10/10
mihenike 2023 jan. 29. - 13:38:26 10/10 Előzmény zuzuzu777
(758/898)

Szia! értem!!!! akkor jó utat! mire visszaérsz màr eggyel többen leszünk :-) de ha jól látom, akkor a 163-ig vannak fent a részek, szóval a héten végig szeretném nézni, ha a kis Vízöntö is ùgy
akarja :-)!!!!!




Jùliát láttam az elözetesben, de én nem hiszek Endernek! Dogan szerelmes Britney Spearsbe :-) Jùlia esetleg egy nö a mùltból, aki keresi a Rómeóját :-)!!!!!
[spoiler]



OFF

a héten bele-bele néztem-tekertem a másikba, ami után nyomoztál és a 40. magyar rész körül kezd beindulni… te ne nézd, téged megörjítene… nekem is lassù a tempó, de így tekerve és magyar szinkronnal tetszik :-) bár ezek az elavult elvek, amik a mai napig élnek náluk /föleg a szegényebb rétegnél…/ elborzasztanak! még jó, hogy nem Töröko-ban vagyok nö 😔


OFF
zuzuzu777 2023 jan. 29. - 10:14:44 Előzmény mihenike
(757/898)


Júlia? Biztos erre utalt Ágika, amikor kérdezte, hogy milyen az új nő.
Állítólag a szeretője, de mi miért nem vettük észre?
Tudom, a fk. írónak most jutott eszébe, hogy valamivel húzza a sorozatot.
Mint már írtam, a 161. bölümben jön sok új szereplő, de azt nem tudom, hogy régiek mennek-e el.
Még csak ne is álmodozz, hogy E. elmegy, hisz még van sok kavarni valója.
Akkor várlak! :-)
Csak szólok, hogy ezen a héten (lehet a közepe táján) 2-3 hétre elmegyek,
de nyugodt szívvel hagylak itt. Tudom, hogy megbirkózol. Amivel meg nem, szépen leírod és majd jövök!
Csak szólok, hogy nézettségünk már bőven meghaladta a 103 ezret! Olvassák, de nem írnak, ami azt jelenti az én olvasatomban, hogy mindennel egyetértenek, amit mi leírunk! :-), :-), :-)
Jó pihenést!? Ide írd a spoileres tartalmat


10/10
mihenike 2023 jan. 29. - 08:12:29 10/10 Előzmény zuzuzu777
(756/898)

Köszönöm a dícséretet :-) kicsit hiànyérzetem volt, azt hittem kifelejtettem vmit :-)
Na mostmár értem, hogy Ender mit akart közölni D. papával :-)!!! Jó, hogy megszabadul E-töl, mert most majd a kislánya miatt fájhat a feje! Remélem lebukik végre Fufru, mert már kezdem unni a hazugságait… persze Yildiz hazugságaival nincs gondom 😉😉😉😉😉
Ma nem lesz idöm folytatni, holnapra tervezem a 161-t


zuzuzu777 2023 jan. 28. - 22:47:06 Előzmény mihenike
(755/898)

Neked meg Jó reggelt!
Az biztos, hogy ember legyen a talpán, aki kibírja ezt a sok sokkkkkkot!
Most is szuper voltál!
Bili fejű jobb-bal keze DZSEMAL.
Nem akarják megérteni, hogy nem szeretjük ezt a lófarok dobálást, most meg Y.!
Dzsemal: - Emir, te szerelmes vagy!
- Igen, a hazudozásba!

Már megint vissza a kályhához: nem is alszik egy szobába E. és D. ezzel az erővel, na nem akarok alpári lenni!

E. és D. utolsó párbeszéde:
E. –Sajnálom, hogy nem tudsz különbséget tenni minőség és minőség között! (E. vs. Y.) Senki után nem fogok sírni. Amennyiben neked ez az életforma tetszik, úgy sok boldogságot kívánok!....
D. – E., tudom, hogy most mérges vagy!
E. – Nem, nem vagyok, de nem akarom látni, amikor idegbeteg leszel és meg fogod bánni…. Aki saját magától (arra utal, hogy saját maga esett a saját csapdájába) esik el, az nem sír !.....Lenne egy kérésem: Amíg nem találok magamnak új házat – itt maradnék. Nagyon sok a csomagom…. Csak azért, hogy ne kelljen kétszer költöznöm..
D. –Köszönöm, hogy elfogadtad a döntésem, soha nem felejtem el.
E. – Ne félj, lesz elég időd, hogy emlékezz…Azt hiszi, hogy engem kontrollálhat….
Meglátod még D., meglátod!

