elemes 2020 márc. 10. - 23:22:38
(61/81)
10/10
Anna Dé 2020 jan. 20. - 00:51:52 10/10
(60/81)
Többször láttam már, nagyon nagy film. Tillának nagyon megy a rendezés is, reméljük nem ez lesz az első filmje, meg az utolsó. Thuróczy Szabolcs meg zseniális mint mindig, ha nem ide születik már valószínű tele lenne Oscarral. Még a spájzban is oszkárok sorakoznának a meggybefőtt helyén. :)
10/10
Ledina 2019 nov. 25. - 19:18:50 10/10
(59/81)
Fantasztikus film, megható és izgalmas történet. Profin játszó amatőrök és jó karakterek.
Ylwaar 2019 júl. 01. - 18:47:21
(58/81)
Remek!!"minosegi, egyedi es szorakoztato/Ing"Csakugyan.Elöször azt hittem angól film-olyan profi volt,nem a megszokott magyar nívó.Testi fogyatékosokról--míg szellemi fogyatékosokról>>(mint pld. FAZEKAS MARIA hozzászoló :-) majd legközzelebb.
7/10
sexykex 2019 ápr. 23. - 16:46:27 7/10
(57/81)
Till Attila egy tehetséges ember. Ez a majdnem akció, majdnem komédia képregényfilm egészen jól sikerült. A kisebb-nagyobb hiányosságokat, vagy hibákat egészen jól kiegyenlíti a meghökkentő szereplőgárda. A rendezés is ügyesen egyensúlyoz: nem csöpög látványosan a szirup.
elemes 2019 márc. 21. - 14:01:36 Előzmény alizka53
(56/81)
két éve találkoztam azzal a sráccal, aki a film főszereplője és egész konkrétan a vele való pár perc beszélgetés után szántam rá magam, hogy megnézzem a filmet.
alizka53 2019 márc. 20. - 22:03:15
(55/81)
Nekem is tetszett. Ma néztem a GO-n. Sok váratlan fordulat volt benne, de a legmeglepőbb az volt, ahogy a mozgássérült fiúk szerepeltek. Biztos nagyon fárasztó lehetett fizikailag ezt a szerepet eljátszani. Sok akció és krimifilmet láttam már és szerintem ez bőven belefért és a rendezés is jól sikerült. Én ezek után biztos megnézem Tilla filmjeit. A történet egy kerek egészet alkotott a film végére és örültem, hogy nem balul sült el a szereplők sorsa. Nekem elég valósághűnek tűnt a story. 10/10.
8/10
Fecni007 2018 júl. 27. - 13:47:46 8/10
(54/81)
Régen röhögtem ennyit filmes poénokon. Jó film.
jetdrive 2018 márc. 18. - 12:38:17
(53/81)
Ez egy nagyon jó film. Szórakoztató és közben szívszorító. És nagyon jó volt, hogy a rendező úgy fogalmazta, és fogta meg a kényes témákat ahogy, mert a sérültek világa nem érinthetetlen és Tilla ezt határokon belül tudta és megtartotta. A MEREK kemény hely. Kemény benne élni és nagyon nehéz, Tilla ebből sokat megmutatott, és gyógypedagógusként , valamint a tanítványaim nevében is köszönöm, hogy emberként néztek a kerekesszékesekre és nem sajnálnivaló leírtakként.
8/10
Mozila 2018 febr. 25. - 00:37:44 8/10
(52/81)
Nem vígjáték,nem akció,nem mûvész film,mégis jó! Mindenbõl van benne egy kevés,és egyáltalán nem kiszámítható. Pont úgy voltam vele,mint az elõttem szóló: tchabee. :)
9/10
tchabee 2018 jan. 02. - 08:19:18 9/10
(51/81)
Hú de sokáig kerülgettem, kár volt, mert nagyon nagyon jó, kerek történet, érdemes végignézni, mert jön a csavar és nagyon máshogy fogod látni a filmet utána.
Le a kalappal!
7/10
idõjós1010 2017 dec. 25. - 19:29:35 7/10
(50/81)
Sok olyan Magyar film van, ami valahogy olyan mû, színpadias. Jó alakítások születnek, de túljátszottak, egyáltalán nem természetesek, és kizárólag színpadon tudja elképzelni az ember. Filmvásznon már-már nevetséges. No most ez a film határozottan nem ilyen ! Ez életszagú volt. Mármint a színészi munka. Életszerû párbeszédek, reakciók, és arcjáték. Ami akciójelenet belekerült, az pedig számomra kifogástalannak tûnt. Igényes munka. Eredeti ötlet. Am nagyon lehangoló a film. legalább rám ilyen hatással volt.
FAZEKAS MARIA 2017 nov. 28. - 12:54:42 Előzmény microtrauma
(49/81)
te még nem láttál filmet...zsenike..
FAZEKAS MARIA 2017 nov. 28. - 12:53:28
(48/81)
még azt a címet sem adom neki, hogy ez film....inkább meleg étel osztogatás valahol Magyarországon.....nyasgem....
10/10
microtrauma 2017 nov. 19. - 22:00:56 10/10
(47/81)
zseniális, all in
Oh jajj 2017 nov. 19. - 02:00:44
(46/81)
Most nézni kezdtem. Nem csalódtam: pont olyan ostoba, suttyó film, mint amit vártam.
10/10
gyurmok 2017 nov. 10. - 06:24:22 10/10
(45/81)
jó film
Oh jajj 2017 szept. 17. - 09:44:19
(44/81)
Tilla neve elég hozzá, hogy ne is akarjam megnézni. A leírása is egy gyökér bandáról árulkodik. Kösz, nálam 0 pont.
lng 2017 szept. 17. - 09:37:07
(43/81)
Szerintem egy remek film, nagyon jol megirtak Tilla. Nekem nem volt vulgaris, total eletszeruek voltak a parbesedek, hiszen az emberek karomkodnak. A poenok szerintem egyaltalan nem voltak sertoek, nem hiszem hogy a kerekes szekes emberek nem poenkodnanak egymassal. Nekem ettol a filmtol csal pozitivabb lett a roluk kialakitott kepem. Az operatori munka szerintem jo volt, a rendezes is. A foszereplo ugye ver profi. A zene es a kepregenyesites nekem nagyon bejott, es a vegen a visszaszamolas is.

