileres tartalmat


10/10
mihenike 2022 aug. 27. - 15:51:41 10/10 Előzmény zuzuzu777
(494/900)


Szia! ugyan nem irtam, de fel-fel neztem ide es mär en is aggodtam erted, hogy hova tüntel. de örülök, hogy ujra itt vagy :-) A heten neztem nehäny reszt Yildiz kalandjaibol, de majd igazän jövö heten fogok räkapcsolni, mert a heten be akartam hozni a lemaradäsomat az Elärulväbol, amit pärhuzamosan nezek a SuperTV2-vel.

1. Szoval Yildiz haragbol igent mondott Nadirnak, de 24 orän belül felbontotta az eljegyzest ... a kis ostoba... Azt hiszi, hogy Nadir egy uriember es, hogy ebböl kesöbb nem lehet problemäja, de Endert mär megfenyegette Nadir, hogyha nem gyözi meg Y-t, akkor szämoljanak a következmenyekkel.
Mivel ebben a filmben semmi sem lehetetlen, igy az ostoba Yildiznek mär ket szerzödest is felajänlottak, ha eladja az almapüre recepjet... A vegen meg üzletasszony lesz belöle ... örület ...

2. Ugyebär van ez a keveres-kavaräs Lejla nem letezö terhessege körül ... mär nagyon unalmas... de most Halit talälkozni akar az abortuszt vegzö orvossal ... Neha csak fogom a fejem, hogy kinek jutnak eszebe ilyen marhasägok :-)

3. Zehra megint összeveszett az apjäval es most beköltözött Yildizhez ...
4. Lila es Yigit toväbbra is kerülgetik egymäst, mär ez a szäl is nagyon färaszto :-)

Jövö heten több idöm lesz nezni, akkor több mindenröl tudok majd beszämolni.
Amiröl ti irtok az nekem meg kinai, olyan messze järok töletek, mint Mako Jeruzsälemtöl :-)

Kellemes hetveget

zuzuzu777 2022 aug. 26. - 15:10:45 Előzmény alanis
(493/900)

1. VIHAR ELŐTTI CSEND! Dogan nem volt ennyire unszimpi az elején, de mit tesz a szerelem és a féltékenység!
Merics, a nagy kavarógép szerelmes D.-ba, ill. ez is a pénzébe! Szerintem néhány rész, és jön a "nagy" jelenet és ő is megy! Tudja, ha K. az apja mellett marad, akkor esélye sincs, hogy közeledjen D.-hoz. Nem csak a kávéházi kavarás, hanem a csók jelenet megszervezése is jó.
Amikor nem volt gépem néhányszor belenéztem a sorozatba a TV-n pont az volt, amit Te is írtál, hogy ez a két lökött "öltözék kiegészítő" minek is van? Azért egy kis felüdülést hoznak.
2. Amit Y. és C. csinál, az a tipikus se veled, se nélküled! Olyan szerelmesek egymásba, mint egy toronyház, dehát a büszkeség és a dac.....
Tehát: a vihar előtti csend, mert olyan dolgok lesznek még, hogy csak na! Nem figyeltem a f.k.írók cserélgetését, lehet annak is köze van hozzá, de soha nem fogynak ki a hátborzongató jelenetekből.
Tehát 2 nő megjelent (Merics és a jóga oktató, most jön a ciklon és ha emlékeim nem csalnak még 3 férfi a vonzáskörében.
Nem tudnám meghatározni, hogy melyik nő a legjobb a sz@r kavarásba, mert mindig az aktuális jelenet viszi a pálmát! Szavaiddal élve: már rég péklapátra raktam volna a fele szereplőt.


alanis 2022 aug. 26. - 11:38:28 Előzmény zuzuzu777
(492/900)

1. Anyu még nem robbant be. De hamarosan fog, mert Kumrut a tegnapi részben dobta ki apuka a házból elég durva formában. Miután a nagy barátnő, Meric, jól megszervezte a találkozót K. és Cagatay között, amiről a lány nem tudott. És persze apuka oda lett küldve a helyszínre.
2. Cagatay az egyik részben egy naiv, de leginkább nagyon buta valaki, akit Ömer úgy átvert, mint azt a bizonyost a palánkon. Most volt a piás állapotban elkövetett ál-baleset. A kiérkező ál-rendőröknek ez a hülye gyerek mindent elmondott. Hogy igen, részeg, igen, amikor magához tért, a vezető ülésen ült, de nem ő vezetett. Természetesen mindenki más eltűnt, mire magához tért.
Másfelől meg nagyon vicces a gyerek. Ender mellett konkrétan lubickol, élvezi a helyzetet. Tegnapi részben azt hittem Dogan felrobban. A kiskölyöknek volt valami fellépése, azon megjelent a szent csapat, az első sorban ültek. Cagatayt ennyit nevetni, vigyorogni én nem láttam. A bosszú, Enderral az oldalán nagyon feldobta.
3. Ömer bejelentette, távozik Dubajba. Hála istennek. A két lököttnek átadja az éttermet.
4. Yildiz anyjának már vannak megjegyzései, miszerint sajnálja, nem igazi a lánya házassága. Úh. kezdődik Y. szorítása, tegyen lépéseket azért, hogy az legyen végre.

