Lisa111 2007 márc. 09. - 23:16:49
(92/192)
Igazad van, sajna mivel a vb Tokióban van, ott más az idõbeosztás, de így azt sem tudja az ember lánya nézni, mint ahogy a Nasztyát sem...(még jó hogy van video)
a 9 órás idõpont sokkal jobb volt, ez a 11 órás nekem teljesen esélytelen..., így marad a video...bár igaz, néha 9kor kómás voltam, de Vladimir kedvéért mindent..:D
izidorina 2007 márc. 09. - 19:50:31
(91/192)
Sziasztok! Nem elég, hogy a hétfõket elvették, de a jövõ7 utáni 7en sem lesz egyik nap, mert korcsolya lesz, ami ellen ugyan semmi kifogásom, csak a legrosszabb idõpontba tették! Soriról: A tegnapi meg a mai rész kissé unalmas volt. Várom már , hogy Liza és Misa mikor váltanak már 2 szót! Az Annát játszó színésznõ elég alacsony nem? Ezt onnan gondolom, hogy Liza 165 cm (matyagi info). Így sokkal védtelenebbnek tûnik, s még vékonyka is, reméelm nem anorexiás...! Vlagyimirt és Misát nagyon jól kiválasztották, hogy szinte egyforma magasak! Natasának lesz párja a végére? Ezt még szeretném tudni.
zityi2 2007 márc. 09. - 05:54:12
(90/192)
Sziasztok!
Ma átnéztem a heti, ill. jövõ heti tv mûsort. Abban reménykedtem - miután szombat most munkanap -, hogy szombaton is lesz Násztya, de sajna nem. Azt megértem, hogy márc. 15-én csupa, az ünnepre vonatkozó mûsort adnak, de nem értem a mûsort szerkesztõket, hogy ha már a hétfõi napot elvették, akkor legalább a többi munkanapon miért nem adják le az esedékes sorozatot?
Kedves Matyagi! Ha elkészül a DVD engem nagyon érdekelne.
Üdv. mindenkinek
tankcsapas 2007 márc. 06. - 08:57:52 Előzmény tankcsapas
(89/192)
Köszönöm szépen a segítséget Mara60 és Matyagi, mert végre sikerült megszereznem azt a számot. Az volt az amit Mara60 adott meg linket.

Még 1x köszi szépen:

Tankcsapas.
rrRita1 2007 márc. 05. - 15:01:42 Előzmény matyagi
(88/192)
Helló!
Ha majd kiírod dvd-re a részeket, én is megvenném.Tök rossz, hogy ilyen korán van, és nem du-ra rakják.
Üdv.!
vargáné 2007 márc. 05. - 09:14:32
(87/192)
Ha valaki felveszi a sorozatott DvD-re én isvevõ leszek rá. Nagyon jó a zenéje és a témája is.
vargáné 2007 márc. 05. - 09:09:40
(86/192)
Nagyon sajnálom, hogy már hétfön sem adják a Násztyát. Nem tudom mennyivel jobb a szivtipró Gimi.De sajnos mindennel ezt csinálják ami értelmes azt elöbb vagy utobb nem folytatják. Én már irtam nekik de válaszra sem méltatnak ez a nagy királyi TV.Igazán akár fõ müsor idöben is adhatná akár 2 rész egyszerre a falka helyett.Én igy érzem szerintem sokan vagyun kigy.De talán olvasgatják a forumot és 1x eljüt a müsorkészitõ agyáig is.
tankcsapas 2007 márc. 01. - 10:37:03
(85/192)
Köszi szépen Mara60 és Matyagi!

Ezt is elviszem aztán majd kitalálja!

Ha valaki tud még valami ilyesmit akkor szívesen veszem...

Köszi szépen!

Tankcsapas.
matyagi 2007 febr. 28. - 20:18:02
(84/192)
Átküldeni biztos hogy nem érdemes mert ugye csak msn-en tudnám de az is baromi hosszú lenne részenként úgy 1-2 óra és nagyon le lenne terhelve a netkapcsolat itthon. Egész részeket direkt nem akarok föltenni mert baromi macerás és ennyi energiám már tényleg nincs. Viszont gyûjtöm a részelet és ha vége lesz a sorozatnak akkor most úgy képzelem hogy ki fogom írni DVDkre és terjeszteni fogom a pontos módját persze még nem találtam ki;-)
De ha türelemmel lesztek akkor hozzátok is talán eljut...És hát addig is a legjobb részeket folyamatosan fölrakom szóval a lényegrõl nem maradsz le!
matyagi 2007 febr. 28. - 20:10:51
(83/192)
Hát van az elején amikor felsorolják a szereplõket de azalatt egyrészt folyamatosan beszélnek (mondják a szinkronhangokat) és alatta az elõbb mutatott zenének megy egy hangszeres változata...
Na mindegy még tényleg nem értem teljesen hogy melyik kéne, de szerintem az lenne a legegyszerûbb ha mindegyik zenét letöltenéd (azért nem olyan sok, rövidkék fõképp) és elviszed neki aztán válogat;-)
rrRita1 2007 febr. 28. - 19:11:23
(82/192)
Helló!
Azért kérdezetm, mert lesznek részek, amiket nem tudok megnézni, mert óráim vannak akkor, és nem tudnád majd átküldeni ezeket, ha nem nagy baj. Nagyon érdekel, és b***mira rossz, hogy nem tudom megnézni.Majd lválaszolj kérlek. Minden jót!
Mara60 2007 febr. 28. - 18:19:32
(81/192)
Próbáld meg ezt a zenét!
<a target="_blank" href="http://www.sendspace.com/file/frlmpq" title="www.sendspace.com/file/frlmpq">www.sendspace.com</a>
tankcsapas 2007 febr. 28. - 13:04:46
(80/192)
Szia Matyagi!

