10/10
mihenike 2022 okt. 15. - 10:59:21 10/10 Előzmény zuzuzu777
(600/900)
[spoiler] Üdv a bolondok häzäban :-)

1. Sahikänak annyira utjäban äll Mert, hogy eljätszotta, hogy Mert az irodäban molesztälja, igy Öreg Ur kirugja Mertet :-) De Endernek köszönhetöen ez nem marad sokäig igy, ugyanis Mert es Ender kiszedik Halukbol (Sahika embere amiota Nadir meghalt), hogy az egesz csak szinjätek volt.
2. Yildiz es Cagatay egyre közelebb kerülnek egymäshoz. Azt a szot kell, hogy hasznälnom, hogy "normälisan" ismerkednek :-) ebben a sorozatban ez egy csoda :-) (persze, ha azt figyelmen kivül hagyjuk, hogy Cenar talälta neki a neten... haha)
3. anyos-jelöltnek senki sem jo, nem csak Yildiz, igy elmegy a mosodäba függönyt mosatni, majd ugy adja elö, mintha a függönyök össze mentek volna. A bejäronöjet küldi maga helyett, hiszen öt mär ismeri Yildiz ... micsoda unatkozo nöszemely :-) Häla Allahnak gyorsan lebukik Cagatay elött a kedves Anyuka, igy ahelyett, hogy Yildizt rossz fenyben tüntetne fel inkäbb csak összehozza a fiatalokat.
4. Jaj volt meg egy nagyon jo jelenet, amikor Yildiz elment edzeni, ugyanis mär megint tulsulyos, de az edzes tartott kb 5 percig, mert lerepült a futogepröl :-) itt lett egy uj barätnöje, akiröl kiderült, hogy Cagatay volt-barätnöje De közben Mert legjobb barätja is szerelmes lesz Yildizbe :-) es ismet kesz a käosz Yildiz eleteben :-)
5. Zehra es Asuman megnyitottäk a csodälatos Avokado-bärt. Itt persze Yildiz pletykälkodäsänak köszönhetöen robbant a bomba Sahika es Mert miatt, de Zehra gyorsan megbocsät a ferjenek.
6. Amiota Kaya elment, azota Ender ismet elviselhetetlen es semmi mäs sem erdekli csak a reszvenyek ...
7. A 3 boszorka egyebkent most külön utakon jär, Yildiz teljesen ki van közösitve Halit haläla ota.
8. Ismet mutattäk Szitkit, hogy valaki adja neki az utasitäsokat es tenyleg olyan, mintha Halit elne meg ;-) [/ spoiler]
10/10
mihenike 2022 okt. 14. - 16:19:18 10/10 Előzmény zuzuzu777
(599/900)

Szia :-)
1. ez az uj öregfiu nem birja a nök viszälyät :-) Asuman es Yildiz segitsegevel ugy tünik, hogy apa+fia ki fognak bekülni ... na persze nem iszunk elöre a medvebörere :-) amiben benne vannak a Yilmaz-nök az jol nem sülhet el :-)
2. Öregfiunäl Sahika es Mert is külön-külön ärulkodott a mäsikra, de Szent. Hasan Ali ki akarja öket bekiteni - lätszolag :-) ugyanis az öreg celja, hogy mindenkit kipenderitsen a cegtöl es öve legyen minden reszveny :-) jaj a kis huncut :-)
3. elökerült Szitki is, a volt-soför, aki a 3 boszorkänak küldött sms-t. "Tudom mit tettel (tavaly nyäron...)" haha :-)
4. Most egyebkent Yildiz es a "Sätän" (=Cagatay) nagyon aranyosak, most vannak az ismerkedös fäzisban.
5. Cenar, Yildiz es Emir nyitottak egy tisztitot ... na meg ez az ötlet honnan jött...???? :-)
6. Asuman pedig Zehräval megvett egy szomszedos üzletet, ahol Zehra kisasszony Avokado-bärt akart nyitni .... :-) NO KOMMENT :-)


10/10
mihenike 2022 okt. 13. - 18:48:13 10/10 Előzmény zuzuzu777
(598/900)

Szia! Mielött olvastam
volna a válaszodat, megnéztem egy részt és akkor esett le, hogy Cagatay és Hasan bácsi apa-fia… :-) Gondoltam is magamban, hogy micsoda forgatókönyvírói bravùr … :-) haha „Váratlan“ fordulat. Valóban Asuman 2 perc alatt beleszeretett az öregfiùba, ahogy Yildiz Cagatayba :-) De a legjobb az anyós-jelölt, aki szerint Yildiznek mindkét férfival viszonya van!!!!! Oh Allah!!!! ennyi marhaságot!!!! és még mennyi van hátra …. :-)!!!!


zuzuzu777 2022 okt. 13. - 14:05:25 Előzmény p1964
(597/900)


