malvinkicska 2016 nov. 13. - 10:20:35
(23/43)
A sorozatról csak jót lehet olvasni, én nem néztem a feldolgozást, de itt a színészek java van, az biztos, a vélemények nagyon megoszlanak, sokan az eredeti megcsúfolásának tartják olyat is lehet olvasni, de az biztosa feldolgozás, mindig rosszabb, mint amibõl készül, nagyon örülök meg tudom nézni a sorozat baráton, nekem a kosztümös sorozatok tetszenek, egy más világba kalauzolnak bennünket.
Máriácska 2. 2016 nov. 12. - 18:49:19
(22/43)
Én láttam az elsõ részt. Talán azért nem tetszett, mert elõtte láttam a remake-jét ennek a sorozatnak a Szerelem zálogba címen, és az egészen más stílusban volt elkészítve, ami nekem sokkal jobban bejött, mint ez a kosztümös, régebbi változat. Ha elõször ezt adták volna le, valószínûleg más lenne a véleményem. Most már alig várom a hétfõn kezdõdõ új dél-koreai sorozatot. Nagyon megszerettem ezeket a sorozatokat. Az elején kicsit nehéz az új arcokat megszokni, és a kissé különbözõ embertípusokat, de késõbb már ezek a nagyon szuper módon elkészített királyfilmek igazán nézhetõek, élvezhetõek.
malvinkicska 2016 nov. 12. - 10:55:08
(21/43)
Azt megírom nem érdemes bekötetni, mert egy kalap kaki az egész a mit néznünk és érdemes olyankor ismétli, lehetetlen idõpont, és olyan sorozatok vannak rajta én csak ezt akartam, mert az eddigiek, nem nagyon tetszenek az É K-nõt megnéztem lefordítva a szinkron egyenesen pocsék, ezért azt sem nézem.
A T SZ is csak a ragyogó szereplõ gárda csábított, és így jártam, szerintem ezzel csak ellenségei lesz a nézõ, mivel a kimaradt részeket nem fogja tudni pótolni.
Nem ragozom Endy dugja fel a csatornáját a mûsor rendjével együtt.
malvinkicska 2016 nov. 12. - 08:51:25
(20/43)
Köszönöm szépen a szívességedet de mindenütt be kell jelentkezni ki vagyok már ettõl a sok fejetlenségtõl, kenjék a hajukra, nem nézem, mivel nem olyan helyen van ahol könnyen elérhetõ, annak idején 3 napba került amíg a sorozat barátra bejelentkeztem, illetve az unokám levelezett velük, mert én nem.
A fiam kötetett be annyi csatornát de az egész egy nagy nulla már, mert ha nincs idõ megnézni akkor nem elérhetõ, mert nekem Izaurám van csak most nem értem rá, ezt nézni és Colunga a kedvencem meg a többieket is szeretem.
10/10
Milibindi 2016 nov. 12. - 01:02:44 10/10
(19/43)
Elvileg az Izaura tv honlapjára feltöltik
malvinkicska 2016 nov. 11. - 21:34:14
(18/43)
Aki ezt a sorozat feltevést rendezi, megszakadhatna, mint a citera húr akinek nincs alkalma megnézni az hol nézze mikor nem teszik fel sehova, utána meg beszélnek nézettségrõl, egyszerûen felháborító ez a sok csatorna gané az egész régen nem akadtam igy ki amit a nézõvel csinálnak kenjék a hajukra a sorozatot.
malvinkicska 2016 nov. 10. - 11:33:03
(17/43)
Szia drágám Ildi is szeretné nézni de nem tudom hova rakják fel állandóan kavarnak, ezzel a fórumokkal is.
A holnapi részt nem biztos látni fogom az unokám szalag tûzõjére készülünk.
malvinkicska 2016 nov. 10. - 08:57:38
(16/43)
Gondolom beindul a fórum igaz nem olyan csatornán adják, sajnos, az elsõ rész érdekes volt a díszlet a ruhák csodásak, a szereplõ gárda sem egy utolsó dolog, elég bonyolult lesz ahogy indult, na majd látjuk, remélem valahol vissza nézhetõ lesz, mint a többi.
malvinkicska 2016 okt. 30. - 07:06:38
(15/43)
Szia remélem ez jó lesz,mert mostanában , sehol nincs egy rendes sorozat, csak szinte mind egyforma, tele olyan dolgokkal az már gyomor forgató. A sorozat baráton biztosan fent lesz, újabban oda rakják fel.
malvinkicska 2016 okt. 30. - 07:06:37
(14/43)
Szia remélem ez jó lesz,mert mostanában , sehol nincs egy rendes sorozat, csak szinte mind egyforma, tele olyan dolgokkal az már gyomor forgató. A sorozat baráton biztosan fent lesz, újabban oda rakják fel.
malvinkicska 2016 okt. 30. - 07:06:37
(13/43)
Szia remélem ez jó lesz,mert mostanában , sehol nincs egy rendes sorozat, csak szinte mind egyforma, tele olyan dolgokkal az már gyomor forgató. A sorozat baráton biztosan fent lesz, újabban oda rakják fel.
offtopic
ildimix 2016 okt. 29. - 15:47:34
(12/43)
Sziasztok!

