almaszem 2023 szept. 19. - 09:01:44
(37/117)
Szerintem is teljesen felesleges a folytatás.Látom föleg a kapcsolatok alakulása a téma.Ismét uj szereplők. Ceylin egy instabil nőőőőő. Állandó veszekedés. Nyelvet nem ismerve csak következtetek. Uj szereplövel megint gubancos ügy.
9/10
Elisah 2023 szept. 18. - 21:38:19 9/10 Előzmény almaszem
(36/117)
Vajon jót tesz a sorozatnak egy harmadik évad? Ha nyújtják, mint a rétest , egy idő után elveszti a varázsát.
almaszem 2023 szept. 15. - 17:16:10
(35/117)
Elkezdték a 3.széria forgatását, pár perces video részek már megnézhetöek a youtube on.
almaszem 2023 szept. 15. - 17:11:42
(34/117)
Az eredeti sorozat 63 részes,most ránéztem a 40. résznél tartanak.Nem értem ezt a számozást? 1részt 3-3.5-el kell szorozni,mert több mint 2órás az eredeti egyes része.Lentebb irtam,Ceylin saját sorsa kovácsa. Ilgaz sziv csak mellette végig, A kopasz nyomozóval kapcs.van egy elgondolásom.Sose mutatják kinek is jelent. ???.A föügyésznek??? Semmit nem csinál,csak számon kér. Ceylin és Eren is idegesitö.
Erikácska 2023 szept. 15. - 13:31:35
(33/117)
Tiszta horror ez a sorozat. Nekem nem tetszik ahogy a mama neki támadt a vejének és a családjának. Nem ismeri talán a hüje pits@ hazudozó, sunyi lányát, aki minden bajt magának köszönhet, és mindenkire bajt hoz? Persze persze okos meg szép meg talpraesett, de ki nem állom. Tudom ez csak egy film.
9/10
Elisah 2023 szept. 14. - 17:18:09 9/10 Előzmény almaszem
(32/117)
Nekem gyanús az új nyomozó, a fotós, és gyanús a doktor is, aki Ceylin nővérével kezdett kavarni. Még csak a második évad hetedik részénél tartok. Szóval, lesz nagy durranás? Amúgy nagyon jól alakít a színész és a szinkronja is tökéletes Yektának. ( Hány részes a második évad?
almaszem 2023 szept. 01. - 07:59:32
(31/117)
Minden sorba kiderül. Mikor elkezdték az uj sorozatot már majdnem irtam, Cinart meglátva az ujdonsült fotós fiuval,hogy ismét rossz társaságba került képbe. Felvonultattak pár uj szereplöt. Fotós kapcsolatát nem árulom el,majd ez is kiderül idövel. Neva titka is. Az uj bojtár, C. birosági dolga,az ételmérgezésekkel kapcsolatban, lányokat megbizta az adatgyüjtéssel. A céget felkeresve találkozott a bojtárral,akinek nem tetszett az ottani munkája és pár ügyiratot elcsent evvel segiti C. perét. Mivel munkanélküli lett és nem viheti C, a régi ügyet a kisfiuval kapcsolatban, megbizta a fiut.Most ennyi jutott eszembe a továbbiakban. Kopasz nyomozó Metin helyett szintén gyanus? A mai részt még nem láttam mikor beült az autojába ? A legvégén lesz a nagy durranás,amire nem is gondoltunk.
Elhaym 2023 aug. 31. - 19:42:01 Előzmény Alberia
(30/117)
A legnagyobb fordulatra meg még a törökök sem tudják a választ, talán szeptemberben kiderül.
7/10
Alberia 2023 aug. 31. - 15:56:42 7/10
(29/117)
Ki és milyen ember valójában Neva bírónő?, ki és miért küldte Ceylinhez az új ügyvédbojtárt?, Ceylin meg sem nézte a papírjait.... ó hhh Allah, allah..., ki az és mit akar Ceylin nővérének az új barátja, aki orvosnak adta ki magát, de ott volt, a parton, Neva mögött, amikor az telefonált a bátyjának. Gyanús..... roppant gyanús!
Na és Cinar? az is ott sunyiskodik mindenütt, vagy az ujj lenyomat vizsgálatnál a bűnügyi technikusnő, kimegy a telefojáért, majd mikor visszatért, látja, hogy valaki babrált az asztalán, meg is jegyzi, de minden további nélkül ledarálja a papírt., pedig korábban pont ilyen miatt ő már komoly bajba került. A fene sem érti már😄.
Éssss persze Ceylin füle mögött is van vaj bőven, vagy Metin, vele együtt az állítólagos szívrohamos öreg barátja, na és a jó öreg Merdan......, meg Szedar, meg az ördög tudja már a neveket, de mindenki gyanús, . Óhhhh. Allah... Allah világosítsd meg az elmémet! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
7/10
Alberia 2023 aug. 31. - 15:28:01 7/10
(28/117)
Ebben a filmben mindenki gyanús. Nem csak a szereplők, hanem mindenki, aki a stáblistára felkerült🤣, sőt még a magyar hangja is🤣🤣.
