10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 máj. 30. - 12:01:11 10/10
(490/2630)
igen, igazad van! de nálunk a kereskedelmi csatorna az úr (!) sajnos ( a franc enné meg, be kéne mindet tiltani!!!), ezért merik ezt megcsinálni a nézõkkel!!! piszkos liberális szellem!!!!!!!!!!!
ribizli0809 2012 máj. 30. - 11:27:56 Előzmény antsa10
(489/2630)
Felezve? Úristen! :O Akkor még egy ideig eltart.
Amúgy köszi a választ! :)
9/10
lilei 2012 máj. 30. - 07:58:42 9/10 Előzmény antsa10
(488/2630)
Hát elég baj az, hogy felezik, mert például a tegnapi rész szorosan kapcsolódott a pénteki részhez. Így meg teljesen feldarabolódott...kár:-(
antsa10 2012 máj. 29. - 19:12:09
(487/2630)
Igen 79, de nálunk dupla annyi lesz, mert felezve adják a részeket.
ribizli0809 2012 máj. 29. - 18:21:01
(486/2630)
Valaki nem tudja mikor lesz vége ennek a sorozatnak? Jól tudom, hogy 79 részes? Mert akkor már nincs sok belõle hátra...
7/10
kiskukac63 2012 máj. 29. - 17:16:47 7/10
(485/2630)
Sokmindenben osztom a véleményedet. Nem néztem meg elõre a részeket - nem is áll szándékomban - de az eddigiek alapján valahogy én sem tudok drukkolni a "szerelmespárnak" attól függetlenül, hogy életszerû a cselekmény. Bárhogy is alakul a sorsuk, az biztosan igaz, hogy az idõsödõ, gazdag befolyásos férfi (fõleg gyerekekkel!)+szép, csinos, évtizedekkel fiatalabb feleség párosítás leggyakrabban nem sok jót ígér. A bontakozó szerelem(?) is elég érdekesen alakul: Bihter szerintem egyelõre inkább "kapni" akar ebben a kapcsolatban, nem annyira "adni", és nem veszi észre, hogy kezdi az anyja útját járni. Behlül talán jobban szenved a bácsikája miatt, de rettenetesen akaratgyenge, hagyja magát sodródni az érzelmei által. Ami sokszor egyébként klassz dolog a valóságban, de nem a filmbeli körülmények között.
9/10
lilei 2012 máj. 29. - 07:49:42 9/10
(484/2630)
Közhely az, hogy az éleben úgy lenne , hogy Bichter biztosan elválna...de ez a sorozat mûfaja!...abban sose a legpraktikusabb megoldásokat látjuk.
Azért amúgy Adnan is odafigyelhetne az apróbb jelekre ( kimászkálás a szobából, zaklatottan befutás-egy csók után-, Bülentre is odafigyelhetett volna, hogy azt mondja hogy egymással voltak csak elfoglalva a meccsen...ehelyett Denise asszony arcát simogatja:-)
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 máj. 29. - 06:26:28 10/10 Előzmény lilei
(483/2630)
Az a baj Behlüllel, hogy eléggé gyenge jellem! Meg talán Õ maga sem tudja, hogy mit akar? Az biztos, hogy Bihterbe eszméletlenül szerelmes, de ezt a szerelmet nem meri vállalni, és ilyenkor mindig megsérti Bihtert!!!
zandra 2012 máj. 28. - 22:54:26 Előzmény lilei
(482/2630)
De hogy nem tud mit tenni, Bihter nem egy állat (vagy férfi :D), hogy az ösztönei irányítsák. Ha mégis annyira elsöprõ ez a szerelem, még mindig ott van a válás opciója.
Az ilyenfajta megcsalás, ahol a másik fél ennyire nem érdemli meg, az én szememben undorító akárhogy is nézem...
Szóval nem látok rá esélyt, hogy megszeressem ezt a két szereplõt.
9/10
lilei 2012 máj. 28. - 11:46:29 9/10
(481/2630)
Zandra...annyira tetszett az õszinte véleményed...de komolyan:-)
Azért azt ne felejtsd el, hogy Bichter csak dacból ment Adnan-hoz. Próbál szeretettel, szerelemmel? közeledni felé, de a természet azért megakadályozza ebben, vagyis az útjába küld egy fiatal, jóképû, vonzó fiatalembert aki ugyanúgy vonzódik õhozzá. Nem tud mit tenni...bekerült a hálóba. Lehet már szíve szerint az anyjának adná Adnan-t, úgyis õ akarta megszerezni magának. De ilyen játék nincs, neki Adnan mellett kellene kitartani, ezt próbálja az anyjának is bizonyítani....aztán a végén ugyanolyan lett , mint Firdeus...elárulta, megcsalta a férjét.
Én is csak a fiatalok jó játéka miatt szimpatizálok velük, nem a cselekedetüket osztályzom ezzel.
9/10
lilei 2012 máj. 28. - 11:40:09 9/10
(480/2630)
Az rendben is lenne, de azt a levelet õ eltépte, még amit Kátyától elszedett is...megsemmisítette:-)
Illiona 2012 máj. 28. - 09:18:39 Előzmény lilei
(479/2630)
----------SPOILER--------

Én is csak törökül néztem, de szerintem legalizálni akarja a levelet, Vagyis úgy akarja keresni a már nála lévõ levelet, hogy Adnan rátaláljon közben, így nem kell bevallania, hogy az anyja mit csinált, és hogy már korábban is tudott a levélrõl. Gondolom Adnan különben el sem hinné Denizrõl ezt a szerelem mesét, és ezért is Bihtert hibáztatná. Ez persze csak feltételezés.

