Téma: Titanic

zszoltan 2007 szept. 02. - 18:05:07
(130/1110)
Épp reagálni akartam efes-nek, hogy biztos egy újabb tengeralattjáró-katasztrófát forgatnának belõle. :) De szerintem ez a te 3. ötleted alapján lenne a legkivitelezhetõbb. :D
Gratulálok a kimerítõ elemzésedhez! :)
mrmatyi 2007 szept. 02. - 17:08:33
(129/1110)
Igen lehetséges!
Titanic2 filmbemutató:
http://www.youtube.com/watch?v=vD4OnHCRd_4
sipka 2007 szept. 02. - 15:33:22
(128/1110)
Titanic 2?! Mondjuk lehetséges... :)
4 forgatókönyvem lenne ez ügyben :)

1. Pont "Atlantisz" felett süllyedt el a hajó. Tehát a Titanic utasai a víz alatti városban éldegéltek tovább, ahol egy zombi járvány üti fel a fejét. Az egyetlen aki megállíthatja a zombi hordát, az Leonardo Dicaprio...!!!
2. A Titanic utasai egy szigetre vetödnek, ahol furcsa jelenségekre lesznek figyelmesek. Késõbb rátalálnak egy bunkerre, ahol mindig megkell nyomni egy bizonyos gombot.....
3. "A Karib tenger kalózai"-ból ismerõs Jack Sparrownak, most a Titanic nevezetû hajó kell!! Így elmegy a világ végére, hogy újra felélessze a Titanicot, és annak utasait....
4. A katasztrófa kutatók a Titanic pusztulását szeretnék szimulálni, így újra felépítik ezt a hatalmas monstrumot, majd pedig keresnek egy Leonardo Dicapriohoz, illetve egy Kate Winslethez hasonlatos hasonmást :) Majd ha ez meg van, akkor megismétlik a "Titanic" elsõ részében történteket, a katasztrófával együtt...

Ennyi!!! :) S nem ezt a szörnyû történelmi "balesetet" akartam kigúnyolni, hanem ezt a hülye ötletet a folytatásáról kapcsolatban.....
kissofdeath 2007 szept. 02. - 15:06:28
(127/1110)
én is hallottam, hogy lesz 2. része. állítólag megtalálják jacket a tenger fenekén, megfagyva, és kiolvasztják...... remélem csak én hallottam rosszul, mert ez így elég furán hangzik...
efes 2007 szept. 02. - 14:10:20
(126/1110)
titanic2???? kiemelik, aztán újra nekihajtják egy jéghegynek? LOL
Yuca 2007 szept. 02. - 13:44:03
(125/1110)
Már vagy 100x láttam a filmet, de a mai napig sírok rajta! Ez a legjobb film a világon!
Viszont terjeng az interneten egy pletyka, hogy lesz titanic2? Valamilyen bemutató van az interneten fent, de nagy hülyeség lenne ha folytatnák!
8/10
kevinspéci 2007 szept. 02. - 12:19:54 8/10
(124/1110)
Az a kedvenc jelenetem a filmbõl, mikor a kapitány szembesül azzal, hogy a hajója menthetetlenül el fog süllyedni. Ilyenkor mindig arra gondolok: 100 évvel ezelõtt finoman fogalmazva iszonyat tré, fejbe kólintó pillanat lehetett, mikor közölték vele a megváltoztathatatlant.
A tetves óceán kellõs közepén... Idõben érkezõ segítség nincs... Félelmetes.
F-ann-Y 2007 szept. 02. - 12:16:39
(123/1110)
Már nem tudom hanyadjára láttam ezt a filmet de mégis megkönnyeztem.Valahogy az egész filmnek az összhatása,az hogy mindjáan akár elsõ,akár harmadosztályon utaznak milyen boldogok h mehetnek Amerikába és új életet kezdhetnek aztán az egyik pillanatról a másikra már az életükért küzdenek.Nekem ez volt benne a megrázó.
judith 2007 szept. 02. - 10:42:14
(122/1110)
Én kérdezném a delikvenseket, hogy akkor milyennek kellett volna lennie a filmnek? Bemutatják, ahogy jéghegynek megy, és elsüllyed, aztán kalap, kabát? Kellett köré valami történet, ilyen egyszerû, drágáim. És mi lett volna jobb, mint egy szerelmi történet, ugyebár. A színészi alakítások pedig nagyon jók, mind Winslet, mind DiCaprio kiváló volt benne. Ha megnézzük, akkor a mellékszereplõk is jók voltak, Rose anyja (nem tudom a nevét), Molly, azaz Kathy Bates, a mérnök, aki a hajót tervezte stb. A zene pedig nagyon érzelmes, ami nyilván illik a történethez, no meg magához a fõ eseményhez, vagyis a hajó elsüllyedéséhez (mivel az is elég szomorú ugye).
norton15 2007 szept. 02. - 09:53:31
(121/1110)
Szerintem baki, ne hogy már, egy ekkora hajónál nincs örvény? Dokumentumfilmekben mindig megemlítik ezt, miért a film készítõi hagyták ki?
hutizs 2007 szept. 02. - 01:04:55
(120/1110)
Én azért bízom abban, hogy ha nem is "dokumentum film", azért voltak annyira elõrelátóak, hogy a korabeli dokumentumok alapján hitelesen adták vissza a történteket. Itt nem a szerelmi szálra gondolok, az nyilvánvalóan fiktív, de pl, a hajó elsûllyedése. Ahogy kettétörött, ahogy szinte teljesen függõleges helyzetbe került, stb. Ez azért érdekelne, mert hiányoltam a sûllyedést követõen az örvényt. Szerintem ha egy hajó elsûllyed, ott kell lennie örvénynek is. A filmben is elhangzott, hogy a csónakoknak messzire kellett menniük az örvény miatt. Közben meg azt láttuk, hogy a sûllyedõ hajó közvetlen közelében nem volt örvény. Ez hogy lehet? Két eset van: vagy van rá tudományos magyarázat, esetleg szemtanúk így írták le, vagy pedig a film készítõi követtek el baklövést.
Történelmileg hitelesnek tûnik, - máshol olvastam -, hogy tényleg csak egy csónak ment vissza, és tényleg csak 6 embert tudott kimenteni. Ez tehát történelmi hûségre utal. Bízom benne, hogy a film gerince tényleg hiteles volt, csak a beleírt történeteket találták ki.
misel 2007 szept. 02. - 00:50:51
(119/1110)
ljubihoz hasonlóan én is mindig próbálom elkerülni a tévében, de végül mindig megnézem és zokogok rajta
webshark 2007 szept. 02. - 00:47:21
(118/1110)
Nos van itt vélemény pro és kontra: nem kell túl keményen leszólni ezt az alkotást, nagyon jó a maga nemében.
Rám több ponton is mélyen hatott: bár nem vagyok vallásos, a zenekar által játszott "közelebb Istenem..." címû zsoltárt mégis szívfacsarónak érztem, nemkülönben amikor kb. tucatnyian kapaszkodtak egy lelkipásztorba, feloldozásra várva.
A halott anya és csecsemõje , nos az személyesen érint: van egy hét hónapos babánk, ott már alig bírtam cérnával.
Dokumentum jellege kevesebb, de az érzelmekre nagyon jól hat, a szerelmi szál jól kidolgozott, jó casting- jó színészi teljesítmény- Oscar és Golden Globe és egyéb díj esõ: ennyi azért döntõ ám....
mrmatyi 2007 szept. 01. - 23:30:43
(117/1110)
A világ legjobb filmje!
norbi18 2007 szept. 01. - 22:30:10
(116/1110)
Sziasztok

