Téma: Tûzvonalban

Pünkösdi Kató 2008 jan. 13. - 21:28:12 Előzmény Jucuska74
(176/876)
A Nap-keltében volt, hogy Jordán direkt ilyen lassan, megfontoltan beszél.

Ki volt az a szõke leányzó a mai részben Demsa mellett a szerepe szerint? Láttuk már? Hanyagolni kéne... Vagy pedig, ha neki pont az a "feladata", hogy így néznek ki a plazacicuskák, akkor nosza rajta, maradjon:))) Remélem, szegényt nem fogják azonosítani a szerepével, mert nagyon gáz a szerepe...
Kockás 2008 jan. 13. - 21:25:57
(175/876)
ahogy mondod.megnéztem a mai epizódot,adtam mégegy esélyt a sorozatnak,hátha az új szereplõ...de ez már nézhetetlen,ostoba,bugyuta ,gagyi szappanopera lett.Lehetett volna csinálni ebbõl a storyból kb.6 jó részt.
Úgyhogy én elköszönök tõletek,akinek ez tetszik annak jó szórakozást.
Pünkösdi Kató 2008 jan. 13. - 21:24:11 Előzmény Papa dog
(174/876)
Én sem értem a fanyalgókat...
Egyébként mit hiányolnak anyagi hiányában? Azt, hgoy az örs eléggé lepattant? Furcsa lenne a csilivilli bõrkanapé és márványborítású ügyelõpult mögül látni rendõreinket.
vagy a környéket, hogy eléggé lepattant?
vagy az informatika hiáynát, a sok szgépen való pötyögést, adathalmazt, amit a 24-ben láttunk? Olyan kütyük voltak ott, aminek jó részét nem is ismerem... (csak az elsõ szériát láttam.)
Szóval, mit hiányolunk? Csak hogy értsem, mert ezt a részét nem értem.
mrbundy 2008 jan. 13. - 21:14:04
(173/876)
Lehet, hogy én fordítva mûködöm mint a többség, de nekem az elején még ígéretesnek tûnt ez a sorozat, talán az elsõ széria felénél volt a csúcspont. Viszont nagyjából Bordás lelövése óta egyre kevésbé tetszik, a mai részt pedig konkrétan már nem bírtam végignézni annyira fájt a bénázás. Itt szerintem olyan hiábak vannak ami nem pénz kérdés, egyszerûen el kéne dönteni, hogy ez bûnügyi sorozat vagy egy "szomszédok" spin-off. Kár érte, pedig tényleg akármi is lehetett volna belõle.
10/10
kivagy.ok 2008 jan. 13. - 20:14:26 10/10
(172/876)
Ó, fordulat a családi életben! Válnak Bordásék, Mike meg ékszert vesz az asszonynak....
Jucuska74 2008 jan. 13. - 17:36:36
(171/876)
Sziasztok!
Én nem voltam oda elõször a sorozatért, és csak azért kezdtem nézni, mert "24" függõ vagyok és kiváncsi voltam, hogy a mieink mire képesek. Bucit pedig kifejezetten hmmmm... szóval nem csíptem. Ez már múlt idõ. Én teljesen elhittem a játékát, és a többiekét is. Bele tudtam élni magam a történetbe, és nem azon gondolkodtam, hogy ez vagy az a színész a feladatát hogy oldotta meg. Mondjuk vannak kívételek: a Zsuzsát alakító mûvésznõnek nem hittem el semmit, sem a játékát, sem a szerepét :-)))
Jordán egyébként így beszél, szerintem jó színész. (15 éve a József Attila esteken is így beszélt.)
Remélem még sok jó színész kap lehetõséget egy-egy epizódszerepre a sorozatban. Lennének ötleteim. Elsõsorban azok közül, akiket nem látunk minden nap a képernyõn, de már letettek az asztalra. Régi-új arcok!!!
Még egy apróság! Ha jól emlékszem akkor Malek a pisztoly odaragasztotta pillanatragasztóval Bordás jobb kezéhez. A küzvetlenül a szabadítási akció után viszont semmi baja a kezének, még kezet is fog valakivel. De lehet, hogy nem jól emlékszem, most nincs idõm megnézni a részt, mert túlságosan belefeledkezem. :-)))))
Jó filmezést mára mindenkinek! Egyik és másik oldalon is.