Utána D. elmegy az irodába.

Olyan jól leírtad, hogy nem is akarok belekontárkodni!


10/10
mihenike 2023 jan. 28. - 21:08:20 10/10 Előzmény zuzuzu777
(754/898)

Azannyát, de jó vagy!!!! Köszönöm :-) Endertöl kezdek lassan félni! A 160-ban a fkírók ùgy megkavarták megint a szálakat, hogy kössük fel a gatyánkat 😄
1. Yildiz a rózsaszín haspólóban+szoknyában+csizmában olyan volt mint Britney Spears a Baby One More Time videóklipjében! csak a két zopf hiányzott!!!! Otthon dobálja magát, annyira boldog Dogan vallomása miatt!
2. Dogan ùr hiába akarna válni, Ender nem akar!
3. Ender és Yildiz külön-külön szerveznek Ùj évi partyt és persze azon versenyeznek, h. kihez jönnek el többen!
4. Endernek már nagyon gyanùs Cenar és Kumru viselkedése, de annyira lefoglalja öt, h. megtartsa magànak D-t, h. ezzel nem ér rá foglalkozni.
5. Engin és Zeynep mesélnek Handannak a közös projektröl, a „Szerelem parkról“… H-t rettentöen idegesíti Törpi, ezért a jobb-/balkezével megmérgezi, hogy ne tudjon bemenni dolgozni!
6. Z-t Seday viszi kórházba és mit ad Allah a kezelöorvosa Selim lesz :-) Z. elsö látàsra beleszeret a 2méter magas pasasba :-) hát igen, majdnem olyan nagy, mint Alihan :-)
7. Z. elmeséli a növérének, h. mi történt és Y. meg akarja ismerni a Dokit! Közben hazaér Asuman is, aki persze kiborul, amiért Z.-nek nem kell Engin… oh Allah!!!!! Nincs más hátra, irány a kórház :-) ha Y. meg akarja ismerni a dokit, akkor ö bizony meg fogja ismerni a dokit! Hála Allahnak Z-t beküldi a virágboltba, ahol Kumru éppen elöadja, hogy ö az eladóra vár :-) még jó, hogy nem Y. ment be, mert akkor lett volna ne mulass :-)
8. Tehát a Yilmaz lányok találkoznak Selimmel, Y. hozza a formáját. azt hazudja, hogy azannyja beteg és mivel nem szeret orvoshoz jàrni, így megkéri Selimet, h jöjjön ki hozzájuk :-) Hazafelé menet szól azannyának, aki egy cseppet sem örül és Sedayyal eltervezik, hogy majd elüldözik a dokit… Allah-Allah!!!! a terv visszájára sül el, Selim, mint orvos rájön, h Asuman színlelt… De a lényeg, hogy Yildiz elhívja a buliba a dokit, hogy Törpi örüljön :-)
9. Handan közben el kezd gyanakodni, h. Selimnek van valakije, mert a doki nem fogadja a hívásait… bezzeg, ha tudnà, hogy a lányával vacsorázott és töltötte az éjszakàt… hm… Persze a lányára nem gondol, viszont a kórháznál látja a Yilmaz lányokat és el kezd kombinálni, hogy lehet, hogy Zeynep és Selim szeretök… Oh Allah!!!!! Segíts rajtam!!!!!
10. Selim a Yildiz-féle buliba el akarja hívni EzgiKumrut, de mivel neki Ender partyjára kell mennie, így lerázza a dokit, a doki pedig egyedül megy Y-hez, amit persze Handan meglát és el kezdi a pletykát terjeszteni, hogy Z. megcsalja Engint! neeeeeeeemmmmmm bííírooooom :-)
11. Selim és Kumru együtt ebédelnek, természetesen Dogan kedvenc éttermében, ahol D. is felbukkan… na vajon Kumru végre lebukik?!?!?
12. Ender valahogy belemegy a válàsba, legalàbbis azt hiszem erröl magyarázott D-nak a végén… majd átmegy Yildizhez bocsánatot kérni és közli vele, h. D. mindkettöjüket átverte, mert van egy Julia nevü szeretöje!!!!!
Ahogy Cenar mondaná, èn ezt már nem
bírom, az életünk csak hazugságból áll… az iskolában lassan tanítani fogják azt, amit ö és Emír össze-vissza hazudoztak :-)
Hm… most más nem
jut eszembe, ùgyhogy várom a kiegészítés :-)

