10/10
mihenike 2023 jan. 21. - 21:27:06 10/10 Előzmény zuzuzu777
(720/900)
Persze, írj csak, mert azért én sem
tudok mindent megjegyezni és szeretem olvasni a meglátàsaidat :-) Ha minden jól megy, akkor én holnap szeretném megnézni a következöt. Tudod, mostmár bàrmikor megérkezhet a baby és ki tudja, hogy mit fog szólni Yildizhez … haha :-)

Asuman és Handan elvihetnék a legrosszabb anyáknak járó födíjakat! Az agyamra mennek!

Gyanítottam, hogy a „szimit“ nem „bagel“, de így fordították :-) Ùgyhogy a perecre tippeltem én is :-)

Viszont ha ott pacalról volt szó, akkor teljesen megértem Kumru undorát 😀😀😀😀 A Fufruja gondolom lenött a nyàri szünetben! De így sokkal jobb!

Ender tényleg egyre félelmetesebb! Amióta visszatért Londonból azóta egyre gonoszabb és rafináltabb :-) De én azt szeretem, amikor Yildizzel egy csapatban játszanak :-) Ender+Yildiz+Cenar+Emír=Szupercsapat 😉
10/10
mihenike 2023 jan. 21. - 21:14:26 10/10 Előzmény zuzuzu777
(719/900)
Oh te jó ég…köszönöm :-) pedig az ö házasságuk is egy hazugsággal kezdödött, aztán pedig valódi lett… jaj de romantikus … :-)
zuzuzu777 2023 jan. 21. - 13:36:43 Előzmény mihenike
(718/900)

Mikor nézzük a következőt? (156?)Hétfőn dél körül jöhetek!

A teljesség igénye nélkül, tőlem ennyi:

Ki mondta volna, hogy te és én valaha is elválunk egymástól, és túltesszük magunkat az elmúlt éveken...
Ki mondta volna egyetlenem, hogy eljön egy nap, és minden elhagyatott, sivár lesz.
Tényleg az összetört szívemmel maradok?
Nem válhatunk el így egymástól, nem lehetünk magányosak
Hol vannak az ígéreteid, hol a kezed?
Hol a szemed mély, mint a tenger, amelyben megnyugvást leltem?
Mindig az enyém voltál...
Hol vagy most, hol?...
Hol vannak az ígéretek, hol a kezed...
Mély szemeid, mint a tenger, amelyben megnyugvást leltem...
Mindig az enyém voltál ...hol vagy most, hol?


zuzuzu777 2023 jan. 21. - 12:28:23 Előzmény mihenike
(717/900)

Nem magamat akarom dicsérni, de a word megbízhatóbb!
Kiválóan jellemeztél, de amit hozzáteszek az nem azért van, mert Te hiányosan írtad, csak mindenki máshogy látja!

3. Az a jó kis hely, ahova doki elvitte frufrut, az egy pacalda, ahol forró pacal levest és forró kocsonyát lehet enni, nulla huszonnégyben, t.i. ez a törökök nemzeti eledele azzal a lapos lepénykenyérrel és jó sok fokhagymával(brrr)

4. Azért Handan és Engin veszekedése se volt semmi! Idegeimre megy a nő, de a 163. bölümben még van (a szereposztás szerint)

5. Ne felejtsük el, hogy Dzsenár frufruba is szerelmes (ill. kibe nem, aki elékerül)
Kérdés: Hogy nőhetett meg ennyire a frufru frufruja, hogy már vállig ér. Ez most biztos nem mű, de nem figyeltem oda, lehet, hogy a frufru volt azelőtt hamis?

Dzs. Mondja E.-nek, hogy Te egy Nagy Sándor vagy, olyan jól tudod a háborúidat megnyerni!

6. SZIMIT, nem bagel. Ez olyan, mint a mi perecünk, először megfőzni, utána szezám(tárulj)-ba megforgatni, majd megsütni. Nagyon szeretem. A covid előtt a körúton a törököknél volt friss-meleg 200-ért, most 500, de lehet kapni. Megpróbáltam itthon, de az ő lisztjük más. Ez olyan, mint külföldön a lángos, azok is mondják, hogy M.o.-ról viszik a lisztet.