-----------SPILER vége-------
zandra 2012 máj. 28. - 01:28:18
(478/2630)
Hihetetlen gusztustalan ez a sorozat, akarom mondani Bihter és Behlül, nekem egyáltalán nem pozitív szereplõk. Egy ilyen szerelemért én nem tudok drukkolni. Vérlázító belegondolni, hogy szerencsétlen Adnan befogadta, felnevelte, pénzeli ezt a kis mocskot, erre így hálálja meg. Bihter meg egy kis álszent ribanc. Ez a szerelem max. akkor számítana bármit is a szememben, ha Adnan egy gonosz, perverz vénember lenne, aki megérdemli, de nem, egy ilyen szimpatikus karakterrel nem tehetik ezt. És az a legidegesítõbb, hogy Bihter alapvetõen nem egy negatív szereplõ, ezért pont a kis negédes stílusa miatt válik annyira felképelnivalóvá.
Persze pont ettõl a természetességtõl nincs szappanopera hatása a sorozatnak, de fúú, akkor se idegesítettem még fel magam ennyire egy filmen:D
9/10
lilei 2012 máj. 27. - 21:52:25 9/10
(477/2630)
*************SPOILER*********
Csak azt nem tudom, mert igazából csak a képsorokat látom , törökül nem értek, hogy mit fog keresni Bichter a nevelõnõ szobájában? Vajon bizonyítékot a szerelmére, (hiszen annak idején õ tépte el a nevelõnõ levelét) hátha van még valami amivel Adnan-nak bizonyítja, hogy a madmoiselle szerelmes?
**********************SPOILER VÉGE***********************
Illiona 2012 máj. 27. - 20:21:33
(476/2630)
Adnan bármennyire gyöngéd érintést engedett meg magának Denizzel kapcsolatban, de ez csak barátság. Ha az elmúlt években nem ébredt fel benne a szerelem, akkor most már, hogy van mellette egy szerelmes nõ, már nem fog.
Ezért nem is érti, Bihter miért lesz ideges a nevelõnõ miatt. Egy férfi amúgy soha nem mond le egy nõrõl, ha az másba lesz szerelmes, akkor már csak azért sem.
Amiatt is más a helyzete a B+B kapcsolatnak, mert õk szeretik egymást, és õk hagynának másokat is boldognak lenni.
De aki nem volt még igazán szerelmes soha, mint pl Deniz, Besír, vagy Adnan nõvére, õk nem fogadják el, és nem értik meg a minden felett álló érzelmeket, és ki ki a maga módján megpróbál keresztbe tenni. Soha nem fogadják el, mert akkor saját életük szegényes érzelmeit is meg kellene mérniük.
7/10
kiskukac63 2012 máj. 27. - 18:34:45 7/10 Előzmény antsa10
(475/2630)
Nekem is feltûnt a dolog: szerintem Bicher ilyen oldaláról még nem ismerte Adnant, de én nem láttam az arcán se pozitív, se negatív érzést ezzel kapcsolatban, inkább mintha egy kicsit csodálkozna, elgondolkodna emiatt. Nem tudom, hogy amikor meglátta Adnant és Deniset, az eszébe jutott-e, hogy éppen ennek apropóján nyomban lehetne beszélgetni Adnannal megváltozott érzéseirõl, bizonytalanságairól ill. Denise levelének tartalmáról stb. És milyen szép lett volna, ha belátják az elhamarkodott "csakaazértis" házasságot, Bichter Behlüllel, Adnan pedig Denisével él tovább boldogan, mníg meg nem hal.
antsa10 2012 máj. 27. - 09:32:33 Előzmény Illiona
(474/2630)
Az biztos! Múltkor is hogy kiakadt, amikor a nôvére mondta neki " Te Firdeus asszony lánya vagy"! Végül is õ is azt kezdi csinálni, amiért utálj az anyját!
Illiona 2012 máj. 26. - 23:27:04
(473/2630)
Igen, de az is megfordulhatott Bihter fejében hogy mennyire nincsenek Adnannal egy súlycsoportban. Míg Adnan megteheti, hogy bizalmaskodik a nevelõnõvel, ezt természetesnek tartva, addig Bihtert simán fojtogathatja a féltékenységével.
Bihter gyorsan átlát helyzeteket, legalább ebben hasonlít az anyjára.
9/10
lilei 2012 máj. 26. - 22:31:06 9/10
(472/2630)
Én is úgy láttam, mintha egy kis fintor lett volna az arcán...nagyon nem hatotta meg a dolog, szerintem már lélekben ott járt Bülent szobájában, meg utána a Behlülében...de ott egy kicsit tovább...:-)
Az meg , hogy Denis asszonyt így látja a férjével , szerintem azért érinti fájdalmasan, mert tudja, hogy a Madmoiselle hogy érez Adnan iránt, hiszen olvasta a levelét, és hírtelen szerintem átfutott rajta, hogy igazából el is veszítheti Adnant ...na azt meg a büszkesége nem engedné:-)
antsa10 2012 máj. 26. - 15:22:28
(471/2630)
Csak én láttam úgy, vagy Bihter tényleg csalódott Adnanban a kis furmányos terve miatt?
Tényleg nem "szép", amit B+B csinál, de én mégis drukkolok nekik, olyan cukik együtt (nagyon tetszett a pénteki rész)!
A legtisztább megoldás az lenne, ha Bihter elválna, így lelkiismeret furdalás nélkül lehetnének együtt.
Azt mondjuk nem értettem miért akadt ki azon Bihter, hogy meglátta Adnant Deniz asszonnyal? Az nem jutott akkor eszébe, õ mit csinált percekkel elõtte?