10/10
offtopic
mihenike 2022 aug. 31. - 17:12:06 10/10 Előzmény Elhaym
(520/900)
Köszönöm az infot :-)
zuzuzu777 2022 aug. 31. - 10:28:45 Előzmény alanis
(519/900)

Megy magyarul, nem láttam, nem is fogom megnézni, 2023-ra lesz vége!!!!!!! :-( Ne engedd el a kezem HUN facebook-csoport )

Teşkilat - Szervezet (2021-)
A sorozat 2021. március 7-én indult a török TRT1 csatornán. Az 1.évad a 14.résszel véget ért, Törökországban jelenleg a 2.évad megy.

Történet:
Egy fikció, amit látunk. Serdar (Çağlar Ertuğrul), családját a neonácik ölték meg Németországban, majd őt hazavitték. A főszervező, Mete Bey (Mesut Akusta) felügyelete alatt nőtt fel. A csapat alapítója Mesut Bey. Tagja még Zayed Fadi (Mehmet Usta), aki gyermekkorát nagy szegénységben töltötte Palesztinában és a hatalom és a pénz mindennél fontosabb számára. Ő a bonyolítója minden kétes üzletnek a Közel-Keleten. Tagja még Uzay (Serdar Yeğin), aki kiemelkedően jó nevelést kapott, statisztikusi diplomáját PhD fokozattal a Yale-en szerezte. Az egyik főhősnő Ceren (Ezgi Eyüboğlu), aki Serdar szerelme. Ő francia szószokat árul és csodákat teremt a konyhában. A másik, a fontosabbik Zehra Balaban (Deniz Baysal), aki a csapatban a logisztikát bonyolítja és intelligenciájáról, nyugalmáról híres. Lássuk, hogy ennyire különböző karaktereknek sikerül-e a szervezetet sikerre vinniük ...

Szereplők:
Çağlar Ertuğrul (Serdar), Deniz Baysal (Zehra), Mesut Akusta (Mete), Ezgi Eyüboğlu (Ceren), Ezgi Şenler (Pınar), Mehmet Usta (Zayed), Tuncer Salman (Hakkı), Nihat Alptuğ Altınkaya (Hulki), Serdar Yeğin (Uzay), Yavuz Bingöl (Adem), ...

A többiről később.
alanis 2022 aug. 31. - 09:50:50 Előzmény zuzuzu777
(518/900)

Jajjj annyit emlegettétek ezt a Hercai című előadást, hogy belenéztem. Na kár volt. Úgy felidegesítettem magam az öregasszonyon.... de az unoka, a főszereplő fiú is egy idegbeteg, ahogy állandóan ordít. És ebből több száz rész? A törökök se normálisak, már bocsánat. Főleg hogy akkor erre volt igény. Őrület....

Na vissza a csoda csapathoz:
1. Dogan alkotott! Behúzta a csőbe Endert és Cagatayt. Egy díjátadó keretei között kiprovokálta a párosból, mikor fognak összeházasodni. Úh. Ender kénytelen volt benyögni egy dátumot. Isteni volt.
2. Ömer több részen keresztül búcsúzkodott, már nagyon untam. Már majdnem kiabáltam a tévével, hogy menjen már!!!! De talán a tegnapiban volt végleg utoljára.
Tudom, hogy kint 1 rész volt, de nálunk több nap, úh. már nagyon falnak mentem a fejének a látványától is.
3. Yildiz valami zseniális! Beköltözött uis Kumruhoz, a cseléd házába. Ugráltatta egyfolytában. Rakjon tüzet, csináljon vacsorát stb., miközben ő gyöngyöt fűzött és az agyára ment Kumruank! A fura az volt, hogy Kumru meg engedelmeskedett.
Dogannal közölte a pincsikutyája, hogy most már a felesége is a cselédnél lakik. A pali röhögött. De ugye nem csinált semmit.
5. Yildiz a nagy terve közben, hogy hazaviszi Kumrut az apjához, felhívta a vidám fiúkat és megkérdezte, nincs-e üres állás az étteremben. Hát persze van, pincérnőt keresnek. Azonnal be is ajánlotta Kumrut, aki természetesen magán kívül lett. De ennek ellenére másnap elment az interjúra. MIt ad isten, az új, rossz fiúval került szembe, mivel a két hülye gyerek rosszul volt és nem mentek be dolgozni. Minden kérdés nélkül az új fiú felvette Kumrut. Még a nevét sem kérdezte meg először.
4. Dogan egyébként kérdésekkel bombázza Yildizt, aki nem gondolkodik, úh. hazudik mint a vízfolyás. Dogan persze tudja, hogy hazudik, éppen erre megy ki a játék. Anyukát is faggatta, Yildiz távollétében. De az nem tudta, mit válaszoljon, mert nem tudta, a lánya mit hazudott pontosan. A pali játszik a nőkkel. És közben jól szórakozik.
Amint az ál-utazásból hazajött Y., közli a nővel, elege van az ál-házasságból. Yildiz azt hiszi, el akar válni, mindenbe belemegy. Erre Dogan bedobja a bombát, ő igazi házasságot akar, mert szerelmes belé. Y. úgy maradt.
5. Megjelent Kumru anyja! De azzal a lendülettel Kumru ki is dobta. Valami konflikt van, nem bírja az anyját elviselni. Viszont kiderült, anyuka új férje meghalt, és hogy van egy féltestvére, akivel szintén nem tartja a kapcsolatot.
Anyuka persze egyből Yildizt vette célba mint fő ellenséget. Szerinte ő tehet az egész kialakult helyzetről.