7. Y. nagyon okos lett és mondta is, hogy ”a te fegyvereddel teellened” , tehát beveti E. csalafintaságait, ezért sikerül ez az éttermi jelenet olyan jól!
Igaz, amikor Y. azannya rá akarja beszélni törpit az új szomszédra, ő ellenkezik, azannya mondja, hogy :
-hazudj egy kicsit
– de én nem tudok!
- Allah, Allah, kire ütöttél, hogy nem tudsz hazudni

8. No most már D. egyre jobban unja E. szövevényeit!

9. E. cseréltette ki Y. adományát egy másik táskára, ahova azokat a rongyokat tette, azért, hogy megalázza, de Y. nagyon okos, erre is rájött.

10. Néha már úgy vagyok vele, hogy innen a másik oldalról is kezdek félni E.-től, az ujjai, na meg a szikrázó szemei miatt. Úgy látszik olvasta, hogy nekem nem tetszik a lófarok dobálás, ezért abbahagyta  Ez a nagy kombináló képessége Osztap Bendert juttatja eszembe.

11. Tényleg nem tudom hogy akar teherbe esni, mivel jól láthatóan ill. érzékelve ezek még nem utaztak el BiH-be.


10/10
mihenike 2023 jan. 21. - 10:01:38 10/10 Előzmény zuzuzu777
(716/900)
Jó reggelt .. 155 :-)

1. Ender és Dogan első sorból nézik az eljegyzést, ahol ugyebár Yildiz helyett Zeynep a menyasszony :-) Nagyon csini ez a Törpi és valóban Alihan nélkül nem is tűnik annyira alacsonynak :-)

2. Dogan fortyog a dühtől, hiszen elvesztette élete szerelmét. Endert persze nem lehet csak úgy átverni és máris akcióba lendülnek Cenarkámmal :-)

3. Kumrut a gázolás után a kórházban az új szépfiú orvos veszi kezelésbe :-) (ismerem őt másik sorozatból és tényleg helyes fiú, ami meglepő a török férfiak között...) K.-nál nincs se telefon se iratok, így Ezginek adja ki magát, ugyanis elege van abból, hogy mindenki a pénze vagy az apja miatt környékezi meg ... Érdekes, hogy ál-néven minden papír nélkül ellátják és írnak ki neki receptet :-) Na nem baj, ez a Yasak Elma :-) K. gondolom fogyózik, így a kórházban megalápították, hogy egész nap nem evett semmit, majd a szépfiú elviszi vacsorázni egy "jó kis helyre", ahol Kumrunak minden büdős, de végülis csak megerőlteti magát és eszik egy kis levest, ami még ízlik is neki ... haha :-) Dokikánk azt hiszi, hogy Kumru csak turista és egy hostelben lakik ... Otthon Dogan halálra izgulja magát K. miatt, aki ugye otthon hagyta a telefonját, amikor hazaér nem mond semmit a balesetről, csak puffog tovább ... :-) Kiderül, hogy a dokit már látta a tv-ben és második látásra beleszeret :-)

4. Másnap reggel mindenki akcióba lendül, Ender és Cenar nyomoznak Törpi és Engin után, Kumru hívja Cenart, hogy segítsen neki "normális lány" lenni. Dogan átmegy a lányához a szomszédba (a két villától én is teljesen ki vagyok...). Handan is megy Enginhez nyomozni :-) Illetve Endernek még a díjátadót is meg kell bosszúlnia, szóval Cenarkám megint tele van feladattal :-)

5. Tehát Kumru és Cenar elmennek a H+M-be vásárolni (haha) ahol Kumru se a próbafülke előtti sort, se a kasszás sort nem bírja kivárni és ott hagyja Cenart, mint egy kis pincsikutyát, hogy ő majd kivárja helyette a sort ... haha :-)