Szép álmokat


zuzuzu777 2023 jan. 28. - 12:23:26 Előzmény mihenike
(753/898)

Itt a 159. válasz.
Esik az eső, süt a Nap! Már csak a szivárvány hiányzik!
Ismét hoztad magad! Jó tanárod voltam! Ha-ha-ha!!!

1. Frufru azannya hány éves? Igaz, hogy fiatalos, a doki meg nem nagyon fiatal, de szerinte jó férj lenne, persze saját magának! Azért egy húszas van közöttük!

2. Jó volt, amikor a kórházban a virág eltakarta frufrut és elkerülték egymást!
Mire vége lett a filmnek, elfelejtettem, (pedig agy fő mellékszereplő) utána néztem a szereplő listán, de nem találtam olyant, aki egy időben jött volna frufru azannyával!

3. Az újévi parti dirrekt a doki miatt lett szervezve, hogy csillogjon a fiatal szeretőjével a barátnők előtt, hogy azok irigykedjenek.

5. Azt írod, hogy „sokat tanult ez a Kumru a mi Yildizünktől” - annál többet Y. E.-től :-)
6. Y.-ből most teljesen esze mentet csináltak a légzésgyakorlatnál. Tudom, alapjáraton is olyan, de itt?!

7. A hagymareszelés is megérte a pénzét, meg a szöveg, ami alatta ment!
8. Frufru azannya megint lőtt egy öngólt, mert nemhogy kizárta volna törpit, még a háza népét is meg kellett hívnia a partira!

9. Doki amikor nyomkodja (vizsgálja) Dzsernárt, ordít, mint a fába szorult féreg, utána pedig semmi baja! Akármilyen jó színész, én bevettem, hogy komoly fájdalmai vannak és találnak valamilyen betegséget!

10. Ender inkább BiH-be utazna el(nehogy eszébe jusson az öregnek!!!) D. bácsival és nem a Maldiv-szigetekre.

12. A MEGBESZÉLÉS: D. megdícséri a társigazgatókat, hogy a tavalyi nullához képest (ugye amikor a 3 grácia költött jobbra-balra) nagyon jó eredményeket értek el, ami megmutatkozik az osztalékon is. Ekkor jegyzi meg epésen (mert hogy máshogy)
E., hogy - akkor Y. is kap szépen a pénzből. Mire D.
- Y nem kap semmit, mert ez a pénz majd HC-é lesz, amikor betölti a 18-at.
Dereng valami, hogy a fehér hajú még élt, és Y. elkezdte költeni a fia pénzét, majd fehér hajú irattatott egy záradékot, hogy – csak ha betöltötte HC. A 18-at, akkor lehet a pénzhez hozzányúlni!!! (javítsatok ki, ha tévedek!

13. E. D. és a titkárnő vannak az irodában, amikor D. mondja neki, hogy az íróasztalán van a jegyzék, hogy milyen ajándékokat kell megvennie.
Közben E. a szokásos ujj játéka közben mormolja: De jó sok ajándékot fogok kapni!

14. Te nem szoktál Karácsonykor ajándékokat venni?
Nos a nálunk keletebbre élőknél az Újév az ajándékozás napja, mert a Karácsony az keresztény ünnep.
Nagyot koppan E., amikor Y. visszavitte a kocsi kulcsot, borzasztó volt a szemjátéka, ami azt mondta: mit képzelsz, az exednek kocsit veszel, nekem, meg semmit?!
No de D. bácsit se kell félteni, adott E.-nek kígyót jelképező nyakláncot és fülbevalókat, amit Y. rögtön ki is szúrt. Mármint hogy kígyónak – kígyót!

15. A fk.író figyelmetlensége, hogy a másik embert is D.-nak hívják akihez a dokinak kellett volna menni vendégségbe, mert a mienk az törpinél van.

