xzibit2009 2009 aug. 07. - 15:54:39
(8158/8958)
Nem a mostani 2 senkirõl van szó öcsike!
Gondolkozz már és ÉRTELMEZZÉL!!!
A MU és az Arsenal is "tonnaszámra" vásárolgatja a 14-17 éves tiniket APRÓPÉNZÉRT!! ami nem realis, mert még nem lehet értékül.

Ez pont olyan, mintha pl norton15-öt (CSAK PÉLDA) megvenné az egyik mondjuk 100.000 E-ért és 5 évre rá eladná 50.000.000-ért! Abból a nevelõklub alig kap valamit, holott õk nevelték ki és fedezték fel!
xzibit2009 2009 aug. 07. - 15:51:27
(8157/8958)
Ti (2en) meg az értelem??? hahahahahahaha

Nézd meg és hasonlítsad össze tavalyi és az idei keretet és rájössz a különbségre!!!!

Nyilván fogadkoznak, az a dolguk!! S teljesíteni azt, ha tudják!
A Calderón féle keret egy kalap sz*r volt. De a mostani teljesen jó!

Vérszegény játék?? Akkor te nem láttad pl a 15 meccses veretlenségi sorozatot és a hatalmas meccs vége közeli fordításokat???

Tavalyi Real (ÍGY KELL ÍRNI!!!!) félig jó volt, félig nem. Schuster elkúrta, Jaunde megpróbálta helyrehozni, de nem sikerült neki, pedig MAJDNEM!!!!

D.Alves SOHA SEMMIT nem csinál ésszel. Egy csomó meccsen ki lehetettt volna állítani! S.Ramos nem tipikus szélsõ védõ, hanem kényszerbõl került ki szélre és ott is ragadt! Belül jobb lenne, de ezt sajna nem én döntöm el! RC és Alves meg tipikus brazil SZÉLSÕ védõk.

Vakparaszt szó tudtommal NEM LÉTEZIK!! :D

Akkor mikor szeretted te a Real-t????? Vagy kétszínû vagy, vagy pedig h*lye.

Egy klub úgy gazdálkodik a korrekt hosszú úton megtermelt pénzével ahogy akar. Nem összekeverendõ a Mancityvel ahol egy tag finanszíroz mindent a semmibõl.

A Real Madrid költségvetése minden évben pluszos. Nem véletlen. Nekünk nem azaz elsõ szempont, hogy valahogy fizessük a törlesztõt, hanem hogy feljebb lépjünk. Kellett a változás, és ha már változás, akkor drasztikus. Voltak hiány posztok és voltak olyan posztok, ahova minõségbeli javulás kellett.
Megtehettük hogy változás legyen? Meg.

MINDEN VÉDÕ ki van állítva életében = azaz elszáll az agya. Kinek kicsi, kinek nagyobb mértékben. A meccstõl és nagyon-nagyon sok mindentõl függ.

Puyol mér öreg, lehiggadt, kár vele összehasonlítani Pepe-t!
Akkor pl mi volt az a bizonyos eset Riise-vel meg Bellamy-val???

VALAKI VAGY SZERET EGY KLUBOT VAGY NEM!!!
Nincsen olyan, hogy most ezt, most azt!!
MOST buktattad le magadat öcsike!!! DIVAT VAGY!!!!!!!!!!!

NEM elvakult vagyok, csak REAL-is!!!

Akkor neked fogalmad sincsen a fociról!!!
Az Ír bajnokság javában tart, míg a Real Madrid (ÍGY KELL ÍRNI!!!) csak alapozik! Semmi más. Napi 3 edzés volt!! Sehol máshol nem volt ilyen az élcsapatoknál! Mindenhol csak 2 van!

Egy kérdés: nem regisztráltál egy másik oldalra véletlenül "liverpool" névvel??