6. Kumru otthon Ezgitől kér segítséget, hogy mit vigyen ajándékba a dokinak :-) és mit ad Allah Cimitet visz neki, amit kérem Bagelnek fordítottak ... :-) az valóban az lenne???? :-) Szépfiú Dr. Selim nagyon szereti a Bagelt, sőt még Kumru is eszik belőle :-) Kumru saját magának keresi a bajt, mert ugye azt mondta, hogy busszal jött, így kénytelen volt felülni egy buszra, ami elvitte a világ végére és onnan pedig hazasétált :-) de annyira kikészült a buszozástól a szegény negyedben, hogy otthon hatalmas fürdőt vett és még masszőrt is hívott :-) haha :-) - Ender és Cenar azt hiszik, hogy megbolondult, ami nem is lenne csoda, abban a házban én is megbolondulnék :-)

7. Asuman elviszi YildizSue-t arra a játszótérre, ahol 2 éve elhagyta HalitCant (ezt sem tudtuk meg hogy végül hogyan találta meg...de mindegy... ne akadjunk fel ilyen apróságokon...), most pedig a táskáját lopják el ... Oh Allah Allah! Nagymamák gyöngye :-) Persze, ahogy gondoltam ez a lopás sem volt véletlen ... A férfit Ender bérelte fel ... A férfi megjelenik a villában, mintha Ő találta volna meg a táskát. Asumannak nagyon szimpatikus és máris hozzá akarja adni Törpit ... :-) ennek az Asumánnak semmi más sem számít, csak, hogy a lányait gazdag férfihez adja hozzá .... :-) a már nem is annyira naív Yildiznek gyanús a pasas és elküldi Sedayt nyomozni, így a Yilmaz lányok rájönnek, hogy a pasit Ender anyák küldte ... A férfi elhívja Törpit randizni ...

8. A randevúra megérkezvén Emír és Seday elkapják a pasit és mire E+D. az étterembe érnek addigra már Zeno és Engincin együtt vacsoráznak :-) szóval Ender is koppant ...

9. Bosszú 2. a TV-ben megalázzák Yildizt, ugyanis egy jótékonysági rendezvényre nem az ő ruháit küldik el, hanem valmi szakadt ruhákat és mindeki azt hiszi, hogy Y. ilyen kicsinyes ... - szóval megy az adok-kapok ... pedig mostmár a 2 mákvirág beláthatná, hogy ők együtt a legjobbak és nem jó, ha ellenségek :-)

10. Hilal-halál nem nyugszik és poloskákat helyez el a villában. a kis butuska elhagyja a karkötőjét, így Ender gyorsan rájön a turpisságra ... Cenarral ismét cseleznek (dejavu ... ilyen is volt már ... ) és amikor Dogan kezébe kerül a felvétel, akkor Hilal megy végleg a süllyesztőbe! Ugyanis Ender szól D-nak, hogy poloskát talált, de ő nem tudja, hogy ki tette oda, majd, ha vki megjelenik nála egy félvétellel, ahol ő és Cenar arról beszélnek, hogy csak a pénze miatt házasodott, akkor tudni fogják, hogy ki a tettes ... :-) haha :-) na ilyen körülbelül volt már 5x-6x a történetben, csak mindig mással :-) déjavu :-)

11. Ender annyira meg akarja tartani ezt a Dogan urat, hogy másnap felkeresi a nőgyógyászát, hogy segítsen neki gyorsan teherbeesni ... én nem tudom, hogy ez törökországban hogy megy, de azért, ahhoz Dogan is fog kellenni :-) a kórházban futólag mutatják Dr. Selimet is ... :-)

+1 Nem sajnos, nem volt angolul kiírva a dalszöveg az erkély-jelenetnél :-) te tudod, hogy miről szól a dal?

