-csengõzoli-- 2011 júl. 17. - 22:10:27
(32/52)
Igazából én ezért nem is nézem.
Bosszant,hogy tényleg mindenki doppingol.
A bringások széthajtják magukat, szerintem már egészségtelenül a határokat feszegetve.
Volt is nemrég valami verseny,amin hirtelen rossz idõ lett,hült a levegõ pár fokot és többen meghaltak,nem bírta a szervezetük.
Ez már nem a biciklizés szépségeirõl szól...
(használd a "válasz" gombot,ha azt akarod,hogy az illetõ,akinek írsz lássa is! :)
amiron 2011 júl. 17. - 22:02:52
(31/52)
Idén is volt már doppingügy.
De egyébként se lehet napi 200-300km-t letekerni, plusz néha pár 100m-t is felfelé mászni normális kajával. Az emberi szervezet nem erre lett kitalálva. A nehézatlétikában van talán hasonló méretû doppingolás.
Persze attól még szívesen nézem én is a csatákat (már ha van). Csak ott van az a rossz szájíz, hogy nem csak a kerekes képességeitõl függ a dolog, miközben pedig azt akarják sugallni.

Mert úgy tudtam, hogy elítélték, de akkor ezek szerint csak felfüggesztettet kapott. Meg úgy halottam, hogy a duna-tv is kirakta emiatt.
Tudom milyenek, mert én is szoktam nézni 2004 óta, és bírom is õket. Bár a Knézyben csalódtam, mert normálisabbnak gondoltam. De ez a szöveg vicces volt tõle, mikor ilyen eljárás volt ellene.
Barbie24 2011 júl. 17. - 21:28:33 Előzmény amiron
(30/52)
Miért ne közvetíthetne?
Az az ügy meg már régi dolog szerintem ehhez a Tour De Francehoz semmi köze nincs...két külön dolog.

Egyébként én bírom a két kommentátort. Csak sokan nem értik a vicceiket, és meglepõdnek h ha beszólnak embereknek....
amiron 2011 júl. 17. - 15:28:43
(29/52)
Jah. Kedvencem az volt mikor a Landis az egyik napról a másikra feltámadt és megnyert valami fontos szakaszt. Akkor ott ájuldozott mindenki, hogy jaj micsoda sportember, mekkora teljesítmény. aztán a végén kiderült, hogy kokszal ment végig. ennyit a nagy teljesítményekrõl. A drága Contador is büntin lenne csak a spanyol szövetség félt eltiltani, mert ugye pénz beszél, kell a nézettség. Személy szerint ezeket elég gusztustalannak találom.

A Jenõ meg hogy hogy közvetíthet? Meglepödtem mikor meghallottam a hangját.
Nem lett elítélve? Vagy csak felfüggesztettet kapott?
Elótte én is kedveltem, de nagyot csalódtam benne

De arca az megvan. Tegnapi szakasz közben még ilyet szól be, hogy de ráhuzott volna gumibottal az egyik szurkolóra (hülyegyerekre - ahogy mondta). WTF?o.O
Azt szereti mi? Kérdezzük meg a feleségét vagy az apósát.:)
-csengõzoli-- 2011 júl. 17. - 07:28:47
(28/52)
Van egyetlen olyan "nagy név" aki nem bukott le doppinggal?
offtopic
-csengõzoli-- 2011 júl. 14. - 22:43:12
(27/52)
Tour de France = különbözõ laborok embereken végzett kísérleteivel
Barbie24 2011 júl. 14. - 21:35:54
(26/52)
Igen abbahagyjya. Gondolom még 1-2 Tour belefért volna nem? dehát így már nem...

Most már Contador is kiszállt a buliból, úgy tûnik. ennek nem örülök. Andy sincs élete formájában. Evans jó.
Barbie24 2011 júl. 10. - 23:11:00
(25/52)
Nem semmi szakaszok vannak. És mennyi bukás van ezen az elsõ héten :/
Vinot nagyon sajnálom, annyi a karrierjének. Pedig igazán jó kerékpáros volt. Sajnálom :(

És ez az autós eset hát megdöbbentõ.... :S és még csak ezek után jönnek a nagy hegyek.
Iceman87 2011 júl. 09. - 18:29:17
(24/52)
Azokat néha még most is megnézem :):) és még mindig nagyon tetszik... :D:D Jenõ hajjal...:D:D:D Lökött egy fazon :)
Valóban... ez egy kemény szakasz volt... hogy mi lesz késõbb??? aztat én nem tudom... :) mezõny egy része komolyan szenvedni fog... aki ma elöl volt, bekóstolta a többieket, sztem õk fognak "dominálni" a hegyeken is... egy ideig biztosan... aztán hogy ki bírja tovább, az majd ott eldõl... de már nagyon kíváncsi vagyok... tetszik ez az idei tour de france...
amikor Jenõ elmondta azt a 18. szakaszt, hát én már mikor végighallgattam, abban elfáradtam... az egy kegyetlen szakasz lesz valóban :) Nekem is várós a dolog :)
Barbie24 2011 júl. 09. - 18:14:45 Előzmény Iceman87
(23/52)
oh azokat én is nagyon bírom :D Nagyon jó ötlet volt :DD Meg az amikor Jenõnek kinõtt a haja , megtalálta Contador kulacsát xDDD egy élmény ezeket nézni :D