A lényeg: Real Madrid (ÍGY KELL ÍRNI!!!)
10/10
offtopic
damienisback 2009 aug. 07. - 15:48:14 10/10
(8156/8958)
pfff, 99,9%, hogy azt mondták neki, vagy megy magától és akkor játszhat is vagy marad a margitban és max akkor kap játéklehetõséget, ha kb mindenki megsérül a posztján--->kirúgták...
10/10
offtopic
damienisback 2009 aug. 07. - 15:44:20 10/10
(8155/8958)
ejha, szerinted az teljesen rendben van, hogy a margit olyan összegeket ajánl a sztárokért, amivel nem lehet versenyezni, de az, hogy a United 12 millió fontért vette meg cé-t, az már nincs. nem mellesleg Obertanért 3, Valenciáért 16 millió fontot fizetett a United. mirõl is beszélsz akkor?
xzibit2009 2009 aug. 07. - 15:30:12
(8154/8958)
az teljesen más!
A Toyotánál nem volt meg a Schumi-Brawn-Todt 3as!
xzibit2009 2009 aug. 07. - 15:28:38
(8153/8958)
De, hogy te is megértsed:

A 21.század eddig eltelt részének (2000-2009.08.07) egyik legjobb védõje!
xzibit2009 2009 aug. 07. - 15:27:09
(8152/8958)
Ez nem túlzó jelzõ, hanem igaz!
xzibit2009 2009 aug. 07. - 15:26:34
(8151/8958)
max számodra!
xzibit2009 2009 aug. 07. - 15:25:58
(8150/8958)
NEM kirúgták, hanem közös megegyezéssel!
xzibit2009 2009 aug. 07. - 15:25:32
(8149/8958)
valahol igazad van, de!!!

A MU és az Arsenal fõleg amit mûvel nem jó!
Nem milliókat fizetnek, hanem pár százezret!
Nickelodeon00 2009 aug. 07. - 13:04:45
(8148/8958)
Vigyázat,mert jön a kõkemény moderátor úr,és oszlatás lesz vizuális lövedékkel:)
10/10
offtopic
damienisback 2009 aug. 07. - 12:39:16 10/10
(8147/8958)
hétvégén community shield, erre Vidic is megsérült. egyre jobb...

ja és az új rendszer a bl-ben egy vicc:

http://www.uefa.com/competitions/ucl/news/kind=1/newsid=870205.html
norton15 2009 aug. 07. - 11:32:30
(8146/8958)
Képzeld, mi értelmesek vagyunk.

Te nem figyelsz, ahogy nézem. Mondom azért néztem meg a nagyobb csapatok elleni meccseit, mert azok számítanak igazán, a kicsiket mindenképp meg kéne verniük. És te honnan tudod, hogy a jelenlegi csapat mennyire erõs, ha csak edzõmeccseket játszanak, amik szerinted nem számítanak?:)

"Néha összejön nekik, amit ígérnek, néha nem."

Csak a Rejál egész évben így megy úgy fogadkozott, de mire, ha olyan vérszegény a játékuk, mint egy biciklizõ öreg bácsi gyorsasága...

Nem volt jobban összerakva. Hát te mondtad, hogy a tavalyi Rejál is mekkora király volt meg húha. Akkor mégsem.

Ramos annyira nem szokott visszamenni, Carlos sem csinálta. Dani Alves meg ésszel csinálja, tudja mikor mit kell tenni. Pl a brazil válogatottban szinte csak akkor ment fel, ha szabadot kellett lõni.

Látszik, hogy mennyire vakparaszt vagy. Mondom, szeret(t)em a Rejált, de nem ezt a jelenleg összegyûjtött bandát. Mintha Perez kindertojásos játékokat gyûjtene bazzeg.

Hát Pepe meg is érdemelte azt a kiállítást. Amúgy nézd már meg, hogy ha olyan zseniális védõ, akkor Puyollal hogy nem voltak eddig mentális problémák pl, vagy Aggerrel, Riise-vel régebben...