Papa dog 2008 jan. 10. - 10:31:14
(170/876)
Nem értem a fanyalgókat. Minden rész után kritizálnak, hogy ilyen rossz, meg olyan rossz a sorozat. Akkor minek nézitek?
Ha már annyira nagy "kritikusok" vagytok, s tisztában vagytok a film világával, akkor tudhatnátok, hogy Magyarországon nincs meg az az anyagi háttér, mint az amerikai sorozatoknál. Szegény ember azzal fõz, ami van. Szerintem igenis legyünk arra büszkék, hogy a televízióban újra magyar tévéfilmet láthatunk, s nem a hatodrendû külföldi bóvlit kell (nem kell) nézni.
Mindenkinek szép napot.
3/10
DRusza 2008 jan. 09. - 22:12:16 3/10 Előzmény Nikolka79
(169/876)
Igen pont ez a probléma, hogy színházi színészek mindenféle említésre méltó filmes vagy tévés (pláne tvfilm-sorozatos) múlt nélkül. Persze tisztelet a kívételnek: Hollósi Frigyes, Cserna Antal, Jordán Tamás és Stohl András, akik közül egyedül Hollósi dicsekedhet tévésorozatos munkákkal. Egyelõre a Barátok Közt színvonalát sem érik el a teljesítmények (persze ebbe a gyenege és erõltetett sztori/forgatókönyv/ is nagyban belejátszik, Jordán nagyon szenved ettõl, Hollósi az egyetlen, aki mint jó színész már megtalálta ennek az ellenszerét). Nem azt mondom, hogy a szereplõk tehetségtelenek, errõl nincs szó, ám eddig nem volt benne olyan húzóerõ (értsd: nemzetközi összehasonlításban is nagy formátumú színész), aki megmutatta volna, hogy mirõl is szól kamera elõtt játszani... Persze egy gonosz karaktert eljátszani könnyebb talán, mint egy bumburnyák rendõrt... László Zsolt eddig nem vállalt olyan munkát, amiben ne tudott volna a hozzá méltó szinten teljesíteni, úgyhogy ez csak a sorozat javára válhat. /Egyébként mellékesen megjegyzem, mégha minden hasonlat sántít is és az enyém nagyon is, hogy láttam a 24 címû sorozatnak mind a 6 évadát és ott is voltak erõsen hullámzó és nagyon unalmas színészi teljesítmények, Kiefer Sutherland is tud rossz lenni, csak ott a lendület miatt ez mégis elfogadható, még a sok informatikai és jogi halandzsa szöveg, valamint az ötödikesek szintjén kiszámítható történet ellenére is./
jani821 2008 jan. 09. - 03:34:07
(168/876)
Szerintem ez a sorozat meglepõen jó, ahoz képest, hogy soha sem voltunk nagy "akció sorozat gyártó nemzet", de remélem ennek a sikerén felbuzdulva csinálnak még jó sorozatokat, mert igény lenne rá.
Nikolka79 2008 jan. 08. - 21:11:21 Előzmény DRusza
(167/876)
Szerintem elég sok igazi színész (tapasztalt színházi színészek) játszik már benne!
10/10
kivagy.ok 2008 jan. 08. - 11:42:29 10/10 Előzmény bobi64
(166/876)
Csak a nagybetûkbõl gondoltam :)
Ez a rész kicsit erõltetettre sikeredett,de lehet,hogy a Buci sérülésébõl adódó változtatások tették. Kolonics visszatérése már-már futurisztikus volt: mély hallgatás, feldúlt iroda,félbehagyott sakkparti....És már megint csak Bordás nem tudott semmirõl! Ezek szerint a Teve utcában nem megfelelõ a belsõ információáramlás?!
3/10
DRusza 2008 jan. 07. - 18:12:12 3/10
(165/876)
Nahát, László Zsolt személyében végre egy igazi színész is bekerült a sorozatba! A végén még nézhetõ lesz ez a rendõrségi PR-sorozat...
10/10
bobi64 2008 jan. 07. - 08:24:53 10/10
(164/876)
kik azok a profik?