Ez tényleg egy háló.
Azon gondolkodtam, hogy Törökországban, külön képezik a forgatókönyv írókat, ilyen rendkívül szövevényes szöveg megírására?
Ehhez hasonló volt a "Sorsok útvesztőjében" is.
Elhaym 2023 aug. 24. - 00:37:34 Előzmény almaszem
(27/117)
A vizes jelenet a youtubera is úgy lett feltöltve, ahogy nálunk leadták. Így ez lehet a forgalmazói változat. Eddig csak két 6 hónappal későbbi jelenet maradt ki, mert a forgalmazó rosszul illesztette össze az eredeti részeket.
almaszem 2023 aug. 23. - 15:44:20
(26/117)
A film itt-ott,igencsak megvágva. A vizvásárlás nem zajlott le ilyen gyorsan, a feleség kényelmesen megvárta a srácot és mosolyogva beintett neki, mielött elhajtott.Most látva nem volt meg ez a hatás.
almaszem 2023 aug. 03. - 05:19:58
(25/117)
Nagyon jó mondás,mindenki a saját sorsának kovácsa.Ceylin az igazságról beszél,közben állandóan ködösit, Ő sem külömb az eljárásaiban mint Yekta. Dolgokat elhallgat. A következményekkel nem számol . Drog minden szintem,amivel alig foglalkoznak. Biro, föügyész sumákol végig.Serdal telefonját a rendörség nem nézte meg,pedig a videot a követésröl láthatták volna. Ilgaz a szenvedöje igazán C.viselkedésének, sajnálatos.
Elhaym 2023 júl. 24. - 18:04:00 Előzmény Erikácska
(24/117)
Vannak 100 alattiak is. Anya, Az én lányom, Sziget meséje, Apa. De még a 150 sem sok, sok amerikai ennél is több részes. A Yargi első évada is végetér hamarosan. Kár, hogy itt nem zárták le, mert így félek, hogy ellaposodik.
almaszem 2023 júl. 21. - 18:18:50
(23/117)
A helyzet az,hogy találtak 1holtestet,nyomozás és egyre több titok,több szálon,azért nyujtják jelen esetben. Titkok hálojában. A törököknél még a nők is igen agresszivek tudnak lenni,még a csendesek is,azonnal törnek-zuznak. Ezt a szokást látni minden filmben. Sajnos. Azonnal akasztanak,elitélnek. Birom minden filmben ha valaki bántalmazo igen élvezi,de fordul a kocka könyörögnek az életükért,ezért nem értem a világ bünözöit,hogy nem gondolnak bele,mi lesz ha forditva történik. aztán az ö családjuk bánja.
Erikácska 2023 júl. 21. - 12:45:01
(22/117)
Igen, sokkal jobb lenne, ha kiderülnének a dolgok, aztán vége lenne a sorozatnak. Ez így egy korrekt film lenne. Többeket az a sok évad, meg 200-300 rész riaszt el a török sorozatoktól. Az is hihetetlen, hogy ha történik valami bűntény és bedobnak egy nevet mint lehetséges elkövető, a hozzátartozók ölni tudnának mindennemű bizonyíték, nyomozás nélkül. Ceylin, az apja, majd Yekta, most megint Ceylin. Ügyvédek, rendőrök, ügyészek.
almaszem 2023 júl. 20. - 07:14:14
(21/117)
Most megnéztem,az eredeti 27.részénél tartanak,csak. Ez a sok depis nőőő. Ceylin családjában,a kis Parla, Yekta felesége. Semmi önállo döntés,csak siránkozás,férfiuralom. Bezárva a háztartásban. Több török filmben volt már,az apaimádat és a végén kiderül,hogy bünöző.
ummogo 2023 júl. 19. - 22:11:06 Előzmény almaszem
(20/117)
Engem is nagyon zavar a Ceylin szinkronja, de már az egész sorozatnak vége lehetne! Mintha mindent túljátszanának, a sok hiszti, semmi méltóság nincs ezekben a törökökben!
almaszem 2023 júl. 19. - 05:47:30
(19/117)
Mindha csak Eren lenne az egyetlen nyomozó, mindenhol ott van.
almaszem 2023 júl. 19. - 05:25:50
(18/117)
Ceylin legalább annyira idegesitő, mint Yekta,aminek csak rossz következményei lesznek.Talán a magyar hangja miatt ez engem zavar, de talán ez a lényeg. Sajnos sok ember meggondolatlanul viselkedik. Egyre jobban bonyolódik az ügy , és egyre több felsöbbrendü ember keveredik bele a titkokba.