16. Eredetileg lakópark lett volna, de törpinek nem tetszik, ezért sétáló park lesz, hogy ne kelljen egy fát se kivágni. Éljen!!! Hurrá!!!

17. Szerintem most jön a lényeg, mert gondolom E. semmi áron nem fog elválni? :-(

Azt hiszem, nem hagytam ki semmit!
VÁRLAK!!!


10/10
mihenike 2023 jan. 28. - 08:06:21 10/10 Előzmény zuzuzu777
(752/898)

Kösziiiiii, akkor ma délelött lenyomom a 160-at :-) addig is jó szórakozàst!!!


zuzuzu777 2023 jan. 27. - 22:41:05 Előzmény mihenike
(751/898)

Szombati időbeosztás előzetes:
1. Megnézni a 159. bölümöt
2. Dél körül válaszolni a 159. bölümre
3. Megnézni a 160. bölümöt
4. válaszolni a Te regényedre a 160. bölümmel kapcsolatban.
Remélem így jó?!
Ide írd a spoileres tartalmat


poiler] Ide írd a spoileres tartalmat [/spoiler]
10/10
mihenike 2023 jan. 27. - 19:43:20 10/10 Előzmény zuzuzu777
(750/898)

159 folytköv

11. Ender közben betegesen ragaszkodik Doganhoz. nem adja fel a gyerek-témàt sem és Szilveszterre el akar utazni D-vel 5 napra a Maldív-szigetekre… D. lekoppintja, mert ö Szilveszteri partyt szervez az alkalmazottaknak…
12. a cégnél megbeszélés van, D. összegzi az évet és közli, hogy a részvényes kapnak kifizetést/ajándékot (?) itt volt megint vmi ferdítés.. Ender kérdezte, h. HalitCannak van-e szüksége pénzre, vagy vmi ilyesmi :-)
13. Dogan küld a szomszédba ùjévi ajándékokat (ezt sem értettem, h miért…). Persze mindenki el van ájulva, kivéve Yildizt, aki sértésnek veszi és még az autót is visszaadja D-nak!!!!! Ender dühöng!!!
14. Amikor az annya meglátja a kulcsot: mi ez? slusszkulcs? Y: nem anyám! egy kulcs D. szívéhez :-)
Asuman: hogy adhattad vissza a kulcsot? Y: mi vagy te? Handan?
15. Mindenki Handan bulijára készül. Selim az mondja, hogy elmegy, de csak egy órára. Végülis a küszöbnél tovbb nem jut, mert hívjäk egy beteghez, így nem találkoznak Kumruval. Viszont az egyik kollégája mondta, hogy másik buliba is hivatalosak … ??? hova? Doganhoz? vagy mi volt ez?
16. Engin es Z. egy projekt kapcsän közelebb kerülnek egymáshoz… déjavue… erdö+természet vs. lakópark építése - így kezdödött Törpi és Alihan kapcsolata is …
17. Végül a lényeg: Dogan szerelmet vall Y-nek, aki nem igazán tiltakozik, csak azt kéri, h. D. váljon el E-töl, addig nem lehet köztük semmi

+1 Asuman szidja szegény Törpit, erre Y: szerinted elcserélték a kórházban?!?



10/10
mihenike 2023 jan. 27. - 19:24:32 10/10 Előzmény zuzuzu777
(749/898)

Szia! 159. Majd szólj, hogy mikor nézzük a 160-at :-)