Hát valahogy most nincsenek nagy történések, a szereplők száma is lecsökkent. Az a négyes fogat van, kiegészülve Kumru és Y. anyjával, no meg a két partvonalas töltelék karakter. És ennyi. Régebben a vén róka nagyobb családjában azért több esemény volt, pont azért, mert több szereplős volt.
Kicsit leült a sztori.


zuzuzu777 2022 aug. 24. - 17:31:12 Előzmény alanis
(491/900)

Bocs, rosszul fejeztem ki magam. Nem sorozatgyilkos, hanem azt hiszi magáról, hogy ő Allah és osztogatja a halált azoknak, akik nem becsületesek, tisztességesek, rosszul bánnak másokkal stb. Nem kevés embert ölt meg!


zuzuzu777 2022 aug. 24. - 17:02:42 Előzmény alanis
(490/900)


[spoiler]1. Említettem volt, hogy egy időben amikor néztem, akaratlanul is mozgattam az ujjaimat.
2. Oda a putriba fog érkezni és elviszi onnan Kumrut a pénz reményében, mert egy lyukas garasa sincs. A világon nincs olyan, amilyeneket ez fog művelni a volt férle házában a mostani feleségével. Nekem az első pillanattól kezdve taszító volt. Találó, tényleg olyan mint egy ciklon!
4. A 146. végéig nem fogják csődbe vinni az éttermet.
6. Hirtelen Kumru osztálytársa ugrik be Merics, aki fogja keverni-kavarni, addig, amíg Y. el nem kapja, hogy szájon csókolja Dogant és azt hiszem ezzel ki is írják. Hozd eszembe, ha van más, ja meg a rosszarcú fitness edzője, aki összegabalyodik Emirrel.
7. Sajnos a Fazilethez többet nem tudok hozzátenni, de török sorozatban egyetlen volt, amit végignéztem (Mihi is közrejátszott, mert én abbahagytam volna, de Ő olyan lelkesen kérdezgetett, hogy végignéztem, de odáig fajult a dolog, hogy nagyon jó voltam és Ő már végig se nézte. (az igazság az, hogy volt olyan válaszom, ami 3 db A/4 lapot betöltött volna)
8. Na és a YEMIN, amit valahol 300 után abbahagytam, de most megnéztem, közelítik az 500 bölümöt.
9. Már kb. 100x leírtam, hogy a HADI BE OGLUM kb. 100 perces 1 részes viszi a pálmát.
Most még megnézem, ill. befejezem a kínaimat, ami kb. 1 hónappal ezelőtt abbamaradt (hála a műszaki zsenim nyaralásának) és kinéztem magamnak egy ausztrál sorozatot.
Ide írd a spoileres tartalmat



alanis 2022 aug. 24. - 14:57:13 Előzmény zuzuzu777
(489/900)

1. én már nem számolom :) Egyedül Kayat szerette, bár legjobban saját magát szereti. Így azért nehéz ám.
Mondjuk most azok a részek vannak, amikor borzasztóan felszívta magát és nagyon erősen puffog.
De jelenleg nagyon feltűnő és irritáló a keze, ahogy állandóan jár. Nem tudom, ez honnan jött, mert a sorozat elején ilyet nem csinált. Vagy legalábbis olyan intenzitással mint most, hogy minden jelenetben csinálja.
2. Igen, láttam előzetesben, hova kerül. Szőke ciklon még nem érkezett, utalás sincs rá.
3. Sejtettem, mert elég rossz arc a fiú.
4. Jujj.... és csődbe viszik legalább? :) Mert igazából ezek sehol sem dolgoznak, csak úgy vannak, dumálnak, szervezkednek Ender v Y. vagy mindkettő megbízásából és ennyi. Dolgozni még ezeket én nem láttam.
5. Oké elhiszem. :)
6. Vannak még új női arcok, de nem tudom őket hova tenni. Lesz valami komolyabb szerepük vagy csak úgy néha befigyelnek, ha kell valaki, akivel Kumru tud beszélni.