"Mégse utálod a Real"

Ez most mégis milyen mondat? A mostani Rejált nem szeretem, mondtam. A régebbi Realt szeretem, de amit az elmúlt pár évben mûveltek, kimeríti a vicc fogalmát. De jó, hogy ennyire elvakult vagy, hogy fehérben és gránátvörös-kékben látod a világot.

Nem pörgés kellett volna azon a meccsen vazze, hanem életkedv a játékhoz. És igenis ciki, ha a naaagy Rejál, aminek minden egyes meccset meg kell nyernie, ahogy te fogalmaztál, csak egyetlen gólt tud elérni, a naaaagy sztárja pedig lõtt két gólt büntetõbõl...
10/10
offtopic
damienisback 2009 aug. 07. - 10:09:57 10/10
(8145/8958)
attól még kitérõ válasz...
10/10
offtopic
damienisback 2009 aug. 07. - 10:09:24 10/10
(8144/8958)
hûûûha, kiégett sztárocska, akit kirúgtak...
10/10
offtopic
damienisback 2009 aug. 07. - 10:08:04 10/10
(8143/8958)
ez ott bukik meg, hogy a kisebb csapatoknak arányosan nézve kb annyit ér, hogy eladnak egy 17-20 éves tehetséget pár millióért, mint a Unitednek, amikor eladja a kiégett cé-t a realnak 90-ért. valószínûleg ezt így nem érted, szóval mondok egy példát:

tegyük fel, hogy az egyetemen írsz egy zh-t. tök mindegy, hogy 4 pontot írsz ötbõl vagy nyolcat tízbõl. arányaiban nézve ugyan annyi, viszont egyértelmû, hogy az átlagember az hiszi, hogy a 8 pontos a jobb, pedig közel sincs így...
xzibit2009 2009 aug. 07. - 09:22:05
(8142/8958)
Tudod, az a baj hogy rohadt sok „olyan” ember van.
Köze sincs az egészhez, de bemagyarázza magának hogy õ igenis Real Madrid szurkoló.
Dehogy az.
Szereti Ronaldo -t focizni látni, ezért annak szurkol ahol épp játszik.
Ha Ronaldo kiég majd évek múlva, akkor keres magának egy akkori világsztárt és azt fogja isteniteni és azt a csapatot, ahol rúgni fogja a bõrt.
De ez nem így müködik, szerencsére a többség tudja ezt.
Az a igazi szurkoló, aki akkor se fordít hátat a csapatának, amikor a legnagyobb szar van.
Egy klub iránti szimpátia egy életen át kitart.
Ha megy a szekér, ha nem.
Én az ilyen embert nevezem szurkolónak.

ÉN IS ILYEN VAGYOK!!!
Ha hiszitek, ha nem, engem nem érdekel!
xzibit2009 2009 aug. 07. - 09:20:36
(8141/8958)
most akkor ki a szemet???
A Real Madrid? aki megdolgozik azert, hogy megvegyen egy jatekost jo penzert, fizet 10 millioKAT, hogy minel fancy-bb legyen a csapat, es legyenek sztarok, szurkolok es ebbol penz!!?
vagy
a manchester u., aki kemeket kuld a kis csapatokhoz, hogy megnezze hol vannak az ifjonc tehetsegek, es valosaggal "elraboljak" oket, par millio euroert, (vagy annyier se), es szegeny kiscsapat meg csak penzt se kap erte, vagy legfeljebb par milkat... aztan a unitednek van penze, persze. ezeket a kis sztarokat apro penzert megveszi es felneveli, a kis csapatot meg kifosszak a tehetsegektol...