1. Tehàt a bili frizurájù azannya és Selim szeretök… vagy mi a szösz… Selim csak idötöltésként tekint rá, de Handan mostmàr „girlfriend“ szeretne
lenni :-) H. meglátja, hogy Selimet egy Ezgi nevü nö hívja, így ráállítja a jobbkezét/vagy inkább balkezét, hogy nyomozza ki, hogy ki a az a nö :-)
2. A kórházban kezdi a nyomozàst, ahol a recepciós/asszisztens máris tudja, hogy Ezgi egy paciense Selimnek és a szomszédos virágboltban dolgozik … - és mi lesz kérem szépen az adatvédelemmel?!? ejnye-bejnye :-) Szerencsére EzgiKumrunak „ki kell szállïtania“ egy virágcsokrot a kórhàzba, így nem bukik le az annya segítöje elött (nem tudom megjegyezni a nevét…) csak a fönökkel találkozik, aki elmondja, hogy Ezgi egy szegény lány, Selim barátja stb…
3. Handan kitalálja, hogy Ùjévi Partyt a kedves bátyja házában, ahova meghívja Selimet is. Selim és EzgiKumru éppen együtt vannak és egyszerre kapják az sms-t az annyától :-)
4. Ja igen, Kumru öszinteségi rohama gyorsan elillant és már nem akarja bevallanni az igazat Selimnek… Jaj Allah, Allah
5. Emír neheztel Cenarra és C. megkéri K-t, hogy beszéljen a baràtjával. Ùjabb hazugság, K. azt mondja E-nek, hogy C. azért titkolózik elötte, mert beteg (mármint Kumru) és csak C. tud róla és senkinek sem mondhatja el… - sokat tanult ez a Kumru a mi Yildizünktöl :-)
6. Zeynep egy kis nyugalomra vágyik és bejelentkezik egy „légzés teràpiára“, ahova megy vele Y. is és természetesen kikapcsolódás helyett, csak feszültséget kelt a terápián, ùgyhogy el kell hagyniuk a termet Z-vel… az emberek ugyanis kikapcsoltak, elengedték a gondjaikat és sírni kezdtek :-) Persze Y. nem tud sírni csak nevetni…
7. Otthon azannyának panaszkodik, h. ùgy megkeményítette az élet, h. már nem tud sírni… mint kiderült Asuman sem tud… oh Allah Allah… próbálkoznak romantikus filmmel, de azon is csak röhögnek, végül Sedaynak támad egy remek ötlete és Aysellel a nappaliban megpucolnak (Ùszószemüvegben!!!!!) kb 10kg hagymát… Hát eldobtam az agyamat :-)
8. Handan bejelenti otthon a partyt, de Engin szerint engedélyt kell kérnie Z-töl, hiszen Ö a ház asszonya! H. szerint Z-nek le sem kell jönnie a szobájából. Erre Z: persze majd itt maradok, mint Aranyhaj a toronyban :-)
9. A partyta természetesen mindenki is meg lesz hívva, szóval nagy buli várható :-) haha
10. egyik este Selim gondolta, hogy meglepi Ezgit, aki azt hazudta telefonon, hogy otthon van, de hiába megy Selim egy virágcsokorral Ezgi házához, nem talál ott senkit… hm… másnap számon kéri a lányt, aki kénytelen ùjra hazudni … milyen meglepö! Mégpedig, hogy abátyja, Cenar rosszul volt és orvoshoz kellett vinni… jó nagy öngólt rùgott, hiszen „miért nem nekem szóltál?“ haha… (tehát a hazugsägoknak sosem lesz vége… )Így kénytelenek bemenni Cenarral egy vizsgálatra Selimhez, mert a doki ezt nem hagyhatja annyiban :-) szerencsétlen végül mindenféle vizsgálatra is elküldi Selim :-)

folytköv


10/10
mihenike 2023 jan. 27. - 08:50:38 10/10 Előzmény zuzuzu777
(748/898)

Szia!
Tényleg, Zehra :-)
Tegnap nem írtam és nem
is néztem öket!! ma nézem a 159-et - Allah segedelmével :-)
Kedves töled, ha megvársz, de tényleg nem tudom, hogy mikor tudom folytatni, ha megérkezik a kis vízöntö 😍
Mindenesetre ma 159 :-) „csak“ 1 óra 45 perc
Köszi a kiegészítéseket! mindig jókat szórakozok :-)


10/10
mihenike 2023 jan. 27. - 08:45:58 10/10 Előzmény alanis
(747/898)

Üdv itt ùjra :-) ezek egyszerüen nem normálisak, nem kell öket komolyan venni! Én is csak azért nézem, mert szórakoztat :-) Ha el kezdenek bosszantani nem nézem tovább… lásd Hercai vagy Cukurova… :-(
Persze Ender (+Cenar) és Yildiz nélkül nem érne semmit!
Ha egyszer vége lesz, akkor biztos marad jó néhány nyitott kérdés, hiszen egyik napról a másikra szoktak eltünni szereplök és nem tudjuk meg mi lett velük :-)
Ami Zeynepet és Alihant illeti, én még mindig várom, hogy Alihan megjelenjen a fehér lovon és magával vigye :-) haha :-)


zuzuzu777 2023 jan. 26. - 13:26:41
(746/898)

Üdv nálunk! Köszönjük szépen az elismerést, a nagyobb részt most átengedtem Mihinek.