A Fazilet... nem tudom, meddig fogom bírni. Én nagyon nem vagyok telítve török sorozatokkal, nem sokat láttam eddig, úh. ez is valami új. Egy-két szereplő egész jó, vannak akiktől borsódzik a hátam és lecsapnám őket. De tény, a törökök nagyon értenek a feszültség keltéshez.
Az anyukát játszó színésznő nagyon él, lubickol a szerepben.
Az mondjuk eléggé frusztráló, hogy egy idő után mindegyik depis, szomorú, síró, szenvedő. Vidámság szitne zéró. Eddig egy jelenetet láttam, ami jó volt, mert olyan természtesnek hatott és vidám, boldognak mondható volt.


zuzuzu777 2022 aug. 24. - 14:23:47 Előzmény alanis
(488/900)

1. Endernek már hányadik érdek "házassága"? Y.-el ez csak egy rövid harag, még néhányszor lesz ilyen.
2. K. nemsokára elköltözik egy putriba és jön azannya. (tudod, ő is szőke)
3.A fiúnak már a kinézete is zűrös, hát még az elkövetkezendő tettei!!!(dupla spoiler: sorozatgyilkos)
4. Nyugi, Ömer elutazik "rögtön" és a 2 lököttre hagyja az üzletet. Nem is jön eddig vissza.
5. Hidd el nekem, hogy F. fiának nem C. az apja. (de, és itt a de: lehet, hogy a férjének hazudott, mert nem akarta elárulni neki, hogy más az apa. Rád van bízva!!! :-( Nem szabad elfelejteni, hogy sok a kivágás, hogy passzoljanak a percek, lehet pont ott volt a DNS csalás)
6. nagyon spoiler: K. hozzámegy a zűrös fiúhoz, csakhogy bosszantsa az apját.

Ami a Fazilet asszonyt illeti, láttam belőle egy kb. 7 bölümnyi összevágást - nekem nem jött be, hogy megnézzem az egész 50 bölümöt, de érdekes az anyatigris, aki mindent megtesz a lányaiért, de minden fordítva sül el, mint amit elképzelt! Van: gyilkosság, ármány és szerelem bőven.


alanis 2022 aug. 24. - 09:52:45 Előzmény zuzuzu777
(487/900)

Igen, azóta tárgytalan lett minden, amit írtam. :)))
Mi történt azóta? Elég sok minden.
1. Catagay és Ender eljegyezte egymást és robbantotta a bombát Y. és Dogan számára. Y. magán kívül van. Ender nagyon berágott Y.-ékre, úh. most utálja a csajt és megpróbál neki keresztbe tenni, ahol csak tud. És nagyon csúnyán beszél vele. Dogant is kiosztotta a héten az egyik részben. Bevallva, hogy igen bosszúból teszik amit tesznek.
2. Kumru terhes. Vagyis már csak volt. Elvetélt. Y. segített eljutnia a kórházba és most tőrödik vele. Vsz nem fog sokáig tartani ez a nagy megértés és összeborulás, amit azért messze nem neveznék annak. Csak szimpla női együttérzés ebben a helyzetben.
Ender ugye beköltözött C.-hoz.
Isteni, a nagy csapat egymás mellett lakik.
3. Megjött annak a beteg palinak a fia, akinek Dogannal volt konfliktja a múltban. A fiú se százas, elég zűrős lesz biztosan.
4. Ömer is készül valamire. Valamit láttam az eredeti részben, hogy jól megszívatja C.-t a Kumru ügy miatt. Nem is igazán értem, mi értelme van ennek a fiúnak még a sorozatban. Semmit nem tesz hozzá igazából.
5. Nem derült ki semmi Feyza fiáról, úh. az a gyerek tuti Catagay fia. Nem láttam minden részt, de ha jól tudom, a DNS teszt nem lett manipulálva, úh. C. is kapott egy saját gyereket, bár el lett paterolva a sorozatból.
6. A tegnapi részben volt egy őszinteségi rohama Kumrunak, miután hazavitte Y. a kórházból. Eléggé őszintének tűnt, szóval nagyon úgy néz ki, valóban szerelmes volt C.-ba. Nekem ugye voltak kétségeim ezt illetően, de elképzelhető, hogy tévedtem.

Jelenleg nálunk a 132. bölüm részei mennek. Így még sokára fogjuk utolérni a kinti részeket. Vagyis nem fogjuk szerintem, ha kint folytatódik szeptemberben valamikor.