A mai szakasz azért kemény volt a második kategóriás heggyel. Sokan nem bírták. DE mi lesz még késõbb?? Jön a kiemelt , a 18. szakasz nagyon durva lesz...VÁROM.
Iceman87 2011 júl. 09. - 13:10:21
(22/52)
Látom akkor ugyanaz a véleményünk :):) Facebbokon még bírom ezeket a kis videókat :) ez egy nagyon jó ötlet volt tõlük :) Legjobban az egyik Giro'd italia bejelentkezés tetszett, mikor két teniszlabda beszélget :XD:D
Igen ezt vhogy nagyon jól szûrik hogy mi az ami említésre méltó,és mi az ami nem :) Jól csinálják na :):)

Most hogy írtad, meg is néztem a ma szakaszt :) Hát a vége izgalmas lesz azzal a 2. kategóriás heggyel... sztem :)
Barbie24 2011 júl. 09. - 11:02:41
(21/52)
Igen ez ami nagyon is jó benne. A Facebookon én is követtem , hát akinek nem tetszik ne nézze :) Szerintem éppen eleget beszélnek a sportról is, és kiegészítésként még ugyan jó h megemlítik a gyönyörû tájakat, kastélyokat!!! DE van egy két okos akik beírogatnak. :D És jóhogy arra válaszolnak ami értelmes jó kérdés....
Nagyon szeretem õket együtt :))) nagyon jó kommentátorok.

Ma elég jó szakasz lesz, a tegnapihoz képest!!! lesz benne hegy is végre :D
Iceman87 2011 júl. 08. - 21:30:42
(20/52)
Azt én is nagyon szeretem mikor elkezdenek mesélni... annyira jó hallgatni kettõjüket hogy az nem igaz... az ember kedvet kap hogy elmenjen oda... és számomra még olyan hitelesen is hangzik az õ szájukból... fõleg amikor Sipi kezdi mesélni miket lehet ott enni, inni, miket lehet csinálni, hova menne el ott... elképesztõ. Persze a Jenõ is kitesz magáért. Õ is rengeteget mesél mindenrõl... és valóban ezek teszik még jobbá a szakaszt, hogy mesélnek mindenrõl... és nem csak magáról a versenyrõl beszélnek. Mert ha csak azt mondanák, unalomba fulladna az egész.

Facebookon olvasgattam a hozzászólásokat... és ott meg van akinek ez nem tetszik hogy ilyenekrõl beszélnek... hogy beszéljenek többet a sportról, meg hogy miért borokról, meg kastélyokról beszélnek... én nem értem õket... de komolyan... mondjuk rögtön ki is osztották az illetõket, hogy el lehet húzni ha nem tetszik valami :)
Barbie24 2011 júl. 08. - 20:43:08
(19/52)
Én is nagyon várom. Csütörtökön lesz a Tourmale az aztán komoly hegyi szakasz lesz!!!

Gyönyörû a táj és a kastélyok!! :))) imádom, és még hozzá Jenõ elmond róluk mindent. Élvezetes, pedig ez a mai szakasz elég unalmas volt verseny szempontjából!!!!
na az bukás nem tetszett nekem sem... :S nem hiányzott.
Iceman87 2011 júl. 08. - 17:48:39 Előzmény Barbie24
(18/52)
Na igen... én is õket tippelem a hegyekre... Így van ahogy írod... Contadornak már az elsõ hegyen el kell lépnie ha meg akarja védeni a címét... jó kis versenyek lesznek ott... nagyon várom már...
Andy valóban nem nagyon mutatkozik... lehet tartalékol... de ez csak egy kis tipp a részemrõl.. könnyen elképzelhetõ hogy a hegyekre tartalékolja magát, és csak annyit megy hogy ne szakadjon le túlságosan.

Am ez mai szakasz sem volt rossz... micsoda kastélyok és tájak... csak néztem és ámultam :))) ami nem tetszett az a bukás...
Barbie24 2011 júl. 08. - 13:49:08 Előzmény Iceman87
(17/52)
Szerintem is azok a legjobb szakaszok.
Azt gondolom h Andy meg Contador lesz megint akik harcolhatnak a hegyeken. Contadornak muszáj lesz ha nyerni akar. DE elképesztõ tényleg h bírja, könnyedén megy nagyon...

Andy nem nagyon mutatkozik még...
norvég cica 2011 júl. 06. - 20:23:46
(16/52)
Itt a Sipi és Knézy a legjobb:D
Iceman87 2011 júl. 04. - 17:52:00
(15/52)
Én is hegyeket várom már. Annál jobb nincs is... Contador esélyes hogy jól fog menni a hegyi szakaszokon. Giron is elég könnyedén nekiállt egy-egy hegynek... elképesztõ hogy ment...
Barbie24 2011 júl. 04. - 16:44:41 Előzmény Iceman87
(14/52)
Az a nõ borzalom volt. szerencsétlen :D

Majd jönnek a jó kis hegyek, na ott kiderül ki a jobb!! ;)
Iceman87 2011 júl. 02. - 18:58:59
(13/52)
Húúú... a hajamat tépem akkor :):):) Már nem is egyszer volt ilyen... utána persze folytatták, de akkor már valahogy másképp mondják/folytatják... gondolom õket is zavarja hogy megszakítják õket... és még hány ilyen lesz majd most a közvetítések alatt... már elõre utálom az eursportot :)

Ez a mai szakasz nem volt semmi... jó sok bukás volt... azt a nõt nagyon meg kellene rugdalni aki miatt borult a bagázs nagy része... alig akartam elhinni amit látok... mondom ez nem lát?! :)