Gondolom, hogy olvastad és csak ismétlem magamat, hogy évekbe tellett, amíg Mihit rávettem, hogy kezdje el nézni, most meg az 5 évet 5 hónap alatt behozta! Az az érzésem, hogy nem is fogja abbahagyni, amíg ez a sok szőke azannya van!

Fordulatos, most pl. nem tudjuk eldönteni, hogy E. volt-e BiH-be vagy nem, azért, mert kétértelmű a szöveg, de nézésre - nem- .

Az igaz, hogy vannak bölümök, amik silányabbak, de az utóbbiakat nézve: zsebkendő és bugyicsere kell. :-)

Igazad van, de mi azért drukkolunk, hogy megtudjuk törpi és góliát miért vált el pl.

Utolsó évad-e vagy nem, azt csak Allah tudja, de a szereposztás szerint a 161. bölüm kb. 7-8-9 új szereplővel gyarapszik :-(

Büszkén jelentem, hogy én még a fk.íróknál is többre emlékszem! ha-ha-ha

Örülök, hogy itt voltál, remélem még találkozunk! :-)


alanis 2023 jan. 26. - 11:12:40
(745/898)
Sziasztok! Bevallom, én kicsit besokalltam a sok baromságtól, úh. az újabb évad részeire még nem tudtam rávenni magam. De olvaslak benneteket. :))) Tuti jobb mint maguk a részek. :)
Mondjuk a Zeynep-Alihan páros szétszedésén én nagyon kibuktam. Ahhoz képest, mennyit feccöltek az írók abba a kapcsolatba, simán szétszedték őket, semmi magyarázat nélkül.
Azannyákat csoda hogy még bírjátok nézni, mert azok külön külön is roppant fárasztóak, de hogy mindkettő még mindig részese a történetnek...
És tényleg ez lesz az utolsó évad? Kíváncsi leszek, hogy fogják elsikálni a sok hülyeséget.... már ha van még az írók között olyan, aki mindenre emlékszik, amit az évek alatt összehordtak.
zuzuzu777 2023 jan. 25. - 22:40:25 Előzmény zuzuzu777
(744/898)
Halit nagylánya Zehra volt, mint a Hercaios gyönyörű picur anyukája!
zuzuzu777 2023 jan. 25. - 22:38:25 Előzmény mihenike
(743/898)

Ez az! Szerintem már senki nem tudja hogy eshetett teherbe, mert még maga E. is a dokinő előtt azt mondta, hogy „történnek csodák”
- Biztos az injekcióktól lettem terhes, megyek az orvoshoz!

4. Igen Y. = csillag! Valamikor már megbeszéltük, hogy a török keresztnevek mindegyike jelent valamit: felhő, élet, csillag, méhecske, babérlevél, fű, fa stb. nem sorolom tovább.

5. Jó volt, amikor frufru abáttya megrúgta a dokit, de frufrunak sikerült annyit leolvasni a telefonról, hogy valami M betűs női név(lusta voltam visszanézni, de nem releváns)
Szóval a lényeg, hogy frufru azannya is álnéven mutatkozott be, de vajh meg fogjuk tudni, hogy hogyan is kerültek össze?

6. Amikor E. rákérdezett, hogy miért van itt ez a sok virág, frufru azt válaszolta, hogy olyan szürke ez a ház, kell egy kis szín

7. Nem figyelem a fk.író nevét, de szerintem kicserélték, mert emlékszem panaszkodtunk, hogy néha nagyon unalmas, hát elolvasták és átmentünk komédiába!

9. Zeyno a törpi becézett neve. A Zeno, az magyar férfi név :- ( ! /bocs!/
Engin: -
-Maradj itt, én megmentettem Y.-t E.-től és a testvéremtől, most te fogsz megmenteni engem a testvéremtől!
Az se volt rossz, amikor Y. azannya szidja törpit, erre Y. megjegyzi:
-Te házasítottad meg erőszakkal miért nem fogod fel, hogy ő nem szőke!