Pár napja keresek egy török sorit, Teskilat. Tegnap úgy néz ki találtam olyan oldalt, ahol meg lehet nézni angol felirattal. Remélem fog működni, mert leírás alapján jónak tűnik.
Láttad, nézted esetleg?


zuzuzu777 2022 aug. 30. - 21:04:23 Előzmény mihenike
(517/900)

Nagyon jót nevettem a reggeli beszámolódon! Köszönöm! Ezért kell végig nézni, mert néha tényleg nincs határa az emberi butaságnak! Most elsősorban Y.-re, azannyára és Zehrára gondolok. Van egy olyan közmondás, hogy ha a butaság fájna, akkor ők ordítanának a fájdalomtól.
Igen, látod, még a török TV.-t is felforgattam, csakhogy ne maradj nagyon le, sőt szerintem utol is érsz! :-)
Tudod, érted még a zuhany alá is meztelenül állnék! :-)
A szemszeket viszont nem felejtem el! :-(
Ezek szerint sikerült megnyitnod mind a két videót!? Látod, ezért nem nézek törököket, mert azt csinálják, amihez kedvük van, nem azt, ami a nézőknek jó.
Apropó hogy van a cukorkád?
A "Szerelem íze" v. "Telihold"-ban nem tudok segíteni, mert tudod, hogy nem magyarul nézem.
Akkor most jó éjszakát v. jó reggelt!


10/10
mihenike 2022 aug. 30. - 19:02:07 10/10 Előzmény Elhaym
(516/900)
köszi... es valahol elerhetö online?
10/10
mihenike 2022 aug. 30. - 18:54:44 10/10 Előzmény zuzuzu777
(515/900)

Igen, Ö az!!!!! es mär hänyszor meg akartam nezni, de mindig elmaradt ..., de ami kesik, az nem mulik ...


10/10
mihenike 2022 aug. 30. - 18:53:40 10/10 Előzmény zuzuzu777
(514/900)


köszönöm szepen :-) tehät meghallottäk, hogy le vagyok maradva, mint a borravalo ... haha :-) Köszönöm a közben järäst

zuzuzu777 2022 aug. 30. - 18:53:29 Előzmény Elhaym
(513/900)
Lehet, hogy tévedek, de azt hiszem vele láttam (5-6 x) és mindenkinek ajánlottam az egy részes HADI BE OGLUM-ot.
zuzuzu777 2022 aug. 30. - 18:48:40 Előzmény Elhaym
(512/900)

Tehát sikerül megnyitni?!
2018 márciusában kezdődött, tehát voltak már nagyobb szünetek is. Itt a fő hangsúly azon van, hogy petíciót adtak be a minisztériumba, mert rossz hatással van a sorozat az erkölcsökre. Rosszra tanítják az embereket. Már akkor mondták, hogy nagy a valószínűsége, hogy összecsapják a végét.
Most már ugye több, mint 4 évem ment rá, hát csak megnézem az utolsó kegyelemdöfést, amit a törökök tettek saját maguknak, mert hogy több török nem lesz az életemben, az nagyon valószínű.
Azt a hírt is kiraktam anno.
Sajnos v. inkább hála Allahnak a HERCAI és a YEMIN (eddig 500 bölüm, de észbe kaptam a kb. 300-nál és abbahagytam) amit láttam, nem tudok hozzászólni a többihez.
A viccet félretéve tényleg utol fogja érni egymást az 5. és a 6.
A DOLUNAY-t köszönöm Mihi nevében!!! Ide írd a spoileres tartalmat