[spoiler][spoiler]Cagatay meghal, a két grácia folytatja, hozzájuk csapódik még Handan K. azannya, csakhogy meglegyen a 3 grácia!
Kikérem magamnak, én mindig szapultam a törököket, kivéve a HADI BE OGLUM-ot!
Nem lesz olyan hosszú, mint a Dallas, mert ez az utolsó évad, de jönnek újabb szereplők, régiek térnek vissza stb.
Y. még fog sok "fejfájást" okozni
Alig várom hétfőn a 151. bölümöt./spoiler]


Ide írd a spoileres tartalmat [/spoiler]
p1964 2022 okt. 13. - 13:48:51
(596/900)
de ha túlélnék, ha nem, fogalmam sincs mi a fenével húzzák még mint a rétest ezt a sorozatot, remélem nem tart addig mint a Dallas :D a sok hülyeség után már tényleg kiváncsi leszek mivel lesz vége, pedig már rég abba hagytam volna...
p1964 2022 okt. 13. - 13:46:19
(595/900)
gondolom a török sorozatokhoz híven ezt az autóbalesetet is túlélik, nem csodálkoznék rajta, nekem ez csalódás ezekben a török sorozatokban hogy időnként teljesen lehetetlen dolgokat raknak bele, és még a brazil szappanoperákat szapulták az emberek, hát...
zuzuzu777 2022 okt. 13. - 12:16:40 Előzmény mihenike
(594/900)

[spoiler]Igen kiábrándító, mert tényleg milyen sok mindenen mentek keresztül, habár az is lehet, hogy Góliát nem akart visszajönni, törpinek meg kellett a pénz, Allah tudja!
1. Amikor olvastad az előzményeimet, hogy jön a sárga hajú, (és az ő fia a fekete hajú) :-) hát ő az! Y. azannya szerelmes lesz belé, (minden áron el akarja vetetni magát vele) de ő meg Enderbe, de természetesen S.-át veszi el. (ki mást)
2. Ne siess a következtetéssel, bolond Z. nem fogja bírni a nyomást és ráíratja a kötvényeit disznó úrra!
3. most jön majd a harmadik szőke Y. + azannya, + Cagatay azannya Feride! Nagyon jól ki fogják egészíteni egymást!
4. A múltkor az adanai bundás kenyér és az adanai lángos között maradtunk.Emlékszem, hogy a sárga s.k. tömködte E.-be a szemszeket.


zuzuzu777 2022 okt. 13. - 12:00:52 Előzmény alanis
(593/900)

A youtubon v. a googlen!
Elég karcos, kockás, átugrás volt, a feliratok fele hiányzott, de ennyi sikerült.
1. Z. azért jelenik meg, mert a 2 jómadár (Y. és E.) kombinált aláírás hamisításokkal, (a két hülyét kihozandó a börtönből, ahol még a maffia is rájuk szállt) de nem tudhatták (érdekes milyen testvéri szeretet, nem tudod, hogy a nővéred elvált és újból férjhez ment). Ugye miután férjhez ment, megváltozott a neve. Ezzel majd el lesznek egy darabig a 151-ben.
2. E. elhelyezkedett H. bátyjánál alkalmazottként, ami Handannak nem tetszik.
3. Bőrönd lopós bemutatja K.t azannyának, akinek tetszik a lány - vegye el feleségül! - Nem, lehet anyám, mert le kell számolnom először azapjával, D.-al, utána pedig a lányával, mert nagyon sok rosszat tettek ebben az életben.
4. Ü-nő az Sahika duplán! Egymás után csinálja az összeesküvéseket, mert neki kell D., aki meg szerelmes Y.-be. Bemártja Y.-t, hogy viszonya van az énekessel, D. dúl-fúl, kezd nem hinni az ü-nőnek.


10/10
mihenike 2022 okt. 12. - 11:04:00 10/10 Előzmény zuzuzu777
(592/900)

