7/10
Boby57 2010 júl. 12. - 17:54:46 7/10
(57/137)
Jó film volt. Az tény, hogy én is jobbra számítottam a cím, meg a történet alapján, de nem volt rossz. Simán végig lehet nézni. Néha még mosolyt is csalt a számra. :)
offtopic
nofrit 2010 júl. 12. - 16:52:16 Előzmény Singaporeflash
(56/137)
---OFFF-----

Az önbizalom mellé még egy fontos tulajdonság kell: az erõ. Mert ha az hiányzik, akkor a legtöbb nõ csak barátot fog látni benne, egy olyat, akinek a vállán kisírhatja magát, de ennél semmi többet. Egy nõnek az is fontos, hogy a partnere, aki mellett teljes mértékben egyenlõ fél, biztonságban érezhesse magát.
7/10
kazsagx 2010 júl. 10. - 23:25:07 7/10 Előzmény ezso1
(55/137)
Nem akarok vitatkozni veled ,de azért ne hasonlítsuk a Másnaposok címû filmhez ezt a filmet ,mert szerintem ez a Túl jó nõ a csajom elbújhat mellette !!! A Másnaposokban nagyon jó volt a story és a poénok , de ezt a történetet "hogy a csúnya és a jó nõ " már többször is feldolgozták ,tényleg több mindent lehetett volna ebbõl a filmbõl kihozni még több poénnal , a szinkron tényleg iszonyú volt egy két emberkénél ! Én moziba néztem meg ,hááát nem vagyok zsugori meg semmi ,de inkább letöltöttem volna ,annyit nem ért meg ! Na hali ! :D
1/10
Catharin 2010 júl. 09. - 18:06:36 1/10
(54/137)
förtlem 10/1 hihetetlen 2010 aranymálna:@ érem vissza a pénzem egy jó poén volt benne "jó" ? inkább annyi hogy éppen elment... szörnyû film,egyáltalán hogy lehet ilyet kiadni??
6/10
h.tibi91 2010 júl. 06. - 22:58:35 6/10
(53/137)
Egy panelekbõl építkezõ ám néha mégis élvezetes vígjáték. A klasszikus csajos és "egynyári" filmek kategóriájába tartozik. Ez az a film amire nem akarsz elmenni, de mégis muszáj. Nem egy nagy élmény a mozi nem is fordulatos és nem is váratlan. Valahol a Hangyák a gatyámban és az Amerikai pite között helyezkedik el.
Hacsak nem túl nagy a nõi nyomás esetleg nõ vagy és nem akarsz egy álságos filmet nézni 1,5 órán keresztül, akkor válasz mást, ami a "mozimenün" szerepel.
6/10
offtopic
Charles Foster Kane 2010 júl. 06. - 13:58:48
(52/137)
Még mindig jobb, mintha a jobbosok meg balosok gyûlnének. :D
offtopic
Charles Foster Kane 2010 júl. 06. - 13:30:11 Előzmény nursi
(51/137)
OFF

Nem egészen igaz, hogy csak a rosszfiúkra buktok, mert szünetet jófiúkkal tartotok. És erre kellene jobban figyelniük a jófiúknak, "kiszagolni ezt".

Összetört egy rosszfiú? Gallyra mentél! Mellettem jó, mellettem érzelmileg biztonságos!

És bumm! Épp ez kell ilyenkor egy nõnek. Ez persze csak néhány hónapot tart, amíg helyrebillen a lelki egyensúlya. De hát istenem! Addig is... hát nem kell részletezni. :)
minerva9 2010 júl. 06. - 12:39:47 Előzmény VADÓCFIU
(50/137)
Tipikus jó fiús tulajdonság amikor pl: kihasználják a jólelküséged és te meg bedölsz neki,mert k*rva érzékeny szived van,és persze ki más húzna be téged mint a rosszfiú?Pl: Tegnap kölcsön akarta kérni egy haverom a laptopom,ilyen mézes mázos könyörgö szöveggel,én meg azt mondtam neki,nem most jöttem le a falvédöröl,ne néz már hülyének engem..De ugyanez a helyzet a pénz dologgal is..Egyszerüen hogy jut ilyen az eszébe v kinek? Elvárnám hogy ha én nem kérek kölcsön soha semmit senkitöl,akkor legyen már szives ugyanezt megcsinálni..KÖSSZÖNÖM SZÉPEN! Már megégettem magam párszor a jószivüségem miatt,sajnos,ha be is keményitek az nem az-az igazi rosszfiús stilus,mert én nem ez vagyok,de néha muszály felvenni az álarcot,mégha rövid idöre is..
Singaporeflash 2010 júl. 05. - 12:17:55 Előzmény Nightrain
(49/137)
Hehe, igazad van!:-)
Singaporeflash 2010 júl. 05. - 12:06:01 Előzmény VADÓCFIU
(48/137)
******OFF*******