offtopic
Elhaym 2022 aug. 30. - 18:34:02 Előzmény mihenike
(511/900)
Kivanc-cal nekem érdekes a kapcsolatom, szeretni akartam a sorozatait, de egyiket sem tudtam végignézni. Októberben egyébként 5 török premier jön majd magyarul, köztük lehetne a Marasli, de esélyes a Yargi és Teskilat is. Ezek szerintem mind neked valók lesznek. Akciók, izgalmak.
Elhaym 2022 aug. 30. - 18:17:06 Előzmény zuzuzu777
(510/900)
Készítőktől is függ, van ahol mernek merészek lenni. Pl. Piszkos pénz, Álmodozó, Ada Masali.
Elhaym 2022 aug. 30. - 18:14:58 Előzmény zuzuzu777
(509/900)
Mi értelme van megvárni? Mert így akkor a TV2 kénytelen lesz szünetre küldeni hónapokra a sorozatot az utolsó évad előtt. Olyan rövid lesz a 6. évad?
offtopic
Elhaym 2022 aug. 30. - 18:12:44 Előzmény zuzuzu777
(508/900)
A DOLUNAY-t a Life TV ismétli.
zuzuzu777 2022 aug. 30. - 10:49:57
(507/900)
zuzuzu777 2022 aug. 30. - 10:44:28
(506/900)
zuzuzu777 2022 aug. 30. - 10:10:00 Előzmény mihenike
(505/900)

A DOLUNAY-t valahol véletlenül láttam meg, de ha megölsz, akkor se tudom, hogy hol!
Viszont Miránkánkba is belebotlottam, pont akkor vitte Reyhant Istanbulba (ugye akkor utaztak volna először BiH-be)

Folyt. köv. de később, mert hosszú lesz!
zuzuzu777 2022 aug. 30. - 10:04:46 Előzmény mihenike
(504/900)

A linkre gondolsz? Akkor azt írják, hogy hallották, a magyar nézők le vannak maradva és lehetőséget adnak nekik, hogy utolérjék a 146. bölümöt, ezért csak októberben fogják folytatni és csak 5-6-7-8 bölüm marad a végéig! :-) :-( Ide írd a spoileres tartalmat


Ezt tudtam intézni az érdekedben. Remélem, hogy meg vagy elégedve?! :-)
10/10
mihenike 2022 aug. 29. - 19:06:03 10/10 Előzmény zuzuzu777
(503/900)

Ide írd a spoileres tartalmat


befejeztek a Yasak Elmät? vagy ez mit jelent?

Ide írd a spoileres tartalmat


10/10
mihenike 2022 aug. 29. - 19:04:58 10/10 Előzmény zuzuzu777
(502/900)

Szia! A Doluyant egyszer el kezdtem nezni online, de aztän egyszercsak nem volt elerhetö, ugyhogy nem tudtam vegig nezni ... most hol adjäk es hol tartanak???? köszönöm elöre is.

Szoval megneztem jo nehäny reszt Yildiz kalandjaibol ... hüha most aztän tele a fejem informäciokkal ...

