Silvellie 2008 jan. 05. - 21:33:03 Előzmény Dudvarek
(6/26)
Egyetértek, éspedig a te véleményeddel.
Egyszer meg lehet nézni, aztán soha máskor.
Mindamellett, én elgondolkodtam kissé ezen a témán, végülis minden lehetsége, és egy ilyen-vagy ehhez hasonló, talán még nagyobb tornádó, vagy egyéb földrészeket is pusztitó katasztrófa bármikor és bárhol elõfordulhat. MÁrcsak ezért is érdekes megnézni. Az én osztályzatom is kb. 2-3 körül mozog,de abban egyetértünk, gondolom, hogy mégis megér egy misét maga a TÉMA.
Egyébként fentebb egy olvasó-filmet-nézõ, jól kifejezte, hogy hogy lehet kancsal nõt szerepeltetni, de azért mint "vak nõt" mégiscsak jól játsza a szerepét.No errõl ennyit, annyira azért nem kötött le a film, hogy ide ne üljek a laptop elé és ez le ne írjam.Silvellie L.
kew1n 2008 jan. 05. - 20:53:51 Előzmény Dudvarek
(5/26)
mi vesz ra az embert arra, hogy nemet filmet nezzen?
Monalizi 2008 jan. 05. - 12:17:12
(4/26)
Amióta leadták a Twistert azóta futószalagon kezdtek gyártódni a mindent elsöprõ tornádós filmek. Nagy beharangozás legtöbbjének nagy ásítás lett a vége, ami a tulbonyolódó szálak érhetetlenségének következménye. Lassan a magyarok is beállnak a sorba. Pusztítás Biatorbágyon címmel.
csancsy 2008 jan. 05. - 00:52:25
(3/26)
Akkor most ne nézzem meg??? Vagy igen??? Meg akartam nézni, de csak azért mert van romantikus szál, legalább is a tartalomleírás, ezt sugallja. Akkor a csaj újra összejön a sráccal, vagy nem?? a srác barátjával marad. ezt muszáj mihamarabb tudnom, mert akkor úgy nézem meg a filmet
wxyz 2006 dec. 03. - 19:45:58
(2/26)
basszus, hogy lehetett egy ilyen kancsal csajt betenni...
amúgy a film egész jó volt
Dudvarek 2006 dec. 03. - 14:11:58
(1/26)
Sok volt a 3 óra erre. Egyszer elég is volt. Látványos a német filmekhez képest, meg jobb a nagy átlagnál, csak ez a film sem ad semmit. Se izgalom, se érzelmek, nuku. Erõs 2-es.