Az igazi nok az onbizalomra buknak, kedves! Lehet, hogy egy rosszfiuval ideig-oraig elvannak, de felesegul menni biztos, hogy a jofiuhoz fognak (ha van egy cseppnyi onbecsulesuk es agyuk - sok no sajnos inkabb szenved egy rossz ferfi oldalan - de mit erdekelnek teged az ilyen idiota csajok?:-)). Epitsd fel az onbizalmadat, hagyd abba az onsajnalatot - garantalom neked, hogy a nok nem szeretik az onsajnalatot, mert az onbizalom hianyara utal.
Meg valami - nincs olyan, hogy 100% jofiu, es egyaltalan, 100% jo ember. Valamit elfojtasz magadban. Tulzott megfelelni vagyas el benned. Nem kell, hogy mindenki szeressen, nem kell, hogy mindenki elegedett legyen veled, es amugyis lehetetlen:-) Talalj minel tobb dolgot, amit szeretsz csinalni, mint pl. a motorozas. Egy ferfi, aki tobb dologhoz is ert es vannak sajat kis kedvtelesei, maris izgalmasabb, mert erezni, hogy jobban tudja, mit akar. Es felejtsd el a buta libakat, akiknek rossz ferfi kell:-) Mint pl. ebben a filmben a foszereplo elso baratnoje:-)
Legy egy kicsit rejtelyes - ne add ki magad teljesen egy elso randin:-) Ne panaszkodj!
Remelem, nem bantottalak meg, de tenyleg csak segiteni akarok. Eleg az onsajnalatbol, onbizalom, onbizalom, onbizalom!!! - amit csak akkor epithesz fel, ha megismered magadat, es rajossz, hogy valojaban mit akarsz - es hajlando vagy aldozatot hozni. Eljenek a jofiuk - es ezt ugy mondom, hogy nincs olyan, hogy 100% jofiu vagy rosszfiu! Csak tendenciak. Szoval eljenek a jofiu fele tendalo pasik!!!:-)
7/10
Henci8 2010 júl. 05. - 11:13:15 7/10
(47/137)
Tipikusan az a film, amit csajjal együtt kell megnézni. Aztán a végén eldönthetitek ki a jobb =))
De komolyra fordítva, nem volt egy rossz film, de a jótól is messze van. Ami teljesen lerontotta az a magyar szinkron volt a föszereplõnél. Nem tudom angolul milyen volt, gondolom hasonló, de attól, hogy nem tudott végigmondani egy mondatot, de még egy szót sem dadogás nélkül attól a falat kapartam. Azt vártam mikor nem szólal meg, mert akkor tudtam élvezni a filmet. Tudom én, hogy ezzel a talpraesettlenségét próbálták hangsúlyozni, de borzasztóan lerontotta a filmet.
A mondanivaló azonban nagyon jó és aktuális a mai világban. Nem szabad azzal foglalkozni, hogy mik a társadalmi elvárások és a bebeszélt konvenciók. Egyszerûen, ha jól érzed magad valakivel és mondjuk nem a Notre Dame-i toronyõr - v. toronyõrnõ - akkor mûködhet a dolog. Persze ezt nehéz megfogadni és nagyon kevés esetben mûködik, pont a környezet miatt az ilyen kapcsolat.
A filmben lévõ poénok nem voltak erõltetettek, pont jól ültek úgyhogy ezzel nem volt gond.
A szereplõk játékával viszont már volt. Dehát ez van, nem lehet mindenki Nicolson. Majd fejlõdnek. Vagy nem...