Tudtam hogy nem ez lesz az de ez már kész... :)

Na szóval neki az kellene amikor a m1-en 11.óra mittoménhányperckor kezdõdik a sorozat és úgy mint a Barátok köztnél van az a pár másodperces intró vagy mi és azt is mondja hogy abban Nincs szöveg, talán csak a csaj énekel benne kicsi, de nem nagyon...

Szóval ha tudnál segíteni az jó lenne.
Elõre is köszi: Z.
matyagi 2007 febr. 28. - 08:22:52
(79/192)
igen nekem pár rész kivételével mindegyik megvan, de a netre nem teszek föl egész részeket csak jeleneteket viszont azt ti is nyugodtan kérhettek...Jövõ héten nem leszek mert síeni megyek, de akkor már megbeszéltem mással hogy õ veszi és az egész részeket föl fogja rakni a netre. Amúgy elég sokan veszik vhs szalagra a sorozatot de gyanítom hogy a legtöbben egy idõ után letörlik a részeket. Rajtam kívül még 1 embert ismerek aki digitálisan veszi, õt kértem meg hogy a jövõhetiket tegye majd föl...
matyagi 2007 febr. 28. - 08:20:33
(78/192)
Hát ha újabb dologra akadok akkor fölteszem, de érdemes olvasgatni a fórumot mert sok újdonsággal tudnak mások szolgálni és azokat nem rakom át az oldalra is..
Pl. ha már Marianál tartunk, lehet hogy már te is olvastad, de valaki régebben írta hogy õ kicsiny hazánkban szöletett, mert az apja itt állomásozó orosz katona volt. Nem tudom hogy ezeknek a dolgoknak pontosan mennyi az igazságtartalma ezért nem is mertem föltenni az oldalra de valaki még elég rég ezt mesélte...
matyagi 2007 febr. 28. - 08:17:39
(77/192)
Hát tutira ez a fõcímdal, de ha õ nem erre gondlt, gyakolatilag az összes háttérzene ami a sorozatban megy az fönt van az oldalon, és még ha pár ugyanúgy mint ez le is törlõdött akkor is megadtam ott egy másik oldal címét és onnan is le lehet tölteni sokmindent...;-)
Mara60 2007 febr. 27. - 20:36:51
(76/192)
Ági szokta felvenni és az epizódok legjobb jeleneteit felteszi a honlapjára is.
<a target="_blank" href="http://www.gportal.hu/portal/bednayanastya/" title="www.gportal.hu/portal/bednayanastya/">www.gportal.hu</a>
rrRita1 2007 febr. 27. - 19:28:23
(75/192)
Helló!
Én azt szeretném kérdezni, hogy nincs olyan, aki folyamatosan veszi fel a részeket?
izidorina 2007 febr. 27. - 17:40:11
(74/192)
Nagyon tetszett a mai rész:)! Mikor szeret végre bele Marieba a cárevics? Gondolom még jó soká. Annyira aranyos az a lány. Meglepett, hogy csak 21 volt, mikor eljátszotta ezt a szerepet. Szerintetek Vova milyen korú férfit játszik? Lesz errõl szó egyáltalán a sorozatban? Matyagi, ha tudsz még valamilyen érdekességet a színészekrõl feltehetnéd a gportal-os oldaladra, azt is rendszeresen figyelemmel kísérem:)!
tankcsapas 2007 febr. 27. - 08:55:21
(73/192)
Köszi szépen Matyagi!

Mondjuk ezt már szerintem egyszer levittem a haverom muterjának, de õ nem ismerte fel, ill. azt mondta hogy amiket az orosz vagy milyen honlapról töltöttem azok között nem volt...

De azért köszönöm szépen, ha ez a fõcímdal akkor ez az és kész!

Köszi még 1x, és remélem ha valami gáz van /mármint ha mégsem ez lenne/ akkor még segítesz. :)

Kövi: Z.