10. Sajnos annyira virág nyelv volt, hogy én is csak az állatok neveit jegyeztem meg, valahogy nem jött össze a szöveg, de szurkálódás.

11. Frufru : - végre találtam egy rendes embert, mert az előzőek azok csalók, hazugok, gyilkosok és nősek voltak! Ezután indul a doki lakására.
Jaj, meg az a féltékenységi jelenet se volt rossz, amikor megtudta, hogy a nő az ő dokijának akar virágot venni, de pofára esett, mert azannya volt a páciens!

12. Nagyon jó volt a próbababás jelenet, a lényeg, hogy D. meglátta az "új barát" lábát és jött a zöld szörnyeteg!

15. Amikor megláttam hátulról a nőt, dobtam egy hátast, mert akkor ugrott be, hogy frufru azannya. Az viszont 100 %, hogy nem tudta, hogy a szőke kicsoda-micsoda, mert ő is álnéven mutatkozott neki be. Majd lesz az autós jelenet, amikor hárman lesznek együtt (véletlenül láttam)
Amióta néhányszor ráfáztam az előzetesek miatt, nem merem megnézni. Tudod, HERCAI!

Tudod, hogy mi a bio szerelem? Az, amit frufru, azannya meg azapja csinál: fűvel-fával.
Nem kell csodálkozni, hogy frufru ilyen, volt kitől tanulnia.

Addig, amíg jelentkezel, én is vagyok, amikor abbahagyod az írást én is abbahagyom a nézést és megvárlak! Tudod, amikor válaszom érkezik, akkor kapok e-mailt, hogy jött a "promoció"

Na azt hiszem, hogy egyre érdekesebb lesz, de nem életbevágó!
Ide írd a spoileres tartalmat


10/10
mihenike 2023 jan. 25. - 20:32:06 10/10 Előzmény zuzuzu777
(742/898)


8. A szomszédban is zajlik az élet, Yildiz és Asuman ismét sztárolják magukat, egymást és föleg Y-t :-) Y. jelentkezik egy divatmüsorba zsürinek … jaaaaj
9. Zeno, hogy megbüntesse azannyàt és Y-t el akar költözni hotelbe (mivel a reptéri cirkusz miatt nem repülhet 🙈), de Engin meghívja magához…, ami teljesen normälis, hiszen házasok! Nem baj, így bosszanthatják Handant :-)
10. Asuman kiugrik a böréböl és Y-vel meg a gyerekekkel elmennek Enginhez, hogy bocsánatot kérjenek! Handan is befut és a 3 nö össze-vissza beszél, amiböl semmit sem értettem! valami állatokròl hadoválnak, de olyan gyorsan, hogy néha azt gondolom, hogy össze fog akadni a nyelvük. Nos, te értetted, hogy mit „poénkodtak“????
11. Kumru unja a hazugságot és színt akar vallani, de nem találja Selim dokit.
12. Yildiz legùjabb hazugsâga, hogy randizik egy fiatal modellel… Emír talál is neki egy „modellt“… hát itt ismét röhögnöm kellett, ugyanis egy próbabával randizott Y :-)
nagy segítség ez az Emír :-) Mete követi és nagyjából látja, hogy vmi nem stimmel a pasival és, hogy Y. „leakasztotta“ a pasi kezét :-) ezt elmeséli D-nak is, erre D. elküldi szabira, mert szerinte Mete kimerült… haha :-)
13. Dogan elviszi a kislányt a játszótérre, de nem nagyon bír vele és hívja Y-t. A kis család együtt ebédel és viszonylag normálisan beszélnek és Y. kifejti, hogy D. miatt nem lettek egy család, mert D. elhitte Ender hazugságait… D. el is gondolkozik…
Késöbb találkozik egy régi barátjával és rájön, hogy még mindig Y-t szereti és, hogy el kellenne válni Endertöl :-)
14. A müsorban a vendégszüri székében helyet foglal Yildiz Yilmaz és a „Femme Fatale“ (Cenar szerint) azaz Ender Yildirim! Na ismét jót nevettünk a két mákvirág dumáin, de a legjobb az volt, hogy megfeledkeztek magukról, hogy ök most épp ellenségek és kibeszéltek mindenkit a stùdioban :-) :-) :-)
15. És a végén robbant a bomba, amit én már sejtettem! Selim doki nem mással, mint Kumru azannyával randizik… még, hogy randizik…!!!! ajjajj!!! Elég undik, szerintem neki is azannya lehetne :-) Közben EzgiKumru hívja, aki épp vallanni szeretne…