7/10
xzibit2010 2010 júl. 03. - 18:14:17
(46/137)
Tudnám hogyan kell új hozzászólást írni anélkül hogy válaszolnánk valakiére. Ti hol találjátok az "Új hozzászólás"-gombot?




Az simán "Hozzászólás" gomb.
Endrev 2010 júl. 03. - 17:55:44 Előzmény Nightrain
(45/137)
Tudnám hogyan kell új hozzászólást írni anélkül hogy válaszolnánk valakiére. Ti hol találjátok az "Új hozzászólás"-gombot?

Szóval nagyon jó film kevés klisével és néhány zseniális jelenettel, és végigröhögtem. Eleinte kicsit fájt hogy mintha rólam szólna, úgyhogy hálát adtam hogy jó lett a vége. :DDD
Nightrain 2010 júl. 01. - 19:44:27
(44/137)
Vadócfi, úgy tûnik mellényúlsz, sokan inkább a megbízható fiúkat keresik, csak õk is mellényúlnak :)
5/10
xshampster 2010 júl. 01. - 19:08:01 5/10
(43/137)
sokkal többet vártam ettõl
minerva9 2010 jún. 29. - 09:48:29
(42/137)
EZ ÉRDEKES
ilyés 2010 jún. 25. - 14:48:00
(41/137)
***moderálva***
Változni könnyebb mint gondolnátok, legyetek ti is rosszak, és ennyi!
Csak sodródjatok az árral, és ne agyaljatok annyit!

A filmet még nem láttam, de majd megakarom nézni moziban, remélem jó film! :)
9/10
szekfuandras 2010 jún. 17. - 22:43:42 9/10 Előzmény VADÓCFIU
(40/137)
szívembõl szóltál... :D
A film maga szerintem nagyon jó, sokat nevettem rajta :D Még párszor megnézném szívesen.

9/10
VADÓCFIU 2010 jún. 11. - 20:38:02 Előzmény nursi
(39/137)
szija:)
majdnem elsírtam magamat miközben olvastam az írásodat:(
azért nézették meg velem a munkatársaim ezt a filmet mert én vagyok az a srác aki már túl rendes és senkinek sem kellek! ez tök gáz!! mintha magamt látnám a filmben a csaj oldalán,:))annak ellenére hogy szingli vagyok:)) mimás lennék:) de abszolúte igazad van a pasizás terén hogy lecseréltek minket normális megbízhatókat a rosszfiukra:(( mért van ez így?? jah csak hogy a filmõr is szóljak... amint megnézem a filmet kommentelek!!! de csak magam miatt nézem meg mert kiváncsi vagyok.......miféle filmet forgattak az életemrõl..ráadásul még motorozom is:((ha jól hallottam van efféle jelenet is a filmben:( most kezdem:))további szép napot mindenkinek
nursi 2010 jún. 11. - 01:42:07
(38/137)
sajnos nem igy van az életben mer az ilyen sexy nõk a rosszakat szeretik mert ugye....

Mi, nõk, annyira bele tudjuk képzelni, magyarázni hihetetlen alakokba a fantáziát. (...) Lássuk be, a rosszfiúkra bukunk. A csibészekre, ebadtákra. Akik sosem javulnak meg, de mindig ebben bízunk. Mindig átvernek, így sajnos sosem unalmasak. Á, dehogy változnak! Kicsit még meg is aláznak. Várni kell rájuk. Nem jelentkeznek annyiszor, hogy elegünk legyen belõlük. Stratégiájuk kipróbált, kidolgozott. Csókjuk kábító, begyakorolt. Õk azok, akikért élni-halni kell. Akikért biológiai bombánk robban. Akiket kerülünk, mégis mindig beléjük botlunk. Ha választani kell, õket választjuk. A jófiúk nem mozdítanak ki pályánk egyensúlyából. Velük nincs is mit megbánni. Ilyet szeretnénk, de nem ilyet akarunk. Legalábbis nem készen. Szóval, rossz legyen, amikor elszédít, de aztán jó legyen a hatásunkra. És maradjon is olyan, hogy a többi nõre már ne legyen hatással. Esküszöm, nem értem magunkat. Csoda, hogy szegény jófiúk belerokkannak a próbálkozásba? A rosszak nem, mert õk nem is akarnak érteni minket. Csak mi õket. Ördögi kör ez.

:(