10/10
bobi64 2008 jan. 07. - 08:23:30 10/10 Előzmény kivagy.ok
(163/876)
dehogyis kiabálok! boooocs!!!!! éééérteeeed?????
amúgy jól indult az újabb széria. ezen a vonalon érdemes menni. most láttam az orvlövész c. filmet. iszonyat profi kivitelezéssel adtak el egy olyan sablonos sztorit-tele logokai bukfencekkel- amit már 100-szor láthattunk. nincs oka a tûzvonalban stábjának a szégyenkezésre
10/10
sutty 2008 jan. 06. - 19:54:15 10/10
(162/876)
Szerintem teljesen jó lett volna, ha nem kutyulják össze a sorozatot a fõszereplõ lesérülése után. Kár hogy magyar költségvetésbõl, csak ilyen vasárnapi stábra telik, miközben a profik halivúdba mentek.
kiszelyhedi 2008 jan. 06. - 12:52:20 Előzmény Kockás
(161/876)
Szerintem nagyon nincs igazatok! Sok magyar sorozattal próbálkoztak már, ez igen is elég tûrhetõ! Kevés pénzbõl, legalább is kevesebb pénzbõl lehet bakizni, ha ugyanez megengedett a Gyûrûk urában csiliárdokért. Nekem tetszik, jobb mint a Gyõzike!
Kockás 2008 jan. 04. - 22:30:36
(160/876)
Nagyot csalódtam ebben a sorozatban.Elég jól indult,és nagyon nagy zagyvaság lett a végére.Nagyot akartak durrantani,de kicsit szólt.A legjobbak valóban azok a jelenetek voltak,amik a 24-re hajaztak.Bugyuta párbeszédek,amatõr szereplõk,hiteltelen jelenetek.Kár volt érte.És most még tovább húzzák??Na és a színészek!Jordán olyan volt szegény,mint egy agyvérzéses (vagy részeg),nem forgott a nyelve,nemzetünk Bucija meg egy flegma méregzsák,a nõk borzasztó rosszak voltak,mintha olvasták volna a szöveget.Szóval én ilyennek láttam.És elég is volt belõle.
10/10
kivagy.ok 2008 jan. 01. - 12:53:58 10/10
(159/876)
Azért nem kell ám kiabálni velem....
Igen, Béka hibázott,a Kriszta meg jól túlélte:) Nehezen tudom elképzelni, hogy a Bordás család egy elhagyott fûtõházban lakik 1 hónapot úgy, hogy senkinek sem tûnik fel.
Hatásosabb lett volna,ha a székeken ülõ túszok nagy lendülettel felborulnak...
10/10
bobi64 2008 jan. 01. - 10:48:40 10/10
(158/876)
tarkólövés! itt is egy logikátlan húzás.
10/10
bobi64 2008 jan. 01. - 10:43:43 10/10
(157/876)
TÖBB LOGIKAI FICAM IS VOLT BENNE, ELÕTTEM MÁR ELMONDTÁK EGYESEK. /BÉKA A ZENEHALLGATÁSSAL PL.- KOMMANDÓS ILYET NEM CSINÁLNA ÉLES HELYZETBEN/ MEG VOLT PÁR LOGIKÁTLAN LÉPÉS AMI GONDOLOM A VÁRATLAN MÓDOSÍTÁSKÉNYSZER MIATT NEM JÖTT KI JÓL. AZÉRT JÓ VOLT NÉZNI ÍGY IS. AZT KÉNE CSINÁLNI AMIT A DALLASBAN HÚZTAK MEG A BOBBY HALÁLA ÉS FELTÁMADÁSA KÖRÜLI RÉSZEKBEN. HEHEHE.BORDÁS FELÉBRED MAKKEGÉSZSÉGESEN, MAJD A ROSSZ ÁLOM MIATT JEGES VÍZBEN MOSDIK, AZTÁN KEZDÕDIK AZ EGÉSZ ÚJRA A MALEK CSALÁDRABLÁSÁVAL, TÚSZEJTÉSSEL STB.! DURVA LENNE.AZ ELLENDRUKKEREKNEK LENNE FIKÁZNIVALÓJA, A RAJONGÓK MEG BEÁJULNÁNAK. AMÚGY MEG BOLDOG TERRORIZMUS, ÉS ANARCHIA MENTES ÚJ ÉVET MINDENKINEK!!! LEGYEN JELSZÓNK A 2008-BAN AZ AMI A DOLLÁRON VAN: IN GOD WE TRUST!!