Malvin én a neten fogom nézni az új sorozatot remélem pörgõs lesz és nem vontatott.
malvinkicska 2016 okt. 27. - 14:56:58
(11/43)
Ha minden igaz november 9-én elkezdik vetíteni a sorozatot az Izaura TV-n, biztos szép lesz és jó mivel ez nem mostanában készült, nyálas valami. Aztán a színészek is sokat mondóak, Adela Noriega, Fernando Colunga, Mauricio Islas, Ana Martin , Helena Rojo, és a többiek.
malvinkicska 2016 okt. 27. - 14:56:57
(10/43)
Ha minden igaz november 9-én elkezdik vetíteni a sorozatot az Izaura TV-n, biztos szép lesz és jó mivel ez nem mostanában készült, nyálas valami. Aztán a színészek is sokat mondóak, Adela Noriega, Fernando Colunga, Mauricio Islas, Ana Martin , Helena Rojo, és a többiek.
Jeanette5 2016 aug. 22. - 21:28:06 Előzmény gyuriykass
(9/43)
A Maria Isabelt annó leadta a TV2!
Jeanette5 2016 aug. 22. - 12:39:52
(8/43)
A sorozat hamarosan Magyarországon!

A cikk szerint Tiszta szívvel lesz a címe és az Izaura tv-n lesz látható: https://televisahirblog.wordpress.com/2016/08/21/amor-real-tizenharom-ev-utan-magyarorszagon/

Itt pedig egyes jelenetek szinkronizálásából lehet részleteket látni: http://tv2.hu/musoraink/red_carpet_-_sztarok_testkozelben/216753_lux-adam-a-szinkronnak-koszonheti-a-szerelmet.html#_=_
dnorbert84 2012 márc. 27. - 13:33:30 Előzmény gyuriykass
(7/43)
Ha kiadnák a sorozat történetét havonta megjelenõ magazinban, és hozzá DVD melléklet lenne amin a sorozatból lenne 3 - 4 rész akkor adnátok érte 1100 forintot magazinonként?
A magazinban lennének háttér-információk is a sorozatról és a színészekrõl és nyereményjátékok is lennének.
Egy egyetemi tanulmányt készítünk, hogy lenne-e piaca egy ilyen magazinnak.
10/10
Milibindi 2012 márc. 01. - 13:28:21 10/10 Előzmény Lisa111
(6/43)
nem tudom,de én is nagyon várom már:(
8/10
gyuriykass 2010 okt. 16. - 18:29:32 8/10 Előzmény Tücsök@
(5/43)
Hátt...tök jó lenne ha lejátszanák ezt a sorozatot!pl: a tv2-õn mert sztem jó lhet ez a film
még adela noriega-nak a titkok és szerelmek és az õsforrás filmjét láttam de ezt nem mert nem vetítették meg a maria isabelt- sem régen volt a 90-es években
10/10
Tücsök@ 2009 márc. 17. - 14:36:51 10/10 Előzmény Lisa111
(4/43)
You youtubon fenn van részenként.
Bár nem tudok spanyolul, de igy is gyönyörû és akinek van egy kis képzelõereje, simán élvezhetõ...de én sem bánnám ha valami magyar csatorna mûsorra tûzné.
Gyönyõrû kosztümös történet.