zuzuzu777 2023 jan. 20. - 22:40:33 Előzmény mihenike
(715/900)
Neked jó reggelt! Nagyon-nagyon várunk!
10/10
mihenike 2023 jan. 20. - 19:28:24 10/10
(714/900)
Allah Allah
jöttem, hogy megnézzem van-e válasz, de a regényem szörén-szálán eltünt …!!!!! szóval bocsánat, de ebböl már csak holnap lesz beszámoló!!!! Pedig olyan jót írtam… elememben voltam du :-) haha :-) akkor holnap én is segítségül hívom a WORD-öt, hogy ne érjen kellemetlen meglepetés….!!!!!
Jó éjszakát és hétvégét
10/10
mihenike 2023 jan. 20. - 14:13:30 10/10 Előzmény zuzuzu777
(713/900)
Szia! Nekem is tegnapra volt betervezve, de végül csak ma reggel néztem meg :-) Viszont még itt néhány dologra nem reagáltam:

Ender haja is borzalmas, az ujjai pedig lassan le fognak törni-egyre durvábban tekergeti :-) ha Kayával nem tudott Londonban Sahika halála után sem normális életet élni, akkor most mit is akar D-tòl? :-)

Handan haja az elsö pillanattól kezdve idétlen és maga a nö csak „dísznek“ van… nem viszi se elöre, se hátra a történetet :-) haha…

Azt szerintem már soha nem fogjuk meg tudni, hogy mit tett anno Dogan Itáliában, mert Hilal is eltünt és Altay is … az a család, akik Feltájt küldték csak így belenyugodtak a történtekbe és nem folytatják bosszùjukat?!?! oh Allah!!!!

Köszi a dícséretet, ha megihletnek, akkor muszáj kiírni magamból a láttottakat :-)

folytköv. 155.

zuzuzu777 2023 jan. 19. - 22:51:37 Előzmény mihenike
(712/900)
Mint olvashattad, kivégeztem a 155. bölümöt. Gondolom holnap (pénteken) jelentkezel, akkor kitárgyaljuk.
Okvetlenül írd meg miután befejezted, hogy végén az ének le van-e fordítva. E. az erkélyen, alatta D., a szomszédban pedig Y.
Lehet félreérthettem de van olyan, hogy : Y. tíz évvel ezelőtt mondja, hogy 27, most pedig 29! Hogy is van ez?
Megyek, tudod, a 23.00.
Majdnem 98.500.
zuzuzu777 2023 jan. 19. - 22:46:02 Előzmény agika912
(711/900)
Örülök, hogy "megtaláltalak"! Nyugodtan kérdezz, de szerintem Mihi annyira aprólékos, hogy -gondolom olvastad- nincs is szükség nézni, olyan jól leírja.

Most fejeztem be a 155. bölümöt, szerintem Mihi holnap ír és akkor nagyon-nagyon sok újat (idegesítőt fogsz olvasni)
agika912 2023 jan. 19. - 14:51:22
(710/900)
Nagyon köszönöm a saját és a többi szorgalmas olvasó nevében is a tartalmas összefoglalóitokat!😊
agika912 2023 jan. 19. - 14:50:04 Előzmény zuzuzu777
(709/900)
Szia!
Itt vagyok, szorgalmasan olvaslak benneteket!😊
154.résznél járok én is. Csak nézem és következtetek a dolgokra.😃
zuzuzu777 2023 jan. 19. - 11:52:25 Előzmény mihenike
(708/900)

Ez most a 154, de du. elkezdem a 155.

Málnásba??? Azzal fenyegetsz, amit a legjobban szeretek! Bár oda vittél volna! A málnát IMÁDOM!!!

Azt nézem, hogy elég sokan olvassák különösen a Te hozzászólásaidat, mert olyan aprólékosan írsz le mindent, hogy nem is kell nézni, elég Téged elolvasni. Volt egy fiatal anyukánk, az is elhagyott, de az is lehet, hogy már mindenki perfekt angol és nincs szükség segítségre!

2. D. eddig se volt oda E.-ért, de most aztán ellenszenvesebb lett neki!
Sír is Y. után! D. nagyon szórja a magvait!

3. Nekem ez az Itália is ködös (nemcsak Anglia), vajh meg tudjuk, hogy ott mi történt, vagy csak alibi utaztatás volt? D. most is hazudik ?