1. Halit ugyebar akart beszelni az orvossal,aki az abortutszt (nem vegezte el ... ) elvegezte. Lejla szepen le is fizetett egy dokit, de a doki mindent bevallott Halitnak, igy Halit papa kidobta Lejlät ... mint kiderült mindezek mögött is Sahika äll, aki megunta Lejlät es Enderrel összefogtak, hogy vegleg eltünjön ... Nos, igy is lett, egyik pillanatrol a mäsikra eltünt ...
2. Miközben Lejla elhagyja a vällalatott meghallja, hogy Halit tönkre ment/csödbe ment, igy märis visszaszalad az öreg fiuhoz, hogy elmondja neki, hogy soha nem szerette es csak a penze miatt volt erdekes, de mostmär nincs penze ... blablabla ...
3. Ender es Yildiz lekoptatjäk Nadirt, megpedig azzal a regi keppel, amit annak idejen Yildiz megtarottt Nadirrol, ahol Nadir nöi ruhäba van öltözve. Lejla beprobälkozik Nadirnäl is, de N. elzavarja.
4. Miközben Halit tönkre megy, ezzel pärhuzamosan Yildiz karriert epit ... en meg csak fogom a fejem, hogy ez megis milyen karrier????? elment a TV-be idöjosnak, ahol marhasägokat beszelt, belekeverte az almapüret es az almapüre miatt 5millios ajänlatot kapott .... A szerzödes valodi, nem vertek ät, mert az ügyvedje Szent Kaya, aki mindenben tämogatja... örület!!!!!
5. Miutän Halit elbukott Sahika beprobälkozott Nadrinal, de N. elzavarta.... cserebe Sahika megmergezte, megölte ... es a temetesen ugy jelent meg, mint az özvegye :) csodälatos jelenet volt :)
6. Halit a gyerekekkel beköltözik Sitki häzäba, a putriba ... Nem tudom, hogy emlkeszel-e meg Lila es Zehra fejere ... szegenyek .... Ender märis el akarja vinni Erimet, de a fiu kitart az apja mellett... na persze nem sokäig ....
7. Ender kärörvend es elfordul Halittol, Yildiz pedig megsajnälja az öregfiut. Meg Ayselt is elküldi a putriba, hogy fözzön räjuk. Ja, igen, hiszen Aysel most Yildiz bejäronöje.
8. Telnek, mulnak a napok es Zehra egyre depisebb lesz, igy Yildiz felajänlja a länyoknak es Halitnak, hogy a länyok költözzenek hozzä. Erim pedig vegül az anyjäekhoz költözik.
9. A gyerekek probälnak segiteni az apjuknak, Lila elmegy az egyetem büfejebe dolgozni, Erim eladja a gitärjät, Zehra pedig megprobäl egy könyvesboltban dolgozni, de a szerencsetlen ismet elbukik es ujra inni kezd ...
10. Tehät visszaterve Sahika banyära, most ö a vigözvegy, aki mindent örökölt, igy ö a fönök es elsö dolga kirugni Endert. De mivel Kaya az ügyvedje, igy Kaya visszaveszi a kedves feleseget :-) szoval mindenhol el kell viselniük egymäst... otthon is es a cegnel is .... haha.
11. Yildiz viszi magäval az uj munkahelyere Emirt es Cenart is ... komplett kabare, amit ezek ott levägnak ...
12. Aszumän ugyebär most egy jo ideje itt van es mindenbe bele üti az orrät. Ö van otthon Halit Cannal es neki tünik fel elöször, hogy Zehra ujra iszik. Yildiz nagyon kedvesen viszonyul a länyokhoz, probäl segiteni Zehränak is, de rajta nem lehet segiteni ...
13. Yildiz uj munkahelyen megjelenik egy uj, fiatal pasi, akinek megtetszik Y., de Y. nem akar uj kapcsolatott ... viszont mit ad Allah, mint kiderül a ferfi nem mäs, mint Sahika embere, aki az Argun vällalt uj vezerigazgatoja lett.
14. Halit közben megtudja, hogy a reszvenyei megis ujra ertekesek, de egylöre nem mondja el senkinek, hanem el kezd Sahika asszisztenseken dolgozni, hogy aztän Sahikät tönkre tegye es eltävolitsa a cegtöl. Ezt kiszagolja Ender es taktikät vält, megpedig el kezd közeledni Halithoz, hogy, amikor az ujra ätveszi a vezetest, akkor Ender se essen ki a kegyeiböl ... Szoval Yildiz es Ender is Halit mellett ällnak.
15. Yigit es Lila most valahogy megint együtt vannak es Yigit is elment az egyetem büfejebe dolgozni ... haha
16. Sahikänak elege lett Enderböl es ujra megprobälta megölni, de most sem sikerült neki, igy Endernek adta a reszvenyek 10%-ät, hogy a kedves bätyja ne tudja meg, hogy mit tett ...
17. Sitkinel csötöres volt, igy Halit is beköltözik Yildiz häzäba ... Na persze nem tudom, hogy tenyleg volt-e csötöres, de mindenesetre Halit tervenek ez is resze :-)


10/10
mihenike 2022 aug. 29. - 18:19:27 10/10 Előzmény zuzuzu777
(501/900)
Szia, ez micsoda? nem tudtam megnyitni!