Nagyon jó ez a film, és azt szeretném megkérdezni, hogy kinek van meg az egész film(nem cd1, cd2, cd3-as darabban, hanem egészben. Akinek meg van az írjon a *moderálva* e-mail címemre.
köszönöm
sziasztok

martonp
sipka 2007 szept. 01. - 14:10:52
(115/1110)
Akkor félre értettem valamit :) Csak azért gondoltam, mivel ezt írtad: "itt nem feltétlen a romantikus jeleneteket kell nézni...hanem az egész filmet egyben.
Van egy 17 éves lány aki leszolta ezt a filmet, még a ha egy FÉRFI leszolja...azt mondom biztos keménykedik, hogy õ mennyire kemény gyerek, neki nincsenek érzelmei."
Én meg azt gondoltam, hogy a "férfi" kifejezéssel engem céloztál meg :) De ha még sem, akkor nincs gáz :) Jó film nézést, az este 19:30-kor kezdödõ filmhez :)
magyar krokodil 2007 szept. 01. - 12:24:16
(114/1110)
komolyan nem értem azokat, akik leszólják ezt a filmet. csak mert mi a problémájuk? jó, a színészeket le lehet szólni, rendben, de szerintem látvány, megvalósítás tekintetében fantasztikus ez a film. nem feltétlenül a szerelmi szál a lényeg, az csak valahogy keretet, gerincet ad a filmnek, h ne legyen összevissza csapongó. valahányszor látom mindig belegondolok, h ez így történt, az emberek így menekültek és haltak meg. a film nagyszerûen elõtérbe helyezi az emberek lelkiállapotát, legyen az gazdag vagy szegény utas, a legénység tagja vagy a kapitány. lehet nem szeretni, de akit egy hanygyányit se érint meg a film vagy egyáltalán a történet maga az már kiállított magáról egyfajta bizonyítványt...
Toms 2007 szept. 01. - 12:19:22
(113/1110)
Sipka. Én nem rád gondoltam...
Én azokra gondoltam akibõl ez a film nem vált ki semmit..:)
Connie 2007 szept. 01. - 09:51:16
(112/1110)
Én szeretem ezt a filmet, és oda vagyok a ahjókért szal lehet, hogy azért. És sztem nem érdemes azon veszekedni, hogy kinek tetszik és kinek nem, hülyeség, mindenkinek meg van a saját ízlése, és ha egyszer neki nem tetszik akk nem, ez van. Nekem tetszik, és kész. Nah további jó napot.
sipka 2007 aug. 31. - 21:39:35
(111/1110)
Hello Toms!
Küldtem neked egy reagálást, amit gondolom nem kaptál meg. Szóval, ha bemennél a "Titanic" hozzászólásaihoz, akkor elolvashatnád. Pont ez alatt a hozzászólás alatt lesz :) Köszi a megértést :DD