Bevallom most belenéztem és nem kicsit ottragadtam a Fazilet asszony és lányai sorozatnál. Megtaláltam neten törökül magyar felirattal a komplett sorit. Úh. most pótlom az elejét, ami kimaradt. Anyuka nagyon idegesítő, ahogy irányítani akarja a lányait, a boldogulásukat. Vagyis amit ő annak ítél meg, hogy a lányok hasznára fog válni. Na ezt is agyon tudnám csapni egy péklapáttal.


zuzuzu777 2022 aug. 23. - 19:58:10 Előzmény mihenike
(486/900)

Eleget nyaraltál! Vár a munka! (pontosabban a sorozat nézése)
Emlékszel, hogy valamikor lehet 3-4 hónapja is, amikor a török utónevekről beszéltünk, akkor mondtad, hogy sok török ügyfeletek van és mindegyik Adanából származik. Azért bátorkodtam a szemszet megfejtését rád bízni, gondoltam, meg tudod kérdezni az ügyfelektől.


zuzuzu777 2022 aug. 23. - 19:51:05 Előzmény alanis
(485/900)

Elolvastam mindent, de már nem aktuális a válaszom. Hol tartasz? Sikerült megnézni végig, ill. a 146 bölümöt? Közeledik a folytatás!


zuzuzu777 2022 aug. 23. - 19:32:43
(484/900)

MŰSZAKI OKOK MIATT ZÁRVA! Murphy (vagy MÖRFI a jelenlegi helyesírási szabályok szerint) élt, él és élni fog!(mint Lenin). Az természetes, hogy amikor a műszaki zsenim elmegy nyaralni, aznap mondja fel a szolgálatot a technikám!


zuzuzu777 2022 aug. 23. - 19:28:04
(483/900)
A FAGYLALT VISSZANYALT!!!
10/10
mihenike 2022 aug. 12. - 06:28:50 10/10 Előzmény zuzuzu777
(482/900)
[/spoiler]

sziasztok! Csak bejelentkezek, hogy szoljak, hogy most kb2 hetre eltünök, mert szabin leszünk :-) addig is jo szorakozäst a sorozatokhoz :-)

[spoiler]
alanis 2022 aug. 11. - 11:07:23 Előzmény zuzuzu777
(481/900)

1. Ömer faképnél hagyásán már túl vagyunk jócskán. Azóta már fegyverrel a párosnak támadt a begőzölt magas gyerek. Nem kicsit bepöccent. Pedig eddig jele az ilyen viselkedésnek nem volt. Nem tudom, hogy ezután ilyen szélsőséges lesz vagy újból a cuki-muki balfék kedvesség marad.
2. Nagyban folynak az esküvői előkészületek. Már rosszul vagyok Kumru negédes lekezelő stílusától. Ingerem van, hogy valaki üsse már agyon péklapáttal. Egy hatalmas pofánverés járna neki. Ennyire Sahika nem volt tenyérbemászó, csak roppant alattomos és gyilkos természetű.
Cagatay nagyon készül a bosszúra, de hamarosan pofára esik ez is. Duplán ráadásul.
3. Cagatay féltékeny lesz attól, hogy Y. csak úgy ripsz-ropsz férjhez megy? Vagy csak mérges lesz, mert a fő ellenségéhez ment?
4. Ender is gondolom megint Y. ellen fog fordulni. Nagyon rá van megint kattanva Doganra, hogy összejöjjenek. Nagyon ezen dolgozik. A sajtó felé már elhintette a port, most Dogant gyúrja. Csak nem nagyon sikerül.
5. Arzu meghalt. Lelőtték. Egy lökött nővel kevesebb. De szerencsére Feyza is hamarosan távozik. Éppen ideje. A kisfia most kapott rohamot, úh. ezek után mintha magába szállt volna a nő. Bejelentette, Németországba költöznek a gyerekkel. De még nem bukott ki, hogy nem Cagatay a gyerek apja. Még mindig úgy tudjuk, övé a gyerek.
6. Cenar rá van állítva arra a nőre, aki Feyzának segít. Lehet az fog valamit elkotyogni? És akkor borul a bili még a távozás előtt?
7. Asuman csak keveri a paklit. Most vette a fejébe, hogy a lánya menjen hozzá Doganhoz. Még ezt Y.nek nem mondta, csak azon van, minél többször találkozzanak. Ezért még a kiskölyköt is felhasználja.
A kisfiú nagyon cuki, ahogy beszél, megy mindenkihez. Nagyon édes.