4. Bolond E. azzal, akivel „halálosan” szerették egymást, nem tudtak normális házaspár lenni (jó, tudom, SAHIKA miatt is), majd ezzel a gyilkos, maffiózó, gengszterrel fog normálisan élni. ha-ha-ha

5. Ne sajnáld frufrut, megérdemli azt, amit kap!
Azért az nem teljesen világos, hogy a villának se széle, se hossza, se magassága, de min. 10 hálószobája van. 
Hilalnak a 155. a vége az álterhességével, amivel megpróbálja kordában tartani D.-t, de jön E. ál (v. valós) terhessége is.
6. Hiába írják ki, hogy E. a főszereplő, az Oscar akkor is Y.-t és azannyát illeti meg.

7. Ez az átka a milliókat (billiókat) érő villáknak, hogy egymás hegyén-hátán vannak. Belenéznek egymás tányérjába.

8. Az „autót akarok” néni haját figyeled? Mintha ráhúztak volna egy fazekat és körbenyírták! 

9. Szerintem Y. bosszúja abból áll, lehet, hogy szétveri Ender és D. házasságát?

10. Dzsenárkánk is, mintha E. a testvére lenne, - ezek a mimikák - !!!

13. Jaj, hát az a dezsvűs díjátadó, az is nagyon jó volt! Ide írd a spoileres tartalmat


zuzuzu777 2023 jan. 18. - 22:39:38 Előzmény mihenike
(707/900)

Elolvastam, de még csak most nézem, tudod, Allah, ecetetrá, ecetetrá de dél körül jövök! Tegnap lement a következő, számot már nem is merek írni.


10/10
mihenike 2023 jan. 18. - 21:49:55 10/10 Előzmény zuzuzu777
(706/900)

Szia! Jaj bocsánat, bevittelek a málnásba! Olyan szélsebesen haladunk, hogy elnéztem a számozást :-) Tehát ma néztem a 154. bölümöt :-) Ez azért már jobb volt! Sokat nevettem is :-)

Nadír bácsira meg a festményre is emlékszem :-) A végén még kiderül, hogy Yildizböl több van, bár belöle 1 is sokkkkk :-)

1. Szegény Yildiz tehát hoppon marad az étteremben és a fehér miniruhás Endar anyánk ujjára kerül a gyürü! Beszól neki E., hogy mostmár az övé lehet Engin, Y. pedig semmit sem ért! Még sír is otthon, mert tényleg szerelmes Dogan papába!

2. E+D. maradnak vacsorázni és E. történelem óràt tart D-nek, hogy tulajdonképpen ezt Y. mennyire megérdemelte, mert, hogy hány pasit happolt el elöle, többek között Dogant is évekkel ezelött :-)

3. Hilalt ugye elküldték Itáliába és semmit sem tud a másnapra tervezett esküvöröl!

4. Ender és Cenar elköltöznek egy hotelbe, mert E. csak az esküvö utän (ami 24 óra mùlva lesz…) költözik össze a férjével… a szent szüz :-) Ráadásul azt is megbeszélik, hogy megpróbálnak normális házaspár lenni és nem
csak színészkedni :-) haha

5. Szegény Kumru kiborul apuci bejelentésén!!! azok a grimaszok, amit vágott közben :-) az elmûlt években randizottEnderrel, majd elvette Yildizt, aztán eljegyezte Hilalt, utána Y-vel akart kibékülni s végül elveszi Endert!!!!! És akkor mindannyian egy fedél alatt?!? Apám?!? Anyàm+Ender+Hilal…?!?!? Jaj dehogy-dehogy, Ender már kiadta, hogy a másik két nönek távoznia kell :-)

6. Esküvö napja, Yildiz kiöltözik és áttipeg az esküvöre, hogy megalázza Endert! ùjabb történelem óra! Kumru+azannya rettentöen jót szórakoznak!

7. Y. ahelyett, hogy összejönne Enginnel inkább a sajátos kis butuska módszereivel próbál bosszùt állni… pl. amíg Ender villás reggelizne a kertben, addig a másik pereputty BBQ-t süt és hagyományörzö zenéket hallgat és Ender ruháit teregetik ki illetve Ayselt beöltöztetik!!!! Kumru+azannya+ jómagam is rettenetesen jót szórakoztam!!!!