akkor melyik a szemet??
xzibit2009 2009 aug. 07. - 09:20:14
(8140/8958)
M.Salgado:
Fenomenális a csapat. Zavar is, hogy nem lehetek a része. Egy kiváló csapat épült fel. Az új érkezõk óriási javulást jelentenek. Ez egy minden szempontból kiegyensúlyozott csapat, megvan benne a tehetség, ami az elmúlt években hiányzott. Az olyan játékosok, mint Kaká vagy Cristiano Ronaldo egy pillanat alatt megváltoztathatják egy mérkõzés menetét. Ha ehhez hozzáadjuk azokat, akik már eddig is itt voltak, Raúlt, Pipitát, Ramost... Ez a csapat csodálatos. Biztos vagyok benne, hogy kiválóan fognak teljesíteni és élvezet lesz nézni a játékukat.

Az utolsó 2 mondatot ajánlom figyelmetekbe!
xzibit2009 2009 aug. 07. - 09:16:48 Előzmény norton15
(8139/8958)
Majd baxtatjátok egymást! :D

Mivel nem láttál (miért is néztél volna meg) minden Real meccset, így nem tudhatod! Max abból a párból indulsz ki, amit "esetleg" láttál! Ami így nem nagyon REAL-is! :D

Minden nagyobb csapat fogadkozik a BL-ben meccsek elõtt, ez nem ritka eset! Néha összejön nekik, amit ígérnek, néha nem. Nem lehet mindig azt mondani, hogy továbbjutunk, mert az általában nem mindig jön össze!

Az akkori Liverpool jobb volt, sokkal jobban össze volt rakva! A Real-nál meg nem sokkal elõtte volt edzõcsere is pl!

Te! Gondolkodjál már! Nem is mondanék olyat, hogy a 22.századé (is). R.Carlos is többet volt "fent", mint a saját területén. Õ általában mindig visszaért! S.Ramos is általában visszaér! Akkor miért ne menjen fel. D.Alves is többet van elõl, mint hátul! A 2 ugyan az!
(te is "szereted" Ramos?? LÁm, lám! CSODA TÖRTÉNT!!!)

Tudom, hogy el akarták zavarni, tisztában vagyok vele! De ha lát(hat)tad volna az eddigi felkészülési meccseket, akkor láttad volna, hogy Metzelder nagyon jól tolta! Tudom, hogy sérülékeny, ezért is van 5+1 belsõ védõje a Real-nak! Mellesleg persze, hogy nem játszatták, amíg volt nála jobb. Ha jól teljesít akkor játszik, ha nem, akkor nem. Ez így mûködik a fociban, minden klubnál.

BL-ben 1x állították ki Pepe-t! 07-08-as szezonban az AS Roma ellen. Másra nem emlékezhetsz! Mellesleg MINDEN védõnek eldurranik az agya pályafutása során többször is, csak valamelyik eseteket nem fújják fel olyan nagyon, mint Pepe-s esetet!

"Az egyik BL-meccsen konkrétan haragudtam rá"
Pl az ilyen megnyilvánulásaidat nem tudom hova tenni. Most akkor mi van?? Mégse utálod a Real?? Vagy csak rosszul fogalmaztál??

Most meg mellébeszélsz! Igen, a felkészülési meccsek NEM számítanak! Mint korábban megírtam az ilyen meccseken olyanok hajtanak, akik be akarnak kerülni a kezdõbe. Metzelder ilyen (volt). Ha láttad volna még a másik 3 meccset is, akkor láttad volna, hogy pl Metzelder nagyon is jól játszott, egyrészt pont az imént említett dolgok miatt. A legeslegelsõ felkészülési meccsbõl NEM kell kiindulni! Olyan nagyon fárasztó izomzati edzéseket csináltak NAPI 3x, hogy "hulla fáradtak" voltak!! A 2-3-4. meccsen már jobbak voltak (fõleg összjátékban). (nevük: Shamrock Rovers)

Miért lett volna ciki?? Nem pörögtek. Ez az elején még természetes! Majd belejönnek! a legelsõ felkészülési meccsek EGYIK CSAPAT SEM pörög 70-100%-on.