Egyetlen dolog amibe beletudok kotni az az uto szinkron, nem ertem miert nem lehetett megoldani hogy ne kelljen megcsinalni.

En buszke vagyok hogy ilyen minosegu, egyedi es szorakoztato filmeket tudnak a magyarok kesziteni. Nalam 9/10.
gladiolus 2017 aug. 21. - 07:32:33
(42/81)
Én ott kezdtem komolyan venni és nézni, ahol mások kikapcsolták. Szóval érdemes túljutni az elején, érdemes belejönni, és aztán eljutni a végéig, mert így lesz kerek egész. Érdemes nem fennakadni a vulgáris kifejezéseken, mert ebbe a történetbe ez belefér, ha belegondolunk ezekbe az emberi sorsokba, mások sokkal kevesebbért is használják ezt a túláradó szókészletet. Itt legalább indokolt, amikor más már nem marad.

Kicsit szkeptikusan fogtam hozzá, mert féltem, vajon milyen lesz egy olyan film, aminek ilyen címet adnak? Vajon kiérdemli e ezt a megtiszteltetést? Mert a Tiszta szívvel, magyar embernek, egyet jelent József Attila versével, nem lehet csak úgy felhasználni ezt a szószerkezetet akárhová. Viszont a végére megértettem, hogy a téma és a mondanivaló kiérdemelte ezt a címet, mert a filmben végülis sokminden megvalósul mindabból, ami e csodálatos versben benne foglaltatik. Hiteles alkotás a szenvedésrõl.

Biztosan megvannak a filmben az alant leírt gyengeségek, de valahogy én nem erre koncentráltam, mert érdekelt, hogy hová fejlõdik a cselekmény, és miért ne lett volna cselekmény? Színészi játék meg végképp volt, elsõsorban Fekete Ádám és Thúróczy Szabolcs részérõl.
A Fekete Ádám által alakított Barba Papa társaságában érdemesebb eltölteni jó pár órát, mint más, úgymond "egészséges, normális" emberinek látszó képzõdményekében. Itt látható, ki is az ember, és mitõl is lesz az ember valóban ember.
Befújja magát, mert sosem lehet tudni, mikor tûnik fel egy nõ a láthatáron. Igazi hasfalszaggatós poén, mindenféle erõlködéstõl mentesen.Ennyire szeretetreméltó, ennyire élni akaró és az életre ennyire méltó személyiséggel ritkán találkozunk életünk során.
És ezek a fiúk -Fekete Ádám és Fenyvesi Zoltán valóban önmagukat adják, annyira örültem, hogy nem kellettek filmtrükkök, hanem jött két, teljesen hiteles ember, és eljátszotta ezeket a karaktereket úgy, ahogyan senki más nem tudja, hogyan is tudhatná, minden elismerésem az Övék.

Thúróczy Szabolcs pedig már sokszor bizonyította, hogy a színészmesterséghez ért, és a figurák, akiket megformál, szükségesek, jók és igény van rájuk. Egészen meglepõ az a jelenet, amelyben az ember képessé válik egy pillanatra lábra állni, ha az élete múlik rajta, remélem, valóban létezik ilyesmi.

Szóval én csak jót tudok mondani errõl a filmrõl, aki teheti, nézze meg. Nem gondolnám, hogy éppen ez az a film, amiben csalódni fog. A sok sablonos, semmitmondó, gagyi vacak között nagyon jó látni egy ilyet, ami másról szól, mint az átlag. Az életrõl szól-reálisan.