Szia! Oh Allah! Ne mär! ez milyen kiäbrändito! Jobb lett volna, ha abban a tudatban hagynak minket, hogy Törpilla es Goliät boldogan eltek, amig meg nem haltak ;-) kär, hogy ök is elvätalk :-( A többihez nem tudok hozzäszolni ...
Viszont en megneztem 2 reszt, Halit haläla utän ... Na persze ezt neked mondom sem kell, de egeszen mäs iränyba megy el a sorozat.
1. Mert (lätszolag) vezeti a ceget, de nyelbe üt egy fuziot, mäskülönben csödbe menne Halit cege. Ekkor jelenik meg egy öreg ur, Hasan Ali. (gondolom majd valamelyik nö a 3 közül hozzä megy felesegül)
Na kerlek en akkorät nevettem, ugyanis az öreg Adanäbol, megpedig Cukuroväbol szärmazik :-) tudod, Cukorka ... haha :-) Persze Endernek nem tetszik, de vegülis Mert es Sahika nyomäsära megkötik az üzletet.
2. Zehränak annyi esze van, hogy a reszvenyeit nem iratja rä a kedves ferje, de ez a kedves ferjnek derogäl, igy összefog Sahikäval, hogy kisemmizzek Halit gyerekeit ...
3. Yildiz közben toväbbra is a nyomornegyedben el, de Asumän mindenäron azt akarja, hogy fogjon magänak egy gazdag ferjet, igy Cenar talälja neki Cagatayt ... milyen abszurd mär ... :-) haha :-) De ö egy gazdag fiu, igy Yildiz biztos nem erdekli, ezert Yildiznek meg kell vältoznia ... :-) na persze itt volt ismet jo nehäny vicces jelenet. Vegülis Yilidz arra jutott, hogy sajät magät fogja adni, mert ö maga annyira csodälatos :-)
4. Halit alapitvänya segit Yildiznek egy normälis lakäsba beköltözni es kiderül, hogy ugyanabban a lakoparkban lakik Cagatay is, szoval ismet mesebe illö jelenet, Yildiz bevetheti magät, hogy megszerezze a fiut :-) haha. micsoda hülyeseg :-)
5. De ami a legfontosabb, hogy Hasan Ali meghivja vacsoräzni az üzlettärsait egy hagyomänyos adanai-vacsorära es itt volt szo a "szemszekröl" :-) mivel nem tudom hogy irjäk a törökök, igy soha nem fogom megtalälni a neten, de ahogy ettek olyan lehet, mint nälunk a längos :-) Ender eldobta az agyät, hiszen kezzel es fokhagymäs szosszal kell enni ... Meg ilyet :-)


alanis 2022 okt. 12. - 09:35:17 Előzmény zuzuzu777
(591/900)

Csak belenéztem a 150. bölümbe, kerestem, hol jön Zeynep. Hát természetesen az utolsó kocka volt, hogy betoppant Yildizhez és vége lett. Úh. a válaszok a következő részben várhatóak.

Sajna én nem találok magyarul vagy magyar felirattal Y.E. előzetest. :( Vsz rosszul keresem, de nálam semmi.

Mintha 2 nő között csak pasik miatt lehetne konflikt, más miatt nem. Az íróknak se sok fantáziája van ebből a szempontból. Más téren van bőven, de azok is leginkább agyamentek.
Valahol megértem, ha Ender dúl-fúl, mert a pasik mindig Yildizt választják nem őt. Nagy kivétel Kaya volt. De az összes többi, akiket megkörnyékezett, mind Yildizt vették el vagy akarták elvenni.


zuzuzu777 2022 okt. 11. - 10:39:34 Előzmény alanis
(590/900)



[spoiler]Azzal kezdtem, hogy nem vállalok felelősséget a leírtakért!
Találtam még két 151. fragmanit, ahol a három általam olvasott csak kb. fedi egymást!
Szerintem csúnyácska a két nővér ezzel a fazon váltással!
Azt is bemondták, hogy ez az utolsó évad, de azért kérik a lájkolást, hogy ne maradjon abba.
1. Azt nem tudtam meg, hogy Törpi miért jött haza, sajnos tegnap nem tudtam megnézni a 150. bölümöt, de Allah is segít, ma meg kell, hogy nézzem.
Amennyiben nem, akkor tévedtem! Lehet, okosabb leszek. (írtam, lehet, hogy csak csali 1-2-3 bölüm erejéig!!!
Csak mellékesen: belefutottam egy 156. bölümbe is!
2. D. az Dogan, de én már akkor láttam a szikrát, amikor kijött a börtönből, de lehet az ügyvédnő miatt volt. Az arca érdekes, de ezek a + - 15 kilók......
Végül is sikerült megnézni valamelyik fragmanit magyarul?
1. a 24 órás, 2. a fehér hajú, 3. majdnem Kemal, 4. Cagatay, 5. Dogan, az énekes fiúval is volt, van, lesz valami és most a 151.-ben K. nagybátyja, de még hol a vége!
Ja, majd elfelejtettem, Ender megint dúli-fuli, mert Y. lecsapta a kezéről a milliárdos nagybácsit! Megfigyelted, hogy ezek ketten mindig ugyanabban a férfiban látják a jövőjük kiteljesedését?
Szerintem a TV , miután befejezik azt, amit betettek a helyébe, visszateszi az utolsó évadot, amit ugye még csak most forgatnak!
/spoiler]


Ide írd a spoileres tartalmat [/spoiler]
alanis 2022 okt. 11. - 09:22:10 Előzmény zuzuzu777
(589/900)