Itt a vége fuss el véle :-)


10/10
mihenike 2023 jan. 25. - 19:54:33 10/10 Előzmény zuzuzu777
(741/898)

Hála Allahnak ez „csak“ 1óra 45 perc volt… du muszáj volt lepihennem, remélem álommanó nem törölt ki sok infót :-)
1. Dogan Papa, aki nem érti, hogy eshetett teherbe Ender, egy ùriember és megbeszéli a kedves feleségével, hogy elkíséri az orvoshoz. E. elmeséli Cenarnak is, hogy csoda történt :-)
2. A szomszédban Yildiz és Emír jót szórakoznak és ök már tudjàk, hogy Ender elmondta D-nak, h. terhes!
3. Ender elmegy a klinikára és kiderül, hogy nem terhes. Azonnal rájön, hogy Y. áll a dolog miatt és máris kikéri a biztonsági felvételeket… - én nem tudom, hogy ez hogy van, de ilyen már többször volt, ezeket a felvételek ilyen könnyen kiadják? - Na mindegy. Közben ugye Emír is követi Endert, de ezt nem veszik észre. Nos Dogánt is berendeli (ekkor majdnem lebukik a virágáruslánya…) Ender a klinikára és innentöl kezdve az egész bölümben Ender lesz az áldozat, akinek az „anyai“ érzéseivel játszott Yildiz.
4. Kérdés - szinte az egész bölüm alatt Yildizt ùgy fordították, hogy „STAR“…. - Yildiz csillagot jelent?!? 5. EzgiKumru és a „bátyja“, Cenar, együtt vacsoràznak Selim dokival… hm… a doki kap egy rejtélyes telefonhívást… - na itt már gyanùs kezdett lenni a dokifiù!!!!
6. Mivel EzgiKumru semmi bevételt nem produkál a boltban, így leszidja a fönök és mire visszaér a fönök, addigra el kell adnia az összes orchideát :-) Mivel pénz nem számít, īgy Kumru Yildirim felvàsàrolja az összes Orchideát, hogy a fönök lenyugodjon és hazudhasson tovább…
7. Selim doki és az idösebb Doki, a professzor ismét nagyon ráérnek és ismét teáznak, na itt utalt rá, hogy van vki, akivel randizgat, de, hogy lassan Ezgi iránt kezd érezni vmit… Na itt màr szagot fogtam, hogy „vajon“ ki lehet ez a „nöszemély“, akivel találkozgat 🙈 - mondom, ez a fkíró beteg 🙈

folytköv


10/10
mihenike 2023 jan. 25. - 13:47:09 10/10 Előzmény zuzuzu777
(740/898)
158… Az annyát! :-)
Megnéztem!!!
Ezek nem normálisak
és meddig lehet még hùzni? :-)


[spoiler]

Nekem világos volt minden, nem éreztem, hogy összecsaptad! Ja persze, én tudom, hogy Seday miért adta elö, hogy fél a vértöl, de csodàlkozom, hogy Zeno nem ismeri a pasi mùltját…??? na mindegy :-) A cimit vs. lazac-evésen én is jót nevettem :-) Viszont mennyit változott Fufru is azóta, amióta elöször megjelent… akkor olyan nagyvilági volt, most meg ilyen kis szerencsétlen… majdnem olyan mint anno Halit nagylánya… mi volt a neve?!?


Nem sokára folytatom a 158 elemzésével
PS csudaklassz, hogy megvártál és együtt haladunk :-) Az elözeteseket én is szoktam látni, mert feldobja a youtube…

[spoiler]
zuzuzu777 2023 jan. 25. - 10:07:22
(739/898)
Azokhoz, akikhez most szólok, az az 5. ponttal kapcsolatban van. :-(
Mivel nem a török, nem a tatár, hanem a 23.00 órai találkozó kergetett - egy "kicsit" összecsaptam. :-(
Amennyiben van igény rá, szívesen kijavítom a "hibámat"
Csak szólni kell! Természetesen mással kapcsolatban is válaszolok ! :-)