8. Ja ez a Handan semmi mäst mem tud mondani, csak, hogy neki autó kell… haha

9. Y. felkeresi Engint, kérdöre vonja, majd összerakja a képet, hogy Ender és Dogan miért tették, amit tettek, de erre nincs bocsánat! Y. bosszùt fog állni!

10. Hilal halál visszajön, D. elmondja, h. elvette E-t és kiteszi a házból! 24 óra mùlva megjelenik egy UH felvètellel! Persze E. nem
hisz neki, de H. elviszi D-t a dokijához… Ùgy tünik sínen van az ál-terhesség, de Cenar megy nyomozni… ugyan kideríti, H. nem
terhes, de bezárják a rendelöbe… Persze nem is Ö lett volna :-) Alig kaptam levegöt a nevetéstöl, amikor Cenarkánk orvosnak adta ki magát és beindult a szülés a biztonsági ör feleségénél…

11. Eközben otthon Hilal pihenget, mondja Kumru, hogy akkor 9 hónapig itt fogsz pihenni?!? :-) haha :-)

12. Reggel hazaér Cenar, Ender megfenyegeti Hilalt, aki máris rohan Doganhoz, hogy elmondja, hogy hibás volt a vizsgálat eredménye… ùgyhogy Hilal-halál is megy a süllyesztöbe… Messzire nem jut, csak a szomszédba, hogy szövetkezzen Y-vel E. ellen!!!!

13. Y+H. elintézik, hogy felhívják Endert, miszerint díjat kap… a díjàtadón végül Y. kapja a díjat és megalázza E+D-t…. déjavu- ugyanezt tette anno Kumruval+Sátánnal :-)

14. Dogan és Kumru összevesznek, K. elrohan és elüti egy autó!

15. Aysel elhinti Ezginek, h. länykérés lesz náluk és Ender+D. a kertböl figyelik az eseményeket… de Yildiz helyett a menyasszony Törpi lesz :-)!!!!! Dogan kiakad, hiszen így feleslegesen vette el Endert és veszítette el Yildizt!!!!!!

Vàrlak :-)


offtopic
zuzuzu777 2023 jan. 17. - 22:53:07 Előzmény mihenike
(705/900)
Szívesen, remélem segített valamennyire!
zuzuzu777 2023 jan. 17. - 22:51:54 Előzmény mihenike
(704/900)


Szia! Remélem, hogy a rosszulléted "csak" a heves Napkitöréseknek tudható be!
Jól elküldtél a 152. bölümre! Egy idő után gyanús lett és átmentem a 153-ra!

Y. és azannya OSCAR-t kellene hogy kapjon, hát ez a két nő megbolondít!

Megint van dezsavű: Emlékszel, amikor Nadír ( aki először Sahikának, majd Endernek adta a parancsokat, Sahika hozzáment feleségül és ugyan az nap meg is ölte) No Ennek a bácsinak is elállt a szava, amikor megpillantotta Y.-t és akkor valamilyen festmény is előkerült, Y.-nek ajándékozta és a fehér hajú toporzékolt! Nadír olyan szerelmes volt, el akarta venni feleségül) Tehát tényleg létezhetett valaki, akire hasonlít Y.???

Vannak még sok apró ismétlések, de ez volt az egyik "nagy"!

Engin szemet vetett törpire, hogy hívogatta, hogy menjen hozzá dolgozni, Endert meg ette a fene!

Q. Hilalnak sikerült megint jól összeugrasztani Y.-t és E.-t, de már megy a süllyesztőbe Altáykánk után!

Egyszóval a bosszú győzött a szerelem felett. Y. nagyon-nagyon meglepődött!

E. most már abbahagyhatná a ujjaival a játékot, meg a szemei meresztgetését, de ez nem elég, hanem most a lófarkát is dobálja.

Megyek, mert 23.00-kor randevúm van!


10/10
mihenike 2023 jan. 17. - 21:56:47 10/10 Előzmény zuzuzu777
(703/900)

Ma nem éreztem tùl jól magam, aztán ezért nem írtam… de tùl sokat nem is tudok írni, mert ez a bölüm nem ihletett meg annyira… a forgatókönyvírók ismétlik önmagukat!!!!