Hát azt hiszem, nekem most lett elegem. Bevallom az egészet Zeynep és Alihan miatt kezdtem el nézni és tartottam ki a sok marhaság ellenére, a sok huzavona, szakítunk, összejövünk, bénázunk, szenvedünk sztori közepette. Erre elváltak! Mondjuk gondoltam ezt hozzák ki a sztoriból, ha már egyedül jön vissza Z. Bár hót feleslegesnek érzem azt a sok időt, amit a 46 bölümbe belefektettem.
De miért jön, azt lehet tudni?
D. az Dogan, ugye? Yildiz komolyan szerelmes belé? Mert a most még futó 5. évadban én nagyon nem érzékelem ezt. Vagy annyira nem érdekel, hogy mélyebbre nézzek?! :)
Jajjjj, itt mindenki Yildizbe szerelmes???? Azért annyira nem jó nő, bár a szerencsétlenkedésével lehet tündi-bündinek tűnik a pasik szemében, aki védelemre szorul stb.
Istenem, hányszor fog még férjhez menni????? Már feladtam, hogy összeszámoljam.


zuzuzu777 2022 okt. 10. - 20:09:27 Előzmény alanis
(588/900)
Kérlek, olvasd el, amit Mihinek írtam!
zuzuzu777 2022 okt. 10. - 20:08:26 Előzmény mihenike
(587/900)

Alanis, Neked is szól, mert nem írtad, sikerült-e.
Már megint van valami a gépemmel, nem azt csinálja, amit én akarok! :-(
A 151-et kell keresni!
Az alább leírtakért NEM vállalok felelősséget! :-)
Törpi visszajön, miután elváltak Góliáttal. Itt lesz néhány bölüm erejéig. Közben ő is és Y. is váltottak kinézetet(?!) Nagyon szereti egymást a két testvér. Törpi ismét férjhez megy és elrepül.
Y. halálosan szerelmes D.-ba - vice versa!
Handan bátyja (Engin) is szerelmes lesz Y.-be, de D. féltékenykedik!
Esküvői kép: Y. és H. bátyja.
Az ügyvédnő meg akarja ölni Y.-t, mert szerelmes D.-ba.
E. és K. élete veszélyben!
Az igazságosztó süllyesztőben!!!


10/10
mihenike 2022 okt. 10. - 18:52:21 10/10 Előzmény zuzuzu777
(586/900)

Szia! látom már megelöztek, de ma nekem is feldobott a youtube egy videót, ahol a 150. bölümben felbukkan Törpillakisasszony :D Kíváncsi vagyok, hogy most tényleg, avagy ez is csak átverés? 🙈


zuzuzu777 2022 okt. 10. - 17:44:21 Előzmény alanis
(585/900)

A tiedet nem tudom megnyitni, (átmásolással sem!) Viszont az enyémet nem fogadja. Próbáld meg a : YASAK ELMA 151 bölüm, magyarul van feliratozva!


alanis 2022 okt. 10. - 16:46:49 Előzmény zuzuzu777
(584/900)

Ebből egy szót sem értek, úh. segíts kérlek!!!! :)))
Én ezt láttam: https://www.youtube.com/watch?v=q-d3P88SXwk Ez normál előzetesnek tűnt.


zuzuzu777 2022 okt. 10. - 16:31:39 Előzmény alanis
(583/900)

https://www.youtube.com/watch?v=ovotONBD_cs
Látod, ezért nem nézek előzetest!!!


zuzuzu777 2022 okt. 10. - 15:25:25 Előzmény alanis
(582/900)

Az igazság bajnoka még van a 149-ben, de K. hazaköltözött azapjához, ami nem világos, hogy miért? Az ügyvédnőt akarja bosszantani, v. Yildizt, v. pedig még mindig nem tudjuk, hogy kinek dolgozik!? Van-e összefüggés a bőrönd tolvaj és közötte?!
Ami törpit illeti, biztos nem 1-2 bölüm erejéig jött vissza?!
Az a gyanúm, hogy sok fkíró van és úgy össze tudják kuszálni az embert, az emberről: ENDER! Mikor hamisította meg C. aláírását és meghatalmazást is hamisított, hogy ő (E.), C. képviselője? Ezen kívül sok történés van, ami összefüggéstelen!


alanis 2022 okt. 10. - 14:17:00
(581/900)

Ez nagyon is annak látszott, hogy valóban jön Zeynep. Sedai várta a reptéren. Az elején csak az illető lábait mutatták, aztán bevonult a nővére házába, aki tátott szájjal nézett rá. Elég rövid lett a haja a színésznőnek.
Mondjuk valamelyik nap instán láttam egy-két képet a színésznőről pár ismerős ffi társaságában (a két dilinyós karakter). Meg is állapítottam, milyen jó, ezek még összejárnak. Hát így eléggé világos, hogy nagy vsz újra forgat.

Viszont azt mindig elfelejtem megkérdezni, mi lett Ekinnel? Azt is kiírták? Vagy van még az igazságosztó?