1. Màr hanyadjára történik meg, hogy Yildizt és Endert az aktuális fögonosz egymás ellen fordítja valami hazugsággal és az egyik helyett a másik kap gyürüt….????? Oh Allah! Most felbosszantott a forgatókönyvíró!!!!!

2. Endernek köszönhetöen Altay-Feltay lebukik és Kumru mindenki elött megalázza…, Cenar legnagyobb örömére, hiszen szerelmes K-ba!

3. Tehát egy kis ártatlan kávézásbòl (Yildiz+Engin) az lett, hogy Kumru készített egy képet, elmondta az anyjának, hogy szerinte Y. ráhajtott Enginre… ezt meghalja Hilal-halál és elülteti a bogarat Ender fülében… Hilal egy hamis sms-el eléri, hogy Y. oda menjen Engin házához… Ender ennek szemtanùja lesz… Engint számon kéri, aki máris bevallja, hogy Y - be szerelmes!!!!! Pedig nem is Y-be szerelmes, hanem Y. emlékezteti a régi szerelmére!!!!! Szegény Y. semmiröl sem tud és Ender ùjra Y. ellen
fordul!!!!

4. Y.- nek ugyebár szerelmet vallott Dogan bácsi, és boldogan megy (fehér ruhában!!!) a vacsorára, ahol megjelenik az ùj menyasszony Ender személyében!!!!! Most ùjra együtt éreztem Y-vel :-(

Bocsánat most többet nem írok, mert kiakadtam ettöl a résztöl :-) Várom a te beszámolódat :-) Aztán folytatom, ha te is megnézted :-)


10/10
offtopic
mihenike 2023 jan. 17. - 21:42:15 10/10 Előzmény zuzuzu777
(702/900)
Köszönöm :-)
zuzuzu777 2023 jan. 17. - 10:29:22 Előzmény mihenike
(701/900)

O F F T O P I C
Megnéztem egy 75 perces összefoglalót (43 hosszú bölüm) Olyan érzésem van, hogy Neked tetszeni fog!
1. generációk harca, de testvéreké is
2.férfiak és nők harca
3. gazdagok és szegények harca
4. hagyománytisztelők és nem tisztelők harca,
5. becsületesek és "becstelenek" harca.
Szerintem az alábbi idézet pontos választ ad a kérdésekre.
"Azt mondják, az otthon határozza meg a sorsunkat, és kezdetben édesanyáink ceruzát vesznek a kezükbe, és megírják a sorsunkat, majd mi felnövünk és követjük azt.
A drámai történet főszereplője, Zeynep feltesz magának egy nehéz kérdést: Hogyan folytatja az életét a jövőben? Akár azt a sorsot kövessük, aki megszülte, vagy az asszony, aki felnevelte és nevelte.
Mehdi egy külvárosi fiú, akinek születésétől fogva az a sorsa, hogy túléljen egy mérgező környezetben. Zeynep, akivel véletlenül találkozik, jómódú családban nőtt fel, de nem a szegénység ejtett mély sebeket mindkettőjük lelkében. Azokban az otthonokban, ahol éltek, annak ellenére, hogy anyagilag biztosak voltak, hiányzott belőlük a kölcsönös tisztelet, őszinteség és szeretet. És ez a baj nemzedékről nemzedékre öröklődik, tönkreteszi a házasságokat, elveszi az egészséget, árulásokba taszítja és megnyomorítja a gyerekek lelkivilágát.
Zeynep és Mehdi találkozása korántsem véletlen. A gyermekkori sebek és a magány egyesíti őket. A kettő megértést és támogatást talál egymásban. Kapcsolatuk fokozatosan őszinte szerelemmé nő, amely eltörli legmélyebb lelkük sebeit. Vajon sikerül-e együtt megtalálniuk azt a békét és boldogságot, amire vágynak...
A "A ház, amelyben születtél, a sorsod" sorozat fő vezérmotívuma: "A sors fáj, de a szerelem megment."